CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére (12.-16.04.2016) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 140 - 4x100m Medley Men (Döntő)
Open class
1.
Telegdy Ádám (1995), RT +0.72 50m: 00:27,54, 100m: 00:56,15 (00:28,61)
Horváth Dávid (1996), RT +0.20 150m: 01:24,86 (00:28,71), 200m: 01:58,18 (00:33,32)
Pulai Bence (1991), RT +0.17 250m: 02:22,60 (00:24,42), 300m: 02:50,55 (00:27,95)
Reményi Ármin (1998), RT +0.54 350m: 03:15,46 (00:24,91), 400m: 03:41,52 (00:26,06)
2.
Németh Nándor (1999), RT +0.69 50m: 00:28,37, 100m: 00:58,41 (00:30,04)
Takács Tamás (1998), RT +0.39 150m: 01:28,32 (00:29,91), 200m: 02:02,48 (00:34,16)
Cseh László (1985), RT +0.39 250m: 02:27,12 (00:24,64), 300m: 02:54,94 (00:27,82)
Holló Balázs (1999), RT +0.33 350m: 03:20,25 (00:25,31), 400m: 03:46,58 (00:26,33)
3.
Balog Gábor (1990), RT +0.64 50m: 00:26,85, 100m: 00:55,17 (00:28,32)
Dér Denisz (2000), RT +0.56 150m: 01:26,65 (00:31,48), 200m: 02:02,78 (00:36,13)
Takács Krisztián (1985), RT +0.19 250m: 02:27,62 (00:24,84), 300m: 02:56,34 (00:28,72)
Gyárfás Bence (1993), RT +0.29 350m: 03:20,96 (00:24,62), 400m: 03:46,93 (00:25,97)
4.
Kovács Benedek (1998), RT +0.68 50m: 00:27,87, 100m: 00:56,72 (00:28,85)
Sós Dániel (1998), RT +0.50 150m: 01:27,59 (00:30,87), 200m: 02:02,11 (00:34,52)
Milák Kristóf (2000), RT +0.30 250m: 02:26,96 (00:24,85), 300m: 02:56,74 (00:29,78)
Jánosi Kristóf (1998), RT +0.64 350m: 03:21,67 (00:24,93), 400m: 03:48,98 (00:27,31)
5.
Winkler Máté (1995), RT +0.69 50m: 00:28,05, 100m: 00:57,46 (00:29,41)
Miksi Richárd (1998), RT +0.21 150m: 01:26,76 (00:29,30), 200m: 01:59,79 (00:33,03)
Morotvánszki Dániel (1992), RT +0.41 250m: 02:25,86 (00:26,07), 300m: 02:58,61 (00:32,75)
Rozanovic Ádám (1993), RT +0.27 350m: 03:23,02 (00:24,41), 400m: 03:51,09 (00:28,07)
6.
Csanádi Zsombor (1998), RT +0.60 50m: 00:28,97, 100m: 01:00,10 (00:31,13)
Horváth Zoltán (1986), RT +0.18 150m: 01:29,06 (00:28,96), 200m: 02:03,49 (00:34,43)
Varró Ádám Levente (1999), RT +0.35 250m: 02:29,74 (00:26,25), 300m: 03:00,23 (00:30,49)
Fekete Ferenc (1999), RT +0.50 350m: 03:25,08 (00:24,85), 400m: 03:51,81 (00:26,73)
7.
Bohus Richárd (1993), RT +0.62 50m: 00:27,82, 100m: 00:56,28 (00:28,46)
Matejdesz Máté (2001), RT +0.28 150m: 01:28,09 (00:31,81), 200m: 02:03,99 (00:35,90)
Hajtman Tamás (1996), RT +0.20 250m: 02:28,90 (00:24,91), 300m: 02:59,36 (00:30,46)
Arányi Norbert (1999), RT +0.32 350m: 03:24,30 (00:24,94), 400m: 03:52,17 (00:27,87)
8.
Bernek Péter (1992), RT +0.70 50m: 00:27,76, 100m: 00:57,17 (00:29,41)
Angeli Áron (1994), RT +0.20 150m: 01:27,64 (00:30,47), 200m: 02:03,13 (00:35,49)
Drigán Zoltán (1998), RT +0.24 250m: 02:29,85 (00:26,72), 300m: 03:00,23 (00:30,38)
Boldizsár Valter (1996), RT +0.36 350m: 03:25,55 (00:25,32), 400m: 03:52,85 (00:27,30)