Multinations Youth Swimming Meet 2019 (Apr 13 to 14, 2019) - Auster Graz

You are here: Meets > Multinations Youth Swimming Meet 2019 > Results
Results - Select Event
Event 7 - 4x100m Medley Women (Timed)
Girls
1.
Denizli Sudem (2005 / 14 Years), RT +0.63 50m: 00:31,55, 100m: 01:03,80 (00:32,25)
Ertan Deniz (2004 / 15 Years), RT +0.61 150m: 01:37,68 (00:33,88), 200m: 02:15,96 (00:38,28)
Tuncel Merve (2005 / 14 Years), RT +0.23 250m: 02:45,65 (00:29,69), 300m: 03:19,02 (00:33,37)
Demirtepe Meric (2005 / 14 Years), RT +0.32 350m: 03:47,02 (00:28,00), 400m: 04:17,36 (00:30,34)
2.
Rydynska Marianna (2004 / 15 Years), RT +0.70 50m: 00:32,10, 100m: 01:05,91 (00:33,81)
Klimczyk Katarzyna (2004 / 15 Years), RT +0.54 150m: 01:39,71 (00:33,80), 200m: 02:20,19 (00:40,48)
Cierpialowska Paulina (2005 / 14 Years), RT +0.06 250m: 02:48,58 (00:28,39), 300m: 03:23,92 (00:35,34)
Gusc Wiktoria (2004 / 15 Years), RT +0.47 350m: 03:51,54 (00:27,62), 400m: 04:21,18 (00:29,64)
3.
Tsaprazi Eirini Agoritsa (2004 / 15 Years), RT +0.70 50m: 00:32,36, 100m: 01:06,32 (00:33,96)
Angelaki Chara (2004 / 15 Years), RT +0.55 150m: 01:39,92 (00:33,60), 200m: 02:19,07 (00:39,15)
Vlachou Anna Avgousta (2005 / 14 Years), RT +0.22 250m: 02:48,52 (00:29,45), 300m: 03:23,75 (00:35,23)
Stoura Olga Dimitra (2005 / 14 Years), RT +0.33 350m: 03:51,73 (00:27,98), 400m: 04:22,84 (00:31,11)
4.
Zhukova Yevheniia (2004 / 15 Years), RT +0.62 50m: 00:31,76, 100m: 01:05,88 (00:34,12)
Medvedieva Olha (2005 / 14 Years), RT +0.35 150m: 01:39,49 (00:33,61), 200m: 02:17,58 (00:38,09)
Diachenko Mariia (2005 / 14 Years), RT +0.63 250m: 02:47,84 (00:30,26), 300m: 03:25,68 (00:37,84)
Snitko Karyna (2004 / 15 Years), RT +0.60 350m: 03:53,57 (00:27,89), 400m: 04:23,85 (00:30,28)
5.
Antila Alina (2004 / 15 Years), RT +0.80 50m: 00:32,74, 100m: 01:07,50 (00:34,76)
Taskila Pinja (2004 / 15 Years), RT +0.28 150m: 01:41,53 (00:34,03), 200m: 02:21,85 (00:40,32)
Hinkka Aino (2005 / 14 Years), RT +0.68 250m: 02:51,83 (00:29,98), 300m: 03:26,71 (00:34,88)
Pulkkinen Jenna (2004 / 15 Years), RT +0.07 350m: 03:54,85 (00:28,14), 400m: 04:25,62 (00:30,77)
6.
Gobet Malika (2004 / 15 Years), RT +0.72 50m: 00:31,66, 100m: 01:05,31 (00:33,65)
Solmaz Eylem (2004 / 15 Years), RT +0.41 150m: 01:40,09 (00:34,78), 200m: 02:21,65 (00:41,56)
Straub Alicia (2004 / 15 Years), RT -0.01 250m: 02:51,24 (00:29,59), 300m: 03:26,67 (00:35,43)
Ullmann Julia (2005 / 14 Years), RT +0.53 350m: 03:55,00 (00:28,33), 400m: 04:26,10 (00:31,10)
7.
Besikova Lenka (2004 / 15 Years), RT +0.60 50m: 00:32,14, 100m: 01:07,85 (00:35,71)
Pribylova Jana (2005 / 14 Years), RT +0.34 150m: 01:42,64 (00:34,79), 200m: 02:22,21 (00:39,57)
Kinterova Terezie (2004 / 15 Years), RT +0.04 250m: 02:52,02 (00:29,81), 300m: 03:27,47 (00:35,45)
Javorkova Kamila (2004 / 15 Years), RT +0.23 350m: 03:55,57 (00:28,10), 400m: 04:26,76 (00:31,19)
8.
Huys Tabea (2005 / 14 Years), RT +0.62 50m: 00:31,60, 100m: 01:06,07 (00:34,47)
Ebster Lisa (2005 / 14 Years), RT +0.48 150m: 01:40,00 (00:33,93), 200m: 02:19,63 (00:39,63)
Pastar Katharina (2004 / 15 Years), RT +0.32 250m: 02:51,33 (00:31,70), 300m: 03:28,56 (00:37,23)
Gaba Alberta (2004 / 15 Years), RT +0.19 350m: 03:56,31 (00:27,75), 400m: 04:28,29 (00:31,98)
9.
Sharon Agahm (2005 / 14 Years), RT +0.73 50m: 00:33,63, 100m: 01:09,68 (00:36,05)
Najera Mercy Ann (2005 / 14 Years), RT +0.34 150m: 01:44,59 (00:34,91), 200m: 02:25,03 (00:40,44)
Shteyman Sharon (2005 / 14 Years), RT +0.20 250m: 02:55,45 (00:30,42), 300m: 03:29,54 (00:34,09)
Pozdner Bekky (2004 / 15 Years), RT +0.26 350m: 03:58,21 (00:28,67), 400m: 04:28,88 (00:30,67)
10.
Kratka Juliana (2004 / 15 Years), RT +0.61 50m: 00:32,75, 100m: 01:07,96 (00:35,21)
Langeova Lenka (2005 / 14 Years), RT +0.66 150m: 01:44,29 (00:36,33), 200m: 02:25,73 (00:41,44)
Kovacsova Timea (2004 / 15 Years), RT +0.57 250m: 02:56,48 (00:30,75), 300m: 03:32,21 (00:35,73)
Kmosenova Lea (2004 / 15 Years), RT +0.51 350m: 04:00,73 (00:28,52), 400m: 04:31,54 (00:30,81)
11.
Bende Eva (2004 / 15 Years), RT +0.64 50m: 00:32,55, 100m: 01:06,97 (00:34,42)
Mihalic Sara (2004 / 15 Years), RT +0.59 150m: 01:42,03 (00:35,06), 200m: 02:20,78 (00:38,75)
Valant Gaja Lucija (2004 / 15 Years), RT +0.59 250m: 02:56,37 (00:35,59), 300m: 03:38,04 (00:41,67)
Bornsek Lena (2004 / 15 Years), RT +0.02 350m: 04:07,71 (00:29,67), 400m: 04:40,27 (00:32,56)
Nikolaeva Kalina (2004 / 15 Years), RT +0.81 50m: 00:33,14, 100m: 01:07,71 (00:34,57)
Stoyanova Gergana (2005 / 14 Years), RT +0.60 150m: 01:42,08 (00:34,37), 200m: 02:23,07 (00:40,99)
Mitova Mariya (2005 / 14 Years), RT -0.08
Angelova Zhanet (2004 / 15 Years)
SW 10.11 False start 3. swimmer