CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére (12.-16.04.2016) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
1. TEAM
Neme Nő/k
Egyesület BÁCSVIZ KVSC KESI HUN (Hungary)
Indulások
30 - 4x100m Freestyle Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
130 - 4x100m Freestyle Women DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
4:05.42
41 - 4x100m Medley Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
141 - 4x100m Medley Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
4:22.54
Eredmények
30 - 4x100m Freestyle Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
8.
Burián Katalin (1995), RT +0.81 50m: 00:31,25, 100m: 01:04,11 (00:32,86)
Bogdán Luca (2002), RT +0.51 150m: 01:33,22 (00:29,11), 200m: 02:04,77 (00:31,55)
Ölvödi Petra (2000), RT +0.52 250m: 02:34,18 (00:29,41), 300m: 03:05,52 (00:31,34)
Ilyés Laura Vanda (2001), RT +0.42 350m: 03:34,72 (00:29,20), 400m: 04:05,42 (00:30,70)
130 - 4x100m Freestyle Women DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
7.
Ölvödi Petra (2000), RT +0.68 50m: 00:29,30, 100m: 01:00,16 (00:30,86)
Ilyés Laura Vanda (2001), RT +0.27 150m: 01:28,87 (00:28,71), 200m: 02:00,06 (00:31,19)
Szokol Szonja (1998), RT +0.27 250m: 02:27,68 (00:27,62), 300m: 02:58,62 (00:30,94)
Bogdán Luca (2002), RT +0.41 350m: 03:26,74 (00:28,12), 400m: 03:57,89 (00:31,15)
41 - 4x100m Medley Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
1.
Ilyés Laura Vanda (2001), RT +0.67 50m: 00:31,67, 100m: 01:05,10 (00:33,43)
Ölvödi Petra (2000), RT +0.33 150m: 01:40,14 (00:35,04), 200m: 02:20,20 (00:40,06)
Szokol Szonja (1998), RT +0.53 250m: 02:49,09 (00:28,89), 300m: 03:22,49 (00:33,40)
Bogdán Luca (2002), RT +0.38 350m: 03:51,44 (00:28,95), 400m: 04:22,54 (00:31,10)
141 - 4x100m Medley Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
3.
Burián Katalin (1995), RT +0.68 50m: 00:30,87, 100m: 01:02,78 (00:31,91)
Ölvödi Petra (2000), RT +0.50 150m: 01:36,93 (00:34,15), 200m: 02:15,88 (00:38,95)
Szokol Szonja (1998), RT +0.39 250m: 02:43,99 (00:28,11), 300m: 03:15,92 (00:31,93)
Bogdán Luca (2002), RT +0.33 350m: 03:43,93 (00:28,01), 400m: 04:15,26 (00:31,33)