CXVII. National Championship in Memory of Tamás Széchy (27.06.-04.07.2015) - Györ

Ön itt van: Rendezvények > CXVII. National Championship in Memory of Tamás Széchy > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 122 - 4x100m Medley mixed (Döntő)
Open class
1.
Telegdy Ádám (1995), RT +0,71, 50m: 00:27,31, 100m: 00:56,05 (00:28,74)
Horváth Dávid (1996), RT +0,39, 150m: 01:24,63 (00:28,58), 200m: 01:58,57 (00:33,94)
Szilágyi Liliána (1996), RT +0,26, 250m: 02:26,11 (00:27,54), 300m: 02:57,83 (00:31,72)
Késely Ajna (2001), RT +0,46, 350m: 03:24,97 (00:27,14), 400m: 03:54,72 (00:29,75)
2.
Bernek Péter (1992), RT +0,73, 50m: 00:27,93, 100m: 00:57,35 (00:29,42)
Angeli Áron (1994), RT +0,18, 150m: 01:27,71 (00:30,36), 200m: 02:02,18 (00:34,47)
Fodor Flóra (1997), RT +0,49, 250m: 02:31,42 (00:29,24), 300m: 03:04,27 (00:32,85)
Kapás Boglárka (1993), RT +0,05, 350m: 03:31,72 (00:27,45), 400m: 04:01,56 (00:29,84)
3.
Földházi Dávid (1995), RT +0,72, 50m: 00:27,76, 100m: 00:57,37 (00:29,61)
Tejes Péter (1990), RT +0,33, 150m: 01:26,94 (00:29,57), 200m: 02:02,40 (00:35,46)
Burián Katalin (1995), RT +0,35, 250m: 02:30,77 (00:28,37), 300m: 03:03,70 (00:32,93)
Ilyés Laura Vanda (2001), RT +0,43, 350m: 03:32,65 (00:28,95), 400m: 04:03,54 (00:30,89)
4.
Jakabos Zsuzsanna (1989), RT +0,70, 50m: 00:31,12, 100m: 01:03,98 (00:32,86)
Gyurinovics Fanni (2001), RT +0,23, 150m: 01:37,45 (00:33,47), 200m: 02:16,75 (00:39,30)
Gyárfás Bence (1993), RT +0,29, 250m: 02:42,02 (00:25,27), 300m: 03:12,41 (00:30,39)
Lobanovszkij Maxim (1996), RT +0,30, 350m: 03:36,80 (00:24,39), 400m: 04:03,88 (00:27,08)
5.
Mészáros Márk (1994), RT +0,64, 50m: 00:27,84, 100m: 00:57,30 (00:29,46)
Török Eszter (1999), RT +0,63, 150m: 01:31,19 (00:33,89), 200m: 02:11,06 (00:39,87)
Márton Richárd (1999), RT +0,41, 250m: 02:36,83 (00:25,77), 300m: 03:06,39 (00:29,56)
Kurucz Zsuzsanna (1997), RT +0,38, 350m: 03:33,68 (00:27,29), 400m: 04:04,56 (00:30,88)
6.
Bohus Richárd (1993), RT +0,69, 50m: 00:28,58, 100m: 00:58,15 (00:29,57)
Nagy Noémi (1999), RT +0,32, 150m: 01:32,84 (00:34,69), 200m: 02:12,63 (00:39,79)
Hajtman Tamás (1996), RT +0,31, 250m: 02:37,79 (00:25,16), 300m: 03:08,36 (00:30,57)
Fehérvári Júlia (1992), RT +0,23, 350m: 03:35,29 (00:26,93), 400m: 04:05,13 (00:29,84)
7.
Grátz Benjámin (1996), RT +0,69, 50m: 00:28,38, 100m: 00:58,01 (00:29,63)
Osváth Artúr (1996), RT +0,04, 150m: 01:27,63 (00:29,62), 200m: 02:03,05 (00:35,42)
Csadó Zsanett (1996), RT +0,22, 250m: 02:32,36 (00:29,31), 300m: 03:06,94 (00:34,58)
Hujj Zsanett (1992), RT +0,22, 350m: 03:35,60 (00:28,66), 400m: 04:07,08 (00:31,48)
8.
Halmai Petra (1997), RT +0,73, 50m: 00:31,45, 100m: 01:05,12 (00:33,67)
Sárdi Levente (1995), RT +0,15, 150m: 01:35,51 (00:30,39), 200m: 02:10,33 (00:34,82)
Sebestyén Dalma (1997), RT +0,38, 250m: 02:39,40 (00:29,07), 300m: 03:12,81 (00:33,41)
Sebestyén Balázs (1989), RT +0,39, 350m: 03:40,93 (00:28,12), 400m: 04:10,99 (00:30,06)
Open class_Hun
1.
Telegdy Ádám (1995), RT +0,71, 50m: 00:27,31, 100m: 00:56,05 (00:28,74)
Horváth Dávid (1996), RT +0,39, 150m: 01:24,63 (00:28,58), 200m: 01:58,57 (00:33,94)
Szilágyi Liliána (1996), RT +0,26, 250m: 02:26,11 (00:27,54), 300m: 02:57,83 (00:31,72)
Késely Ajna (2001), RT +0,46, 350m: 03:24,97 (00:27,14), 400m: 03:54,72 (00:29,75)
2.
Bernek Péter (1992), RT +0,73, 50m: 00:27,93, 100m: 00:57,35 (00:29,42)
Angeli Áron (1994), RT +0,18, 150m: 01:27,71 (00:30,36), 200m: 02:02,18 (00:34,47)
Fodor Flóra (1997), RT +0,49, 250m: 02:31,42 (00:29,24), 300m: 03:04,27 (00:32,85)
Kapás Boglárka (1993), RT +0,05, 350m: 03:31,72 (00:27,45), 400m: 04:01,56 (00:29,84)
3.
Földházi Dávid (1995), RT +0,72, 50m: 00:27,76, 100m: 00:57,37 (00:29,61)
Tejes Péter (1990), RT +0,33, 150m: 01:26,94 (00:29,57), 200m: 02:02,40 (00:35,46)
Burián Katalin (1995), RT +0,35, 250m: 02:30,77 (00:28,37), 300m: 03:03,70 (00:32,93)
Ilyés Laura Vanda (2001), RT +0,43, 350m: 03:32,65 (00:28,95), 400m: 04:03,54 (00:30,89)
4.
Jakabos Zsuzsanna (1989), RT +0,70, 50m: 00:31,12, 100m: 01:03,98 (00:32,86)
Gyurinovics Fanni (2001), RT +0,23, 150m: 01:37,45 (00:33,47), 200m: 02:16,75 (00:39,30)
Gyárfás Bence (1993), RT +0,29, 250m: 02:42,02 (00:25,27), 300m: 03:12,41 (00:30,39)
Lobanovszkij Maxim (1996), RT +0,30, 350m: 03:36,80 (00:24,39), 400m: 04:03,88 (00:27,08)
5.
Mészáros Márk (1994), RT +0,64, 50m: 00:27,84, 100m: 00:57,30 (00:29,46)
Török Eszter (1999), RT +0,63, 150m: 01:31,19 (00:33,89), 200m: 02:11,06 (00:39,87)
Márton Richárd (1999), RT +0,41, 250m: 02:36,83 (00:25,77), 300m: 03:06,39 (00:29,56)
Kurucz Zsuzsanna (1997), RT +0,38, 350m: 03:33,68 (00:27,29), 400m: 04:04,56 (00:30,88)
6.
Bohus Richárd (1993), RT +0,69, 50m: 00:28,58, 100m: 00:58,15 (00:29,57)
Nagy Noémi (1999), RT +0,32, 150m: 01:32,84 (00:34,69), 200m: 02:12,63 (00:39,79)
Hajtman Tamás (1996), RT +0,31, 250m: 02:37,79 (00:25,16), 300m: 03:08,36 (00:30,57)
Fehérvári Júlia (1992), RT +0,23, 350m: 03:35,29 (00:26,93), 400m: 04:05,13 (00:29,84)
7.
Grátz Benjámin (1996), RT +0,69, 50m: 00:28,38, 100m: 00:58,01 (00:29,63)
Osváth Artúr (1996), RT +0,04, 150m: 01:27,63 (00:29,62), 200m: 02:03,05 (00:35,42)
Csadó Zsanett (1996), RT +0,22, 250m: 02:32,36 (00:29,31), 300m: 03:06,94 (00:34,58)
Hujj Zsanett (1992), RT +0,22, 350m: 03:35,60 (00:28,66), 400m: 04:07,08 (00:31,48)
8.
Halmai Petra (1997), RT +0,73, 50m: 00:31,45, 100m: 01:05,12 (00:33,67)
Sárdi Levente (1995), RT +0,15, 150m: 01:35,51 (00:30,39), 200m: 02:10,33 (00:34,82)
Sebestyén Dalma (1997), RT +0,38, 250m: 02:39,40 (00:29,07), 300m: 03:12,81 (00:33,41)
Sebestyén Balázs (1989), RT +0,39, 350m: 03:40,93 (00:28,12), 400m: 04:10,99 (00:30,06)