CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére (12.-16.04.2016) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
ROHáCS Réka
Neme Nő/k
szül.idő 2000
Egyesület KOBANYA SPORT CLUB HUN (Hungary)
Indulások
13 - 1500m Freestyle Women (slow heats) MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
17:40.33
13 - 1500m Freestyle Women (fastest heat) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
17:40.33
21 - 800m Freestyle Women (slow heats) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
9:09.33
28 - 400m Freestyle Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
4:25.15
39 - 200m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:08.26
Eredmények
13 - 1500m Freestyle Women (slow heats) MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
RT +0.83 50m: 00:30,99, 100m: 01:04,42 (00:33,43), 150m: 01:38,61 (00:34,19), 200m: 02:12,94 (00:34,33)
250m: 02:47,62 (00:34,68), 300m: 03:22,00 (00:34,38), 350m: 03:56,61 (00:34,61), 400m: 04:31,49 (00:34,88)
450m: 05:06,56 (00:35,07), 500m: 05:41,82 (00:35,26), 550m: 06:17,13 (00:35,31), 600m: 06:52,39 (00:35,26)
650m: 07:27,98 (00:35,59), 700m: 08:03,48 (00:35,50), 750m: 08:39,45 (00:35,97), 800m: 09:15,00 (00:35,55)
850m: 09:50,81 (00:35,81), 900m: 10:26,73 (00:35,92), 950m: 11:02,51 (00:35,78), 1000m: 11:38,17 (00:35,66)
1050m: 12:14,13 (00:35,96), 1100m: 12:49,62 (00:35,49), 1150m: 13:25,77 (00:36,15), 1200m: 14:01,31 (00:35,54)
1250m: 14:37,42 (00:36,11), 1300m: 15:13,30 (00:35,88), 1350m: 15:49,08 (00:35,78), 1400m: 16:25,28 (00:36,20)
1450m: 17:00,87 (00:35,59), 1500m: 17:35,04 (00:34,17)
13 - 1500m Freestyle Women (fastest heat) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
7.
RT +0.83 50m: 00:30,99, 100m: 01:04,42 (00:33,43), 150m: 01:38,61 (00:34,19), 200m: 02:12,94 (00:34,33)
250m: 02:47,62 (00:34,68), 300m: 03:22,00 (00:34,38), 350m: 03:56,61 (00:34,61), 400m: 04:31,49 (00:34,88)
450m: 05:06,56 (00:35,07), 500m: 05:41,82 (00:35,26), 550m: 06:17,13 (00:35,31), 600m: 06:52,39 (00:35,26)
650m: 07:27,98 (00:35,59), 700m: 08:03,48 (00:35,50), 750m: 08:39,45 (00:35,97), 800m: 09:15,00 (00:35,55)
850m: 09:50,81 (00:35,81), 900m: 10:26,73 (00:35,92), 950m: 11:02,51 (00:35,78), 1000m: 11:38,17 (00:35,66)
1050m: 12:14,13 (00:35,96), 1100m: 12:49,62 (00:35,49), 1150m: 13:25,77 (00:36,15), 1200m: 14:01,31 (00:35,54)
1250m: 14:37,42 (00:36,11), 1300m: 15:13,30 (00:35,88), 1350m: 15:49,08 (00:35,78), 1400m: 16:25,28 (00:36,20)
1450m: 17:00,87 (00:35,59), 1500m: 17:35,04 (00:34,17)
21 - 800m Freestyle Women (slow heats) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
RT +0.83 50m: 00:31,45, 100m: 01:05,00 (00:33,55), 150m: 01:38,59 (00:33,59), 200m: 02:12,53 (00:33,94)
250m: 02:46,82 (00:34,29), 300m: 03:21,31 (00:34,49), 350m: 03:55,99 (00:34,68), 400m: 04:30,89 (00:34,90)
450m: 05:05,65 (00:34,76), 500m: 05:40,70 (00:35,05), 550m: 06:15,74 (00:35,04), 600m: 06:51,18 (00:35,44)
650m: 07:26,42 (00:35,24), 700m: 08:02,01 (00:35,59), 750m: 08:37,36 (00:35,35), 800m: 09:11,60 (00:34,24)
21 - 800m Freestyle Women (fastest heat) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
14.
RT +0.83 50m: 00:31,45, 100m: 01:05,00 (00:33,55), 150m: 01:38,59 (00:33,59), 200m: 02:12,53 (00:33,94)
250m: 02:46,82 (00:34,29), 300m: 03:21,31 (00:34,49), 350m: 03:55,99 (00:34,68), 400m: 04:30,89 (00:34,90)
450m: 05:05,65 (00:34,76), 500m: 05:40,70 (00:35,05), 550m: 06:15,74 (00:35,04), 600m: 06:51,18 (00:35,44)
650m: 07:26,42 (00:35,24), 700m: 08:02,01 (00:35,59), 750m: 08:37,36 (00:35,35), 800m: 09:11,60 (00:34,24)
28 - 400m Freestyle Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
15.
RT +0.81 50m: 00:31,07, 100m: 01:04,17 (00:33,10), 150m: 01:37,83 (00:33,66), 200m: 02:11,89 (00:34,06)
250m: 02:46,32 (00:34,43), 300m: 03:20,99 (00:34,67), 350m: 03:55,72 (00:34,73), 400m: 04:29,45 (00:33,73)
39 - 200m Freestyle Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
21.
RT +0.81 50m: 00:30,82, 100m: 01:03,82 (00:33,00), 150m: 01:37,54 (00:33,72), 200m: 02:10,47 (00:32,93)