CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére (12.-16.04.2016) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
SZILáGYI Liliána
Neme Nő/k
szül.idő 1996
Egyesület BHSE HUN (Hungary)
Indulások
2 - 50m Butterfly Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
27.22
8 - 400m Individual medley Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
5:09.36
202 - 50m Butterfly Women ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
27.94
102 - 50m Butterfly Women DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
27.36
15 - 200m Butterfly Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
2:07.05
115 - 200m Butterfly Women DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
2:14.16
22 - 50m Backstroke Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
31.80
26 - 100m Butterfly Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
58.70
222 - 50m Backstroke Women ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
30.41
226 - 100m Butterfly Women ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
1:02.27
122 - 50m Backstroke Women DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
30.03
126 - 100m Butterfly Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
1:00.14
Eredmények
2 - 50m Butterfly Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
4.
RT +0.64
8 - 400m Individual medley Women ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
8.
RT +0.68 50m: 00:30,55, 100m: 01:05,45 (00:34,90), 150m: 01:44,89 (00:39,44), 200m: 02:22,75 (00:37,86)
250m: 03:07,38 (00:44,63), 300m: 03:52,40 (00:45,02), 350m: 04:27,06 (00:34,66), 400m: 05:00,96 (00:33,90)
202 - 50m Butterfly Women ELőDöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
1.
RT +0.66
102 - 50m Butterfly Women DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
1.
RT +0.61
15 - 200m Butterfly Women ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
3.
RT +0.67 50m: 00:31,04, 100m: 01:06,17 (00:35,13), 150m: 01:40,22 (00:34,05), 200m: 02:14,16 (00:33,94)
115 - 200m Butterfly Women DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
2.
RT +0.64 50m: 00:29,43, 100m: 01:02,68 (00:33,25), 150m: 01:35,33 (00:32,65), 200m: 02:08,83 (00:33,50)
22 - 50m Backstroke Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
7.
RT +0.69
26 - 100m Butterfly Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
3.
RT +0.66 50m: 00:29,49, 100m: 01:02,27 (00:32,78)
222 - 50m Backstroke Women ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
5.
RT +0.66
226 - 100m Butterfly Women ELőDöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
2.
RT +0.62 50m: 00:28,71, 100m: 01:00,14 (00:31,43)
122 - 50m Backstroke Women DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
6.
RT +0.61
126 - 100m Butterfly Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
17:07 - False start