CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére (12.-16.04.2016) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 131 - 4x100m Freestyle Mixed (Döntő)
Open class
1.
Gyárfás Bence (1993), RT +0.71 50m: 00:24,47, 100m: 00:51,43 (00:26,96)
Takács Krisztián (1985), RT +0.30 150m: 01:15,42 (00:23,99), 200m: 01:41,73 (00:26,31)
Jakabos Zsuzsanna (1989), RT +0.27 250m: 02:08,40 (00:26,67), 300m: 02:37,24 (00:28,84)
Gyurinovics Fanni (2001), RT +0.27 350m: 03:04,17 (00:26,93), 400m: 03:33,45 (00:29,28)
2.
Telegdy Ádám (1995), RT +0.67 50m: 00:24,00, 100m: 00:50,06 (00:26,06)
Késely Ajna (2001), RT +0.48 150m: 01:17,41 (00:27,35), 200m: 01:47,45 (00:30,04)
Borsi Anett (2001), RT +0.48 250m: 02:15,66 (00:28,21), 300m: 02:45,94 (00:30,28)
Reményi Ármin (1998), RT +0.45 350m: 03:10,84 (00:24,90), 400m: 03:37,03 (00:26,19)
3.
Szucsik Bence (1998), RT +0.68 50m: 00:25,01, 100m: 00:51,92 (00:26,91)
Márka Adrienn (1999), RT +0.19 150m: 01:19,11 (00:27,19), 200m: 01:49,33 (00:30,22)
Federics Nikolett (1998), RT +0.28 250m: 02:17,52 (00:28,19), 300m: 02:48,82 (00:31,30)
Zámbó Balázs (1992), RT +0.21 350m: 03:12,95 (00:24,13), 400m: 03:39,97 (00:27,02)
4.
Király Bence (1993), RT +0.72 50m: 00:25,29, 100m: 00:51,98 (00:26,69)
Novoszáth Tamás (1997), RT +0.42 150m: 01:17,01 (00:25,03), 200m: 01:45,42 (00:28,41)
Fábián Fanni (2002), RT +0.33 250m: 02:13,94 (00:28,52), 300m: 02:44,87 (00:30,93)
Novoszáth Melinda (1998), RT +0.32 350m: 03:12,33 (00:27,46), 400m: 03:42,41 (00:30,08)
5.
Holló Balázs (1999), RT +0.67 50m: 00:25,34, 100m: 00:52,01 (00:26,67)
Cseh László (1985), RT +0.43 150m: 01:15,94 (00:23,93), 200m: 01:42,10 (00:26,16)
Muzsnay Zsófia (2003), RT +0.52 250m: 02:11,06 (00:28,96), 300m: 02:42,29 (00:31,23)
Beliczai Bóra (2001), RT +0.42 350m: 03:11,05 (00:28,76), 400m: 03:43,49 (00:32,44)
6.
Rozanovic Ádám (1993), RT +0.72 50m: 00:24,91, 100m: 00:53,09 (00:28,18)
Winkler Máté (1995), RT +0.32 150m: 01:18,35 (00:25,26), 200m: 01:46,20 (00:27,85)
Kerecsen Gerle (1998), RT +0.29 250m: 02:14,98 (00:28,78), 300m: 02:47,10 (00:32,12)
Szentkereszty Cecília (2000), RT +0.21 350m: 03:15,10 (00:28,00), 400m: 03:46,11 (00:31,01)
7.
Varró Ádám Levente (1999), RT +0.74 50m: 00:26,05, 100m: 00:53,67 (00:27,62)
Kotnyek Bettina (2001), RT +0.39 150m: 01:22,48 (00:28,81), 200m: 01:54,65 (00:32,17)
Leitner Zsófia (2000), RT +0.58 250m: 02:23,23 (00:28,58), 300m: 02:53,82 (00:30,59)
Fekete Ferenc (1999), RT +0.52 350m: 03:19,27 (00:25,45), 400m: 03:46,12 (00:26,85)
8.
Boldizsár Valter (1996), RT +0.66 50m: 00:25,38, 100m: 00:52,72 (00:27,34)
Angeli Áron (1994), RT +0.20 150m: 01:18,59 (00:25,87), 200m: 01:46,62 (00:28,03)
Farkas Adél (1998), RT +0.44 250m: 02:16,00 (00:29,38), 300m: 02:47,69 (00:31,69)
Okos Glória (1999), RT +0.36 350m: 03:16,48 (00:28,79), 400m: 03:47,46 (00:30,98)