CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére (12.-16.04.2016) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére > Egyesület
Egyesület - Részletek
BVSC ZUGLO
IOC HUN (Hungary)
Azonosító 01-013
Indulások
12 - 4x100m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
112 - 4x100m Freestyle Men DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
3:30.64
20 - 4x200m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
120 - 4x200m Freestyle Men DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
7:54.71
40 - 4x100m Medley Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
140 - 4x100m Medley Men DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
3:54.58
 
Eredmények
12 - 4x100m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
5.
Bernek Péter (1992), RT +0.72 50m: 00:24,72, 100m: 00:50,84 (00:26,12)
Boldizsár Valter (1996), RT +0.30 150m: 01:15,72 (00:24,88), 200m: 01:43,87 (00:28,15)
Angeli Áron (1994), RT +0.11 250m: 02:09,90 (00:26,03), 300m: 02:37,39 (00:27,49)
Drigán Zoltán (1998), RT +0.33 350m: 03:03,24 (00:25,85), 400m: 03:30,64 (00:27,40)
112 - 4x100m Freestyle Men DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
7.
Bernek Péter (1992), RT +0.73 50m: 00:24,68, 100m: 00:50,66 (00:25,98)
Boldizsár Valter (1996), RT +0.07 150m: 01:15,64 (00:24,98), 200m: 01:43,24 (00:27,60)
Drigán Zoltán (1998), RT +0.36 250m: 02:08,67 (00:25,43), 300m: 02:36,11 (00:27,44)
Papp Márk (1994), RT +0.41 350m: 03:01,00 (00:24,89), 400m: 03:28,28 (00:27,28)
20 - 4x200m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
6.
Okos Ákos (1997), RT +0.71 50m: 00:27,52, 100m: 00:57,52 (00:30,00), 150m: 01:28,30 (00:30,78), 200m: 01:58,50 (00:30,20)
Boldizsár Valter (1996), RT +0.38 250m: 02:25,32 (00:26,82), 300m: 02:55,52 (00:30,20), 350m: 03:27,01 (00:31,49), 400m: 03:58,23 (00:31,22)
Angeli Áron (1994), RT +0.43 450m: 04:26,42 (00:28,19), 500m: 04:56,61 (00:30,19), 550m: 05:27,74 (00:31,13), 600m: 05:58,59 (00:30,85)
Drigán Zoltán (1998), RT +0.18 650m: 06:24,98 (00:26,39), 700m: 06:54,24 (00:29,26), 750m: 07:24,71 (00:30,47), 800m: 07:54,71 (00:30,00)
120 - 4x200m Freestyle Men DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
1.
Drigán Zoltán (1998), RT +0.68 50m: 00:26,30, 100m: 00:54,97 (00:28,67), 150m: 01:24,67 (00:29,70), 200m: 01:53,46 (00:28,79)
Papp Márk (1994), RT +0.37 250m: 02:19,46 (00:26,00), 300m: 02:47,92 (00:28,46), 350m: 03:17,19 (00:29,27), 400m: 03:45,16 (00:27,97)
Boldizsár Valter (1996), RT +0.40 450m: 04:10,78 (00:25,62), 500m: 04:39,37 (00:28,59), 550m: 05:08,80 (00:29,43), 600m: 05:38,21 (00:29,41)
Bernek Péter (1992), RT +0.46 650m: 06:03,21 (00:25,00), 700m: 06:31,06 (00:27,85), 750m: 06:59,08 (00:28,02), 800m: 07:26,73 (00:27,65)
40 - 4x100m Medley Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
8.
Bernek Péter (1992), RT +0.74 50m: 00:27,78, 100m: 00:56,85 (00:29,07)
Angeli Áron (1994), RT +0.54 150m: 01:27,47 (00:30,62), 200m: 02:03,28 (00:35,81)
Boldizsár Valter (1996), RT +0.42 250m: 02:30,22 (00:26,94), 300m: 03:02,09 (00:31,87)
Papp Márk (1994), RT +0.17 350m: 03:27,48 (00:25,39), 400m: 03:54,58 (00:27,10)
140 - 4x100m Medley Men DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
8.
Bernek Péter (1992), RT +0.70 50m: 00:27,76, 100m: 00:57,17 (00:29,41)
Angeli Áron (1994), RT +0.20 150m: 01:27,64 (00:30,47), 200m: 02:03,13 (00:35,49)
Drigán Zoltán (1998), RT +0.24 250m: 02:29,85 (00:26,72), 300m: 03:00,23 (00:30,38)
Boldizsár Valter (1996), RT +0.36 350m: 03:25,55 (00:25,32), 400m: 03:52,85 (00:27,30)
Indulások
111 - 4x200m Freestyle Women DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
30 - 4x100m Freestyle Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
130 - 4x100m Freestyle Women DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
4:02.32
41 - 4x100m Medley Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
141 - 4x100m Medley Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
4:24.68
 
Eredmények
111 - 4x200m Freestyle Women DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
4.
Böszörményi Bettina (1998), RT +0.71 50m: 00:29,40, 100m: 01:00,22 (00:30,82), 150m: 01:31,03 (00:30,81), 200m: 02:01,48 (00:30,45)
Kardos Viktória (1998), RT +0.40 250m: 02:30,89 (00:29,41), 300m: 03:03,24 (00:32,35), 350m: 03:36,43 (00:33,19), 400m: 04:09,51 (00:33,08)
Fodor Flóra (1997), RT +0.32 450m: 04:38,31 (00:28,80), 500m: 05:10,30 (00:31,99), 550m: 05:43,54 (00:33,24), 600m: 06:16,60 (00:33,06)
Farkas Adél (1998), RT +0.36 650m: 06:46,19 (00:29,59), 700m: 07:18,81 (00:32,62), 750m: 07:52,44 (00:33,63), 800m: 08:25,64 (00:33,20)
30 - 4x100m Freestyle Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
7.
Farkas Adél (1998), RT +0.60 50m: 00:29,72, 100m: 01:01,02 (00:31,30)
Ádám Henrietta (2000), RT +0.64 150m: 01:30,14 (00:29,12), 200m: 02:02,17 (00:32,03)
Fodor Flóra (1997), RT +0.21 250m: 02:30,54 (00:28,37), 300m: 03:01,68 (00:31,14)
Okos Glória (1999), RT +0.55 350m: 03:31,10 (00:29,42), 400m: 04:02,32 (00:31,22)
130 - 4x100m Freestyle Women DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
3.
Böszörményi Bettina (1998), RT +0.67 50m: 00:27,17, 100m: 00:56,67 (00:29,50)
Kardos Viktória (1998), RT +0.44 150m: 01:25,45 (00:28,78), 200m: 01:56,12 (00:30,67)
Fodor Flóra (1997), RT +0.32 250m: 02:24,34 (00:28,22), 300m: 02:55,31 (00:30,97)
Nagy Réka (2003), RT +0.43 350m: 03:23,65 (00:28,34), 400m: 03:54,33 (00:30,68)
41 - 4x100m Medley Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
4.
Ádám Henrietta (2000), RT +0.69 50m: 00:31,33, 100m: 01:05,04 (00:33,71)
Kardos Viktória (1998), RT +0.49 150m: 01:40,44 (00:35,40), 200m: 02:19,47 (00:39,03)
Fodor Flóra (1997), RT +0.57 250m: 02:49,09 (00:29,62), 300m: 03:23,03 (00:33,94)
Böszörményi Bettina (1998), RT +0.64 350m: 03:53,51 (00:30,48), 400m: 04:24,68 (00:31,17)
141 - 4x100m Medley Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
4.
Ádám Henrietta (2000), RT +0.74 50m: 00:31,46, 100m: 01:04,47 (00:33,01)
Kardos Viktória (1998), RT +0.40 150m: 01:38,59 (00:34,12), 200m: 02:16,97 (00:38,38)
Fodor Flóra (1997), RT +0.35 250m: 02:45,86 (00:28,89), 300m: 03:19,06 (00:33,20)
Böszörményi Bettina (1998), RT +0.37 350m: 03:46,43 (00:27,37), 400m: 04:15,32 (00:28,89)
Indulások
19 - 4x100m Medley Mixed ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
119 - 4x100m Medley Mixed DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
4:04.46
31 - 4x100m Freestyle Mixed ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
131 - 4x100m Freestyle Mixed DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
3:47.45
 
Eredmények
19 - 4x100m Medley Mixed ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
2.
Ádám Henrietta (2000), RT +0.70 50m: 00:31,88, 100m: 01:05,62 (00:33,74)
Angeli Áron (1994), RT +0.17 150m: 01:35,65 (00:30,03), 200m: 02:10,73 (00:35,08)
Drigán Zoltán (1998), RT +0.25 250m: 02:37,40 (00:26,67), 300m: 03:07,48 (00:30,08)
Böszörményi Bettina (1998), RT +0.44 350m: 03:34,74 (00:27,26), 400m: 04:04,46 (00:29,72)
119 - 4x100m Medley Mixed DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
2.
Bernek Péter (1992), RT +0.77 50m: 00:27,81, 100m: 00:56,60 (00:28,79)
Angeli Áron (1994), RT +0.31 150m: 01:26,17 (00:29,57), 200m: 02:00,79 (00:34,62)
Fodor Flóra (1997), RT +0.35 250m: 02:29,35 (00:28,56), 300m: 03:02,44 (00:33,09)
Böszörményi Bettina (1998), RT +0.38 350m: 03:29,65 (00:27,21), 400m: 03:58,56 (00:28,91)
31 - 4x100m Freestyle Mixed ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
6.
Boldizsár Valter (1996), RT +0.65 50m: 00:25,85, 100m: 00:53,95 (00:28,10)
Angeli Áron (1994), RT +0.19 150m: 01:19,76 (00:25,81), 200m: 01:47,76 (00:28,00)
Kardos Viktória (1998), RT +0.35 250m: 02:16,51 (00:28,75), 300m: 02:47,53 (00:31,02)
Nagy Réka (2003), RT +0.46 350m: 03:16,25 (00:28,72), 400m: 03:47,45 (00:31,20)
131 - 4x100m Freestyle Mixed DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
8.
Boldizsár Valter (1996), RT +0.66 50m: 00:25,38, 100m: 00:52,72 (00:27,34)
Angeli Áron (1994), RT +0.20 150m: 01:18,59 (00:25,87), 200m: 01:46,62 (00:28,03)
Farkas Adél (1998), RT +0.44 250m: 02:16,00 (00:29,38), 300m: 02:47,69 (00:31,69)
Okos Glória (1999), RT +0.36 350m: 03:16,48 (00:28,79), 400m: 03:47,46 (00:30,98)
Indulások
4 - 100m Freestyle Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:01.13
10 - 100m Backstroke Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:04.86
210 - 100m Backstroke Women ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
1:04.85
21 - 800m Freestyle Women (slow heats) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
9:28.54
22 - 50m Backstroke Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
30.55
28 - 400m Freestyle Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
4:41.02
222 - 50m Backstroke Women ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
30.47
122 - 50m Backstroke Women DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
30.14
35 - 200m Backstroke Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:20.82
39 - 200m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:11.38
135 - 200m Backstroke Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
2:18.64
 
Eredmények
4 - 100m Freestyle Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
28.
RT +0.69 50m: 00:29,13, 100m: 01:00,96 (00:31,83)
10 - 100m Backstroke Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
9.
RT +0.69 50m: 00:31,51, 100m: 01:04,85 (00:33,34)
210 - 100m Backstroke Women ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
11.
RT +0.72 50m: 00:31,10, 100m: 01:04,48 (00:33,38)
21 - 800m Freestyle Women (slow heats) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
RT +0.70 50m: 00:31,98, 100m: 01:07,22 (00:35,24), 150m: 01:42,73 (00:35,51), 200m: 02:18,63 (00:35,90)
250m: 02:54,15 (00:35,52), 300m: 03:30,04 (00:35,89), 350m: 04:05,32 (00:35,28), 400m: 04:41,45 (00:36,13)
450m: 05:16,99 (00:35,54), 500m: 05:53,16 (00:36,17), 550m: 06:28,81 (00:35,65), 600m: 07:05,10 (00:36,29)
650m: 07:40,54 (00:35,44), 700m: 08:16,74 (00:36,20), 750m: 08:51,66 (00:34,92), 800m: 09:25,53 (00:33,87)
21 - 800m Freestyle Women (fastest heat) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
21.
RT +0.70 50m: 00:31,98, 100m: 01:07,22 (00:35,24), 150m: 01:42,73 (00:35,51), 200m: 02:18,63 (00:35,90)
250m: 02:54,15 (00:35,52), 300m: 03:30,04 (00:35,89), 350m: 04:05,32 (00:35,28), 400m: 04:41,45 (00:36,13)
450m: 05:16,99 (00:35,54), 500m: 05:53,16 (00:36,17), 550m: 06:28,81 (00:35,65), 600m: 07:05,10 (00:36,29)
650m: 07:40,54 (00:35,44), 700m: 08:16,74 (00:36,20), 750m: 08:51,66 (00:34,92), 800m: 09:25,53 (00:33,87)
22 - 50m Backstroke Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
8.
RT +0.71
28 - 400m Freestyle Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
24.
RT +0.69 50m: 00:30,85, 100m: 01:06,30 (00:35,45), 150m: 01:41,96 (00:35,66), 200m: 02:17,82 (00:35,86)
250m: 02:52,70 (00:34,88), 300m: 03:27,96 (00:35,26), 350m: 04:02,81 (00:34,85), 400m: 04:35,84 (00:33,03)
222 - 50m Backstroke Women ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
6.
RT +0.69
122 - 50m Backstroke Women DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
7.
RT +0.70
35 - 200m Backstroke Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
6.
RT +0.69 50m: 00:32,24, 100m: 01:08,39 (00:36,15), 150m: 01:44,18 (00:35,79), 200m: 02:18,64 (00:34,46)
39 - 200m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
31.
RT +0.69 50m: 00:30,93, 100m: 01:05,99 (00:35,06), 150m: 01:40,98 (00:34,99), 200m: 02:14,38 (00:33,40)
135 - 200m Backstroke Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
7.
RT +0.69 50m: 00:32,32, 100m: 01:07,43 (00:35,11), 150m: 01:43,06 (00:35,63), 200m: 02:17,31 (00:34,25)
Indulások
5 - 100m Breaststroke Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:05.09
9 - 400m Individual medley Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
4:31.03
205 - 100m Breaststroke Men ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
1:05.22
109 - 400m Individual medley Men DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
4:27.89
25 - 50m Breaststroke Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
30.05
34 - 200m Breaststroke Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:18.99
36 - 200m Individual medley Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:06.45
136 - 200m Individual medley Men DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
2:06.21
 
Eredmények
5 - 100m Breaststroke Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
10.
RT +0.67 50m: 00:30,60, 100m: 01:05,22 (00:34,62)
9 - 400m Individual medley Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
6.
RT +0.71 50m: 00:28,39, 100m: 01:01,66 (00:33,27), 150m: 01:37,61 (00:35,95), 200m: 02:11,36 (00:33,75)
250m: 02:48,31 (00:36,95), 300m: 03:25,15 (00:36,84), 350m: 03:57,66 (00:32,51), 400m: 04:27,89 (00:30,23)
205 - 100m Breaststroke Men ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
11.
RT +0.68 50m: 00:30,67, 100m: 01:05,12 (00:34,45)
109 - 400m Individual medley Men DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
8.
RT +0.67 50m: 00:28,40, 100m: 01:02,07 (00:33,67), 150m: 01:38,31 (00:36,24), 200m: 02:13,14 (00:34,83)
250m: 02:49,63 (00:36,49), 300m: 03:27,11 (00:37,48), 350m: 03:59,61 (00:32,50), 400m: 04:30,29 (00:30,68)
25 - 50m Breaststroke Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
17.
RT +0.66
34 - 200m Breaststroke Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
27.
RT +0.69 50m: 00:34,68, 100m: 01:14,67 (00:39,99), 150m: 01:56,38 (00:41,71), 200m: 02:36,23 (00:39,85)
36 - 200m Individual medley Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
8.
RT +0.68 50m: 00:27,42, 100m: 01:00,70 (00:33,28), 150m: 01:35,99 (00:35,29), 200m: 02:06,21 (00:30,22)
136 - 200m Individual medley Men DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
8.
RT +0.71 50m: 00:27,59, 100m: 01:00,99 (00:33,40), 150m: 01:37,45 (00:36,46), 200m: 02:07,17 (00:29,72)
Indulások
1 - 200m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:47.72
101 - 200m Freestyle Men DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
1:50.75
16 - 400m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
3:46.29
116 - 400m Freestyle Men DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
3:53.14
32 - 1500m Freestyle Men (fastest heat) MéRT, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
15:11.05
36 - 200m Individual medley Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:06.64
136 - 200m Individual medley Men DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
2:03.90
42 - 800m Freestyle Men (fastest heat) MéRT, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
7:50.42
 
Eredmények
1 - 200m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
2.
RT +0.74 50m: 00:26,51, 100m: 00:55,12 (00:28,61), 150m: 01:23,62 (00:28,50), 200m: 01:50,75 (00:27,13)
101 - 200m Freestyle Men DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
1.
RT +0.73 50m: 00:25,57, 100m: 00:53,13 (00:27,56), 150m: 01:20,36 (00:27,23), 200m: 01:47,43 (00:27,07)
16 - 400m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
1.
RT +0.74 50m: 00:27,17, 100m: 00:57,16 (00:29,99), 150m: 01:26,84 (00:29,68), 200m: 01:56,59 (00:29,75)
250m: 02:25,62 (00:29,03), 300m: 02:54,97 (00:29,35), 350m: 03:25,13 (00:30,16), 400m: 03:53,14 (00:28,01)
116 - 400m Freestyle Men DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
1.
RT +0.75 50m: 00:25,98, 100m: 00:54,26 (00:28,28), 150m: 01:22,75 (00:28,49), 200m: 01:51,47 (00:28,72)
250m: 02:20,31 (00:28,84), 300m: 02:49,49 (00:29,18), 350m: 03:18,75 (00:29,26), 400m: 03:47,32 (00:28,57)
32 - 1500m Freestyle Men (fastest heat) MéRT, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
3.
RT +0.75 50m: 00:27,33, 100m: 00:57,12 (00:29,79), 150m: 01:26,81 (00:29,69), 200m: 01:56,67 (00:29,86)
250m: 02:26,73 (00:30,06), 300m: 02:56,79 (00:30,06), 350m: 03:26,92 (00:30,13), 400m: 03:57,69 (00:30,77)
450m: 04:28,46 (00:30,77), 500m: 04:59,28 (00:30,82), 550m: 05:30,37 (00:31,09), 600m: 06:01,60 (00:31,23)
650m: 06:32,80 (00:31,20), 700m: 07:03,63 (00:30,83), 750m: 07:34,88 (00:31,25), 800m: 08:05,97 (00:31,09)
850m: 08:37,05 (00:31,08), 900m: 09:07,88 (00:30,83), 950m: 09:39,01 (00:31,13), 1000m: 10:10,01 (00:31,00)
1050m: 10:41,17 (00:31,16), 1100m: 11:11,96 (00:30,79), 1150m: 11:42,91 (00:30,95), 1200m: 12:13,66 (00:30,75)
1250m: 12:44,87 (00:31,21), 1300m: 13:15,86 (00:30,99), 1350m: 13:47,38 (00:31,52), 1400m: 14:18,50 (00:31,12)
1450m: 14:49,41 (00:30,91), 1500m: 15:18,86 (00:29,45)
36 - 200m Individual medley Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
2.
RT +0.73 50m: 00:25,90, 100m: 00:56,31 (00:30,41), 150m: 01:34,39 (00:38,08), 200m: 02:03,90 (00:29,51)
136 - 200m Individual medley Men DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
3.
RT +0.74 50m: 00:26,27, 100m: 00:56,77 (00:30,50), 150m: 01:33,93 (00:37,16), 200m: 02:01,77 (00:27,84)
42 - 800m Freestyle Men (fastest heat) MéRT, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
2.
RT +0.73 50m: 00:27,30, 100m: 00:56,91 (00:29,61), 150m: 01:26,82 (00:29,91), 200m: 01:56,86 (00:30,04)
250m: 02:27,13 (00:30,27), 300m: 02:57,44 (00:30,31), 350m: 03:27,88 (00:30,44), 400m: 03:58,29 (00:30,41)
450m: 04:28,84 (00:30,55), 500m: 04:59,70 (00:30,86), 550m: 05:30,47 (00:30,77), 600m: 06:01,06 (00:30,59)
650m: 06:31,49 (00:30,43), 700m: 07:02,06 (00:30,57), 750m: 07:32,39 (00:30,33), 800m: 08:01,96 (00:29,57)
BIRó Lili
Indulások
2 - 50m Butterfly Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
29.30
4 - 100m Freestyle Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:01.27
15 - 200m Butterfly Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:19.92
26 - 100m Butterfly Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:03.07
226 - 100m Butterfly Women ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
1:02.95
33 - 50m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
28.68
37 - 200m Individual medley Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:29.42
 
Eredmények
2 - 50m Butterfly Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
20.
RT +0.68
4 - 100m Freestyle Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
38.
RT +0.70 50m: 00:30,80, 100m: 01:03,48 (00:32,68)
15 - 200m Butterfly Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
13.
RT +0.74 50m: 00:31,52, 100m: 01:06,97 (00:35,45), 150m: 01:43,06 (00:36,09), 200m: 02:19,76 (00:36,70)
26 - 100m Butterfly Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
10.
RT +0.72 50m: 00:29,94, 100m: 01:02,95 (00:33,01)
226 - 100m Butterfly Women ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
9.
RT +0.75 50m: 00:29,85, 100m: 01:02,62 (00:32,77)
33 - 50m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
44.
RT +0.74
37 - 200m Individual medley Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
23.
RT +0.77 50m: 00:30,58, 100m: 01:10,42 (00:39,84), 150m: 01:57,03 (00:46,61), 200m: 02:31,98 (00:34,95)
Indulások
1 - 200m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:54.12
18 - 200m Backstroke Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:07.58
23 - 100m Backstroke Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:00.30
29 - 100m Freestyle Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
53.01
38 - 50m Butterfly Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
26.98
 
Eredmények
1 - 200m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
13.
RT +0.63 50m: 00:26,43, 100m: 00:55,57 (00:29,14), 150m: 01:24,83 (00:29,26), 200m: 01:54,21 (00:29,38)
18 - 200m Backstroke Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
10.
RT +0.65 50m: 00:29,50, 100m: 01:01,44 (00:31,94), 150m: 01:34,07 (00:32,63), 200m: 02:06,15 (00:32,08)
23 - 100m Backstroke Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
19.
RT +0.66 50m: 00:29,29, 100m: 01:00,20 (00:30,91)
29 - 100m Freestyle Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
20.
RT +0.66 50m: 00:25,64, 100m: 00:53,21 (00:27,57)
38 - 50m Butterfly Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
28.
RT +0.66
Indulások
4 - 100m Freestyle Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
56.26
204 - 100m Freestyle Women ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
57.62
104 - 100m Freestyle Women DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
56.58
22 - 50m Backstroke Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
30.02
33 - 50m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
26.63
39 - 200m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:01.79
139 - 200m Freestyle Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
2:02.14
 
Eredmények
4 - 100m Freestyle Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
5.
RT +0.71 50m: 00:28,02, 100m: 00:57,62 (00:29,60)
204 - 100m Freestyle Women ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
2.
RT +0.65 50m: 00:27,50, 100m: 00:56,58 (00:29,08)
104 - 100m Freestyle Women DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
2.
RT +0.68 50m: 00:27,48, 100m: 00:56,39 (00:28,91)
22 - 50m Backstroke Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
28 - 400m Freestyle Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
Cancelled.
33 - 50m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
3.
RT +0.67
39 - 200m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
2.
RT +0.71 50m: 00:28,76, 100m: 00:59,09 (00:30,33), 150m: 01:30,36 (00:31,27), 200m: 02:02,14 (00:31,78)
139 - 200m Freestyle Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
2.
RT +0.69 50m: 00:29,11, 100m: 00:59,42 (00:30,31), 150m: 01:30,03 (00:30,61), 200m: 02:00,36 (00:30,33)
Indulások
3 - 100m Butterfly Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
56.30
9 - 400m Individual medley Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
4:26.20
109 - 400m Individual medley Men DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
4:25.52
16 - 400m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
4:04.44
32 - 1500m Freestyle Men (slow heats) MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
16:41.16
32 - 1500m Freestyle Men (fastest heat) MéRT, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
16:41.16
36 - 200m Individual medley Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:06.01
42 - 800m Freestyle Men (slow heats) MéRT, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
8:48.67
136 - 200m Individual medley Men DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
2:04.97
 
Eredmények
3 - 100m Butterfly Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
22.
RT +0.71 50m: 00:27,20, 100m: 00:58,29 (00:31,09)
9 - 400m Individual medley Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
3.
RT +0.70 50m: 00:28,49, 100m: 01:01,07 (00:32,58), 150m: 01:36,46 (00:35,39), 200m: 02:11,13 (00:34,67)
250m: 02:48,92 (00:37,79), 300m: 03:26,34 (00:37,42), 350m: 03:56,79 (00:30,45), 400m: 04:25,52 (00:28,73)
109 - 400m Individual medley Men DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
6.
RT +0.70 50m: 00:28,12, 100m: 01:00,64 (00:32,52), 150m: 01:35,80 (00:35,16), 200m: 02:09,96 (00:34,16)
250m: 02:46,88 (00:36,92), 300m: 03:24,32 (00:37,44), 350m: 03:54,24 (00:29,92), 400m: 04:22,48 (00:28,24)
16 - 400m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
9.
RT +0.69 50m: 00:27,55, 100m: 00:58,01 (00:30,46), 150m: 01:28,94 (00:30,93), 200m: 01:59,90 (00:30,96)
250m: 02:29,54 (00:29,64), 300m: 02:59,82 (00:30,28), 350m: 03:30,20 (00:30,38), 400m: 03:59,17 (00:28,97)
32 - 1500m Freestyle Men (slow heats) MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
RT +0.70 50m: 00:28,46, 100m: 00:59,61 (00:31,15), 150m: 01:31,02 (00:31,41), 200m: 02:03,25 (00:32,23)
250m: 02:34,65 (00:31,40), 300m: 03:06,71 (00:32,06), 350m: 03:38,69 (00:31,98), 400m: 04:10,99 (00:32,30)
450m: 04:42,71 (00:31,72), 500m: 05:14,63 (00:31,92), 550m: 05:46,06 (00:31,43), 600m: 06:17,64 (00:31,58)
650m: 06:49,14 (00:31,50), 700m: 07:20,93 (00:31,79), 750m: 07:52,33 (00:31,40), 800m: 08:24,58 (00:32,25)
850m: 08:56,16 (00:31,58), 900m: 09:28,13 (00:31,97), 950m: 10:00,07 (00:31,94), 1000m: 10:32,03 (00:31,96)
1050m: 11:04,05 (00:32,02), 1100m: 11:36,01 (00:31,96), 1150m: 12:07,99 (00:31,98), 1200m: 12:40,03 (00:32,04)
1250m: 13:12,26 (00:32,23), 1300m: 13:44,96 (00:32,70), 1350m: 14:16,26 (00:31,30), 1400m: 14:49,19 (00:32,93)
1450m: 15:20,93 (00:31,74), 1500m: 15:50,91 (00:29,98)
32 - 1500m Freestyle Men (fastest heat) MéRT, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
9.
RT +0.70 50m: 00:28,46, 100m: 00:59,61 (00:31,15), 150m: 01:31,02 (00:31,41), 200m: 02:03,25 (00:32,23)
250m: 02:34,65 (00:31,40), 300m: 03:06,71 (00:32,06), 350m: 03:38,69 (00:31,98), 400m: 04:10,99 (00:32,30)
450m: 04:42,71 (00:31,72), 500m: 05:14,63 (00:31,92), 550m: 05:46,06 (00:31,43), 600m: 06:17,64 (00:31,58)
650m: 06:49,14 (00:31,50), 700m: 07:20,93 (00:31,79), 750m: 07:52,33 (00:31,40), 800m: 08:24,58 (00:32,25)
850m: 08:56,16 (00:31,58), 900m: 09:28,13 (00:31,97), 950m: 10:00,07 (00:31,94), 1000m: 10:32,03 (00:31,96)
1050m: 11:04,05 (00:32,02), 1100m: 11:36,01 (00:31,96), 1150m: 12:07,99 (00:31,98), 1200m: 12:40,03 (00:32,04)
1250m: 13:12,26 (00:32,23), 1300m: 13:44,96 (00:32,70), 1350m: 14:16,26 (00:31,30), 1400m: 14:49,19 (00:32,93)
1450m: 15:20,93 (00:31,74), 1500m: 15:50,91 (00:29,98)
34 - 200m Breaststroke Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
Cancelled.
36 - 200m Individual medley Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
5.
RT +0.68 50m: 00:27,26, 100m: 01:00,30 (00:33,04), 150m: 01:36,39 (00:36,09), 200m: 02:04,97 (00:28,58)
42 - 800m Freestyle Men (slow heats) MéRT, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
RT +0.70 50m: 00:27,72, 100m: 00:57,94 (00:30,22), 150m: 01:29,13 (00:31,19), 200m: 02:00,59 (00:31,46)
250m: 02:31,87 (00:31,28), 300m: 03:03,52 (00:31,65), 350m: 03:35,11 (00:31,59), 400m: 04:06,96 (00:31,85)
450m: 04:38,00 (00:31,04), 500m: 05:09,75 (00:31,75), 550m: 05:41,60 (00:31,85), 600m: 06:13,68 (00:32,08)
650m: 06:45,36 (00:31,68), 700m: 07:17,07 (00:31,71), 750m: 07:47,32 (00:30,25), 800m: 08:15,86 (00:28,54)
136 - 200m Individual medley Men DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
6.
RT +0.68 50m: 00:27,11, 100m: 00:59,86 (00:32,75), 150m: 01:35,56 (00:35,70), 200m: 02:04,24 (00:28,68)
42 - 800m Freestyle Men (fastest heat) MéRT, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
9.
RT +0.70 50m: 00:27,72, 100m: 00:57,94 (00:30,22), 150m: 01:29,13 (00:31,19), 200m: 02:00,59 (00:31,46)
250m: 02:31,87 (00:31,28), 300m: 03:03,52 (00:31,65), 350m: 03:35,11 (00:31,59), 400m: 04:06,96 (00:31,85)
450m: 04:38,00 (00:31,04), 500m: 05:09,75 (00:31,75), 550m: 05:41,60 (00:31,85), 600m: 06:13,68 (00:32,08)
650m: 06:45,36 (00:31,68), 700m: 07:17,07 (00:31,71), 750m: 07:47,32 (00:30,25), 800m: 08:15,86 (00:28,54)
Indulások
13 - 1500m Freestyle Women (fastest heat) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
17:06.53
15 - 200m Butterfly Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:15.74
21 - 800m Freestyle Women (fastest heat) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
8:55.03
28 - 400m Freestyle Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
4:24.33
128 - 400m Freestyle Women DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
4:23.96
35 - 200m Backstroke Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:15.63
 
Eredmények
13 - 1500m Freestyle Women (fastest heat) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
3.
RT +0.72 50m: 00:31,58, 100m: 01:05,68 (00:34,10), 150m: 01:39,69 (00:34,01), 200m: 02:13,26 (00:33,57)
250m: 02:46,93 (00:33,67), 300m: 03:20,51 (00:33,58), 350m: 03:54,18 (00:33,67), 400m: 04:27,82 (00:33,64)
450m: 05:01,65 (00:33,83), 500m: 05:35,55 (00:33,90), 550m: 06:09,41 (00:33,86), 600m: 06:43,23 (00:33,82)
650m: 07:17,15 (00:33,92), 700m: 07:51,07 (00:33,92), 750m: 08:25,05 (00:33,98), 800m: 08:59,21 (00:34,16)
850m: 09:33,37 (00:34,16), 900m: 10:07,88 (00:34,51), 950m: 10:42,23 (00:34,35), 1000m: 11:16,70 (00:34,47)
1050m: 11:51,15 (00:34,45), 1100m: 12:25,95 (00:34,80), 1150m: 13:00,34 (00:34,39), 1200m: 13:34,90 (00:34,56)
1250m: 14:09,45 (00:34,55), 1300m: 14:44,57 (00:35,12), 1350m: 15:19,17 (00:34,60), 1400m: 15:54,16 (00:34,99)
1450m: 16:28,55 (00:34,39), 1500m: 17:02,45 (00:33,90)
15 - 200m Butterfly Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
20.
RT +0.74 50m: 00:31,84, 100m: 01:07,16 (00:35,32), 150m: 01:43,93 (00:36,77), 200m: 02:21,77 (00:37,84)
21 - 800m Freestyle Women (fastest heat) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
9.
RT +0.74 50m: 00:31,16, 100m: 01:04,21 (00:33,05), 150m: 01:37,38 (00:33,17), 200m: 02:10,92 (00:33,54)
250m: 02:44,53 (00:33,61), 300m: 03:18,21 (00:33,68), 350m: 03:52,13 (00:33,92), 400m: 04:26,47 (00:34,34)
450m: 05:00,59 (00:34,12), 500m: 05:34,93 (00:34,34), 550m: 06:09,45 (00:34,52), 600m: 06:44,05 (00:34,60)
650m: 07:18,67 (00:34,62), 700m: 07:53,30 (00:34,63), 750m: 08:27,68 (00:34,38), 800m: 09:00,98 (00:33,30)
28 - 400m Freestyle Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
8.
RT +0.73 50m: 00:30,39, 100m: 01:02,50 (00:32,11), 150m: 01:35,82 (00:33,32), 200m: 02:09,01 (00:33,19)
250m: 02:42,51 (00:33,50), 300m: 03:16,81 (00:34,30), 350m: 03:50,94 (00:34,13), 400m: 04:23,96 (00:33,02)
128 - 400m Freestyle Women DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
8.
RT +0.76 50m: 00:30,43, 100m: 01:03,06 (00:32,63), 150m: 01:35,97 (00:32,91), 200m: 02:09,14 (00:33,17)
250m: 02:42,43 (00:33,29), 300m: 03:15,99 (00:33,56), 350m: 03:49,87 (00:33,88), 400m: 04:23,31 (00:33,44)
35 - 200m Backstroke Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
9.
RT +0.74 50m: 00:33,07, 100m: 01:07,72 (00:34,65), 150m: 01:43,72 (00:36,00), 200m: 02:19,28 (00:35,56)
Indulások
2 - 50m Butterfly Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
29.48
15 - 200m Butterfly Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:19.05
26 - 100m Butterfly Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:04.56
226 - 100m Butterfly Women ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
1:03.98
39 - 200m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:12.41
 
Eredmények
2 - 50m Butterfly Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
30.
RT +0.75
15 - 200m Butterfly Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
16.
RT +0.76 50m: 00:32,22, 100m: 01:07,62 (00:35,40), 150m: 01:44,12 (00:36,50), 200m: 02:21,32 (00:37,20)
26 - 100m Butterfly Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
16.
RT +0.78 50m: 00:30,03, 100m: 01:03,98 (00:33,95)
226 - 100m Butterfly Women ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
13.
RT +0.77 50m: 00:29,92, 100m: 01:03,16 (00:33,24)
39 - 200m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
13.
RT +0.76 50m: 00:29,86, 100m: 01:00,96 (00:31,10), 150m: 01:33,36 (00:32,40), 200m: 02:05,99 (00:32,63)
Indulások
10 - 100m Backstroke Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:10.47
15 - 200m Butterfly Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:25.35
26 - 100m Butterfly Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:06.29
35 - 200m Backstroke Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:25.05
 
Eredmények
10 - 100m Backstroke Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
23.
RT +0.68 50m: 00:34,44, 100m: 01:10,36 (00:35,92)
15 - 200m Butterfly Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
30.
RT +0.57 50m: 00:32,13, 100m: 01:10,28 (00:38,15), 150m: 01:49,72 (00:39,44), 200m: 02:28,57 (00:38,85)
26 - 100m Butterfly Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
26.
RT +0.58 50m: 00:31,32, 100m: 01:06,12 (00:34,80)
35 - 200m Backstroke Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
19.
RT +0.61 50m: 00:35,32, 100m: 01:12,86 (00:37,54), 150m: 01:51,42 (00:38,56), 200m: 02:29,78 (00:38,36)
Indulások
2 - 50m Butterfly Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
28.49
202 - 50m Butterfly Women ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
29.04
15 - 200m Butterfly Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:15.11
26 - 100m Butterfly Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:02.66
226 - 100m Butterfly Women ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
1:02.66
37 - 200m Individual medley Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:26.29
137 - 200m Individual medley Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
2:24.86
126 - 100m Butterfly Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
1:01.74
 
Eredmények
2 - 50m Butterfly Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
14.
RT +0.79
202 - 50m Butterfly Women ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
10.
RT +0.77
15 - 200m Butterfly Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
10.
RT +0.80 50m: 00:31,02, 100m: 01:06,12 (00:35,10), 150m: 01:41,69 (00:35,57), 200m: 02:17,10 (00:35,41)
26 - 100m Butterfly Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
6.
RT +0.77 50m: 00:29,31, 100m: 01:02,66 (00:33,35)
226 - 100m Butterfly Women ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
7.
RT +0.65 50m: 00:29,11, 100m: 01:01,74 (00:32,63)
37 - 200m Individual medley Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
7.
RT +0.77 50m: 00:29,95, 100m: 01:07,25 (00:37,30), 150m: 01:52,46 (00:45,21), 200m: 02:24,86 (00:32,40)
137 - 200m Individual medley Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
16:14 - False turn - two Butterfly kicks
126 - 100m Butterfly Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
6.
RT +0.77 50m: 00:29,32, 100m: 01:02,55 (00:33,23)
Indulások
26 - 100m Butterfly Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:09.49
28 - 400m Freestyle Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
4:30.52
33 - 50m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
29.14
39 - 200m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:08.29
 
Eredmények
26 - 100m Butterfly Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
43.
RT +0.71 50m: 00:32,24, 100m: 01:10,70 (00:38,46)
28 - 400m Freestyle Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
34.
RT +0.73 50m: 00:31,52, 100m: 01:06,34 (00:34,82), 150m: 01:42,19 (00:35,85), 200m: 02:18,45 (00:36,26)
250m: 02:54,64 (00:36,19), 300m: 03:31,73 (00:37,09), 350m: 04:08,62 (00:36,89), 400m: 04:44,39 (00:35,77)
33 - 50m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
39.
RT +0.76
39 - 200m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
35.
RT +0.71 50m: 00:30,63, 100m: 01:04,56 (00:33,93), 150m: 01:40,13 (00:35,57), 200m: 02:15,31 (00:35,18)
Indulások
6 - 200m Breaststroke Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:32.73
106 - 200m Breaststroke Women DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
2:36.99
17 - 50m Breaststroke Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
33.07
217 - 50m Breaststroke Women ELőDöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
34.20
24 - 100m Breaststroke Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:11.16
224 - 100m Breaststroke Women ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
1:14.42
37 - 200m Individual medley Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:21.42
124 - 100m Breaststroke Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
1:12.69
 
Eredmények
6 - 200m Breaststroke Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
6.
RT +0.72 50m: 00:35,68, 100m: 01:15,63 (00:39,95), 150m: 01:56,56 (00:40,93), 200m: 02:36,99 (00:40,43)
106 - 200m Breaststroke Women DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
5.
RT +0.67 50m: 00:35,30, 100m: 01:15,10 (00:39,80), 150m: 01:55,28 (00:40,18), 200m: 02:34,67 (00:39,39)
17 - 50m Breaststroke Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
14.
RT +0.74
217 - 50m Breaststroke Women ELőDöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
17:07 - More then one butterfly kick before first armstroke
24 - 100m Breaststroke Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
8.
RT +0.74 50m: 00:35,19, 100m: 01:14,42 (00:39,23)
224 - 100m Breaststroke Women ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
6.
RT +0.73 50m: 00:34,76, 100m: 01:12,69 (00:37,93)
37 - 200m Individual medley Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
9.
RT +0.74 50m: 00:30,90, 100m: 01:11,53 (00:40,63), 150m: 01:52,16 (00:40,63), 200m: 02:25,10 (00:32,94)
124 - 100m Breaststroke Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
5.
RT +0.75 50m: 00:34,65, 100m: 01:12,29 (00:37,64)
Indulások
32 - 1500m Freestyle Men (slow heats) MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
17:23.68
 
Eredmények
32 - 1500m Freestyle Men (slow heats) MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
RT +0.79 50m: 00:30,94, 100m: 01:05,31 (00:34,37), 150m: 01:39,99 (00:34,68), 200m: 02:14,68 (00:34,69)
250m: 02:49,86 (00:35,18), 300m: 03:25,16 (00:35,30), 350m: 04:00,79 (00:35,63), 400m: 04:36,61 (00:35,82)
450m: 05:12,16 (00:35,55), 500m: 05:47,95 (00:35,79), 550m: 06:23,65 (00:35,70), 600m: 06:59,54 (00:35,89)
650m: 07:35,47 (00:35,93), 700m: 08:11,41 (00:35,94), 750m: 08:47,11 (00:35,70), 800m: 09:23,03 (00:35,92)
850m: 09:59,07 (00:36,04), 900m: 10:34,97 (00:35,90), 950m: 11:10,66 (00:35,69), 1000m: 11:46,79 (00:36,13)
1050m: 12:23,42 (00:36,63), 1100m: 13:00,27 (00:36,85), 1150m: 13:36,98 (00:36,71), 1200m: 14:13,90 (00:36,92)
1250m: 14:50,77 (00:36,87), 1300m: 15:27,57 (00:36,80), 1350m: 16:04,25 (00:36,68), 1400m: 16:40,77 (00:36,52)
1450m: 17:16,65 (00:35,88), 1500m: 17:51,61 (00:34,96)
32 - 1500m Freestyle Men (fastest heat) MéRT, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
29.
RT +0.79 50m: 00:30,94, 100m: 01:05,31 (00:34,37), 150m: 01:39,99 (00:34,68), 200m: 02:14,68 (00:34,69)
250m: 02:49,86 (00:35,18), 300m: 03:25,16 (00:35,30), 350m: 04:00,79 (00:35,63), 400m: 04:36,61 (00:35,82)
450m: 05:12,16 (00:35,55), 500m: 05:47,95 (00:35,79), 550m: 06:23,65 (00:35,70), 600m: 06:59,54 (00:35,89)
650m: 07:35,47 (00:35,93), 700m: 08:11,41 (00:35,94), 750m: 08:47,11 (00:35,70), 800m: 09:23,03 (00:35,92)
850m: 09:59,07 (00:36,04), 900m: 10:34,97 (00:35,90), 950m: 11:10,66 (00:35,69), 1000m: 11:46,79 (00:36,13)
1050m: 12:23,42 (00:36,63), 1100m: 13:00,27 (00:36,85), 1150m: 13:36,98 (00:36,71), 1200m: 14:13,90 (00:36,92)
1250m: 14:50,77 (00:36,87), 1300m: 15:27,57 (00:36,80), 1350m: 16:04,25 (00:36,68), 1400m: 16:40,77 (00:36,52)
1450m: 17:16,65 (00:35,88), 1500m: 17:51,61 (00:34,96)
42 - 800m Freestyle Men (slow heats) MéRT, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
Cancelled.
Indulások
21 - 800m Freestyle Women (slow heats) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
9:31.27
 
Eredmények
21 - 800m Freestyle Women (slow heats) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
RT +0.85 50m: 00:33,15, 100m: 01:08,26 (00:35,11), 150m: 01:44,13 (00:35,87), 200m: 02:20,19 (00:36,06)
250m: 02:56,47 (00:36,28), 300m: 03:32,71 (00:36,24), 350m: 04:09,52 (00:36,81), 400m: 04:46,06 (00:36,54)
450m: 05:22,76 (00:36,70), 500m: 05:59,48 (00:36,72), 550m: 06:36,94 (00:37,46), 600m: 07:14,56 (00:37,62)
650m: 07:52,81 (00:38,25), 700m: 08:31,23 (00:38,42), 750m: 09:08,87 (00:37,64), 800m: 09:44,91 (00:36,04)
21 - 800m Freestyle Women (fastest heat) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
29.
RT +0.85 50m: 00:33,15, 100m: 01:08,26 (00:35,11), 150m: 01:44,13 (00:35,87), 200m: 02:20,19 (00:36,06)
250m: 02:56,47 (00:36,28), 300m: 03:32,71 (00:36,24), 350m: 04:09,52 (00:36,81), 400m: 04:46,06 (00:36,54)
450m: 05:22,76 (00:36,70), 500m: 05:59,48 (00:36,72), 550m: 06:36,94 (00:37,46), 600m: 07:14,56 (00:37,62)
650m: 07:52,81 (00:38,25), 700m: 08:31,23 (00:38,42), 750m: 09:08,87 (00:37,64), 800m: 09:44,91 (00:36,04)
NAGY Réka
Indulások
2 - 50m Butterfly Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
30.73
6 - 200m Breaststroke Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:35.47
106 - 200m Breaststroke Women DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
2:36.78
17 - 50m Breaststroke Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
34.79
24 - 100m Breaststroke Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:13.59
224 - 100m Breaststroke Women ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
1:14.37
37 - 200m Individual medley Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:21.20
137 - 200m Individual medley Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
2:24.97
 
Eredmények
2 - 50m Butterfly Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
36.
RT +0.79
6 - 200m Breaststroke Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
5.
RT +0.73 50m: 00:35,92, 100m: 01:16,08 (00:40,16), 150m: 01:56,31 (00:40,23), 200m: 02:36,78 (00:40,47)
106 - 200m Breaststroke Women DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
6.
RT +0.79 50m: 00:35,64, 100m: 01:15,47 (00:39,83), 150m: 01:55,23 (00:39,76), 200m: 02:35,64 (00:40,41)
17 - 50m Breaststroke Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
21.
RT +0.79
24 - 100m Breaststroke Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
6.
RT +0.73 50m: 00:35,27, 100m: 01:14,37 (00:39,10)
224 - 100m Breaststroke Women ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
10.
RT +0.64 50m: 00:35,14, 100m: 01:13,57 (00:38,43)
37 - 200m Individual medley Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
8.
RT +0.78 50m: 00:31,45, 100m: 01:10,32 (00:38,87), 150m: 01:50,91 (00:40,59), 200m: 02:24,97 (00:34,06)
137 - 200m Individual medley Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
6.
RT +0.77 50m: 00:31,60, 100m: 01:09,29 (00:37,69), 150m: 01:49,14 (00:39,85), 200m: 02:22,56 (00:33,42)
OKOS Ákos
Indulások
5 - 100m Breaststroke Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:05.54
205 - 100m Breaststroke Men ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
1:06.01
14 - 50m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
26.01
25 - 50m Breaststroke Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
31.07
29 - 100m Freestyle Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
55.29
34 - 200m Breaststroke Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:18.47
134 - 200m Breaststroke Men DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
2:18.42
 
Eredmények
5 - 100m Breaststroke Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
14.
RT +0.69 50m: 00:31,16, 100m: 01:06,01 (00:34,85)
205 - 100m Breaststroke Men ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
13.
RT +0.69 50m: 00:30,84, 100m: 01:05,50 (00:34,66)
14 - 50m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
55.
RT +0.67
25 - 50m Breaststroke Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
22.
RT +0.73
29 - 100m Freestyle Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
32.
RT +0.69 50m: 00:26,75, 100m: 00:54,96 (00:28,21)
34 - 200m Breaststroke Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
3.
RT +0.70 50m: 00:31,71, 100m: 01:07,26 (00:35,55), 150m: 01:43,06 (00:35,80), 200m: 02:18,42 (00:35,36)
134 - 200m Breaststroke Men DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
4.
RT +0.71 50m: 00:31,47, 100m: 01:06,50 (00:35,03), 150m: 01:41,92 (00:35,42), 200m: 02:17,34 (00:35,42)
Indulások
6 - 200m Breaststroke Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:36.38
106 - 200m Breaststroke Women DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
2:39.25
17 - 50m Breaststroke Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
34.66
21 - 800m Freestyle Women (slow heats) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
9:27.74
24 - 100m Breaststroke Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:13.84
28 - 400m Freestyle Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
4:39.15
224 - 100m Breaststroke Women ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
1:15.12
37 - 200m Individual medley Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:27.42
39 - 200m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:11.53
124 - 100m Breaststroke Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
1:13.41
 
Eredmények
6 - 200m Breaststroke Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
8.
RT +0.67 50m: 00:36,29, 100m: 01:16,43 (00:40,14), 150m: 01:57,84 (00:41,41), 200m: 02:39,25 (00:41,41)
106 - 200m Breaststroke Women DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
7.
RT +0.65 50m: 00:35,73, 100m: 01:15,72 (00:39,99), 150m: 01:56,60 (00:40,88), 200m: 02:36,85 (00:40,25)
17 - 50m Breaststroke Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
20.
RT +0.58
21 - 800m Freestyle Women (slow heats) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
RT +0.67 50m: 00:31,39, 100m: 01:05,79 (00:34,40), 150m: 01:41,04 (00:35,25), 200m: 02:16,46 (00:35,42)
250m: 02:52,25 (00:35,79), 300m: 03:28,02 (00:35,77), 350m: 04:03,55 (00:35,53), 400m: 04:39,31 (00:35,76)
450m: 05:14,94 (00:35,63), 500m: 05:50,83 (00:35,89), 550m: 06:26,50 (00:35,67), 600m: 07:01,80 (00:35,30)
650m: 07:37,09 (00:35,29), 700m: 08:12,62 (00:35,53), 750m: 08:47,55 (00:34,93), 800m: 09:20,45 (00:32,90)
21 - 800m Freestyle Women (fastest heat) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
16.
RT +0.67 50m: 00:31,39, 100m: 01:05,79 (00:34,40), 150m: 01:41,04 (00:35,25), 200m: 02:16,46 (00:35,42)
250m: 02:52,25 (00:35,79), 300m: 03:28,02 (00:35,77), 350m: 04:03,55 (00:35,53), 400m: 04:39,31 (00:35,76)
450m: 05:14,94 (00:35,63), 500m: 05:50,83 (00:35,89), 550m: 06:26,50 (00:35,67), 600m: 07:01,80 (00:35,30)
650m: 07:37,09 (00:35,29), 700m: 08:12,62 (00:35,53), 750m: 08:47,55 (00:34,93), 800m: 09:20,45 (00:32,90)
24 - 100m Breaststroke Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
14.
RT +0.64 50m: 00:35,93, 100m: 01:15,12 (00:39,19)
28 - 400m Freestyle Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
18.
RT +0.54 50m: 00:31,43, 100m: 01:05,40 (00:33,97), 150m: 01:40,27 (00:34,87), 200m: 02:15,47 (00:35,20)
250m: 02:50,70 (00:35,23), 300m: 03:25,85 (00:35,15), 350m: 04:00,75 (00:34,90), 400m: 04:33,65 (00:32,90)
224 - 100m Breaststroke Women ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
8.
RT +0.63 50m: 00:34,71, 100m: 01:13,41 (00:38,70)
37 - 200m Individual medley Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
15.
RT +0.63 50m: 00:32,70, 100m: 01:11,54 (00:38,84), 150m: 01:54,27 (00:42,73), 200m: 02:28,37 (00:34,10)
39 - 200m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
24.
RT +0.57 50m: 00:30,86, 100m: 01:04,18 (00:33,32), 150m: 01:38,53 (00:34,35), 200m: 02:11,53 (00:33,00)
124 - 100m Breaststroke Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
8.
RT +0.63 50m: 00:35,34, 100m: 01:13,98 (00:38,64)
PAPP Márk
Indulások
1 - 200m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:52.68
101 - 200m Freestyle Men DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
1:51.81
16 - 400m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
4:00.32
116 - 400m Freestyle Men DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
3:55.60
32 - 1500m Freestyle Men (fastest heat) MéRT, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
15:28.93
42 - 800m Freestyle Men (fastest heat) MéRT, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
8:12.19
 
Eredmények
1 - 200m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
6.
RT +0.68 50m: 00:26,49, 100m: 00:55,06 (00:28,57), 150m: 01:23,80 (00:28,74), 200m: 01:51,81 (00:28,01)
101 - 200m Freestyle Men DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
6.
RT +0.65 50m: 00:26,26, 100m: 00:54,46 (00:28,20), 150m: 01:23,06 (00:28,60), 200m: 01:50,73 (00:27,67)
16 - 400m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
5.
RT +0.70 50m: 00:27,07, 100m: 00:56,76 (00:29,69), 150m: 01:26,32 (00:29,56), 200m: 01:56,40 (00:30,08)
250m: 02:26,48 (00:30,08), 300m: 02:56,85 (00:30,37), 350m: 03:26,48 (00:29,63), 400m: 03:55,60 (00:29,12)
116 - 400m Freestyle Men DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
3.
RT +0.68 50m: 00:26,95, 100m: 00:55,98 (00:29,03), 150m: 01:25,30 (00:29,32), 200m: 01:54,87 (00:29,57)
250m: 02:24,90 (00:30,03), 300m: 02:54,70 (00:29,80), 350m: 03:24,46 (00:29,76), 400m: 03:52,14 (00:27,68)
32 - 1500m Freestyle Men (fastest heat) MéRT, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
4.
RT +0.74 50m: 00:27,88, 100m: 00:57,61 (00:29,73), 150m: 01:28,10 (00:30,49), 200m: 01:58,34 (00:30,24)
250m: 02:28,98 (00:30,64), 300m: 02:59,51 (00:30,53), 350m: 03:30,66 (00:31,15), 400m: 04:01,17 (00:30,51)
450m: 04:32,24 (00:31,07), 500m: 05:03,25 (00:31,01), 550m: 05:34,27 (00:31,02), 600m: 06:05,49 (00:31,22)
650m: 06:36,83 (00:31,34), 700m: 07:07,77 (00:30,94), 750m: 07:38,87 (00:31,10), 800m: 08:09,85 (00:30,98)
850m: 08:40,97 (00:31,12), 900m: 09:11,96 (00:30,99), 950m: 09:42,82 (00:30,86), 1000m: 10:13,87 (00:31,05)
1050m: 10:45,14 (00:31,27), 1100m: 11:16,12 (00:30,98), 1150m: 11:47,50 (00:31,38), 1200m: 12:18,46 (00:30,96)
1250m: 12:49,53 (00:31,07), 1300m: 13:20,67 (00:31,14), 1350m: 13:51,93 (00:31,26), 1400m: 14:23,05 (00:31,12)
1450m: 14:54,62 (00:31,57), 1500m: 15:24,16 (00:29,54)
42 - 800m Freestyle Men (fastest heat) MéRT, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
3.
RT +0.68 50m: 00:27,60, 100m: 00:57,47 (00:29,87), 150m: 01:27,85 (00:30,38), 200m: 01:57,90 (00:30,05)
250m: 02:28,37 (00:30,47), 300m: 02:58,90 (00:30,53), 350m: 03:29,71 (00:30,81), 400m: 04:00,20 (00:30,49)
450m: 04:31,12 (00:30,92), 500m: 05:01,75 (00:30,63), 550m: 05:32,78 (00:31,03), 600m: 06:03,38 (00:30,60)
650m: 06:34,37 (00:30,99), 700m: 07:05,01 (00:30,64), 750m: 07:35,65 (00:30,64), 800m: 08:03,03 (00:27,38)
Indulások
5 - 100m Breaststroke Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:06.22
34 - 200m Breaststroke Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:23.79
134 - 200m Breaststroke Men DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
2:24.55
 
Eredmények
5 - 100m Breaststroke Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
21.
RT +0.65 50m: 00:31,85, 100m: 01:07,88 (00:36,03)
34 - 200m Breaststroke Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
9.
RT +0.65 50m: 00:32,53, 100m: 01:09,42 (00:36,89), 150m: 01:46,81 (00:37,39), 200m: 02:24,55 (00:37,74)
134 - 200m Breaststroke Men DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
8.
RT +0.68 50m: 00:32,28, 100m: 01:09,06 (00:36,78), 150m: 01:46,35 (00:37,29), 200m: 02:24,33 (00:37,98)