CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére (12.-16.04.2016) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
1. TEAM
Neme Nő/k
Egyesület GYõRI ÚSZó SPORTEGY. HUN (Hungary)
Indulások
30 - 4x100m Freestyle Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
130 - 4x100m Freestyle Women DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
3:53.65
41 - 4x100m Medley Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
141 - 4x100m Medley Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
4:23.44
Eredmények
30 - 4x100m Freestyle Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
1.
Janovitz Share Lee (1997), RT +0.75 50m: 00:29,14, 100m: 01:00,35 (00:31,21)
Jakabos Zsuzsanna (1989), RT +0.23 150m: 01:27,86 (00:27,51), 200m: 01:56,91 (00:29,05)
Dobos Dorottya (2000), RT +0.33 250m: 02:24,78 (00:27,87), 300m: 02:55,30 (00:30,52)
Gyurinovics Fanni (2001), RT +0.56 350m: 03:23,17 (00:27,87), 400m: 03:53,65 (00:30,48)
130 - 4x100m Freestyle Women DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
1.
Jakabos Zsuzsanna (1989), RT +0.66 50m: 00:26,50, 100m: 00:54,49 (00:27,99)
Gyurinovics Fanni (2001), RT +0.36 150m: 01:21,60 (00:27,11), 200m: 01:50,96 (00:29,36)
Dobos Dorottya (2000), RT +0.28 250m: 02:18,75 (00:27,79), 300m: 02:48,89 (00:30,14)
Janovitz Share Lee (1997), RT +0.56 350m: 03:17,96 (00:29,07), 400m: 03:48,93 (00:30,97)
41 - 4x100m Medley Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
3.
Dobos Dorottya (2000), RT +0.69 50m: 00:31,49, 100m: 01:05,15 (00:33,66)
Gyurinovics Fanni (2001), RT +0.41 150m: 01:40,45 (00:35,30), 200m: 02:20,48 (00:40,03)
Jakabos Zsuzsanna (1989), RT +0.35 250m: 02:49,47 (00:28,99), 300m: 03:22,22 (00:32,75)
Janovitz Share Lee (1997), RT +0.34 350m: 03:51,66 (00:29,44), 400m: 04:23,44 (00:31,78)
141 - 4x100m Medley Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
2.
Dobos Dorottya (2000), RT +0.66 50m: 00:31,38, 100m: 01:03,84 (00:32,46)
Gyurinovics Fanni (2001), RT +0.34 150m: 01:37,43 (00:33,59), 200m: 02:16,69 (00:39,26)
Jakabos Zsuzsanna (1989), RT +0.41 250m: 02:44,24 (00:27,55), 300m: 03:15,82 (00:31,58)
Janovitz Share Lee (1997), RT +0.34 350m: 03:44,13 (00:28,31), 400m: 04:14,98 (00:30,85)