43. Arena European Junior Swimming Championships (Jul 06 to 10, 2016) - Hódmezovásárhely

You are here: Meets > 43. Arena European Junior Swimming Championships > Results
Results - Select Event
Event 10 - 4x100m Freestyle Men (Preliminary)
Juniors
1.
Di Cola Stefano (1998), RT +0.65 100m: 00:50,94
Miressi Alessandro (1998), RT +0.32 200m: 01:40,25 (00:49,31)
Izzo Giovanni (1998), RT +0.14 300m: 02:29,53 (00:49,28)
Razzetti Alberto (1999), RT +0.11 400m: 03:20,22 (00:50,69)
2.
Blaskovic Bruno (1998), RT +0.69 100m: 00:50,14
Paut Karlo Noah (2000), RT +0.24 200m: 01:40,02 (00:49,88)
Miljenic Nikola (1998), RT +0.10 300m: 02:30,44 (00:50,42)
Rogic Kristofer Marijan (1999), RT +0.21 400m: 03:21,40 (00:50,96)
3.
Girev Ivan (2000), RT +0.70 100m: 00:51,21
Kolesnikov Kliment (2000), RT +0.40 200m: 01:41,72 (00:50,51)
Galchenko Evgenii (1998), RT +0.35 300m: 02:31,99 (00:50,27)
Shakhanov Semen (1998), RT +0.25 400m: 03:22,29 (00:50,30)
4.
Piszczorowicz Bartosz (1999), RT +0.63 100m: 00:51,11
Kraska Jakub (2000), RT +0.09 200m: 01:41,59 (00:50,48)
Gosieniecki Juliusz (1998), RT +0.09 300m: 02:32,44 (00:50,85)
Ostrowski Karol (1999), RT +0.08 400m: 03:22,58 (00:50,14)
5.
Remenyi Armin (1998), RT +0.65 100m: 00:51,26
Marton Richard (1999), RT +0.23 200m: 01:41,70 (00:50,44)
Nemeth Nandor (1999), RT +0.36 300m: 02:32,59 (00:50,89)
Milak Kristof (2000), RT +0.47 400m: 03:22,81 (00:50,22)
6.
Derache Alexandre (1998), RT +0.63 100m: 00:49,91
Trillat Leo (1998), RT +0.22 200m: 01:41,66 (00:51,75)
Rihoux Charles (1998), RT +0.25 300m: 02:32,34 (00:50,68)
Grousset Maxime (1999), RT +0.48 400m: 03:22,87 (00:50,53)
7.
Clough Lewis (1998), RT +0.69 100m: 00:51,14
Wray Alex (1998), RT +0.34 200m: 01:42,50 (00:51,36)
Litchfield Joe (1998), RT +0.23 300m: 02:33,17 (00:50,67)
McLean Craig R (1998), RT +0.04 400m: 03:23,79 (00:50,62)
8.
Ramos Fernandez Alex (1999), RT +0.66 100m: 00:50,77
Calderon Iglesias Alejandro (1998), RT +0.24 200m: 01:42,49 (00:51,72)
Lozano Mateos Alberto (1998), RT +0.09 300m: 02:32,91 (00:50,42)
Gonzalez De Oliveira Hugo (1999), RT +0.27 400m: 03:23,84 (00:50,93)
9.
Salchow Josha (1999), RT +0.71 100m: 00:51,77
Berneburg Jonathan (1998), RT +0.13 200m: 01:42,19 (00:50,42)
Pinneker Daniel (1999), RT +0.40 300m: 02:33,74 (00:51,55)
Reuther Tom (1999), RT +0.31 400m: 03:24,27 (00:50,53)
10.
Leuthard Manuel (1998), RT +0.58 100m: 00:51,42
Remund Cla (1998), RT +0.04 200m: 01:42,46 (00:51,04)
Slanschek Marvin (1998), RT +0.04 300m: 02:33,98 (00:51,52)
Mozzini-Vellen Andrea (1998), RT +0.20 400m: 03:25,02 (00:51,04)
11.
Gezmis Ergecan (1998), RT +0.68 100m: 00:51,43
Hakan Batuhan (1998), RT +0.39 200m: 01:44,03 (00:52,60)
Gueres Uemitcan (1999), RT +0.27 300m: 02:35,38 (00:51,35)
Oezcan Kaan (1998), RT +0.12 400m: 03:25,81 (00:50,43)
12.
Brandt Erik (1999), RT +0.66 100m: 00:51,69
Kertes Daniel (1999), RT +0.06 200m: 01:43,83 (00:52,14)
Rydberg Hugo (1998), RT +0.20 300m: 02:34,39 (00:50,56)
Grimberg Filip (1998), RT +0.10 400m: 03:26,01 (00:51,62)
13.
Shperkin Mark (1998), RT +0.74 100m: 00:51,77
Frankel Tomer (2000), RT +0.05 200m: 01:43,68 (00:51,91)
Karmi Itay (1999), RT +0.04 300m: 02:35,42 (00:51,74)
Shami Alon (1999), RT +0.14 400m: 03:26,56 (00:51,14)
14.
Stefanik Vladimir (1998), RT +0.65 100m: 00:50,92
Halas Adam (1998), RT +0.23 200m: 01:43,94 (00:53,02)
Svetlik Alexander (1998), RT +0.30 300m: 02:36,56 (00:52,62)
Puchly Tomas (1998), RT +0.39 400m: 03:27,71 (00:51,15)
15.
Ratiu George (2000), RT +0.69 100m: 00:52,24
Rusen Andrei (1999), RT +0.31 200m: 01:44,23 (00:51,99)
Coste Florinel (1998), RT +0.45 300m: 02:37,24 (00:53,01)
Radu Ionut (1999), RT +0.62 400m: 03:29,24 (00:52,00)
16.
Ivanov Antani A (1999), RT +0.64 100m: 00:51,56
Nikolov Viktor (1998), RT +0.11 200m: 01:45,24 (00:53,68)
Todorov Tihomir (2000), RT +0.25 300m: 02:38,39 (00:53,15)
Bozhilov Petar (2000), RT +0.34 400m: 03:31,66 (00:53,27)
17.
Seli Karel (1998), RT +0.64 100m: 00:53,85
Paavo Sander (1998), RT +0.36 200m: 01:47,35 (00:53,50)
Turu Vladimir (1999), RT +0.31 300m: 02:41,06 (00:53,71)
Uett Hendrik (1998), RT +0.52 400m: 03:33,26 (00:52,20)
18.
Simic Andjelo (1999), RT +0.69 100m: 00:52,07
Bjelajac Nikola (1998), RT +0.54 200m: 01:45,19 (00:53,12)
Vrkes Kosta (1999), RT +0.27 300m: 02:39,19 (00:54,00)
Voljevica Amer (2000), RT +0.53 400m: 03:35,96 (00:56,77)