Werner Endtmayr AST Sharks Trophy 2021 (Oct 02 to 03, 2021) - Badezentrum Traun

You are here: Meets > Werner Endtmayr AST Sharks Trophy 2021 > Participant
Participant - Details
GRUBER Hanna Marie
Gender Women
YOB 2003
Club ASKÖ SK TRAUN AUT (Austria)
Starts
1 - 200m Lagen Damen TIMED, 1. Session - Warm-up 09:00, Start 10:00
3:29.74
5 - 50m Brust Damen TIMED, 1. Session - Warm-up 09:00, Start 10:00
48.82
7 - 100m Freistil Damen TIMED, 1. Session - Warm-up 09:00, Start 10:00
1:19.39
9 - 200m Rücken Damen TIMED, 1. Session - Warm-up 09:00, Start 10:00
13 - 50m Schmetterling Damen TIMED, 1. Session - Warm-up 09:00, Start 10:00
36.67
15 - 100m Brust Damen TIMED, 1. Session - Warm-up 09:00, Start 10:00
17 - 200m Freistil Damen TIMED, 1. Session - Warm-up 09:00, Start 10:00
3:01.62
21 - 50m Rücken Damen TIMED, 2. Session - Warm-up 09:00, Start 10:00
42.32
23 - 100m Schmetterling Damen TIMED, 2. Session - Warm-up 09:00, Start 10:00
1:35.91
25 - 200m Brust Damen TIMED, 2. Session - Warm-up 09:00, Start 10:00
29 - 50m Freistil Damen TIMED, 2. Session - Warm-up 09:00, Start 10:00
35.17
31 - 100m Rücken Damen TIMED, 2. Session - Warm-up 09:00, Start 10:00
1:32.27
Results
1 - 200m Lagen Damen TIMED, 1. Session - Warm-up 09:00, Start 10:00 Allgemeine Klasse
2.
50m: 00:39,89, 100m: 01:30,38 (00:50,49), 150m: 02:29,49 (00:59,11), 200m: 03:16,52 (00:47,03)
5 - 50m Brust Damen TIMED, 1. Session - Warm-up 09:00, Start 10:00 Allgemeine Klasse
2.
7 - 100m Freistil Damen TIMED, 1. Session - Warm-up 09:00, Start 10:00 Allgemeine Klasse
4.
50m: 00:37,44, 100m: 01:18,92 (00:41,48)
9 - 200m Rücken Damen TIMED, 1. Session - Warm-up 09:00, Start 10:00 Allgemeine Klasse
3.
50m: 00:46,85, 100m: 01:39,87 (00:53,02), 150m: 02:34,32 (00:54,45), 200m: 03:28,48 (00:54,16)
13 - 50m Schmetterling Damen TIMED, 1. Session - Warm-up 09:00, Start 10:00 Allgemeine Klasse
6.
15 - 100m Brust Damen TIMED, 1. Session - Warm-up 09:00, Start 10:00 Allgemeine Klasse
2.
50m: 00:50,25, 100m: 01:47,74 (00:57,49)
17 - 200m Freistil Damen TIMED, 1. Session - Warm-up 09:00, Start 10:00 Allgemeine Klasse
4.
50m: 00:40,31, 100m: 01:27,74 (00:47,43), 150m: 02:18,91 (00:51,17), 200m: 03:08,93 (00:50,02)
21 - 50m Rücken Damen TIMED, 2. Session - Warm-up 09:00, Start 10:00 Allgemeine Klasse
5.
RT +0.72 50m: 00:40,44
23 - 100m Schmetterling Damen TIMED, 2. Session - Warm-up 09:00, Start 10:00 Allgemeine Klasse
4.
50m: 00:44,65, 100m: 01:39,40 (00:54,75)
25 - 200m Brust Damen TIMED, 2. Session - Warm-up 09:00, Start 10:00 Allgemeine Klasse
2.
50m: 00:52,07, 100m: 01:51,06 (00:58,99), 150m: 02:52,87 (01:01,81), 200m: 03:51,66 (00:58,79)
29 - 50m Freistil Damen TIMED, 2. Session - Warm-up 09:00, Start 10:00 Allgemeine Klasse
7.
31 - 100m Rücken Damen TIMED, 2. Session - Warm-up 09:00, Start 10:00 Allgemeine Klasse
4.
RT +0.83 50m: 00:45,25, 100m: 01:31,53 (00:46,28)