CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére (12.-16.04.2016) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
1. TEAM
Neme Vegyes
Egyesület HOD USZO SE HUN (Hungary)
Indulások
19 - 4x100m Medley Mixed ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
119 - 4x100m Medley Mixed DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
4:10.03
31 - 4x100m Freestyle Mixed ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
131 - 4x100m Freestyle Mixed DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
3:47.57
Eredmények
19 - 4x100m Medley Mixed ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
8.
Winkler Máté (1995), RT +0.70 50m: 00:28,24, 100m: 00:58,57 (00:30,33)
Kerecsen Gerle (1998), RT +0.16 150m: 01:33,78 (00:35,21), 200m: 02:13,01 (00:39,23)
Morotvánszki Dániel (1992), RT +0.27 250m: 02:39,15 (00:26,14), 300m: 03:10,88 (00:31,73)
Szentkereszty Cecília (2000), RT +0.12 350m: 03:38,98 (00:28,10), 400m: 04:10,03 (00:31,05)
119 - 4x100m Medley Mixed DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
6.
Winkler Máté (1995), RT +0.69 50m: 00:27,57, 100m: 00:56,71 (00:29,14)
Miksi Richárd (1998), RT +0.13 150m: 01:26,02 (00:29,31), 200m: 01:59,55 (00:33,53)
Kerecsen Gerle (1998), RT +0.42 250m: 02:29,32 (00:29,77), 300m: 03:04,58 (00:35,26)
Szentkereszty Cecília (2000), RT +0.09 350m: 03:32,71 (00:28,13), 400m: 04:03,81 (00:31,10)
31 - 4x100m Freestyle Mixed ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
8.
Rozanovic Ádám (1993), RT +0.68 50m: 00:24,68, 100m: 00:52,62 (00:27,94)
Morotvánszki Dániel (1992), RT +0.39 150m: 01:17,95 (00:25,33), 200m: 01:46,70 (00:28,75)
Kerecsen Gerle (1998), RT +0.24 250m: 02:15,10 (00:28,40), 300m: 02:47,53 (00:32,43)
Szentkereszty Cecília (2000), RT +0.19 350m: 03:16,18 (00:28,65), 400m: 03:47,57 (00:31,39)
131 - 4x100m Freestyle Mixed DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
6.
Rozanovic Ádám (1993), RT +0.72 50m: 00:24,91, 100m: 00:53,09 (00:28,18)
Winkler Máté (1995), RT +0.32 150m: 01:18,35 (00:25,26), 200m: 01:46,20 (00:27,85)
Kerecsen Gerle (1998), RT +0.29 250m: 02:14,98 (00:28,78), 300m: 02:47,10 (00:32,12)
Szentkereszty Cecília (2000), RT +0.21 350m: 03:15,10 (00:28,00), 400m: 03:46,11 (00:31,01)