CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére (12.-16.04.2016) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére > Egyesület
Egyesület - Részletek
GYõRI ÚSZó SPORTEGY.
IOC HUN (Hungary)
Azonosító 08-012
Indulások
30 - 4x100m Freestyle Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
130 - 4x100m Freestyle Women DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
3:53.65
41 - 4x100m Medley Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
141 - 4x100m Medley Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
4:23.44
 
Eredmények
30 - 4x100m Freestyle Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
1.
Janovitz Share Lee (1997), RT +0.75 50m: 00:29,14, 100m: 01:00,35 (00:31,21)
Jakabos Zsuzsanna (1989), RT +0.23 150m: 01:27,86 (00:27,51), 200m: 01:56,91 (00:29,05)
Dobos Dorottya (2000), RT +0.33 250m: 02:24,78 (00:27,87), 300m: 02:55,30 (00:30,52)
Gyurinovics Fanni (2001), RT +0.56 350m: 03:23,17 (00:27,87), 400m: 03:53,65 (00:30,48)
130 - 4x100m Freestyle Women DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
1.
Jakabos Zsuzsanna (1989), RT +0.66 50m: 00:26,50, 100m: 00:54,49 (00:27,99)
Gyurinovics Fanni (2001), RT +0.36 150m: 01:21,60 (00:27,11), 200m: 01:50,96 (00:29,36)
Dobos Dorottya (2000), RT +0.28 250m: 02:18,75 (00:27,79), 300m: 02:48,89 (00:30,14)
Janovitz Share Lee (1997), RT +0.56 350m: 03:17,96 (00:29,07), 400m: 03:48,93 (00:30,97)
41 - 4x100m Medley Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
3.
Dobos Dorottya (2000), RT +0.69 50m: 00:31,49, 100m: 01:05,15 (00:33,66)
Gyurinovics Fanni (2001), RT +0.41 150m: 01:40,45 (00:35,30), 200m: 02:20,48 (00:40,03)
Jakabos Zsuzsanna (1989), RT +0.35 250m: 02:49,47 (00:28,99), 300m: 03:22,22 (00:32,75)
Janovitz Share Lee (1997), RT +0.34 350m: 03:51,66 (00:29,44), 400m: 04:23,44 (00:31,78)
141 - 4x100m Medley Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
2.
Dobos Dorottya (2000), RT +0.66 50m: 00:31,38, 100m: 01:03,84 (00:32,46)
Gyurinovics Fanni (2001), RT +0.34 150m: 01:37,43 (00:33,59), 200m: 02:16,69 (00:39,26)
Jakabos Zsuzsanna (1989), RT +0.41 250m: 02:44,24 (00:27,55), 300m: 03:15,82 (00:31,58)
Janovitz Share Lee (1997), RT +0.34 350m: 03:44,13 (00:28,31), 400m: 04:14,98 (00:30,85)
Indulások
12 - 4x100m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
112 - 4x100m Freestyle Men DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
3:29.49
40 - 4x100m Medley Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
140 - 4x100m Medley Men DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
3:52.21
 
Eredmények
12 - 4x100m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
3.
Balog Gábor (1990), RT +0.67 50m: 00:24,85, 100m: 00:51,70 (00:26,85)
Takács Krisztián (1985), RT +0.42 150m: 01:16,76 (00:25,06), 200m: 01:43,85 (00:27,09)
Gyárfás Bence (1993), RT +0.41 250m: 02:09,53 (00:25,68), 300m: 02:36,90 (00:27,37)
Lobanovszkij Maxim (1996), RT +0.31 350m: 03:02,01 (00:25,11), 400m: 03:29,49 (00:27,48)
112 - 4x100m Freestyle Men DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
1.
Takács Krisztián (1985), RT +0.70 50m: 00:24,04, 100m: 00:50,14 (00:26,10)
Gyárfás Bence (1993), RT +0.22 150m: 01:14,29 (00:24,15), 200m: 01:40,84 (00:26,55)
Balog Gábor (1990), RT +0.30 250m: 02:05,12 (00:24,28), 300m: 02:31,63 (00:26,51)
Lobanovszkij Maxim (1996), RT +0.38 350m: 02:55,26 (00:23,63), 400m: 03:22,34 (00:27,08)
40 - 4x100m Medley Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
3.
Balog Gábor (1990), RT +0.67 50m: 00:27,66, 100m: 00:56,96 (00:29,30)
Dér Denisz (2000), RT +0.45 150m: 01:28,09 (00:31,13), 200m: 02:04,50 (00:36,41)
Takács Krisztián (1985), RT +0.34 250m: 02:30,31 (00:25,81), 300m: 02:59,85 (00:29,54)
Lobanovszkij Maxim (1996), RT +0.24 350m: 03:24,52 (00:24,67), 400m: 03:52,21 (00:27,69)
140 - 4x100m Medley Men DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
3.
Balog Gábor (1990), RT +0.64 50m: 00:26,85, 100m: 00:55,17 (00:28,32)
Dér Denisz (2000), RT +0.56 150m: 01:26,65 (00:31,48), 200m: 02:02,78 (00:36,13)
Takács Krisztián (1985), RT +0.19 250m: 02:27,62 (00:24,84), 300m: 02:56,34 (00:28,72)
Gyárfás Bence (1993), RT +0.29 350m: 03:20,96 (00:24,62), 400m: 03:46,93 (00:25,97)
Indulások
19 - 4x100m Medley Mixed ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
119 - 4x100m Medley Mixed DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
4:09.31
31 - 4x100m Freestyle Mixed ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
131 - 4x100m Freestyle Mixed DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
3:39.75
 
Eredmények
19 - 4x100m Medley Mixed ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
6.
Dobos Dorottya (2000), RT +0.68 50m: 00:31,50, 100m: 01:04,44 (00:32,94)
Gyurinovics Fanni (2001), RT +0.31 150m: 01:39,14 (00:34,70), 200m: 02:18,77 (00:39,63)
Takács Krisztián (1985), RT +0.28 250m: 02:44,23 (00:25,46), 300m: 03:14,26 (00:30,03)
Gyárfás Bence (1993), RT +0.43 350m: 03:41,76 (00:27,50), 400m: 04:09,31 (00:27,55)
119 - 4x100m Medley Mixed DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
5.
Balog Gábor (1990), RT +0.68 50m: 00:27,38, 100m: 00:55,74 (00:28,36)
Gyurinovics Fanni (2001), RT +0.49 150m: 01:30,17 (00:34,43), 200m: 02:10,14 (00:39,97)
Jakabos Zsuzsanna (1989), RT +0.19 250m: 02:38,04 (00:27,90), 300m: 03:09,83 (00:31,79)
Takács Krisztián (1985), RT +0.29 350m: 03:34,40 (00:24,57), 400m: 04:01,77 (00:27,37)
31 - 4x100m Freestyle Mixed ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
1.
Gyárfás Bence (1993), RT +0.65 50m: 00:24,82, 100m: 00:51,52 (00:26,70)
Lobanovszkij Maxim (1996), RT +0.30 150m: 01:16,20 (00:24,68), 200m: 01:43,48 (00:27,28)
Jakabos Zsuzsanna (1989), RT +0.17 250m: 02:10,90 (00:27,42), 300m: 02:40,84 (00:29,94)
Gyurinovics Fanni (2001), RT +0.57 350m: 03:09,09 (00:28,25), 400m: 03:39,75 (00:30,66)
131 - 4x100m Freestyle Mixed DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
1.
Gyárfás Bence (1993), RT +0.71 50m: 00:24,47, 100m: 00:51,43 (00:26,96)
Takács Krisztián (1985), RT +0.30 150m: 01:15,42 (00:23,99), 200m: 01:41,73 (00:26,31)
Jakabos Zsuzsanna (1989), RT +0.27 250m: 02:08,40 (00:26,67), 300m: 02:37,24 (00:28,84)
Gyurinovics Fanni (2001), RT +0.27 350m: 03:04,17 (00:26,93), 400m: 03:33,45 (00:29,28)
Indulások
7 - 50m Backstroke Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
25.72
207 - 50m Backstroke Men ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
25.87
107 - 50m Backstroke Men DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
26.33
18 - 200m Backstroke Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:57.76
118 - 200m Backstroke Men DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
2:02.31
23 - 100m Backstroke Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
54.06
223 - 100m Backstroke Men ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
57.72
123 - 100m Backstroke Men DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
55.93
 
Eredmények
7 - 50m Backstroke Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
1.
RT +0.67
207 - 50m Backstroke Men ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
4.
RT +0.60
107 - 50m Backstroke Men DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
1.
RT +0.59
18 - 200m Backstroke Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
4.
RT +0.68 50m: 00:28,07, 100m: 00:58,80 (00:30,73), 150m: 01:30,07 (00:31,27), 200m: 02:02,31 (00:32,24)
118 - 200m Backstroke Men DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
1.
RT +0.60 50m: 00:27,02, 100m: 00:56,42 (00:29,40), 150m: 01:26,80 (00:30,38), 200m: 01:58,02 (00:31,22)
23 - 100m Backstroke Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
3.
RT +0.67 50m: 00:27,38, 100m: 00:57,72 (00:30,34)
223 - 100m Backstroke Men ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
1.
RT +0.63 50m: 00:26,64, 100m: 00:55,93 (00:29,29)
123 - 100m Backstroke Men DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
1.
RT +0.66 50m: 00:26,68, 100m: 00:54,97 (00:28,29)
Indulások
5 - 100m Breaststroke Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:07.97
25 - 50m Breaststroke Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
32.12
 
Eredmények
5 - 100m Breaststroke Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
20.
RT +0.71 50m: 00:31,90, 100m: 01:07,86 (00:35,96)
25 - 50m Breaststroke Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
24.
RT +0.65
Indulások
10 - 100m Backstroke Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:04.64
210 - 100m Backstroke Women ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
1:03.92
110 - 100m Backstroke Women DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
1:03.39
22 - 50m Backstroke Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
29.85
222 - 50m Backstroke Women ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
30.25
122 - 50m Backstroke Women DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
30.32
35 - 200m Backstroke Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:18.03
 
Eredmények
10 - 100m Backstroke Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
2.
RT +0.68 50m: 00:31,44, 100m: 01:03,92 (00:32,48)
210 - 100m Backstroke Women ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
5.
RT +0.69 50m: 00:31,32, 100m: 01:03,39 (00:32,07)
110 - 100m Backstroke Women DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
5.
RT +0.65 50m: 00:30,63, 100m: 01:03,54 (00:32,91)
22 - 50m Backstroke Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
5.
RT +0.66
222 - 50m Backstroke Women ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
7.
RT +0.72
122 - 50m Backstroke Women DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
5.
RT +0.65
35 - 200m Backstroke Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
11.
RT +0.69 50m: 00:33,47, 100m: 01:09,19 (00:35,72), 150m: 01:45,80 (00:36,61), 200m: 02:19,87 (00:34,07)
Indulások
14 - 50m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
23.11
214 - 50m Freestyle Men ELőDöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
23.48
114 - 50m Freestyle Men DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
23.26
38 - 50m Butterfly Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
24.63
238 - 50m Butterfly Men ELőDöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
25.39
138 - 50m Butterfly Men DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
24.91
503 - 50m Freestyle Men MéRT, 99. Szakaszok - Bemelegítés 15:45, Kezdés 16:45
23.11
 
Eredmények
14 - 50m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
7.
RT +0.65
214 - 50m Freestyle Men ELőDöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
8.
RT +0.65
114 - 50m Freestyle Men DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
8.
RT +0.66
38 - 50m Butterfly Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
6.
RT +0.69
238 - 50m Butterfly Men ELőDöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
4.
RT +0.66
138 - 50m Butterfly Men DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
4.
RT +0.65
503 - 50m Freestyle Men MéRT, 99. Szakaszok - Bemelegítés 15:45, Kezdés 16:45 Open class
3.
RT +0.65
Indulások
4 - 100m Freestyle Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
56.56
8 - 400m Individual medley Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
4:48.19
204 - 100m Freestyle Women ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
57.19
108 - 400m Individual medley Women DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
4:57.79
17 - 50m Breaststroke Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
32.59
217 - 50m Breaststroke Women ELőDöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
33.55
104 - 100m Freestyle Women DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
57.33
24 - 100m Breaststroke Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:11.83
33 - 50m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
25.95
39 - 200m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:02.37
233 - 50m Freestyle Women ELőDöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
26.96
133 - 50m Freestyle Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
26.93
 
Eredmények
4 - 100m Freestyle Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
2.
RT +0.72 50m: 00:27,62, 100m: 00:57,19 (00:29,57)
8 - 400m Individual medley Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
7.
RT +0.67 50m: 00:31,94, 100m: 01:09,42 (00:37,48), 150m: 01:46,76 (00:37,34), 200m: 02:24,19 (00:37,43)
250m: 03:07,76 (00:43,57), 300m: 03:51,87 (00:44,11), 350m: 04:25,70 (00:33,83), 400m: 04:57,79 (00:32,09)
204 - 100m Freestyle Women ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
6.
RT +0.71 50m: 00:27,80, 100m: 00:57,33 (00:29,53)
108 - 400m Individual medley Women DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
6.
RT +0.72 50m: 00:31,13, 100m: 01:08,23 (00:37,10), 150m: 01:46,46 (00:38,23), 200m: 02:24,03 (00:37,57)
250m: 03:06,96 (00:42,93), 300m: 03:50,63 (00:43,67), 350m: 04:24,33 (00:33,70), 400m: 04:56,95 (00:32,62)
17 - 50m Breaststroke Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
7.
RT +0.70
217 - 50m Breaststroke Women ELőDöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
13.
RT +0.73
104 - 100m Freestyle Women DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
5.
RT +0.72 50m: 00:27,34, 100m: 00:57,15 (00:29,81)
24 - 100m Breaststroke Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
17.
RT +0.75 50m: 00:36,02, 100m: 01:16,45 (00:40,43)
33 - 50m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
3.
RT +0.73
39 - 200m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
11.
RT +0.73 50m: 00:29,38, 100m: 01:00,62 (00:31,24), 150m: 01:33,06 (00:32,44), 200m: 02:05,37 (00:32,31)
233 - 50m Freestyle Women ELőDöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
5.
RT +0.74
133 - 50m Freestyle Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
2.
RT +0.69
Indulások
1 - 200m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:08.19
9 - 400m Individual medley Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
4:49.50
16 - 400m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
4:23.41
27 - 200m Butterfly Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:10.85
32 - 1500m Freestyle Men (slow heats) MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
16:32.05
32 - 1500m Freestyle Men (fastest heat) MéRT, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
16:32.05
34 - 200m Breaststroke Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:35.29
42 - 800m Freestyle Men (slow heats) MéRT, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
8:49.67
 
Eredmények
1 - 200m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
50.
RT +0.75 50m: 00:29,55, 100m: 01:01,93 (00:32,38), 150m: 01:35,11 (00:33,18), 200m: 02:07,45 (00:32,34)
9 - 400m Individual medley Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
19.
RT +0.77 50m: 00:30,77, 100m: 01:05,70 (00:34,93), 150m: 01:45,14 (00:39,44), 200m: 02:23,79 (00:38,65)
250m: 03:04,37 (00:40,58), 300m: 03:46,00 (00:41,63), 350m: 04:20,42 (00:34,42), 400m: 04:52,82 (00:32,40)
16 - 400m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
40.
RT +0.83 50m: 00:30,35, 100m: 01:03,42 (00:33,07), 150m: 01:36,62 (00:33,20), 200m: 02:09,83 (00:33,21)
250m: 02:42,50 (00:32,67), 300m: 03:16,10 (00:33,60), 350m: 03:48,55 (00:32,45), 400m: 04:20,05 (00:31,50)
27 - 200m Butterfly Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
22.
RT +0.80 50m: 00:30,48, 100m: 01:05,11 (00:34,63), 150m: 01:40,55 (00:35,44), 200m: 02:15,14 (00:34,59)
32 - 1500m Freestyle Men (slow heats) MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
RT +0.72 50m: 00:30,73, 100m: 01:03,85 (00:33,12), 150m: 01:37,44 (00:33,59), 200m: 02:11,25 (00:33,81)
250m: 02:44,99 (00:33,74), 300m: 03:18,46 (00:33,47), 350m: 03:52,17 (00:33,71), 400m: 04:25,81 (00:33,64)
450m: 04:59,75 (00:33,94), 500m: 05:33,09 (00:33,34), 550m: 06:06,71 (00:33,62), 600m: 06:40,25 (00:33,54)
650m: 07:13,99 (00:33,74), 700m: 07:47,79 (00:33,80), 750m: 08:21,86 (00:34,07), 800m: 08:54,91 (00:33,05)
850m: 09:28,49 (00:33,58), 900m: 10:01,74 (00:33,25), 950m: 10:35,51 (00:33,77), 1000m: 11:09,29 (00:33,78)
1050m: 11:43,25 (00:33,96), 1100m: 12:17,26 (00:34,01), 1150m: 12:50,97 (00:33,71), 1200m: 13:24,90 (00:33,93)
1250m: 13:57,92 (00:33,02), 1300m: 14:31,53 (00:33,61), 1350m: 15:05,30 (00:33,77), 1400m: 15:38,58 (00:33,28)
1450m: 16:11,47 (00:32,89), 1500m: 16:42,03 (00:30,56)
32 - 1500m Freestyle Men (fastest heat) MéRT, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
21.
RT +0.72 50m: 00:30,73, 100m: 01:03,85 (00:33,12), 150m: 01:37,44 (00:33,59), 200m: 02:11,25 (00:33,81)
250m: 02:44,99 (00:33,74), 300m: 03:18,46 (00:33,47), 350m: 03:52,17 (00:33,71), 400m: 04:25,81 (00:33,64)
450m: 04:59,75 (00:33,94), 500m: 05:33,09 (00:33,34), 550m: 06:06,71 (00:33,62), 600m: 06:40,25 (00:33,54)
650m: 07:13,99 (00:33,74), 700m: 07:47,79 (00:33,80), 750m: 08:21,86 (00:34,07), 800m: 08:54,91 (00:33,05)
850m: 09:28,49 (00:33,58), 900m: 10:01,74 (00:33,25), 950m: 10:35,51 (00:33,77), 1000m: 11:09,29 (00:33,78)
1050m: 11:43,25 (00:33,96), 1100m: 12:17,26 (00:34,01), 1150m: 12:50,97 (00:33,71), 1200m: 13:24,90 (00:33,93)
1250m: 13:57,92 (00:33,02), 1300m: 14:31,53 (00:33,61), 1350m: 15:05,30 (00:33,77), 1400m: 15:38,58 (00:33,28)
1450m: 16:11,47 (00:32,89), 1500m: 16:42,03 (00:30,56)
34 - 200m Breaststroke Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
34.
RT +0.82 50m: 00:37,70, 100m: 01:20,51 (00:42,81), 150m: 02:03,12 (00:42,61), 200m: 02:44,09 (00:40,97)
42 - 800m Freestyle Men (slow heats) MéRT, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
RT +0.83 50m: 00:30,03, 100m: 01:02,59 (00:32,56), 150m: 01:35,88 (00:33,29), 200m: 02:09,33 (00:33,45)
250m: 02:42,98 (00:33,65), 300m: 03:16,98 (00:34,00), 350m: 03:50,47 (00:33,49), 400m: 04:24,00 (00:33,53)
450m: 04:57,85 (00:33,85), 500m: 05:31,41 (00:33,56), 550m: 06:04,88 (00:33,47), 600m: 06:38,33 (00:33,45)
650m: 07:11,67 (00:33,34), 700m: 07:45,30 (00:33,63), 750m: 08:18,32 (00:33,02), 800m: 08:50,27 (00:31,95)
42 - 800m Freestyle Men (fastest heat) MéRT, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
22.
RT +0.83 50m: 00:30,03, 100m: 01:02,59 (00:32,56), 150m: 01:35,88 (00:33,29), 200m: 02:09,33 (00:33,45)
250m: 02:42,98 (00:33,65), 300m: 03:16,98 (00:34,00), 350m: 03:50,47 (00:33,49), 400m: 04:24,00 (00:33,53)
450m: 04:57,85 (00:33,85), 500m: 05:31,41 (00:33,56), 550m: 06:04,88 (00:33,47), 600m: 06:38,33 (00:33,45)
650m: 07:11,67 (00:33,34), 700m: 07:45,30 (00:33,63), 750m: 08:18,32 (00:33,02), 800m: 08:50,27 (00:31,95)
Indulások
8 - 400m Individual medley Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
4:37.38
108 - 400m Individual medley Women DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
4:42.04
15 - 200m Butterfly Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:07.11
115 - 200m Butterfly Women DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
2:10.73
37 - 200m Individual medley Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:10.82
137 - 200m Individual medley Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
2:16.62
 
Eredmények
8 - 400m Individual medley Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
1.
RT +0.69 50m: 00:29,37, 100m: 01:02,87 (00:33,50), 150m: 01:38,84 (00:35,97), 200m: 02:13,50 (00:34,66)
250m: 02:55,62 (00:42,12), 300m: 03:37,37 (00:41,75), 350m: 04:10,16 (00:32,79), 400m: 04:42,04 (00:31,88)
108 - 400m Individual medley Women DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
1.
RT +0.69 50m: 00:29,48, 100m: 01:03,15 (00:33,67), 150m: 01:39,07 (00:35,92), 200m: 02:14,13 (00:35,06)
250m: 02:55,70 (00:41,57), 300m: 03:37,41 (00:41,71), 350m: 04:09,07 (00:31,66), 400m: 04:39,03 (00:29,96)
15 - 200m Butterfly Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
1.
RT +0.70 50m: 00:29,56, 100m: 01:02,74 (00:33,18), 150m: 01:36,42 (00:33,68), 200m: 02:10,73 (00:34,31)
115 - 200m Butterfly Women DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
1.
RT +0.67 50m: 00:29,23, 100m: 01:01,81 (00:32,58), 150m: 01:34,82 (00:33,01), 200m: 02:08,55 (00:33,73)
37 - 200m Individual medley Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
1.
RT +0.69 50m: 00:29,17, 100m: 01:03,22 (00:34,05), 150m: 01:43,98 (00:40,76), 200m: 02:16,62 (00:32,64)
137 - 200m Individual medley Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
1.
RT +0.69 50m: 00:28,54, 100m: 01:02,08 (00:33,54), 150m: 01:41,97 (00:39,89), 200m: 02:13,14 (00:31,17)
Indulások
4 - 100m Freestyle Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
59.71
 
Eredmények
4 - 100m Freestyle Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
23.
RT +0.73 50m: 00:28,97, 100m: 01:00,44 (00:31,47)
Indulások
14 - 50m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
23.10
214 - 50m Freestyle Men ELőDöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
23.30
114 - 50m Freestyle Men DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
22.96
503 - 50m Freestyle Men MéRT, 99. Szakaszok - Bemelegítés 15:45, Kezdés 16:45
23.10
 
Eredmények
14 - 50m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
4.
RT +0.70
214 - 50m Freestyle Men ELőDöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
4.
RT +0.66
114 - 50m Freestyle Men DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
6.
RT +0.67
503 - 50m Freestyle Men MéRT, 99. Szakaszok - Bemelegítés 15:45, Kezdés 16:45 Open class
1.
RT +0.68
Indulások
2 - 50m Butterfly Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
29.99
22 - 50m Backstroke Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
32.03
26 - 100m Butterfly Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:07.02
33 - 50m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
28.67
 
Eredmények
2 - 50m Butterfly Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
29.
RT +0.68
22 - 50m Backstroke Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
24.
RT +0.69
26 - 100m Butterfly Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
39.
RT +0.64 50m: 00:32,22, 100m: 01:08,57 (00:36,35)
33 - 50m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
36.
RT +0.69
Indulások
14 - 50m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
21.89
214 - 50m Freestyle Men ELőDöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
22.85
114 - 50m Freestyle Men DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
22.62
29 - 100m Freestyle Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
49.29
 
Eredmények
14 - 50m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
2.
RT +0.68
214 - 50m Freestyle Men ELőDöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
2.
RT +0.70
114 - 50m Freestyle Men DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
2.
RT +0.70
29 - 100m Freestyle Men ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
Cancelled.
Indulások
10 - 100m Backstroke Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
1:04.30
210 - 100m Backstroke Women ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
1:04.01
110 - 100m Backstroke Women DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
1:03.71
22 - 50m Backstroke Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
31.33
222 - 50m Backstroke Women ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
30.36
35 - 200m Backstroke Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:19.38
135 - 200m Backstroke Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
2:17.94
 
Eredmények
10 - 100m Backstroke Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
3.
RT +0.70 50m: 00:31,18, 100m: 01:04,01 (00:32,83)
210 - 100m Backstroke Women ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
7.
RT +0.68 50m: 00:30,69, 100m: 01:03,71 (00:33,02)
110 - 100m Backstroke Women DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
6.
RT +0.68 50m: 00:30,64, 100m: 01:03,64 (00:33,00)
22 - 50m Backstroke Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
6.
RT +0.67
222 - 50m Backstroke Women ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
12.
RT +0.66
35 - 200m Backstroke Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
4.
RT +0.69 50m: 00:32,73, 100m: 01:07,57 (00:34,84), 150m: 01:43,60 (00:36,03), 200m: 02:17,94 (00:34,34)
135 - 200m Backstroke Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
5.
RT +0.68 50m: 00:31,82, 100m: 01:06,75 (00:34,93), 150m: 01:42,44 (00:35,69), 200m: 02:16,96 (00:34,52)