CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére (12.-16.04.2016) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére > Egyesület
Egyesület - Részletek
SZEGEDI ÚSZó EGYLET
IOC HUN (Hungary)
Azonosító
Indulások
111 - 4x200m Freestyle Women DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
30 - 4x100m Freestyle Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
130 - 4x100m Freestyle Women DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
3:58.19
41 - 4x100m Medley Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
 
Eredmények
111 - 4x200m Freestyle Women DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
3.
Novoszáth Melinda (1998), RT +0.67 50m: 00:29,17, 100m: 00:59,85 (00:30,68), 150m: 01:30,60 (00:30,75), 200m: 02:00,97 (00:30,37)
Fábián Fanni (2002), RT +0.33 250m: 02:30,33 (00:29,36), 300m: 03:01,96 (00:31,63), 350m: 03:34,14 (00:32,18), 400m: 04:07,19 (00:33,05)
Bonecz Boglárka (2000), RT +0.35 450m: 04:36,50 (00:29,31), 500m: 05:08,65 (00:32,15), 550m: 05:41,02 (00:32,37), 600m: 06:12,57 (00:31,55)
Olasz Anna (1993), RT +0.36 650m: 06:42,96 (00:30,39), 700m: 07:15,25 (00:32,29), 750m: 07:48,23 (00:32,98), 800m: 08:20,99 (00:32,76)
30 - 4x100m Freestyle Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
3.
Novoszáth Melinda (1998), RT +0.55 50m: 00:27,92, 100m: 00:57,48 (00:29,56)
Bonecz Boglárka (2000), RT +0.26 150m: 01:26,02 (00:28,54), 200m: 01:56,74 (00:30,72)
Fábián Fanni (2002), RT +0.27 250m: 02:25,48 (00:28,74), 300m: 02:56,15 (00:30,67)
Olasz Anna (1993), RT +0.38 350m: 03:26,49 (00:30,34), 400m: 03:58,19 (00:31,70)
130 - 4x100m Freestyle Women DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
4.
Novoszáth Melinda (1998), RT +0.58 50m: 00:27,44, 100m: 00:56,53 (00:29,09)
Fábián Fanni (2002), RT +0.29 150m: 01:25,02 (00:28,49), 200m: 01:55,26 (00:30,24)
Olasz Anna (1993), RT +0.36 250m: 02:24,96 (00:29,70), 300m: 02:56,20 (00:31,24)
Bonecz Boglárka (2000), RT +0.14 350m: 03:24,45 (00:28,25), 400m: 03:54,76 (00:30,31)
41 - 4x100m Medley Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
11.
Novoszáth Melinda (1998), RT +0.71 50m: 00:33,54, 100m: 01:08,99 (00:35,45)
Bonecz Boglárka (2000), RT +0.20 150m: 01:46,02 (00:37,03), 200m: 02:27,84 (00:41,82)
Fábián Fanni (2002), RT +0.36 250m: 02:58,72 (00:30,88), 300m: 03:33,54 (00:34,82)
Olasz Anna (1993), RT +0.60 350m: 04:04,27 (00:30,73), 400m: 04:36,53 (00:32,26)
Indulások
12 - 4x100m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
20 - 4x200m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
120 - 4x200m Freestyle Men DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
7:51.40
40 - 4x100m Medley Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
 
Eredmények
12 - 4x100m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
9.
Rákos Patrik (1992), RT +0.75 50m: 00:25,49, 100m: 00:52,79 (00:27,30)
Novoszáth Tamás (1997), RT +0.32 150m: 01:17,97 (00:25,18), 200m: 01:45,57 (00:27,60)
Farkas Tamás (1995), RT +0.31 250m: 02:12,89 (00:27,32), 300m: 02:41,62 (00:28,73)
Király Bence (1993), RT +0.32 350m: 03:06,40 (00:24,78), 400m: 03:32,77 (00:26,37)
20 - 4x200m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
5.
Novoszáth Tamás (1997), RT +0.67 50m: 00:27,77, 100m: 00:58,40 (00:30,63), 150m: 01:29,06 (00:30,66), 200m: 01:56,92 (00:27,86)
Farkas Tamás (1995), RT +0.52 250m: 02:25,32 (00:28,40), 300m: 02:55,72 (00:30,40), 350m: 03:26,81 (00:31,09), 400m: 03:56,42 (00:29,61)
Király Bence (1993), RT +0.38 450m: 04:23,11 (00:26,69), 500m: 04:52,89 (00:29,78), 550m: 05:23,11 (00:30,22), 600m: 05:51,93 (00:28,82)
Rákos Patrik (1992), RT +0.39 650m: 06:20,22 (00:28,29), 700m: 06:50,56 (00:30,34), 750m: 07:21,54 (00:30,98), 800m: 07:51,40 (00:29,86)
120 - 4x200m Freestyle Men DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
4.
Novoszáth Tamás (1997), RT +0.65 50m: 00:26,78, 100m: 00:55,83 (00:29,05), 150m: 01:24,48 (00:28,65), 200m: 01:53,20 (00:28,72)
Farkas Tamás (1995), RT +0.40 250m: 02:20,47 (00:27,27), 300m: 02:49,92 (00:29,45), 350m: 03:19,92 (00:30,00), 400m: 03:49,37 (00:29,45)
Rákos Patrik (1992), RT +0.64 450m: 04:16,11 (00:26,74), 500m: 04:44,95 (00:28,84), 550m: 05:13,60 (00:28,65), 600m: 05:41,73 (00:28,13)
Király Bence (1993), RT +0.28 650m: 06:06,82 (00:25,09), 700m: 06:34,59 (00:27,77), 750m: 07:03,01 (00:28,42), 800m: 07:31,60 (00:28,59)
40 - 4x100m Medley Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
12.
Rákos Patrik (1992), RT +0.80 50m: 00:29,02, 100m: 00:59,58 (00:30,56)
Novoszáth Tamás (1997), RT +0.44 150m: 01:32,35 (00:32,77), 200m: 02:09,37 (00:37,02)
Király Bence (1993), RT +0.32 250m: 02:35,55 (00:26,18), 300m: 03:05,74 (00:30,19)
Farkas Tamás (1995), RT +0.33 350m: 03:33,47 (00:27,73), 400m: 04:02,89 (00:29,42)
Indulások
19 - 4x100m Medley Mixed ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
119 - 4x100m Medley Mixed DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
4:09.71
31 - 4x100m Freestyle Mixed ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
131 - 4x100m Freestyle Mixed DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
3:46.34
 
Eredmények
19 - 4x100m Medley Mixed ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
7.
Rákos Patrik (1992), RT +0.80 50m: 00:29,05, 100m: 00:59,46 (00:30,41)
Novoszáth Tamás (1997), RT +0.54 150m: 01:31,27 (00:31,81), 200m: 02:08,68 (00:37,41)
Novoszáth Melinda (1998), RT +0.44 250m: 02:37,58 (00:28,90), 300m: 03:10,41 (00:32,83)
Fábián Fanni (2002), RT +0.40 350m: 03:39,06 (00:28,65), 400m: 04:09,71 (00:30,65)
119 - 4x100m Medley Mixed DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
7.
Rákos Patrik (1992), RT +0.86 50m: 00:30,91, 100m: 01:03,42 (00:32,51)
Farkas Tamás (1995), RT +0.56 150m: 01:40,91 (00:37,49), 200m: 02:22,30 (00:41,39)
Bonecz Boglárka (2000), RT +0.27 250m: 02:51,71 (00:29,41), 300m: 03:25,14 (00:33,43)
Fábián Fanni (2002), RT +0.41 350m: 03:54,15 (00:29,01), 400m: 04:25,00 (00:30,85)
31 - 4x100m Freestyle Mixed ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
5.
Király Bence (1993), RT +0.69 50m: 00:25,04, 100m: 00:51,61 (00:26,57)
Rákos Patrik (1992), RT +0.48 150m: 01:17,21 (00:25,60), 200m: 01:44,98 (00:27,77)
Bonecz Boglárka (2000), RT +0.35 250m: 02:13,91 (00:28,93), 300m: 02:45,21 (00:31,30)
Fábián Fanni (2002), RT +0.26 350m: 03:14,49 (00:29,28), 400m: 03:46,34 (00:31,85)
131 - 4x100m Freestyle Mixed DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
4.
Király Bence (1993), RT +0.72 50m: 00:25,29, 100m: 00:51,98 (00:26,69)
Novoszáth Tamás (1997), RT +0.42 150m: 01:17,01 (00:25,03), 200m: 01:45,42 (00:28,41)
Fábián Fanni (2002), RT +0.33 250m: 02:13,94 (00:28,52), 300m: 02:44,87 (00:30,93)
Novoszáth Melinda (1998), RT +0.32 350m: 03:12,33 (00:27,46), 400m: 03:42,41 (00:30,08)
Indulások
2 - 50m Butterfly Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
29.32
8 - 400m Individual medley Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
4:54.01
108 - 400m Individual medley Women DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
4:57.36
15 - 200m Butterfly Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:11.94
115 - 200m Butterfly Women DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
2:14.23
26 - 100m Butterfly Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:01.96
226 - 100m Butterfly Women ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
1:02.58
39 - 200m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:05.39
 
Eredmények
2 - 50m Butterfly Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
18.
RT +0.71
8 - 400m Individual medley Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
6.
RT +0.72 50m: 00:30,69, 100m: 01:05,33 (00:34,64), 150m: 01:44,97 (00:39,64), 200m: 02:23,18 (00:38,21)
250m: 03:07,44 (00:44,26), 300m: 03:50,89 (00:43,45), 350m: 04:24,66 (00:33,77), 400m: 04:57,36 (00:32,70)
108 - 400m Individual medley Women DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
5.
RT +0.71 50m: 00:30,27, 100m: 01:04,43 (00:34,16), 150m: 01:43,38 (00:38,95), 200m: 02:21,13 (00:37,75)
250m: 03:04,22 (00:43,09), 300m: 03:47,07 (00:42,85), 350m: 04:20,93 (00:33,86), 400m: 04:53,14 (00:32,21)
15 - 200m Butterfly Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
4.
RT +0.70 50m: 00:30,90, 100m: 01:05,74 (00:34,84), 150m: 01:40,26 (00:34,52), 200m: 02:14,23 (00:33,97)
115 - 200m Butterfly Women DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
4.
RT +0.69 50m: 00:29,78, 100m: 01:03,11 (00:33,33), 150m: 01:36,78 (00:33,67), 200m: 02:10,45 (00:33,67)
26 - 100m Butterfly Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
5.
RT +0.70 50m: 00:29,65, 100m: 01:02,58 (00:32,93)
226 - 100m Butterfly Women ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
10.
RT +0.68 50m: 00:29,64, 100m: 01:02,72 (00:33,08)
39 - 200m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
10.
RT +0.69 50m: 00:29,31, 100m: 01:01,02 (00:31,71), 150m: 01:33,25 (00:32,23), 200m: 02:05,13 (00:31,88)
Indulások
4 - 100m Freestyle Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:00.26
15 - 200m Butterfly Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:20.53
26 - 100m Butterfly Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:05.66
33 - 50m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
28.56
 
Eredmények
4 - 100m Freestyle Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
17.
RT +0.71 50m: 00:29,42, 100m: 00:59,90 (00:30,48)
15 - 200m Butterfly Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
22.
RT +0.71 50m: 00:32,12, 100m: 01:08,35 (00:36,23), 150m: 01:44,75 (00:36,40), 200m: 02:22,14 (00:37,39)
26 - 100m Butterfly Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
24.
RT +0.58 50m: 00:31,33, 100m: 01:05,74 (00:34,41)
33 - 50m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
27.
RT +0.70
Indulások
1 - 200m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:58.35
16 - 400m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
4:08.82
32 - 1500m Freestyle Men (slow heats) MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
16:04.01
32 - 1500m Freestyle Men (fastest heat) MéRT, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
16:04.01
42 - 800m Freestyle Men (slow heats) MéRT, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
8:31.53
 
Eredmények
1 - 200m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
30.
RT +0.72 50m: 00:28,16, 100m: 00:58,30 (00:30,14), 150m: 01:28,54 (00:30,24), 200m: 01:58,53 (00:29,99)
16 - 400m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
24.
RT +0.75 50m: 00:28,88, 100m: 00:59,47 (00:30,59), 150m: 01:30,68 (00:31,21), 200m: 02:02,12 (00:31,44)
250m: 02:33,78 (00:31,66), 300m: 03:05,19 (00:31,41), 350m: 03:36,72 (00:31,53), 400m: 04:07,25 (00:30,53)
32 - 1500m Freestyle Men (slow heats) MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
RT +0.75 50m: 00:30,05, 100m: 01:02,20 (00:32,15), 150m: 01:34,25 (00:32,05), 200m: 02:06,46 (00:32,21)
250m: 02:38,58 (00:32,12), 300m: 03:10,85 (00:32,27), 350m: 03:42,66 (00:31,81), 400m: 04:14,96 (00:32,30)
450m: 04:46,92 (00:31,96), 500m: 05:18,96 (00:32,04), 550m: 05:51,02 (00:32,06), 600m: 06:22,97 (00:31,95)
650m: 06:55,03 (00:32,06), 700m: 07:27,12 (00:32,09), 750m: 07:58,94 (00:31,82), 800m: 08:31,33 (00:32,39)
850m: 09:03,28 (00:31,95), 900m: 09:35,57 (00:32,29), 950m: 10:07,76 (00:32,19), 1000m: 10:40,49 (00:32,73)
1050m: 11:12,98 (00:32,49), 1100m: 11:45,49 (00:32,51), 1150m: 12:18,34 (00:32,85), 1200m: 12:51,28 (00:32,94)
1250m: 13:23,88 (00:32,60), 1300m: 13:56,71 (00:32,83), 1350m: 14:29,80 (00:33,09), 1400m: 15:02,61 (00:32,81)
1450m: 15:35,39 (00:32,78), 1500m: 16:07,34 (00:31,95)
32 - 1500m Freestyle Men (fastest heat) MéRT, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
15.
RT +0.75 50m: 00:30,05, 100m: 01:02,20 (00:32,15), 150m: 01:34,25 (00:32,05), 200m: 02:06,46 (00:32,21)
250m: 02:38,58 (00:32,12), 300m: 03:10,85 (00:32,27), 350m: 03:42,66 (00:31,81), 400m: 04:14,96 (00:32,30)
450m: 04:46,92 (00:31,96), 500m: 05:18,96 (00:32,04), 550m: 05:51,02 (00:32,06), 600m: 06:22,97 (00:31,95)
650m: 06:55,03 (00:32,06), 700m: 07:27,12 (00:32,09), 750m: 07:58,94 (00:31,82), 800m: 08:31,33 (00:32,39)
850m: 09:03,28 (00:31,95), 900m: 09:35,57 (00:32,29), 950m: 10:07,76 (00:32,19), 1000m: 10:40,49 (00:32,73)
1050m: 11:12,98 (00:32,49), 1100m: 11:45,49 (00:32,51), 1150m: 12:18,34 (00:32,85), 1200m: 12:51,28 (00:32,94)
1250m: 13:23,88 (00:32,60), 1300m: 13:56,71 (00:32,83), 1350m: 14:29,80 (00:33,09), 1400m: 15:02,61 (00:32,81)
1450m: 15:35,39 (00:32,78), 1500m: 16:07,34 (00:31,95)
42 - 800m Freestyle Men (slow heats) MéRT, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
RT +0.75 50m: 00:29,18, 100m: 01:00,35 (00:31,17), 150m: 01:31,93 (00:31,58), 200m: 02:03,70 (00:31,77)
250m: 02:35,58 (00:31,88), 300m: 03:07,35 (00:31,77), 350m: 03:39,22 (00:31,87), 400m: 04:11,13 (00:31,91)
450m: 04:42,81 (00:31,68), 500m: 05:14,69 (00:31,88), 550m: 05:46,83 (00:32,14), 600m: 06:18,60 (00:31,77)
650m: 06:50,37 (00:31,77), 700m: 07:21,97 (00:31,60), 750m: 07:53,71 (00:31,74), 800m: 08:24,32 (00:30,61)
42 - 800m Freestyle Men (fastest heat) MéRT, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
13.
RT +0.75 50m: 00:29,18, 100m: 01:00,35 (00:31,17), 150m: 01:31,93 (00:31,58), 200m: 02:03,70 (00:31,77)
250m: 02:35,58 (00:31,88), 300m: 03:07,35 (00:31,77), 350m: 03:39,22 (00:31,87), 400m: 04:11,13 (00:31,91)
450m: 04:42,81 (00:31,68), 500m: 05:14,69 (00:31,88), 550m: 05:46,83 (00:32,14), 600m: 06:18,60 (00:31,77)
650m: 06:50,37 (00:31,77), 700m: 07:21,97 (00:31,60), 750m: 07:53,71 (00:31,74), 800m: 08:24,32 (00:30,61)
Indulások
1 - 200m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:50.53
101 - 200m Freestyle Men DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
1:51.94
16 - 400m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
3:54.06
116 - 400m Freestyle Men DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
3:54.96
27 - 200m Butterfly Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:02.00
29 - 100m Freestyle Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
54.14
127 - 200m Butterfly Men DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
2:02.68
 
Eredmények
1 - 200m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
8.
RT +0.73 50m: 00:26,79, 100m: 00:55,68 (00:28,89), 150m: 01:24,23 (00:28,55), 200m: 01:51,94 (00:27,71)
101 - 200m Freestyle Men DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
7.
RT +0.69 50m: 00:26,26, 100m: 00:54,26 (00:28,00), 150m: 01:22,93 (00:28,67), 200m: 01:50,99 (00:28,06)
16 - 400m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
3.
RT +0.69 50m: 00:27,27, 100m: 00:57,35 (00:30,08), 150m: 01:27,53 (00:30,18), 200m: 01:57,81 (00:30,28)
250m: 02:27,73 (00:29,92), 300m: 02:57,51 (00:29,78), 350m: 03:26,60 (00:29,09), 400m: 03:54,96 (00:28,36)
116 - 400m Freestyle Men DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
5.
RT +0.69 50m: 00:26,89, 100m: 00:55,96 (00:29,07), 150m: 01:25,70 (00:29,74), 200m: 01:55,39 (00:29,69)
250m: 02:25,39 (00:30,00), 300m: 02:55,38 (00:29,99), 350m: 03:25,10 (00:29,72), 400m: 03:54,28 (00:29,18)
27 - 200m Butterfly Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
6.
RT +0.69 50m: 00:27,55, 100m: 00:58,82 (00:31,27), 150m: 01:30,59 (00:31,77), 200m: 02:02,68 (00:32,09)
29 - 100m Freestyle Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
49.
RT +0.72 50m: 00:28,30, 100m: 00:57,35 (00:29,05)
127 - 200m Butterfly Men DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
8.
RT +0.71 50m: 00:27,54, 100m: 00:58,55 (00:31,01), 150m: 01:30,81 (00:32,26), 200m: 02:03,44 (00:32,63)
Indulások
4 - 100m Freestyle Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
57.28
204 - 100m Freestyle Women ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
57.47
15 - 200m Butterfly Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:11.16
104 - 100m Freestyle Women DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
57.08
28 - 400m Freestyle Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
4:13.78
128 - 400m Freestyle Women DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
4:16.54
33 - 50m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
26.83
39 - 200m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:00.94
139 - 200m Freestyle Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
2:02.55
 
Eredmények
4 - 100m Freestyle Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
4.
RT +0.67 50m: 00:28,02, 100m: 00:57,47 (00:29,45)
204 - 100m Freestyle Women ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
3.
RT +0.69 50m: 00:27,75, 100m: 00:57,08 (00:29,33)
15 - 200m Butterfly Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
24.
RT +0.68 50m: 00:33,53, 100m: 01:10,95 (00:37,42), 150m: 01:47,95 (00:37,00), 200m: 02:24,42 (00:36,47)
104 - 100m Freestyle Women DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
4.
RT +0.63 50m: 00:27,43, 100m: 00:56,63 (00:29,20)
28 - 400m Freestyle Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
4.
RT +0.72 50m: 00:29,85, 100m: 01:01,59 (00:31,74), 150m: 01:34,03 (00:32,44), 200m: 02:06,74 (00:32,71)
250m: 02:39,10 (00:32,36), 300m: 03:11,84 (00:32,74), 350m: 03:44,25 (00:32,41), 400m: 04:16,54 (00:32,29)
128 - 400m Freestyle Women DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
2.
RT +0.69 50m: 00:29,76, 100m: 01:01,44 (00:31,68), 150m: 01:33,13 (00:31,69), 200m: 02:04,93 (00:31,80)
250m: 02:36,30 (00:31,37), 300m: 03:08,12 (00:31,82), 350m: 03:39,80 (00:31,68), 400m: 04:11,80 (00:32,00)
33 - 50m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
46.
RT +0.68
39 - 200m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
4.
RT +0.68 50m: 00:28,76, 100m: 00:59,55 (00:30,79), 150m: 01:30,91 (00:31,36), 200m: 02:02,55 (00:31,64)
139 - 200m Freestyle Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
4.
RT +0.67 50m: 00:28,72, 100m: 00:58,98 (00:30,26), 150m: 01:29,87 (00:30,89), 200m: 02:01,49 (00:31,62)
Indulások
1 - 200m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:53.69
16 - 400m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
3:57.28
32 - 1500m Freestyle Men (slow heats) MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
15:41.14
32 - 1500m Freestyle Men (fastest heat) MéRT, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
15:41.14
42 - 800m Freestyle Men (fastest heat) MéRT, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
8:10.99
 
Eredmények
1 - 200m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
11.
RT +0.66 50m: 00:26,88, 100m: 00:55,85 (00:28,97), 150m: 01:24,75 (00:28,90), 200m: 01:53,46 (00:28,71)
16 - 400m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
16.
RT +0.64 50m: 00:27,52, 100m: 00:58,60 (00:31,08), 150m: 01:28,89 (00:30,29), 200m: 01:59,98 (00:31,09)
250m: 02:30,30 (00:30,32), 300m: 03:01,86 (00:31,56), 350m: 03:32,71 (00:30,85), 400m: 04:03,03 (00:30,32)
32 - 1500m Freestyle Men (slow heats) MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
RT +0.67 50m: 00:29,38, 100m: 01:00,87 (00:31,49), 150m: 01:32,75 (00:31,88), 200m: 02:04,15 (00:31,40)
250m: 02:36,15 (00:32,00), 300m: 03:07,82 (00:31,67), 350m: 03:40,15 (00:32,33), 400m: 04:12,11 (00:31,96)
450m: 04:44,39 (00:32,28), 500m: 05:15,73 (00:31,34), 550m: 05:47,38 (00:31,65), 600m: 06:18,45 (00:31,07)
650m: 06:50,21 (00:31,76), 700m: 07:21,00 (00:30,79), 750m: 07:52,57 (00:31,57), 800m: 08:23,76 (00:31,19)
850m: 08:55,71 (00:31,95), 900m: 09:27,55 (00:31,84), 950m: 09:59,38 (00:31,83), 1000m: 10:30,67 (00:31,29)
1050m: 11:02,85 (00:32,18), 1100m: 11:34,40 (00:31,55), 1150m: 12:06,80 (00:32,40), 1200m: 12:38,39 (00:31,59)
1250m: 13:10,94 (00:32,55), 1300m: 13:42,50 (00:31,56), 1350m: 14:14,97 (00:32,47), 1400m: 14:46,40 (00:31,43)
1450m: 15:18,70 (00:32,30), 1500m: 15:48,66 (00:29,96)
32 - 1500m Freestyle Men (fastest heat) MéRT, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
8.
RT +0.67 50m: 00:29,38, 100m: 01:00,87 (00:31,49), 150m: 01:32,75 (00:31,88), 200m: 02:04,15 (00:31,40)
250m: 02:36,15 (00:32,00), 300m: 03:07,82 (00:31,67), 350m: 03:40,15 (00:32,33), 400m: 04:12,11 (00:31,96)
450m: 04:44,39 (00:32,28), 500m: 05:15,73 (00:31,34), 550m: 05:47,38 (00:31,65), 600m: 06:18,45 (00:31,07)
650m: 06:50,21 (00:31,76), 700m: 07:21,00 (00:30,79), 750m: 07:52,57 (00:31,57), 800m: 08:23,76 (00:31,19)
850m: 08:55,71 (00:31,95), 900m: 09:27,55 (00:31,84), 950m: 09:59,38 (00:31,83), 1000m: 10:30,67 (00:31,29)
1050m: 11:02,85 (00:32,18), 1100m: 11:34,40 (00:31,55), 1150m: 12:06,80 (00:32,40), 1200m: 12:38,39 (00:31,59)
1250m: 13:10,94 (00:32,55), 1300m: 13:42,50 (00:31,56), 1350m: 14:14,97 (00:32,47), 1400m: 14:46,40 (00:31,43)
1450m: 15:18,70 (00:32,30), 1500m: 15:48,66 (00:29,96)
42 - 800m Freestyle Men (fastest heat) MéRT, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
7.
RT +0.65 50m: 00:28,39, 100m: 00:59,28 (00:30,89), 150m: 01:29,74 (00:30,46), 200m: 02:00,58 (00:30,84)
250m: 02:31,07 (00:30,49), 300m: 03:02,06 (00:30,99), 350m: 03:32,81 (00:30,75), 400m: 04:04,21 (00:31,40)
450m: 04:34,94 (00:30,73), 500m: 05:06,56 (00:31,62), 550m: 05:38,18 (00:31,62), 600m: 06:10,25 (00:32,07)
650m: 06:41,88 (00:31,63), 700m: 07:13,83 (00:31,95), 750m: 07:44,60 (00:30,77), 800m: 08:13,45 (00:28,85)
OLASZ Anna
Indulások
13 - 1500m Freestyle Women (fastest heat) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
17:06.57
21 - 800m Freestyle Women (slow heats) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
9:04.72
28 - 400m Freestyle Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
4:20.00
39 - 200m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:06.00
 
Eredmények
13 - 1500m Freestyle Women (fastest heat) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
4.
RT +0.76 50m: 00:32,11, 100m: 01:05,90 (00:33,79), 150m: 01:39,46 (00:33,56), 200m: 02:13,53 (00:34,07)
250m: 02:47,55 (00:34,02), 300m: 03:21,59 (00:34,04), 350m: 03:55,14 (00:33,55), 400m: 04:28,66 (00:33,52)
450m: 05:02,29 (00:33,63), 500m: 05:35,95 (00:33,66), 550m: 06:09,68 (00:33,73), 600m: 06:43,68 (00:34,00)
650m: 07:17,50 (00:33,82), 700m: 07:51,75 (00:34,25), 750m: 08:26,00 (00:34,25), 800m: 09:00,40 (00:34,40)
850m: 09:34,45 (00:34,05), 900m: 10:08,94 (00:34,49), 950m: 10:43,31 (00:34,37), 1000m: 11:17,70 (00:34,39)
1050m: 11:52,04 (00:34,34), 1100m: 12:26,80 (00:34,76), 1150m: 13:01,81 (00:35,01), 1200m: 13:36,57 (00:34,76)
1250m: 14:11,64 (00:35,07), 1300m: 14:46,46 (00:34,82), 1350m: 15:21,62 (00:35,16), 1400m: 15:56,75 (00:35,13)
1450m: 16:31,76 (00:35,01), 1500m: 17:06,30 (00:34,54)
21 - 800m Freestyle Women (slow heats) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
RT +0.72 50m: 00:31,34, 100m: 01:05,02 (00:33,68), 150m: 01:39,05 (00:34,03), 200m: 02:13,01 (00:33,96)
250m: 02:47,10 (00:34,09), 300m: 03:21,23 (00:34,13), 350m: 03:55,35 (00:34,12), 400m: 04:29,64 (00:34,29)
450m: 05:03,22 (00:33,58), 500m: 05:36,97 (00:33,75), 550m: 06:11,01 (00:34,04), 600m: 06:45,14 (00:34,13)
650m: 07:18,87 (00:33,73), 700m: 07:52,97 (00:34,10), 750m: 08:26,85 (00:33,88), 800m: 08:59,70 (00:32,85)
21 - 800m Freestyle Women (fastest heat) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
8.
RT +0.72 50m: 00:31,34, 100m: 01:05,02 (00:33,68), 150m: 01:39,05 (00:34,03), 200m: 02:13,01 (00:33,96)
250m: 02:47,10 (00:34,09), 300m: 03:21,23 (00:34,13), 350m: 03:55,35 (00:34,12), 400m: 04:29,64 (00:34,29)
450m: 05:03,22 (00:33,58), 500m: 05:36,97 (00:33,75), 550m: 06:11,01 (00:34,04), 600m: 06:45,14 (00:34,13)
650m: 07:18,87 (00:33,73), 700m: 07:52,97 (00:34,10), 750m: 08:26,85 (00:33,88), 800m: 08:59,70 (00:32,85)
28 - 400m Freestyle Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
13.
50m: 00:31,26, 100m: 01:04,41 (00:33,15), 150m: 01:38,17 (00:33,76), 200m: 02:12,00 (00:33,83)
250m: 02:45,56 (00:33,56), 300m: 03:19,32 (00:33,76), 350m: 03:52,97 (00:33,65), 400m: 04:26,51 (00:33,54)
39 - 200m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
23.
RT +0.76 50m: 00:31,18, 100m: 01:04,33 (00:33,15), 150m: 01:38,19 (00:33,86), 200m: 02:11,36 (00:33,17)
Indulások
1 - 200m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:51.95
16 - 400m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
3:55.15
116 - 400m Freestyle Men DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
3:55.00
32 - 1500m Freestyle Men (fastest heat) MéRT, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
15:27.63
42 - 800m Freestyle Men (fastest heat) MéRT, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
8:09.87
 
Eredmények
1 - 200m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
9.
RT +0.76 50m: 00:27,12, 100m: 00:55,19 (00:28,07), 150m: 01:23,79 (00:28,60), 200m: 01:52,74 (00:28,95)
16 - 400m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
4.
RT +0.75 50m: 00:28,15, 100m: 00:57,34 (00:29,19), 150m: 01:27,21 (00:29,87), 200m: 01:56,86 (00:29,65)
250m: 02:26,65 (00:29,79), 300m: 02:56,12 (00:29,47), 350m: 03:25,85 (00:29,73), 400m: 03:55,00 (00:29,15)
116 - 400m Freestyle Men DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
4.
RT +0.74 50m: 00:27,29, 100m: 00:55,76 (00:28,47), 150m: 01:25,16 (00:29,40), 200m: 01:54,24 (00:29,08)
250m: 02:23,61 (00:29,37), 300m: 02:53,73 (00:30,12), 350m: 03:23,60 (00:29,87), 400m: 03:52,65 (00:29,05)
32 - 1500m Freestyle Men (fastest heat) MéRT, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
6.
RT +0.78 50m: 00:27,97, 100m: 00:57,69 (00:29,72), 150m: 01:27,95 (00:30,26), 200m: 01:58,69 (00:30,74)
250m: 02:29,15 (00:30,46), 300m: 02:59,72 (00:30,57), 350m: 03:30,55 (00:30,83), 400m: 04:01,28 (00:30,73)
450m: 04:32,47 (00:31,19), 500m: 05:03,56 (00:31,09), 550m: 05:34,73 (00:31,17), 600m: 06:05,75 (00:31,02)
650m: 06:37,26 (00:31,51), 700m: 07:08,37 (00:31,11), 750m: 07:39,59 (00:31,22), 800m: 08:11,38 (00:31,79)
850m: 08:42,98 (00:31,60), 900m: 09:14,94 (00:31,96), 950m: 09:46,85 (00:31,91), 1000m: 10:19,08 (00:32,23)
1050m: 10:51,06 (00:31,98), 1100m: 11:23,35 (00:32,29), 1150m: 11:55,45 (00:32,10), 1200m: 12:27,73 (00:32,28)
1250m: 12:59,90 (00:32,17), 1300m: 13:32,12 (00:32,22), 1350m: 14:04,29 (00:32,17), 1400m: 14:36,40 (00:32,11)
1450m: 15:08,51 (00:32,11), 1500m: 15:40,33 (00:31,82)
42 - 800m Freestyle Men (fastest heat) MéRT, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
6.
RT +0.78 50m: 00:27,75, 100m: 00:57,98 (00:30,23), 150m: 01:28,42 (00:30,44), 200m: 01:59,39 (00:30,97)
250m: 02:30,32 (00:30,93), 300m: 03:01,72 (00:31,40), 350m: 03:33,07 (00:31,35), 400m: 04:04,55 (00:31,48)
450m: 04:36,15 (00:31,60), 500m: 05:07,78 (00:31,63), 550m: 05:39,33 (00:31,55), 600m: 06:11,29 (00:31,96)
650m: 06:42,31 (00:31,02), 700m: 07:13,93 (00:31,62), 750m: 07:44,60 (00:30,67), 800m: 08:12,81 (00:28,21)