CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére (12.-16.04.2016) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
1. TEAM
Neme Vegyes
Egyesület BVSC ZUGLO HUN (Hungary)
Indulások
19 - 4x100m Medley Mixed ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
119 - 4x100m Medley Mixed DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
4:04.46
31 - 4x100m Freestyle Mixed ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
131 - 4x100m Freestyle Mixed DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
3:47.45
Eredmények
19 - 4x100m Medley Mixed ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
2.
Ádám Henrietta (2000), RT +0.70 50m: 00:31,88, 100m: 01:05,62 (00:33,74)
Angeli Áron (1994), RT +0.17 150m: 01:35,65 (00:30,03), 200m: 02:10,73 (00:35,08)
Drigán Zoltán (1998), RT +0.25 250m: 02:37,40 (00:26,67), 300m: 03:07,48 (00:30,08)
Böszörményi Bettina (1998), RT +0.44 350m: 03:34,74 (00:27,26), 400m: 04:04,46 (00:29,72)
119 - 4x100m Medley Mixed DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
2.
Bernek Péter (1992), RT +0.77 50m: 00:27,81, 100m: 00:56,60 (00:28,79)
Angeli Áron (1994), RT +0.31 150m: 01:26,17 (00:29,57), 200m: 02:00,79 (00:34,62)
Fodor Flóra (1997), RT +0.35 250m: 02:29,35 (00:28,56), 300m: 03:02,44 (00:33,09)
Böszörményi Bettina (1998), RT +0.38 350m: 03:29,65 (00:27,21), 400m: 03:58,56 (00:28,91)
31 - 4x100m Freestyle Mixed ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
6.
Boldizsár Valter (1996), RT +0.65 50m: 00:25,85, 100m: 00:53,95 (00:28,10)
Angeli Áron (1994), RT +0.19 150m: 01:19,76 (00:25,81), 200m: 01:47,76 (00:28,00)
Kardos Viktória (1998), RT +0.35 250m: 02:16,51 (00:28,75), 300m: 02:47,53 (00:31,02)
Nagy Réka (2003), RT +0.46 350m: 03:16,25 (00:28,72), 400m: 03:47,45 (00:31,20)
131 - 4x100m Freestyle Mixed DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
8.
Boldizsár Valter (1996), RT +0.66 50m: 00:25,38, 100m: 00:52,72 (00:27,34)
Angeli Áron (1994), RT +0.20 150m: 01:18,59 (00:25,87), 200m: 01:46,62 (00:28,03)
Farkas Adél (1998), RT +0.44 250m: 02:16,00 (00:29,38), 300m: 02:47,69 (00:31,69)
Okos Glória (1999), RT +0.36 350m: 03:16,48 (00:28,79), 400m: 03:47,46 (00:30,98)