CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére (12.-16.04.2016) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére > Egyesület
Egyesület - Részletek
SZFVáRI DELFIN SE
IOC HUN (Hungary)
Azonosító 07-003
Indulások
12 - 4x100m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
40 - 4x100m Medley Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
140 - 4x100m Medley Men DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
3:53.20
 
Eredmények
12 - 4x100m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
13.
Varró Ádám Levente (1999), RT +0.69 50m: 00:25,84, 100m: 00:53,49 (00:27,65)
Czifra Patrik (2001), RT +0.37 150m: 01:20,62 (00:27,13), 200m: 01:51,47 (00:30,85)
Csanádi Zsombor (1998), RT +0.54 250m: 02:17,72 (00:26,25), 300m: 02:47,25 (00:29,53)
Fekete Ferenc (1999), RT +0.47 350m: 03:12,25 (00:25,00), 400m: 03:39,22 (00:26,97)
40 - 4x100m Medley Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
5.
Csanádi Zsombor (1998), RT +0.57 50m: 00:29,16, 100m: 01:00,47 (00:31,31)
Horváth Zoltán (1986), RT +0.20 150m: 01:29,91 (00:29,44), 200m: 02:04,11 (00:34,20)
Varró Ádám Levente (1999), RT +0.47 250m: 02:30,60 (00:26,49), 300m: 03:01,12 (00:30,52)
Fekete Ferenc (1999), RT +0.57 350m: 03:26,11 (00:24,99), 400m: 03:53,20 (00:27,09)
140 - 4x100m Medley Men DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
6.
Csanádi Zsombor (1998), RT +0.60 50m: 00:28,97, 100m: 01:00,10 (00:31,13)
Horváth Zoltán (1986), RT +0.18 150m: 01:29,06 (00:28,96), 200m: 02:03,49 (00:34,43)
Varró Ádám Levente (1999), RT +0.35 250m: 02:29,74 (00:26,25), 300m: 03:00,23 (00:30,49)
Fekete Ferenc (1999), RT +0.50 350m: 03:25,08 (00:24,85), 400m: 03:51,81 (00:26,73)
501 - 4x100m Medley Men MéRT, 99. Szakaszok - Bemelegítés 15:45, Kezdés 16:45 Open class

- Cancelled.
506 - 4x100m Freestyle Men MéRT, 99. Szakaszok - Bemelegítés 15:45, Kezdés 16:45 Open class

- Cancelled.
Indulások
19 - 4x100m Medley Mixed ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
119 - 4x100m Medley Mixed DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
4:07.80
31 - 4x100m Freestyle Mixed ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
131 - 4x100m Freestyle Mixed DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
3:47.48
 
Eredmények
19 - 4x100m Medley Mixed ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
5.
Varró Ádám Levente (1999), RT +0.71 50m: 00:28,56, 100m: 00:58,36 (00:29,80)
Kotnyek Bettina (2001), RT +0.21 150m: 01:33,01 (00:34,65), 200m: 02:12,36 (00:39,35)
Leitner Zsófia (2000), RT +0.60 250m: 02:41,64 (00:29,28), 300m: 03:16,14 (00:34,50)
Fekete Ferenc (1999), RT +0.29 350m: 03:40,99 (00:24,85), 400m: 04:07,80 (00:26,81)
119 - 4x100m Medley Mixed DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
Varró Ádám Levente (1999)
Kotnyek Bettina (2001)
Leitner Zsófia (2000)
Fekete Ferenc (1999) - 18:52 - False start - 2nd swimmer
31 - 4x100m Freestyle Mixed ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
7.
Varró Ádám Levente (1999), RT +0.70 50m: 00:26,26, 100m: 00:53,45 (00:27,19)
Kotnyek Bettina (2001), RT +0.23 150m: 01:22,69 (00:29,24), 200m: 01:55,44 (00:32,75)
Leitner Zsófia (2000), RT +0.61 250m: 02:24,47 (00:29,03), 300m: 02:55,52 (00:31,05)
Fekete Ferenc (1999), RT +0.47 350m: 03:20,72 (00:25,20), 400m: 03:47,48 (00:26,76)
131 - 4x100m Freestyle Mixed DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
7.
Varró Ádám Levente (1999), RT +0.74 50m: 00:26,05, 100m: 00:53,67 (00:27,62)
Kotnyek Bettina (2001), RT +0.39 150m: 01:22,48 (00:28,81), 200m: 01:54,65 (00:32,17)
Leitner Zsófia (2000), RT +0.58 250m: 02:23,23 (00:28,58), 300m: 02:53,82 (00:30,59)
Fekete Ferenc (1999), RT +0.52 350m: 03:19,27 (00:25,45), 400m: 03:46,12 (00:26,85)
Indulások
30 - 4x100m Freestyle Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
41 - 4x100m Medley Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
 
Eredmények
30 - 4x100m Freestyle Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
11.
Rúcz Nóra (2001), RT +0.89 50m: 00:29,73, 100m: 01:02,02 (00:32,29)
Ács Barbara (2003), RT +0.55 150m: 01:32,45 (00:30,43), 200m: 02:06,72 (00:34,27)
Kotnyek Bettina (2001), RT +0.44 250m: 02:37,80 (00:31,08), 300m: 03:13,81 (00:36,01)
Leitner Zsófia (2000), RT +0.65 350m: 03:44,23 (00:30,42), 400m: 04:17,30 (00:33,07)
41 - 4x100m Medley Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
12.
Ács Barbara (2003), RT +0.73 50m: 00:34,22, 100m: 01:12,10 (00:37,88)
Kotnyek Bettina (2001), RT +0.38 150m: 01:48,54 (00:36,44), 200m: 02:30,63 (00:42,09)
Leitner Zsófia (2000), RT +0.66 250m: 03:01,08 (00:30,45), 300m: 03:36,10 (00:35,02)
Rúcz Nóra (2001), RT +0.55 350m: 04:06,27 (00:30,17), 400m: 04:38,31 (00:32,04)
505 - 4x100m Medley Women MéRT, 99. Szakaszok - Bemelegítés 15:45, Kezdés 16:45 Open class

- Cancelled.
507 - 4x100m Freestyle Women MéRT, 99. Szakaszok - Bemelegítés 15:45, Kezdés 16:45 Open class

- Cancelled.
Indulások
10 - 100m Backstroke Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:09.89
22 - 50m Backstroke Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
32.92
35 - 200m Backstroke Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:28.97
 
Eredmények
10 - 100m Backstroke Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
22.
RT +0.77 50m: 00:33,31, 100m: 01:09,83 (00:36,52)
22 - 50m Backstroke Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
35.
RT +0.76
35 - 200m Backstroke Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
24.
RT +0.72 50m: 00:34,50, 100m: 01:14,06 (00:39,56), 150m: 01:56,21 (00:42,15), 200m: 02:37,90 (00:41,69)
Indulások
7 - 50m Backstroke Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
28.11
18 - 200m Backstroke Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:12.18
23 - 100m Backstroke Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
59.91
29 - 100m Freestyle Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
56.16
 
Eredmények
7 - 50m Backstroke Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
20.
RT +0.57
18 - 200m Backstroke Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
17.
RT +0.58 50m: 00:30,00, 100m: 01:03,34 (00:33,34), 150m: 01:38,97 (00:35,63), 200m: 02:13,22 (00:34,25)
23 - 100m Backstroke Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
18.
RT +0.60 50m: 00:29,26, 100m: 01:00,13 (00:30,87)
29 - 100m Freestyle Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
43.
RT +0.73 50m: 00:26,54, 100m: 00:55,98 (00:29,44)
Indulások
5 - 100m Breaststroke Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:09.25
25 - 50m Breaststroke Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
31.57
34 - 200m Breaststroke Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:31.14
 
Eredmények
5 - 100m Breaststroke Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
24.
RT +0.69 50m: 00:32,35, 100m: 01:08,91 (00:36,56)
25 - 50m Breaststroke Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
29.
RT +0.71
34 - 200m Breaststroke Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
32.
RT +0.78 50m: 00:32,60, 100m: 01:09,76 (00:37,16), 150m: 01:53,94 (00:44,18), 200m: 02:38,90 (00:44,96)
Indulások
7 - 50m Backstroke Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
29.58
14 - 50m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
23.45
214 - 50m Freestyle Men ELőDöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
23.66
29 - 100m Freestyle Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
52.36
229 - 100m Freestyle Men ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
52.30
38 - 50m Butterfly Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
26.44
 
Eredmények
7 - 50m Backstroke Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
24.
RT +0.70
14 - 50m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
9.
RT +0.68
214 - 50m Freestyle Men ELőDöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
10.
RT +0.71
29 - 100m Freestyle Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
13.
RT +0.68 50m: 00:25,26, 100m: 00:52,30 (00:27,04)
229 - 100m Freestyle Men ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
12.
RT +0.75 50m: 00:25,35, 100m: 00:52,26 (00:26,91)
38 - 50m Butterfly Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
28.
RT +0.70
Indulások
5 - 100m Breaststroke Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:03.54
205 - 100m Breaststroke Men ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
1:05.23
105 - 100m Breaststroke Men DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
1:04.08
25 - 50m Breaststroke Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
28.62
225 - 50m Breaststroke Men ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
28.71
125 - 50m Breaststroke Men DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
28.80
 
Eredmények
5 - 100m Breaststroke Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
11.
RT +0.64 50m: 00:30,62, 100m: 01:05,23 (00:34,61)
205 - 100m Breaststroke Men ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
6.
RT +0.65 50m: 00:29,16, 100m: 01:04,08 (00:34,92)
105 - 100m Breaststroke Men DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
5.
RT +0.60 50m: 00:29,76, 100m: 01:03,60 (00:33,84)
25 - 50m Breaststroke Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
2.
RT +0.61
225 - 50m Breaststroke Men ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
2.
RT +0.60
125 - 50m Breaststroke Men DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
6.
RT +0.62
Indulások
6 - 200m Breaststroke Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:40.36
17 - 50m Breaststroke Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
34.26
24 - 100m Breaststroke Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:14.35
224 - 100m Breaststroke Women ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
1:14.80
33 - 50m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
28.35
37 - 200m Individual medley Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:26.68
124 - 100m Breaststroke Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
1:13.32
 
Eredmények
6 - 200m Breaststroke Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
15.
RT +0.75 50m: 00:36,54, 100m: 01:17,69 (00:41,15), 150m: 01:59,60 (00:41,91), 200m: 02:41,57 (00:41,97)
17 - 50m Breaststroke Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
10:05 - False start
24 - 100m Breaststroke Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
12.
RT +0.78 50m: 00:34,94, 100m: 01:14,80 (00:39,86)
224 - 100m Breaststroke Women ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
7.
RT +0.78 50m: 00:34,45, 100m: 01:13,32 (00:38,87)
33 - 50m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
26.
RT +0.76
37 - 200m Individual medley Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
17.
RT +0.78 50m: 00:32,25, 100m: 01:12,66 (00:40,41), 150m: 01:53,43 (00:40,77), 200m: 02:29,51 (00:36,08)
124 - 100m Breaststroke Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
7.
RT +0.77 50m: 00:34,25, 100m: 01:13,73 (00:39,48)
Indulások
2 - 50m Butterfly Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
28.60
4 - 100m Freestyle Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
58.52
202 - 50m Butterfly Women ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
28.67
204 - 100m Freestyle Women ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
58.51
17 - 50m Breaststroke Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
33.79
217 - 50m Breaststroke Women ELőDöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
33.86
24 - 100m Breaststroke Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:12.86
26 - 100m Butterfly Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:03.35
224 - 100m Breaststroke Women ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
1:14.79
33 - 50m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
27.11
37 - 200m Individual medley Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:23.37
233 - 50m Freestyle Women ELőDöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
27.18
133 - 50m Freestyle Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
26.71
 
Eredmények
2 - 50m Butterfly Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
11.
RT +0.71
4 - 100m Freestyle Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
9.
RT +0.68 50m: 00:28,12, 100m: 00:58,51 (00:30,39)
202 - 50m Butterfly Women ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
11.
RT +0.70
204 - 100m Freestyle Women ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
10.
RT +0.68 50m: 00:28,32, 100m: 00:58,69 (00:30,37)
17 - 50m Breaststroke Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
11.
RT +0.67
217 - 50m Breaststroke Women ELőDöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
10.
RT +0.68
24 - 100m Breaststroke Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
11.
RT +0.69 50m: 00:34,85, 100m: 01:14,79 (00:39,94)
26 - 100m Butterfly Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
23.
RT +0.68 50m: 00:30,31, 100m: 01:05,69 (00:35,38)
224 - 100m Breaststroke Women ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
11.
RT +0.69 50m: 00:34,65, 100m: 01:14,51 (00:39,86)
33 - 50m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
8.
RT +0.67
37 - 200m Individual medley Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
12.
RT +0.68 50m: 00:30,42, 100m: 01:09,54 (00:39,12), 150m: 01:51,28 (00:41,74), 200m: 02:25,74 (00:34,46)
233 - 50m Freestyle Women ELőDöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
2.
RT +0.67
133 - 50m Freestyle Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
5.
RT +0.67
Indulások
3 - 100m Butterfly Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
57.07
7 - 50m Backstroke Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
27.36
207 - 50m Backstroke Men ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
27.80
203 - 100m Butterfly Men ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
56.35
14 - 50m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
25.23
23 - 100m Backstroke Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
58.47
29 - 100m Freestyle Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
53.84
223 - 100m Backstroke Men ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
58.66
38 - 50m Butterfly Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
26.00
238 - 50m Butterfly Men ELőDöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
25.83
 
Eredmények
3 - 100m Butterfly Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
9.
RT +0.71 50m: 00:26,33, 100m: 00:56,35 (00:30,02)
7 - 50m Backstroke Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
13.
RT +0.73
207 - 50m Backstroke Men ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
12.
RT +0.71
203 - 100m Butterfly Men ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
14.
RT +0.75 50m: 00:26,93, 100m: 00:57,04 (00:30,11)
14 - 50m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
30.
RT +0.69
23 - 100m Backstroke Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
10.
RT +0.67 50m: 00:28,76, 100m: 00:58,66 (00:29,90)
29 - 100m Freestyle Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
21.
RT +0.72 50m: 00:26,27, 100m: 00:53,42 (00:27,15)
223 - 100m Backstroke Men ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
11.
RT +0.68 50m: 00:28,81, 100m: 00:58,96 (00:30,15)
38 - 50m Butterfly Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
17.
RT +0.69
238 - 50m Butterfly Men ELőDöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
16.
RT +0.70