CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére (12.-16.04.2016) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 130 - 4x100m Freestyle Women (Döntő)
Open class
1.
Jakabos Zsuzsanna (1989), RT +0.66 50m: 00:26,50, 100m: 00:54,49 (00:27,99)
Gyurinovics Fanni (2001), RT +0.36 150m: 01:21,60 (00:27,11), 200m: 01:50,96 (00:29,36)
Dobos Dorottya (2000), RT +0.28 250m: 02:18,75 (00:27,79), 300m: 02:48,89 (00:30,14)
Janovitz Share Lee (1997), RT +0.56 350m: 03:17,96 (00:29,07), 400m: 03:48,93 (00:30,97)
2.
Fodor Helga (1999), RT +0.75 50m: 00:27,87, 100m: 00:58,27 (00:30,40)
Kiss Dóra (1994), RT +0.31 150m: 01:26,60 (00:28,33), 200m: 01:56,53 (00:29,93)
Kis Petra (1997), RT +0.59 250m: 02:24,51 (00:27,98), 300m: 02:54,86 (00:30,35)
Joó Sára (1995), RT +0.43 350m: 03:22,54 (00:27,68), 400m: 03:52,14 (00:29,60)
3.
Böszörményi Bettina (1998), RT +0.67 50m: 00:27,17, 100m: 00:56,67 (00:29,50)
Kardos Viktória (1998), RT +0.44 150m: 01:25,45 (00:28,78), 200m: 01:56,12 (00:30,67)
Fodor Flóra (1997), RT +0.32 250m: 02:24,34 (00:28,22), 300m: 02:55,31 (00:30,97)
Nagy Réka (2003), RT +0.43 350m: 03:23,65 (00:28,34), 400m: 03:54,33 (00:30,68)
4.
Novoszáth Melinda (1998), RT +0.58 50m: 00:27,44, 100m: 00:56,53 (00:29,09)
Fábián Fanni (2002), RT +0.29 150m: 01:25,02 (00:28,49), 200m: 01:55,26 (00:30,24)
Olasz Anna (1993), RT +0.36 250m: 02:24,96 (00:29,70), 300m: 02:56,20 (00:31,24)
Bonecz Boglárka (2000), RT +0.14 350m: 03:24,45 (00:28,25), 400m: 03:54,76 (00:30,31)
5.
Galamb Szimonetta (1992), RT +0.69 50m: 00:27,83, 100m: 00:57,95 (00:30,12)
Labán Eszter (2001), RT +0.42 150m: 01:26,32 (00:28,37), 200m: 01:57,10 (00:30,78)
Szabó Feltóthy Eszter (2002), RT +0.58 250m: 02:26,45 (00:29,35), 300m: 02:58,63 (00:32,18)
György Réka (1996), RT +0.43 350m: 03:25,98 (00:27,35), 400m: 03:55,22 (00:29,24)
6.
Muzsnay Zsófia (2003), RT +0.78 50m: 00:28,61, 100m: 00:58,78 (00:30,17)
Kiss Nikoletta (1997), RT +0.39 150m: 01:27,43 (00:28,65), 200m: 01:57,90 (00:30,47)
Pozsonyi Zita (2000), RT +0.58 250m: 02:26,14 (00:28,24), 300m: 02:57,14 (00:31,00)
Beliczai Bóra (2001), RT +0.37 350m: 03:25,00 (00:27,86), 400m: 03:55,37 (00:30,37)
7.
Ölvödi Petra (2000), RT +0.68 50m: 00:29,30, 100m: 01:00,16 (00:30,86)
Ilyés Laura Vanda (2001), RT +0.27 150m: 01:28,87 (00:28,71), 200m: 02:00,06 (00:31,19)
Szokol Szonja (1998), RT +0.27 250m: 02:27,68 (00:27,62), 300m: 02:58,62 (00:30,94)
Bogdán Luca (2002), RT +0.41 350m: 03:26,74 (00:28,12), 400m: 03:57,89 (00:31,15)
8.
Kiss Petra (2000), RT +0.77 50m: 00:28,81, 100m: 00:59,50 (00:30,69)
Illés Fanni (1997), RT +0.37 150m: 01:28,95 (00:29,45), 200m: 02:00,79 (00:31,84)
Bokros Blanka Melinda (2000), RT +0.59 250m: 02:29,29 (00:28,50), 300m: 03:00,33 (00:31,04)
Ollé Mónika (1999), RT +0.40 350m: 03:27,99 (00:27,66), 400m: 03:58,81 (00:30,82)