CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére (12.-16.04.2016) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 141 - 4x100m Medley Women (Döntő)
Open class
1.
Szabó Feltóthy Eszter (2002), RT +0.59 50m: 00:32,48, 100m: 01:06,39 (00:33,91)
Labán Eszter (2001), RT +0.29 150m: 01:40,15 (00:33,76), 200m: 02:18,23 (00:38,08)
Galamb Szimonetta (1992), RT +0.23 250m: 02:45,77 (00:27,54), 300m: 03:18,42 (00:32,65)
György Réka (1996), RT +0.36 350m: 03:45,38 (00:26,96), 400m: 04:14,38 (00:29,00)
2.
Dobos Dorottya (2000), RT +0.66 50m: 00:31,38, 100m: 01:03,84 (00:32,46)
Gyurinovics Fanni (2001), RT +0.34 150m: 01:37,43 (00:33,59), 200m: 02:16,69 (00:39,26)
Jakabos Zsuzsanna (1989), RT +0.41 250m: 02:44,24 (00:27,55), 300m: 03:15,82 (00:31,58)
Janovitz Share Lee (1997), RT +0.34 350m: 03:44,13 (00:28,31), 400m: 04:14,98 (00:30,85)
3.
Burián Katalin (1995), RT +0.68 50m: 00:30,87, 100m: 01:02,78 (00:31,91)
Ölvödi Petra (2000), RT +0.50 150m: 01:36,93 (00:34,15), 200m: 02:15,88 (00:38,95)
Szokol Szonja (1998), RT +0.39 250m: 02:43,99 (00:28,11), 300m: 03:15,92 (00:31,93)
Bogdán Luca (2002), RT +0.33 350m: 03:43,93 (00:28,01), 400m: 04:15,26 (00:31,33)
4.
Ádám Henrietta (2000), RT +0.74 50m: 00:31,46, 100m: 01:04,47 (00:33,01)
Kardos Viktória (1998), RT +0.40 150m: 01:38,59 (00:34,12), 200m: 02:16,97 (00:38,38)
Fodor Flóra (1997), RT +0.35 250m: 02:45,86 (00:28,89), 300m: 03:19,06 (00:33,20)
Böszörményi Bettina (1998), RT +0.37 350m: 03:46,43 (00:27,37), 400m: 04:15,32 (00:28,89)
5.
Halmai Petra (1997), RT +0.70 50m: 00:31,58, 100m: 01:04,24 (00:32,66)
Sebestyén Dalma (1997), RT +0.28 150m: 01:37,65 (00:33,41), 200m: 02:15,05 (00:37,40)
Kovács Réka (1999), RT +0.36 250m: 02:44,38 (00:29,33), 300m: 03:18,05 (00:33,67)
Halmai Blanka (1999), RT +0.42 350m: 03:47,41 (00:29,36), 400m: 04:20,25 (00:32,84)
6.
Késely Ajna (2001), RT +0.73 50m: 00:31,51, 100m: 01:04,49 (00:32,98)
Papolczi Emília (2000), RT +0.52 150m: 01:39,23 (00:34,74), 200m: 02:19,48 (00:40,25)
Berecz Blanka (2002), RT +0.79 250m: 02:49,96 (00:30,48), 300m: 03:23,39 (00:33,43)
Borsi Anett (2001), RT +0.54 350m: 03:51,92 (00:28,53), 400m: 04:22,28 (00:30,36)
7.
Vas Luca (2000), RT +0.78 50m: 00:32,35, 100m: 01:06,13 (00:33,78)
Szilvási Gréta (1999), RT +0.65 150m: 01:43,03 (00:36,90), 200m: 02:23,91 (00:40,88)
Juhász Adél (1998), RT +0.14 250m: 02:52,66 (00:28,75), 300m: 03:25,56 (00:32,90)
Juhász Janka (2000), RT +0.30 350m: 03:53,21 (00:27,65), 400m: 04:23,12 (00:29,91)
8.
Fodor Helga (1999), RT +0.68 50m: 00:31,53, 100m: 01:04,48 (00:32,95)
Kis Petra (1997), RT +0.51 150m: 01:40,59 (00:36,11), 200m: 02:21,21 (00:40,62)
Kiss Dóra (1994), RT +0.35 250m: 02:50,91 (00:29,70), 300m: 03:24,50 (00:33,59)
Joó Sára (1995), RT +0.35 350m: 03:53,58 (00:29,08), 400m: 04:25,17 (00:31,59)