CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére (12.-16.04.2016) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére > Egyesület
Egyesület - Részletek
BéKéSCSABA ELõRE ÚK
IOC HUN (Hungary)
Azonosító 04-002
Indulások
12 - 4x100m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
112 - 4x100m Freestyle Men DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
3:30.12
20 - 4x200m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
40 - 4x100m Medley Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
140 - 4x100m Medley Men DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
3:52.94
501 - 4x100m Medley Men MéRT, 99. Szakaszok - Bemelegítés 15:45, Kezdés 16:45
506 - 4x100m Freestyle Men MéRT, 99. Szakaszok - Bemelegítés 15:45, Kezdés 16:45
 
Eredmények
12 - 4x100m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
4.
Hajtman Tamás (1996), RT +0.63 50m: 00:25,01, 100m: 00:52,37 (00:27,36)
Fehér Benjamin (1994), RT +0.57 150m: 01:18,06 (00:25,69), 200m: 01:45,63 (00:27,57)
Valach Dávid (1991), RT +0.29 250m: 02:11,31 (00:25,68), 300m: 02:39,69 (00:28,38)
Bohus Richárd (1993), RT +0.44 350m: 03:04,21 (00:24,52), 400m: 03:30,12 (00:25,91)
112 - 4x100m Freestyle Men DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
6.
Bohus Richárd (1993), RT +0.70 50m: 00:24,36, 100m: 00:49,58 (00:25,22)
Hajtman Tamás (1996), RT +0.52 150m: 01:13,87 (00:24,29), 200m: 01:41,50 (00:27,63)
Valach Dávid (1991), RT +0.28 250m: 02:06,91 (00:25,41), 300m: 02:35,67 (00:28,76)
Fehér Benjamin (1994), RT +0.49 350m: 03:00,70 (00:25,03), 400m: 03:28,27 (00:27,57)
20 - 4x200m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
9.
Arányi Norbert (1999), RT +0.78 50m: 00:27,40, 100m: 00:58,62 (00:31,22), 150m: 01:31,53 (00:32,91), 200m: 02:04,80 (00:33,27)
Fehér Benjamin (1994), RT +0.60 250m: 02:31,95 (00:27,15), 300m: 03:02,35 (00:30,40), 350m: 03:33,19 (00:30,84), 400m: 04:03,45 (00:30,26)
Valach Dávid (1991), RT +0.15 450m: 04:30,73 (00:27,28), 500m: 05:03,00 (00:32,27), 550m: 05:37,21 (00:34,21), 600m: 06:09,98 (00:32,77)
Hajtman Tamás (1996), RT +0.30 650m: 06:35,74 (00:25,76), 700m: 07:05,70 (00:29,96), 750m: 07:38,11 (00:32,41), 800m: 08:11,25 (00:33,14)
40 - 4x100m Medley Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
4.
Bohus Richárd (1993), RT +0.64 50m: 00:28,56, 100m: 00:56,85 (00:28,29)
Matejdesz Máté (2001), RT +0.37 150m: 01:28,81 (00:31,96), 200m: 02:04,63 (00:35,82)
Hajtman Tamás (1996), RT +0.39 250m: 02:30,11 (00:25,48), 300m: 03:00,43 (00:30,32)
Fehér Benjamin (1994), RT +0.35 350m: 03:25,50 (00:25,07), 400m: 03:52,94 (00:27,44)
140 - 4x100m Medley Men DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
7.
Bohus Richárd (1993), RT +0.62 50m: 00:27,82, 100m: 00:56,28 (00:28,46)
Matejdesz Máté (2001), RT +0.28 150m: 01:28,09 (00:31,81), 200m: 02:03,99 (00:35,90)
Hajtman Tamás (1996), RT +0.20 250m: 02:28,90 (00:24,91), 300m: 02:59,36 (00:30,46)
Arányi Norbert (1999), RT +0.32 350m: 03:24,30 (00:24,94), 400m: 03:52,17 (00:27,87)
501 - 4x100m Medley Men MéRT, 99. Szakaszok - Bemelegítés 15:45, Kezdés 16:45 Open class
3.
Bajusz Soma (1998), RT +0.62 50m: 00:29,24, 100m: 01:02,09 (00:32,85)
Matejdesz Máté (2001), RT +0.34 150m: 01:34,39 (00:32,30), 200m: 02:11,16 (00:36,77)
Hajtman Tamás (1996), RT +0.41 250m: 02:36,68 (00:25,52), 300m: 03:07,01 (00:30,33)
Arányi Norbert (1999), RT +0.48 350m: 03:32,87 (00:25,86), 400m: 04:01,55 (00:28,68)
506 - 4x100m Freestyle Men MéRT, 99. Szakaszok - Bemelegítés 15:45, Kezdés 16:45 Open class
3.
Arányi Norbert (1999), RT +0.74 50m: 00:26,28, 100m: 00:55,13 (00:28,85)
Bajusz Soma (1998), RT +0.20 150m: 01:21,50 (00:26,37), 200m: 01:49,94 (00:28,44)
Fehér Benjamin (1994), RT +0.56 250m: 02:15,52 (00:25,58), 300m: 02:43,15 (00:27,63)
Valach Dávid (1991), RT +0.24 350m: 03:08,79 (00:25,64), 400m: 03:37,53 (00:28,74)
Indulások
19 - 4x100m Medley Mixed ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
31 - 4x100m Freestyle Mixed ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
 
Eredmények
19 - 4x100m Medley Mixed ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
11.
Szabó Orsolya (2002), RT +0.63 50m: 00:32,69, 100m: 01:08,37 (00:35,68)
Matejdesz Máté (2001), RT +0.28 150m: 01:40,34 (00:31,97), 200m: 02:17,03 (00:36,69)
Nagy Noémi (1999), RT +0.51 250m: 02:46,95 (00:29,92), 300m: 03:23,32 (00:36,37)
Bajusz Soma (1998), RT +0.06 350m: 03:48,94 (00:25,62), 400m: 04:17,60 (00:28,66)
31 - 4x100m Freestyle Mixed ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
13.
Hajtman Tamás (1996), RT +0.63 50m: 00:25,51, 100m: 00:54,22 (00:28,71)
Nagy Noémi (1999), RT +0.50 150m: 01:22,73 (00:28,51), 200m: 01:54,26 (00:31,53)
Szabó Orsolya (2002), RT +0.37 250m: 02:24,50 (00:30,24), 300m: 02:58,40 (00:33,90)
Arányi Norbert (1999), RT +0.40 350m: 03:25,55 (00:27,15), 400m: 03:55,45 (00:29,90)
Indulások
3 - 100m Butterfly Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:03.82
14 - 50m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
24.95
25 - 50m Breaststroke Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
31.87
29 - 100m Freestyle Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
54.06
38 - 50m Butterfly Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
27.63
 
Eredmények
3 - 100m Butterfly Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
39.
RT +0.75 50m: 00:28,78, 100m: 01:02,13 (00:33,35)
14 - 50m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
31.
RT +0.75
25 - 50m Breaststroke Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
31.
RT +0.73
29 - 100m Freestyle Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
24.
RT +0.75 50m: 00:25,72, 100m: 00:53,50 (00:27,78)
38 - 50m Butterfly Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
39.
RT +0.72
Indulások
7 - 50m Backstroke Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
28.46
14 - 50m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
25.22
23 - 100m Backstroke Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:01.43
29 - 100m Freestyle Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
55.28
38 - 50m Butterfly Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
27.52
 
Eredmények
7 - 50m Backstroke Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
21.
RT +0.55
14 - 50m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
43.
RT +0.64
23 - 100m Backstroke Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
22.
RT +0.60 50m: 00:29,73, 100m: 01:01,72 (00:31,99)
29 - 100m Freestyle Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
31.
RT +0.60 50m: 00:26,54, 100m: 00:54,77 (00:28,23)
38 - 50m Butterfly Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
45.
RT +0.67
Indulások
7 - 50m Backstroke Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
25.75
207 - 50m Backstroke Men ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
26.31
14 - 50m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
22.62
214 - 50m Freestyle Men ELőDöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
23.42
114 - 50m Freestyle Men DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
23.08
29 - 100m Freestyle Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
49.47
229 - 100m Freestyle Men ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
51.96
129 - 100m Freestyle Men DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
49.37
 
Eredmények
7 - 50m Backstroke Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
2.
RT +0.64
207 - 50m Backstroke Men ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
1.
RT +0.62
14 - 50m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
6.
RT +0.70
214 - 50m Freestyle Men ELőDöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
6.
RT +0.67
114 - 50m Freestyle Men DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
4.
RT +0.69
29 - 100m Freestyle Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
10.
RT +0.72 50m: 00:25,57, 100m: 00:51,96 (00:26,39)
229 - 100m Freestyle Men ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
1.
RT +0.70 50m: 00:23,76, 100m: 00:49,37 (00:25,61)
129 - 100m Freestyle Men DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
2.
RT +0.69 50m: 00:24,12, 100m: 00:49,58 (00:25,46)
Indulások
1 - 200m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:02.93
14 - 50m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
25.61
29 - 100m Freestyle Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
54.72
 
Eredmények
1 - 200m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
35.
RT +0.79 50m: 00:27,41, 100m: 00:57,52 (00:30,11), 150m: 01:29,01 (00:31,49), 200m: 02:00,01 (00:31,00)
14 - 50m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
42.
RT +0.74
29 - 100m Freestyle Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
23.
RT +0.75 50m: 00:25,71, 100m: 00:53,46 (00:27,75)
Indulások
3 - 100m Butterfly Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
56.17
203 - 100m Butterfly Men ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
56.36
14 - 50m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
23.83
103 - 100m Butterfly Men DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
56.23
29 - 100m Freestyle Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
52.44
229 - 100m Freestyle Men ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
52.51
38 - 50m Butterfly Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
25.50
238 - 50m Butterfly Men ELőDöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
25.56
 
Eredmények
3 - 100m Butterfly Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
10.
RT +0.64 50m: 00:26,14, 100m: 00:56,36 (00:30,22)
203 - 100m Butterfly Men ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
8.
RT +0.64 50m: 00:26,03, 100m: 00:56,23 (00:30,20)
14 - 50m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
18.
RT +0.64
103 - 100m Butterfly Men DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
7.
RT +0.63 50m: 00:25,63, 100m: 00:55,70 (00:30,07)
29 - 100m Freestyle Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
15.
RT +0.62 50m: 00:24,71, 100m: 00:52,51 (00:27,80)
229 - 100m Freestyle Men ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
11.
RT +0.64 50m: 00:24,65, 100m: 00:52,22 (00:27,57)
38 - 50m Butterfly Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
10.
RT +0.67
238 - 50m Butterfly Men ELőDöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
12.
RT +0.63
Indulások
5 - 100m Breaststroke Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:08.56
14 - 50m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
25.82
25 - 50m Breaststroke Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
31.64
29 - 100m Freestyle Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
58.00
34 - 200m Breaststroke Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:26.98
 
Eredmények
5 - 100m Breaststroke Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
27.
RT +0.76 50m: 00:32,76, 100m: 01:09,32 (00:36,56)
14 - 50m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
59.
RT +0.75
25 - 50m Breaststroke Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
35.
RT +0.75
29 - 100m Freestyle Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
51.
RT +0.77 50m: 00:27,36, 100m: 00:57,73 (00:30,37)
34 - 200m Breaststroke Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
20.
RT +0.79 50m: 00:34,20, 100m: 01:13,28 (00:39,08), 150m: 01:52,74 (00:39,46), 200m: 02:30,85 (00:38,11)
Indulások
4 - 100m Freestyle Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
59.90
10 - 100m Backstroke Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:07.04
17 - 50m Breaststroke Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
35.50
22 - 50m Backstroke Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
31.07
26 - 100m Butterfly Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:05.61
33 - 50m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
27.91
37 - 200m Individual medley Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:22.75
 
Eredmények
4 - 100m Freestyle Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
26.
RT +0.78 50m: 00:29,15, 100m: 01:00,51 (00:31,36)
10 - 100m Backstroke Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
19.
RT +0.79 50m: 00:32,93, 100m: 01:07,81 (00:34,88)
17 - 50m Breaststroke Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
23.
RT +0.82
22 - 50m Backstroke Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
21.
RT +0.72
26 - 100m Butterfly Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
21.
RT +0.78 50m: 00:30,37, 100m: 01:05,46 (00:35,09)
33 - 50m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
20.
RT +0.73
37 - 200m Individual medley Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
10.
RT +0.76 50m: 00:30,42, 100m: 01:07,04 (00:36,62), 150m: 01:51,10 (00:44,06), 200m: 02:25,38 (00:34,28)
Indulások
4 - 100m Freestyle Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:04.42
10 - 100m Backstroke Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:07.84
22 - 50m Backstroke Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
31.53
26 - 100m Butterfly Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:09.01
 
Eredmények
4 - 100m Freestyle Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
43.
RT +0.69 50m: 00:31,20, 100m: 01:04,78 (00:33,58)
10 - 100m Backstroke Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
21.
RT +0.66 50m: 00:33,09, 100m: 01:08,25 (00:35,16)
22 - 50m Backstroke Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
26.
RT +0.63
26 - 100m Butterfly Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
42.
RT +0.60 50m: 00:32,42, 100m: 01:10,53 (00:38,11)
Indulások
3 - 100m Butterfly Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:01.74
14 - 50m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
25.81
29 - 100m Freestyle Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
54.44
38 - 50m Butterfly Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
28.48
 
Eredmények
3 - 100m Butterfly Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
33.
RT +0.74 50m: 00:28,49, 100m: 01:01,22 (00:32,73)
14 - 50m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
36.
RT +0.70
29 - 100m Freestyle Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
30.
RT +0.68 50m: 00:25,98, 100m: 00:54,43 (00:28,45)
38 - 50m Butterfly Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
50.
RT +0.71