CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére (12.-16.04.2016) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
1. TEAM
Neme Férfi/ak
Egyesület ÉRDI ÚSZó SPORT KFT. HUN (Hungary)
Indulások
12 - 4x100m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
112 - 4x100m Freestyle Men DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
3:31.23
20 - 4x200m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
120 - 4x200m Freestyle Men DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
7:46.54
40 - 4x100m Medley Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
140 - 4x100m Medley Men DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
3:54.01
Eredmények
12 - 4x100m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
7.
Jánosi Kristóf (1998), RT +0.60 50m: 00:25,36, 100m: 00:52,97 (00:27,61)
Sós Dániel (1998), RT +0.36 150m: 01:18,47 (00:25,50), 200m: 01:46,01 (00:27,54)
Kovács Benedek (1998), RT +0.65 250m: 02:11,67 (00:25,66), 300m: 02:39,59 (00:27,92)
Milák Kristóf (2000), RT +0.30 350m: 03:03,80 (00:24,21), 400m: 03:31,23 (00:27,43)
112 - 4x100m Freestyle Men DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
5.
Jánosi Kristóf (1998), RT +0.59 50m: 00:24,72, 100m: 00:52,14 (00:27,42)
Sós Dániel (1998), RT +0.32 150m: 01:16,84 (00:24,70), 200m: 01:43,60 (00:26,76)
Kovács Benedek (1998), RT +0.45 250m: 02:09,21 (00:25,61), 300m: 02:36,77 (00:27,56)
Milák Kristóf (2000), RT +0.27 350m: 03:01,12 (00:24,35), 400m: 03:28,16 (00:27,04)
20 - 4x200m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
3.
Sós Dániel (1998), RT +0.69 50m: 00:26,92, 100m: 00:57,25 (00:30,33), 150m: 01:27,05 (00:29,80), 200m: 01:56,00 (00:28,95)
Kovács Benedek (1998), RT +0.63 250m: 02:22,91 (00:26,91), 300m: 02:52,53 (00:29,62), 350m: 03:23,73 (00:31,20), 400m: 03:54,15 (00:30,42)
Jánosi Kristóf (1998), RT +0.59 450m: 04:20,23 (00:26,08), 500m: 04:50,66 (00:30,43), 550m: 05:21,41 (00:30,75), 600m: 05:51,94 (00:30,53)
Milák Kristóf (2000), RT +0.35 650m: 06:17,19 (00:25,25), 700m: 06:46,18 (00:28,99), 750m: 07:17,07 (00:30,89), 800m: 07:46,54 (00:29,47)
120 - 4x200m Freestyle Men DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
5.
Sós Dániel (1998), RT +0.66 50m: 00:26,79, 100m: 00:55,98 (00:29,19), 150m: 01:24,70 (00:28,72), 200m: 01:52,74 (00:28,04)
Kovács Benedek (1998), RT +0.53 250m: 02:18,80 (00:26,06), 300m: 02:47,65 (00:28,85), 350m: 03:18,37 (00:30,72), 400m: 03:48,12 (00:29,75)
Jánosi Kristóf (1998), RT +0.34 450m: 04:13,40 (00:25,28), 500m: 04:42,54 (00:29,14), 550m: 05:12,59 (00:30,05), 600m: 05:42,75 (00:30,16)
Milák Kristóf (2000), RT +0.29 650m: 06:07,55 (00:24,80), 700m: 06:36,19 (00:28,64), 750m: 07:06,62 (00:30,43), 800m: 07:36,74 (00:30,12)
40 - 4x100m Medley Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
6.
Kovács Benedek (1998), RT +0.71 50m: 00:27,85, 100m: 00:58,07 (00:30,22)
Sós Dániel (1998), RT +0.28 150m: 01:29,40 (00:31,33), 200m: 02:05,21 (00:35,81)
Milák Kristóf (2000), RT +0.41 250m: 02:30,73 (00:25,52), 300m: 03:00,58 (00:29,85)
Jánosi Kristóf (1998), RT +0.53 350m: 03:26,63 (00:26,05), 400m: 03:54,01 (00:27,38)
140 - 4x100m Medley Men DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
4.
Kovács Benedek (1998), RT +0.68 50m: 00:27,87, 100m: 00:56,72 (00:28,85)
Sós Dániel (1998), RT +0.50 150m: 01:27,59 (00:30,87), 200m: 02:02,11 (00:34,52)
Milák Kristóf (2000), RT +0.30 250m: 02:26,96 (00:24,85), 300m: 02:56,74 (00:29,78)
Jánosi Kristóf (1998), RT +0.64 350m: 03:21,67 (00:24,93), 400m: 03:48,98 (00:27,31)
501 - 4x100m Medley Men MéRT, 99. Szakaszok - Bemelegítés 15:45, Kezdés 16:45 Open class

- Cancelled.