CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére (12.-16.04.2016) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére > Egyesület
Egyesület - Részletek
UKRAINE
IOC UKR (Ukraine)
LSC UKRAINE
Azonosító UKRAINE
Indulások
6 - 200m Breaststroke Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:28.86
106 - 200m Breaststroke Women DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
2:34.52
17 - 50m Breaststroke Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
32.15
217 - 50m Breaststroke Women ELőDöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
33.26
117 - 50m Breaststroke Women DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
33.38
37 - 200m Individual medley Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:16.08
137 - 200m Individual medley Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
2:21.29
 
Eredmények
6 - 200m Breaststroke Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
2.
RT +0.75 50m: 00:35,31, 100m: 01:14,35 (00:39,04), 150m: 01:54,64 (00:40,29), 200m: 02:34,52 (00:39,88)
106 - 200m Breaststroke Women DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
3.
RT +0.76 50m: 00:34,34, 100m: 01:12,60 (00:38,26), 150m: 01:51,30 (00:38,70), 200m: 02:31,03 (00:39,73)
17 - 50m Breaststroke Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
2.
RT +0.69
217 - 50m Breaststroke Women ELőDöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
4.
RT +0.73
117 - 50m Breaststroke Women DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
4.
RT +0.69
37 - 200m Individual medley Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
3.
RT +0.76 50m: 00:30,01, 100m: 01:07,02 (00:37,01), 150m: 01:47,99 (00:40,97), 200m: 02:21,29 (00:33,30)
137 - 200m Individual medley Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
2.
RT +0.71 50m: 00:29,29, 100m: 01:05,60 (00:36,31), 150m: 01:45,50 (00:39,90), 200m: 02:17,95 (00:32,45)
Indulások
1 - 200m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:54.89
14 - 50m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
24.02
29 - 100m Freestyle Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
51.63
229 - 100m Freestyle Men ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
51.32
129 - 100m Freestyle Men DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
51.16
 
Eredmények
1 - 200m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
14.
RT +0.67 50m: 00:27,09, 100m: 00:56,11 (00:29,02), 150m: 01:25,70 (00:29,59), 200m: 01:54,68 (00:28,98)
14 - 50m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
22.
RT +0.65
29 - 100m Freestyle Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
4.
RT +0.70 50m: 00:25,04, 100m: 00:51,32 (00:26,28)
229 - 100m Freestyle Men ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
6.
RT +0.68 50m: 00:25,30, 100m: 00:51,16 (00:25,86)
129 - 100m Freestyle Men DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
8.
RT +0.71 50m: 00:24,94, 100m: 00:51,31 (00:26,37)
Indulások
14 - 50m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
22.90
214 - 50m Freestyle Men ELőDöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
23.31
114 - 50m Freestyle Men DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
22.98
29 - 100m Freestyle Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
50.80
 
Eredmények
14 - 50m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
5.
RT +0.69
214 - 50m Freestyle Men ELőDöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
5.
RT +0.68
114 - 50m Freestyle Men DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
7.
RT +0.68
29 - 100m Freestyle Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
19.
RT +0.71 50m: 00:25,85, 100m: 00:53,06 (00:27,21)
Indulások
10 - 100m Backstroke Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:06.00
210 - 100m Backstroke Women ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
1:06.40
22 - 50m Backstroke Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
31.50
35 - 200m Backstroke Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:17.00
 
Eredmények
10 - 100m Backstroke Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
13.
RT +0.71 50m: 00:32,27, 100m: 01:06,40 (00:34,13)
210 - 100m Backstroke Women ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
15.
RT +0.73 50m: 00:31,95, 100m: 01:06,73 (00:34,78)
22 - 50m Backstroke Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
19.
RT +0.66
35 - 200m Backstroke Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
13.
RT +0.71 50m: 00:34,32, 100m: 01:10,77 (00:36,45), 150m: 01:47,28 (00:36,51), 200m: 02:23,32 (00:36,04)