Wiener Cup 2019 Runde 3 (May 19, 2019) - Wien-Floridsdorf

You are here: Meets > Wiener Cup 2019 Runde 3 > Results
Results - Select Event
Event 34 - 4x50m Freistil Gemischt (Timed)
Schülerklasse
1.
Puskas Tim (2008), RT +0.56 50m: 00:30,32
Fritthum Tobias (2007), RT +0.40 100m: 01:01,14 (00:30,82)
Bauer Macy (2007), 150m: 01:33,93 (00:32,79)
Melikant Imola (2008), 200m: 02:04,85 (00:30,92)
2.
Rektorik Nikolaus (2007), RT +0.60 50m: 00:31,36
Petro Simon (2007), RT +0.37 100m: 01:02,36 (00:31,00)
Kukla Kayah (2007), RT +0.61 150m: 01:33,86 (00:31,50)
Ehrich Hannah Marie (2007), RT +0.46 200m: 02:05,97 (00:32,11)
3.
Schachner Florine (2007), 50m: 00:30,86
Kpor Bennett (2007), 100m: 01:00,77 (00:29,91)
Reisner Leonie (2007), RT +0.40 150m: 01:34,71 (00:33,94)
Ungrad Jeronimo (2007), RT +0.30 200m: 02:06,33 (00:31,62)
4.
De Haan Esmée (2007), RT +0.65 50m: 00:30,56
Parvov Nikolay (2007), RT +0.52 100m: 01:01,58 (00:31,02)
Windisch Anna (2007), RT +0.48 150m: 01:32,62 (00:31,04)
Weseli Elias (2009), RT +0.48 200m: 02:07,82 (00:35,20)
5.
Redak Olga (2007), RT +0.78 50m: 00:32,78
Dokic Alexander (2008), RT +0.63 100m: 01:04,84 (00:32,06)
Barat Emma (2008), RT +0.26 150m: 01:40,91 (00:36,07)
Stohl Joel (2007), RT +0.68 200m: 02:13,08 (00:32,17)
6.
Reichel Fabian (2007), RT +0.81 50m: 00:32,28
Sönmez Enis (2008), RT +0.40 100m: 01:05,52 (00:33,24)
Bako Noemi (2007), RT +0.39 150m: 01:38,98 (00:33,46)
Rizek Lilli (2008), RT +0.38 200m: 02:13,54 (00:34,56)
7.
Bichler Mathias (2007), RT +0.52 50m: 00:32,19
Molnar Zsofia (2007), RT +0.55 100m: 01:04,86 (00:32,67)
Barcal Alexander (2009), RT +0.44 150m: 01:44,12 (00:39,26)
Felkel Martha (2007), RT +0.30 200m: 02:14,42 (00:30,30)
8.
Helmi Yassin (2008), RT +0.34 50m: 00:37,44
Mehmedovik Alisa (2009), RT +0.15 100m: 01:10,11 (00:32,67)
Bilbija Ana (2009), RT +0.46 150m: 01:51,83 (00:41,72)
Opalka Maximilian (2007), RT +0.47 200m: 02:21,94 (00:30,11)
9.
Spasic Iva (2009), 50m: 00:35,74
Milkov Mario (2008), 100m: 01:09,61 (00:33,87)
Levai Claudia (2008), RT +0.48 150m: 01:46,97 (00:37,36)
Emig Elias (2008), RT +0.26 200m: 02:22,81 (00:35,84)
10.
Axmann Noah Julian (2007), RT +0.75 50m: 00:32,55
Hlozkova Stella (2008), RT +0.37 100m: 01:07,78 (00:35,23)
El Gendy Jasin (2007), RT +0.51 150m: 01:48,80 (00:41,02)
Frey Emma Sophie (2008), RT +0.52 200m: 02:24,40 (00:35,60)
11.
Zahradnicek Lisa (2008), RT +0.65 50m: 00:36,62
Lasserre Paul-Cyril (2007), RT -0.09 100m: 01:14,06 (00:37,44)
Travniczek Yuan (2008), RT +0.62 150m: 01:52,21 (00:38,15)
Nitti Elena (2008), RT +0.38 200m: 02:24,66 (00:32,45)
12.
Avramovic Simon (2007), 50m: 00:34,59
Pajer Max (2008), RT +0.36 100m: 01:10,57 (00:35,98)
Neuwirth Amelie (2010), 150m: 01:50,48 (00:39,91)
Petrak Elena (2009), RT +0.53 200m: 02:26,30 (00:35,82)
13.
Ousko-Oberhoffer Katharina (2007), 50m: 00:32,56
Schiller Matthias (2008), 100m: 01:10,11 (00:37,55)
Körber Eric (2008), 150m: 01:51,39 (00:41,28)
Weseli Lisa (2007), RT +0.42 200m: 02:26,67 (00:35,28)
14.
Kristof Matiás Ondrej (2009), RT +0.50 50m: 00:33,99
Kristofová Anna Maren (2007), RT +0.60 100m: 01:08,04 (00:34,05)
Gorelová Veronika (2009), 150m: 01:49,48 (00:41,44)
Krizan Jakub (2009), 200m: 02:28,38 (00:38,90)
15.
Titz Leopoldine (2009), 50m: 00:38,51
Wasilewski Jakub (2009), 100m: 01:16,23 (00:37,72)
Abou-Zahra Nadine (2007), 150m: 01:57,06 (00:40,83)
Semashko Nikita Alexander (2010), 200m: 02:31,13 (00:34,07)
16.
Elshikh Omer (2009), RT +0.75 50m: 00:37,70
Khalifa Mohamoud (2009), RT +0.45 100m: 01:16,49 (00:38,79)
Gamali Ganna (2009), RT +0.60 150m: 01:55,89 (00:39,40)
Ruhaltinger Rita Theresa (2009), RT +0.41 200m: 02:38,29 (00:42,40)
17.
Iliev Boris (2010), RT +0.82 50m: 00:35,89
Bako Sara (2010), RT +0.68 100m: 01:16,35 (00:40,46)
Reindl Katelyn (2010)
Özalp Deniz (2010), 200m: 02:38,73 (01:22,38)
18.
Terzic Sara (2010), 50m: 00:41,00
Gentchev Alexander (2010), 100m: 01:23,97 (00:42,97)
Bugarinovic Jovana (2010), 150m: 02:07,92 (00:43,95)
Terzic Stefan (2007), RT +0.02 200m: 02:48,46 (00:40,54)
19.
Mathes Clementine (2010), 50m: 00:42,64
Gehrke Mila (2008), 100m: 01:24,67 (00:42,03)
Nigg Laurin (2009), 150m: 02:07,19 (00:42,52)
Bankosegger Paul (2008), RT +0.04 200m: 02:52,14 (00:44,95)
20.
El Gendy Hossam (2010), 50m: 00:39,08
Blum Camillo (2010), 100m: 01:21,80 (00:42,72)
Dintcheva Dea (2009), 150m: 02:08,29 (00:46,49)
Tari Josephin Marie (2010), 200m: 02:52,83 (00:44,54)
21.
Molnar Marcell (2009), 50m: 00:44,40
Tekbas Sara-Aylin (2010), 100m: 01:45,15 (01:00,75)
Kajtaz Peter (2011), 150m: 02:44,70 (00:59,55)
Beydemir Inci (2010), 200m: 03:45,27 (01:00,57)
Reif Yuma (2007)
Pohanka Valentin (2008)
Sportiello Lavinia (2009)
Abdel Rahman Ayman (2008)
14:15 SW 4.4 Start vor dem Startsignal