CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére (12.-16.04.2016) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére > Egyesület
Egyesület - Részletek
BÁCSVIZ KVSC KESI
IOC HUN (Hungary)
Azonosító
Indulások
12 - 4x100m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
112 - 4x100m Freestyle Men DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
3:31.12
40 - 4x100m Medley Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
 
Eredmények
12 - 4x100m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
6.
Szenes Mátyás (1990), RT +0.64 50m: 00:25,58, 100m: 00:53,86 (00:28,28)
Tejes Péter (1990), RT +0.36 150m: 01:19,54 (00:25,68), 200m: 01:47,61 (00:28,07)
Budai Lajos (1996), RT +0.29 250m: 02:12,79 (00:25,18), 300m: 02:39,65 (00:26,86)
Földházi Dávid (1995), RT +0.29 350m: 03:04,22 (00:24,57), 400m: 03:31,12 (00:26,90)
112 - 4x100m Freestyle Men DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
8.
Budai Lajos (1996), RT +0.74 50m: 00:25,24, 100m: 00:52,08 (00:26,84)
Szenes Mátyás (1990), RT +0.48 150m: 01:16,98 (00:24,90), 200m: 01:45,53 (00:28,55)
Tejes Péter (1990), RT +0.02 250m: 02:10,23 (00:24,70), 300m: 02:38,00 (00:27,77)
Földházi Dávid (1995), RT +0.29 350m: 03:02,16 (00:24,16), 400m: 03:28,57 (00:26,41)
40 - 4x100m Medley Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
9.
Budai Lajos (1996), RT +0.72 50m: 00:28,76, 100m: 00:58,99 (00:30,23)
Tejes Péter (1990), RT +0.30 150m: 01:29,28 (00:30,29), 200m: 02:04,52 (00:35,24)
Földházi Dávid (1995), RT +0.42 250m: 02:31,25 (00:26,73), 300m: 03:01,83 (00:30,58)
Szenes Mátyás (1990), RT +0.39 350m: 03:27,19 (00:25,36), 400m: 03:55,63 (00:28,44)
Indulások
30 - 4x100m Freestyle Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
130 - 4x100m Freestyle Women DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
4:05.42
41 - 4x100m Medley Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
141 - 4x100m Medley Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
4:22.54
 
Eredmények
30 - 4x100m Freestyle Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
8.
Burián Katalin (1995), RT +0.81 50m: 00:31,25, 100m: 01:04,11 (00:32,86)
Bogdán Luca (2002), RT +0.51 150m: 01:33,22 (00:29,11), 200m: 02:04,77 (00:31,55)
Ölvödi Petra (2000), RT +0.52 250m: 02:34,18 (00:29,41), 300m: 03:05,52 (00:31,34)
Ilyés Laura Vanda (2001), RT +0.42 350m: 03:34,72 (00:29,20), 400m: 04:05,42 (00:30,70)
130 - 4x100m Freestyle Women DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
7.
Ölvödi Petra (2000), RT +0.68 50m: 00:29,30, 100m: 01:00,16 (00:30,86)
Ilyés Laura Vanda (2001), RT +0.27 150m: 01:28,87 (00:28,71), 200m: 02:00,06 (00:31,19)
Szokol Szonja (1998), RT +0.27 250m: 02:27,68 (00:27,62), 300m: 02:58,62 (00:30,94)
Bogdán Luca (2002), RT +0.41 350m: 03:26,74 (00:28,12), 400m: 03:57,89 (00:31,15)
41 - 4x100m Medley Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
1.
Ilyés Laura Vanda (2001), RT +0.67 50m: 00:31,67, 100m: 01:05,10 (00:33,43)
Ölvödi Petra (2000), RT +0.33 150m: 01:40,14 (00:35,04), 200m: 02:20,20 (00:40,06)
Szokol Szonja (1998), RT +0.53 250m: 02:49,09 (00:28,89), 300m: 03:22,49 (00:33,40)
Bogdán Luca (2002), RT +0.38 350m: 03:51,44 (00:28,95), 400m: 04:22,54 (00:31,10)
141 - 4x100m Medley Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
3.
Burián Katalin (1995), RT +0.68 50m: 00:30,87, 100m: 01:02,78 (00:31,91)
Ölvödi Petra (2000), RT +0.50 150m: 01:36,93 (00:34,15), 200m: 02:15,88 (00:38,95)
Szokol Szonja (1998), RT +0.39 250m: 02:43,99 (00:28,11), 300m: 03:15,92 (00:31,93)
Bogdán Luca (2002), RT +0.33 350m: 03:43,93 (00:28,01), 400m: 04:15,26 (00:31,33)
Indulások
19 - 4x100m Medley Mixed ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
119 - 4x100m Medley Mixed DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
4:06.41
31 - 4x100m Freestyle Mixed ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
 
Eredmények
19 - 4x100m Medley Mixed ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
4.
Budai Lajos (1996), RT +0.68 50m: 00:28,32, 100m: 00:58,37 (00:30,05)
Tejes Péter (1990), RT +0.32 150m: 01:28,38 (00:30,01), 200m: 02:02,42 (00:34,04)
Szokol Szonja (1998), RT +0.47 250m: 02:31,08 (00:28,66), 300m: 03:05,36 (00:34,28)
Burián Katalin (1995), RT +0.51 350m: 03:34,76 (00:29,40), 400m: 04:06,41 (00:31,65)
119 - 4x100m Medley Mixed DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
1.
Burián Katalin (1995), RT +0.64 50m: 00:30,37, 100m: 01:01,93 (00:31,56)
Tejes Péter (1990), RT +0.27 150m: 01:31,13 (00:29,20), 200m: 02:05,06 (00:33,93)
Szokol Szonja (1998), RT +0.41 250m: 02:32,46 (00:27,40), 300m: 03:05,10 (00:32,64)
Földházi Dávid (1995), RT +0.02 350m: 03:28,91 (00:23,81), 400m: 03:55,35 (00:26,44)
31 - 4x100m Freestyle Mixed ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
9.
Tejes Péter (1990), RT +0.67 50m: 00:25,71, 100m: 00:54,70 (00:28,99)
Szokol Szonja (1998), RT +0.46 150m: 01:23,21 (00:28,51), 200m: 01:54,45 (00:31,24)
Burián Katalin (1995), RT +0.43 250m: 02:24,41 (00:29,96), 300m: 02:56,61 (00:32,20)
Földházi Dávid (1995), RT +0.31 350m: 03:21,46 (00:24,85), 400m: 03:48,32 (00:26,86)
Indulások
4 - 100m Freestyle Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:01.06
21 - 800m Freestyle Women (slow heats) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
9:39.64
28 - 400m Freestyle Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
4:34.11
33 - 50m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
28.22
39 - 200m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:12.10
 
Eredmények
4 - 100m Freestyle Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
29.
RT +0.77 50m: 00:29,55, 100m: 01:01,07 (00:31,52)
21 - 800m Freestyle Women (slow heats) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
RT +0.80 50m: 00:32,50, 100m: 01:08,84 (00:36,34), 150m: 01:45,98 (00:37,14), 200m: 02:22,75 (00:36,77)
250m: 02:59,13 (00:36,38), 300m: 03:35,64 (00:36,51), 350m: 04:11,94 (00:36,30), 400m: 04:48,52 (00:36,58)
450m: 05:25,08 (00:36,56), 500m: 06:01,52 (00:36,44), 550m: 06:37,78 (00:36,26), 600m: 07:13,62 (00:35,84)
650m: 07:49,39 (00:35,77), 700m: 08:24,98 (00:35,59), 750m: 08:59,56 (00:34,58), 800m: 09:33,43 (00:33,87)
21 - 800m Freestyle Women (fastest heat) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
24.
RT +0.80 50m: 00:32,50, 100m: 01:08,84 (00:36,34), 150m: 01:45,98 (00:37,14), 200m: 02:22,75 (00:36,77)
250m: 02:59,13 (00:36,38), 300m: 03:35,64 (00:36,51), 350m: 04:11,94 (00:36,30), 400m: 04:48,52 (00:36,58)
450m: 05:25,08 (00:36,56), 500m: 06:01,52 (00:36,44), 550m: 06:37,78 (00:36,26), 600m: 07:13,62 (00:35,84)
650m: 07:49,39 (00:35,77), 700m: 08:24,98 (00:35,59), 750m: 08:59,56 (00:34,58), 800m: 09:33,43 (00:33,87)
28 - 400m Freestyle Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
26.
RT +0.75 50m: 00:31,29, 100m: 01:06,23 (00:34,94), 150m: 01:42,21 (00:35,98), 200m: 02:17,93 (00:35,72)
250m: 02:52,88 (00:34,95), 300m: 03:27,84 (00:34,96), 350m: 04:02,59 (00:34,75), 400m: 04:36,72 (00:34,13)
33 - 50m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
18.
RT +0.73
39 - 200m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
26.
RT +0.77 50m: 00:30,30, 100m: 01:04,27 (00:33,97), 150m: 01:38,68 (00:34,41), 200m: 02:11,70 (00:33,02)
Indulások
7 - 50m Backstroke Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
25.91
207 - 50m Backstroke Men ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
26.56
107 - 50m Backstroke Men DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
26.44
14 - 50m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
23.54
23 - 100m Backstroke Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
56.38
29 - 100m Freestyle Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
50.92
223 - 100m Backstroke Men ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
58.25
 
Eredmények
7 - 50m Backstroke Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
5.
RT +0.68
207 - 50m Backstroke Men ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
8.
RT +0.68
107 - 50m Backstroke Men DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
7.
RT +0.64
14 - 50m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
20.
RT +0.74
23 - 100m Backstroke Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
8.
RT +0.69 50m: 00:28,40, 100m: 00:58,25 (00:29,85)
29 - 100m Freestyle Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
10:42 - Overswimming - more than 15m underwater
223 - 100m Backstroke Men ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
9.
RT +0.68 50m: 00:27,77, 100m: 00:56,80 (00:29,03)
Indulások
1 - 200m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:02.42
16 - 400m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
4:17.48
29 - 100m Freestyle Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
55.38
42 - 800m Freestyle Men (slow heats) MéRT, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
9:19.44
 
Eredmények
1 - 200m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
36.
RT +0.77 50m: 00:27,08, 100m: 00:57,01 (00:29,93), 150m: 01:28,33 (00:31,32), 200m: 02:00,28 (00:31,95)
16 - 400m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
35.
RT +0.74 50m: 00:28,23, 100m: 00:59,74 (00:31,51), 150m: 01:32,20 (00:32,46), 200m: 02:04,99 (00:32,79)
250m: 02:38,30 (00:33,31), 300m: 03:11,90 (00:33,60), 350m: 03:45,45 (00:33,55), 400m: 04:17,66 (00:32,21)
29 - 100m Freestyle Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
29.
RT +0.73 50m: 00:25,75, 100m: 00:54,36 (00:28,61)
42 - 800m Freestyle Men (slow heats) MéRT, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
RT +0.72 50m: 00:28,31, 100m: 01:00,96 (00:32,65), 150m: 01:34,78 (00:33,82), 200m: 02:08,62 (00:33,84)
250m: 02:42,22 (00:33,60), 300m: 03:16,18 (00:33,96), 350m: 03:50,26 (00:34,08), 400m: 04:24,27 (00:34,01)
450m: 04:58,36 (00:34,09), 500m: 05:32,25 (00:33,89), 550m: 06:06,09 (00:33,84), 600m: 06:39,90 (00:33,81)
650m: 07:13,94 (00:34,04), 700m: 07:48,36 (00:34,42), 750m: 08:22,23 (00:33,87), 800m: 08:54,76 (00:32,53)
42 - 800m Freestyle Men (fastest heat) MéRT, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
26.
RT +0.72 50m: 00:28,31, 100m: 01:00,96 (00:32,65), 150m: 01:34,78 (00:33,82), 200m: 02:08,62 (00:33,84)
250m: 02:42,22 (00:33,60), 300m: 03:16,18 (00:33,96), 350m: 03:50,26 (00:34,08), 400m: 04:24,27 (00:34,01)
450m: 04:58,36 (00:34,09), 500m: 05:32,25 (00:33,89), 550m: 06:06,09 (00:33,84), 600m: 06:39,90 (00:33,81)
650m: 07:13,94 (00:34,04), 700m: 07:48,36 (00:34,42), 750m: 08:22,23 (00:33,87), 800m: 08:54,76 (00:32,53)
Indulások
10 - 100m Backstroke Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:02.40
210 - 100m Backstroke Women ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
1:03.02
110 - 100m Backstroke Women DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
1:02.36
22 - 50m Backstroke Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
29.44
222 - 50m Backstroke Women ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
30.17
122 - 50m Backstroke Women DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
29.57
35 - 200m Backstroke Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:10.69
135 - 200m Backstroke Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
2:14.50
 
Eredmények
10 - 100m Backstroke Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
1.
RT +0.72 50m: 00:31,03, 100m: 01:03,02 (00:31,99)
210 - 100m Backstroke Women ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
1.
RT +0.68 50m: 00:30,65, 100m: 01:02,36 (00:31,71)
110 - 100m Backstroke Women DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
2.
RT +0.62 50m: 00:30,07, 100m: 01:02,20 (00:32,13)
22 - 50m Backstroke Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
3.
RT +0.67
222 - 50m Backstroke Women ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
2.
RT +0.65
122 - 50m Backstroke Women DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
2.
RT +0.64
35 - 200m Backstroke Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
1.
RT +0.67 50m: 00:32,38, 100m: 01:06,43 (00:34,05), 150m: 01:41,21 (00:34,78), 200m: 02:14,50 (00:33,29)
135 - 200m Backstroke Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
2.
RT +0.65 50m: 00:31,51, 100m: 01:04,39 (00:32,88), 150m: 01:38,32 (00:33,93), 200m: 02:11,57 (00:33,25)
Indulások
7 - 50m Backstroke Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
26.76
207 - 50m Backstroke Men ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
26.69
18 - 200m Backstroke Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:58.85
118 - 200m Backstroke Men DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
2:00.98
23 - 100m Backstroke Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
55.79
223 - 100m Backstroke Men ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
57.17
 
Eredmények
7 - 50m Backstroke Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
8.
RT +0.75
207 - 50m Backstroke Men ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
10.
RT +0.73
18 - 200m Backstroke Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
1.
RT +0.74 50m: 00:28,28, 100m: 00:58,85 (00:30,57), 150m: 01:30,47 (00:31,62), 200m: 02:00,98 (00:30,51)
118 - 200m Backstroke Men DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
2.
RT +0.75 50m: 00:27,65, 100m: 00:57,40 (00:29,75), 150m: 01:27,58 (00:30,18), 200m: 01:58,09 (00:30,51)
23 - 100m Backstroke Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
1.
RT +0.79 50m: 00:27,84, 100m: 00:57,17 (00:29,33)
223 - 100m Backstroke Men ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
2.
RT +0.77 50m: 00:27,38, 100m: 00:56,31 (00:28,93)
Indulások
10 - 100m Backstroke Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:03.19
210 - 100m Backstroke Women ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
1:04.63
15 - 200m Butterfly Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:16.11
110 - 100m Backstroke Women DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
1:03.35
22 - 50m Backstroke Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
30.11
26 - 100m Butterfly Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:04.55
222 - 50m Backstroke Women ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
30.63
35 - 200m Backstroke Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:14.49
135 - 200m Backstroke Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
2:19.11
 
Eredmények
10 - 100m Backstroke Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
7.
RT +0.70 50m: 00:31,51, 100m: 01:04,63 (00:33,12)
210 - 100m Backstroke Women ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
4.
RT +0.69 50m: 00:31,21, 100m: 01:03,35 (00:32,14)
15 - 200m Butterfly Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
17.
RT +0.68 50m: 00:31,73, 100m: 01:07,68 (00:35,95), 150m: 01:44,59 (00:36,91), 200m: 02:21,64 (00:37,05)
110 - 100m Backstroke Women DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
17:58 - False start
22 - 50m Backstroke Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
9.
RT +0.68
26 - 100m Butterfly Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
15.
RT +0.72 50m: 00:30,17, 100m: 01:03,94 (00:33,77)
222 - 50m Backstroke Women ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
11.
RT +0.66
35 - 200m Backstroke Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
8.
RT +0.75 50m: 00:32,79, 100m: 01:07,80 (00:35,01), 150m: 01:43,51 (00:35,71), 200m: 02:19,11 (00:35,60)
135 - 200m Backstroke Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
3.
RT +0.67 50m: 00:32,45, 100m: 01:07,00 (00:34,55), 150m: 01:41,70 (00:34,70), 200m: 02:15,25 (00:33,55)
Indulások
6 - 200m Breaststroke Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:39.61
106 - 200m Breaststroke Women DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
2:37.59
17 - 50m Breaststroke Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
33.84
217 - 50m Breaststroke Women ELőDöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
33.67
24 - 100m Breaststroke Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:13.37
224 - 100m Breaststroke Women ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
1:14.44
33 - 50m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
28.48
124 - 100m Breaststroke Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
1:12.62
 
Eredmények
6 - 200m Breaststroke Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
7.
RT +0.68 50m: 00:35,24, 100m: 01:15,87 (00:40,63), 150m: 01:57,03 (00:41,16), 200m: 02:37,59 (00:40,56)
106 - 200m Breaststroke Women DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
8.
RT +0.67 50m: 00:36,15, 100m: 01:17,05 (00:40,90), 150m: 01:58,52 (00:41,47), 200m: 02:40,35 (00:41,83)
17 - 50m Breaststroke Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
9.
RT +0.68
217 - 50m Breaststroke Women ELőDöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
9.
RT +0.67
24 - 100m Breaststroke Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
9.
RT +0.68 50m: 00:35,41, 100m: 01:14,44 (00:39,03)
224 - 100m Breaststroke Women ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
5.
RT +0.68 50m: 00:34,16, 100m: 01:12,62 (00:38,46)
33 - 50m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
33.
RT +0.67
124 - 100m Breaststroke Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
6.
RT +0.65 50m: 00:34,23, 100m: 01:12,43 (00:38,20)
Indulások
14 - 50m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
23.57
29 - 100m Freestyle Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
53.06
 
Eredmények
14 - 50m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
19.
RT +0.61
29 - 100m Freestyle Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
26.
RT +0.61 50m: 00:26,29, 100m: 00:53,97 (00:27,68)
Indulások
2 - 50m Butterfly Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
26.93
202 - 50m Butterfly Women ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
27.79
102 - 50m Butterfly Women DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
27.50
17 - 50m Breaststroke Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
32.30
217 - 50m Breaststroke Women ELőDöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
33.69
117 - 50m Breaststroke Women DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
33.56
26 - 100m Butterfly Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
59.74
226 - 100m Butterfly Women ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
1:01.81
33 - 50m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
26.74
233 - 50m Freestyle Women ELőDöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
27.53
126 - 100m Butterfly Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
1:00.40
 
Eredmények
2 - 50m Butterfly Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
2.
RT +0.66
202 - 50m Butterfly Women ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
2.
RT +0.66
102 - 50m Butterfly Women DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
3.
RT +0.65
17 - 50m Breaststroke Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
10.
RT +0.66
217 - 50m Breaststroke Women ELőDöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
8.
RT +0.62
117 - 50m Breaststroke Women DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
6.
RT +0.63
26 - 100m Butterfly Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
2.
RT +0.64 50m: 00:28,95, 100m: 01:01,81 (00:32,86)
226 - 100m Butterfly Women ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
3.
RT +0.66 50m: 00:28,27, 100m: 01:00,40 (00:32,13)
33 - 50m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
9.
RT +0.63
233 - 50m Freestyle Women ELőDöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
16.
RT +0.65
126 - 100m Butterfly Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
2.
RT +0.67 50m: 00:28,99, 100m: 01:00,38 (00:31,39)
Indulások
5 - 100m Breaststroke Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:04.24
205 - 100m Breaststroke Men ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
1:04.34
25 - 50m Breaststroke Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
30.14
225 - 50m Breaststroke Men ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
29.85
125 - 50m Breaststroke Men DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
29.55
 
Eredmények
5 - 100m Breaststroke Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
6.
RT +0.68 50m: 00:30,29, 100m: 01:04,34 (00:34,05)
205 - 100m Breaststroke Men ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
9.
RT +0.65 50m: 00:30,18, 100m: 01:04,48 (00:34,30)
25 - 50m Breaststroke Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
9.
RT +0.67
225 - 50m Breaststroke Men ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
8.
RT +0.62
125 - 50m Breaststroke Men DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
7.
RT +0.64