CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére (12.-16.04.2016) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
FARKAS Adél
Neme Nő/k
szül.idő 1998
Egyesület BVSC ZUGLO HUN (Hungary)
Indulások
13 - 1500m Freestyle Women (fastest heat) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
17:06.53
15 - 200m Butterfly Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:15.74
21 - 800m Freestyle Women (fastest heat) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
8:55.03
28 - 400m Freestyle Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
4:24.33
128 - 400m Freestyle Women DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
4:23.96
35 - 200m Backstroke Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:15.63
Eredmények
13 - 1500m Freestyle Women (fastest heat) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
3.
RT +0.72 50m: 00:31,58, 100m: 01:05,68 (00:34,10), 150m: 01:39,69 (00:34,01), 200m: 02:13,26 (00:33,57)
250m: 02:46,93 (00:33,67), 300m: 03:20,51 (00:33,58), 350m: 03:54,18 (00:33,67), 400m: 04:27,82 (00:33,64)
450m: 05:01,65 (00:33,83), 500m: 05:35,55 (00:33,90), 550m: 06:09,41 (00:33,86), 600m: 06:43,23 (00:33,82)
650m: 07:17,15 (00:33,92), 700m: 07:51,07 (00:33,92), 750m: 08:25,05 (00:33,98), 800m: 08:59,21 (00:34,16)
850m: 09:33,37 (00:34,16), 900m: 10:07,88 (00:34,51), 950m: 10:42,23 (00:34,35), 1000m: 11:16,70 (00:34,47)
1050m: 11:51,15 (00:34,45), 1100m: 12:25,95 (00:34,80), 1150m: 13:00,34 (00:34,39), 1200m: 13:34,90 (00:34,56)
1250m: 14:09,45 (00:34,55), 1300m: 14:44,57 (00:35,12), 1350m: 15:19,17 (00:34,60), 1400m: 15:54,16 (00:34,99)
1450m: 16:28,55 (00:34,39), 1500m: 17:02,45 (00:33,90)
15 - 200m Butterfly Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
20.
RT +0.74 50m: 00:31,84, 100m: 01:07,16 (00:35,32), 150m: 01:43,93 (00:36,77), 200m: 02:21,77 (00:37,84)
21 - 800m Freestyle Women (fastest heat) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
9.
RT +0.74 50m: 00:31,16, 100m: 01:04,21 (00:33,05), 150m: 01:37,38 (00:33,17), 200m: 02:10,92 (00:33,54)
250m: 02:44,53 (00:33,61), 300m: 03:18,21 (00:33,68), 350m: 03:52,13 (00:33,92), 400m: 04:26,47 (00:34,34)
450m: 05:00,59 (00:34,12), 500m: 05:34,93 (00:34,34), 550m: 06:09,45 (00:34,52), 600m: 06:44,05 (00:34,60)
650m: 07:18,67 (00:34,62), 700m: 07:53,30 (00:34,63), 750m: 08:27,68 (00:34,38), 800m: 09:00,98 (00:33,30)
28 - 400m Freestyle Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
8.
RT +0.73 50m: 00:30,39, 100m: 01:02,50 (00:32,11), 150m: 01:35,82 (00:33,32), 200m: 02:09,01 (00:33,19)
250m: 02:42,51 (00:33,50), 300m: 03:16,81 (00:34,30), 350m: 03:50,94 (00:34,13), 400m: 04:23,96 (00:33,02)
128 - 400m Freestyle Women DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
8.
RT +0.76 50m: 00:30,43, 100m: 01:03,06 (00:32,63), 150m: 01:35,97 (00:32,91), 200m: 02:09,14 (00:33,17)
250m: 02:42,43 (00:33,29), 300m: 03:15,99 (00:33,56), 350m: 03:49,87 (00:33,88), 400m: 04:23,31 (00:33,44)
35 - 200m Backstroke Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
9.
RT +0.74 50m: 00:33,07, 100m: 01:07,72 (00:34,65), 150m: 01:43,72 (00:36,00), 200m: 02:19,28 (00:35,56)