CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére (12.-16.04.2016) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 119 - 4x100m Medley Mixed (Döntő)
Open class
1.
Burián Katalin (1995), RT +0.64 50m: 00:30,37, 100m: 01:01,93 (00:31,56)
Tejes Péter (1990), RT +0.27 150m: 01:31,13 (00:29,20), 200m: 02:05,06 (00:33,93)
Szokol Szonja (1998), RT +0.41 250m: 02:32,46 (00:27,40), 300m: 03:05,10 (00:32,64)
Földházi Dávid (1995), RT +0.02 350m: 03:28,91 (00:23,81), 400m: 03:55,35 (00:26,44)
2.
Bernek Péter (1992), RT +0.77 50m: 00:27,81, 100m: 00:56,60 (00:28,79)
Angeli Áron (1994), RT +0.31 150m: 01:26,17 (00:29,57), 200m: 02:00,79 (00:34,62)
Fodor Flóra (1997), RT +0.35 250m: 02:29,35 (00:28,56), 300m: 03:02,44 (00:33,09)
Böszörményi Bettina (1998), RT +0.38 350m: 03:29,65 (00:27,21), 400m: 03:58,56 (00:28,91)
3.
Beliczai Bóra (2001), RT +0.73 50m: 00:31,58, 100m: 01:05,63 (00:34,05)
Takács Tamás (1998), RT +0.30 150m: 01:35,34 (00:29,71), 200m: 02:09,44 (00:34,10)
Cseh László (1985), RT +0.21 250m: 02:33,29 (00:23,85), 300m: 03:00,73 (00:27,44)
Muzsnay Zsófia (2003), RT +0.44 350m: 03:28,36 (00:27,63), 400m: 03:58,86 (00:30,50)
4.
Szabó Feltóthy Pál (1998), RT +0.69 50m: 00:28,76, 100m: 00:59,33 (00:30,57)
Kutasi Máté (1998), RT +0.32 150m: 01:29,89 (00:30,56), 200m: 02:03,55 (00:33,66)
Galamb Szimonetta (1992), RT +0.49 250m: 02:31,81 (00:28,26), 300m: 03:04,65 (00:32,84)
György Réka (1996), RT +0.30 350m: 03:31,62 (00:26,97), 400m: 04:00,76 (00:29,14)
5.
Balog Gábor (1990), RT +0.68 50m: 00:27,38, 100m: 00:55,74 (00:28,36)
Gyurinovics Fanni (2001), RT +0.49 150m: 01:30,17 (00:34,43), 200m: 02:10,14 (00:39,97)
Jakabos Zsuzsanna (1989), RT +0.19 250m: 02:38,04 (00:27,90), 300m: 03:09,83 (00:31,79)
Takács Krisztián (1985), RT +0.29 350m: 03:34,40 (00:24,57), 400m: 04:01,77 (00:27,37)
6.
Winkler Máté (1995), RT +0.69 50m: 00:27,57, 100m: 00:56,71 (00:29,14)
Miksi Richárd (1998), RT +0.13 150m: 01:26,02 (00:29,31), 200m: 01:59,55 (00:33,53)
Kerecsen Gerle (1998), RT +0.42 250m: 02:29,32 (00:29,77), 300m: 03:04,58 (00:35,26)
Szentkereszty Cecília (2000), RT +0.09 350m: 03:32,71 (00:28,13), 400m: 04:03,81 (00:31,10)
7.
Rákos Patrik (1992), RT +0.86 50m: 00:30,91, 100m: 01:03,42 (00:32,51)
Farkas Tamás (1995), RT +0.56 150m: 01:40,91 (00:37,49), 200m: 02:22,30 (00:41,39)
Bonecz Boglárka (2000), RT +0.27 250m: 02:51,71 (00:29,41), 300m: 03:25,14 (00:33,43)
Fábián Fanni (2002), RT +0.41 350m: 03:54,15 (00:29,01), 400m: 04:25,00 (00:30,85)
Varró Ádám Levente (1999)
Kotnyek Bettina (2001)
Leitner Zsófia (2000)
Fekete Ferenc (1999) - 18:52 - False start - 2nd swimmer