CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére (12.-16.04.2016) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 112 - 4x100m Freestyle Men (Döntő)
Open class
1.
Takács Krisztián (1985), RT +0.70 50m: 00:24,04, 100m: 00:50,14 (00:26,10)
Gyárfás Bence (1993), RT +0.22 150m: 01:14,29 (00:24,15), 200m: 01:40,84 (00:26,55)
Balog Gábor (1990), RT +0.30 250m: 02:05,12 (00:24,28), 300m: 02:31,63 (00:26,51)
Lobanovszkij Maxim (1996), RT +0.38 350m: 02:55,26 (00:23,63), 400m: 03:22,34 (00:27,08)
2.
Pulai Vince (1995), RT +0.72 50m: 00:24,71, 100m: 00:51,29 (00:26,58)
Reményi Ármin (1998), RT +0.26 150m: 01:15,60 (00:24,31), 200m: 01:42,23 (00:26,63)
Horváth Dávid (1996), RT +0.21 250m: 02:06,73 (00:24,50), 300m: 02:34,60 (00:27,87)
Telegdy Ádám (1995), RT +0.34 350m: 02:57,99 (00:23,39), 400m: 03:23,88 (00:25,89)
3.
Kutasi Gergely (1991), RT +0.71 50m: 00:24,92, 100m: 00:52,49 (00:27,57)
Németh Nándor (1999), RT +0.47 150m: 01:16,86 (00:24,37), 200m: 01:43,80 (00:26,94)
Holló Balázs (1999), RT +0.38 250m: 02:09,28 (00:25,48), 300m: 02:35,86 (00:26,58)
Cseh László (1985), RT +0.39 350m: 02:59,74 (00:23,88), 400m: 03:26,00 (00:26,26)
4.
Monori Zoltán (1997), RT +0.65 50m: 00:24,84, 100m: 00:52,34 (00:27,50)
Lavotha Oszkár (1997), RT +0.18 150m: 01:16,88 (00:24,54), 200m: 01:44,16 (00:27,28)
Zámbó Balázs (1992), RT +0.48 250m: 02:08,85 (00:24,69), 300m: 02:35,46 (00:26,61)
Szucsik Bence (1998), RT +0.43 350m: 03:00,35 (00:24,89), 400m: 03:27,17 (00:26,82)
5.
Jánosi Kristóf (1998), RT +0.59 50m: 00:24,72, 100m: 00:52,14 (00:27,42)
Sós Dániel (1998), RT +0.32 150m: 01:16,84 (00:24,70), 200m: 01:43,60 (00:26,76)
Kovács Benedek (1998), RT +0.45 250m: 02:09,21 (00:25,61), 300m: 02:36,77 (00:27,56)
Milák Kristóf (2000), RT +0.27 350m: 03:01,12 (00:24,35), 400m: 03:28,16 (00:27,04)
6.
Bohus Richárd (1993), RT +0.70 50m: 00:24,36, 100m: 00:49,58 (00:25,22)
Hajtman Tamás (1996), RT +0.52 150m: 01:13,87 (00:24,29), 200m: 01:41,50 (00:27,63)
Valach Dávid (1991), RT +0.28 250m: 02:06,91 (00:25,41), 300m: 02:35,67 (00:28,76)
Fehér Benjamin (1994), RT +0.49 350m: 03:00,70 (00:25,03), 400m: 03:28,27 (00:27,57)
7.
Bernek Péter (1992), RT +0.73 50m: 00:24,68, 100m: 00:50,66 (00:25,98)
Boldizsár Valter (1996), RT +0.07 150m: 01:15,64 (00:24,98), 200m: 01:43,24 (00:27,60)
Drigán Zoltán (1998), RT +0.36 250m: 02:08,67 (00:25,43), 300m: 02:36,11 (00:27,44)
Papp Márk (1994), RT +0.41 350m: 03:01,00 (00:24,89), 400m: 03:28,28 (00:27,28)
8.
Budai Lajos (1996), RT +0.74 50m: 00:25,24, 100m: 00:52,08 (00:26,84)
Szenes Mátyás (1990), RT +0.48 150m: 01:16,98 (00:24,90), 200m: 01:45,53 (00:28,55)
Tejes Péter (1990), RT +0.02 250m: 02:10,23 (00:24,70), 300m: 02:38,00 (00:27,77)
Földházi Dávid (1995), RT +0.29 350m: 03:02,16 (00:24,16), 400m: 03:28,57 (00:26,41)