CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére (12.-16.04.2016) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
1. TEAM
Neme Férfi/ak
Egyesület KOBANYA SPORT CLUB HUN (Hungary)
Indulások
12 - 4x100m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
112 - 4x100m Freestyle Men DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
3:27.05
20 - 4x200m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
120 - 4x200m Freestyle Men DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
7:41.18
40 - 4x100m Medley Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
140 - 4x100m Medley Men DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
3:51.74
Eredmények
12 - 4x100m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
1.
Telegdy Ádám (1995), RT +0.69 50m: 00:24,65, 100m: 00:51,42 (00:26,77)
Reményi Ármin (1998), RT +0.42 150m: 01:16,09 (00:24,67), 200m: 01:42,74 (00:26,65)
Davit Sikharulidze (1994), RT +0.63 250m: 02:08,24 (00:25,50), 300m: 02:35,49 (00:27,25)
Pulai Vince (1995), RT +0.20 350m: 03:00,24 (00:24,75), 400m: 03:27,05 (00:26,81)
112 - 4x100m Freestyle Men DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
2.
Pulai Vince (1995), RT +0.72 50m: 00:24,71, 100m: 00:51,29 (00:26,58)
Reményi Ármin (1998), RT +0.26 150m: 01:15,60 (00:24,31), 200m: 01:42,23 (00:26,63)
Horváth Dávid (1996), RT +0.21 250m: 02:06,73 (00:24,50), 300m: 02:34,60 (00:27,87)
Telegdy Ádám (1995), RT +0.34 350m: 02:57,99 (00:23,39), 400m: 03:23,88 (00:25,89)
20 - 4x200m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
2.
Reményi Ármin (1998), RT +0.69 50m: 00:26,28, 100m: 00:54,91 (00:28,63), 150m: 01:24,42 (00:29,51), 200m: 01:52,77 (00:28,35)
Pulai Vince (1995), RT +0.41 250m: 02:19,00 (00:26,23), 300m: 02:48,76 (00:29,76), 350m: 03:18,83 (00:30,07), 400m: 03:49,11 (00:30,28)
Berecz Balázs (2000), RT +0.32 450m: 04:15,13 (00:26,02), 500m: 04:44,61 (00:29,48), 550m: 05:15,13 (00:30,52), 600m: 05:45,06 (00:29,93)
Telegdy Ádám (1995), RT +0.29 650m: 06:10,89 (00:25,83), 700m: 06:40,00 (00:29,11), 750m: 07:10,84 (00:30,84), 800m: 07:41,18 (00:30,34)
120 - 4x200m Freestyle Men DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
3.
Telegdy Ádám (1995), RT +0.73 50m: 00:25,80, 100m: 00:54,32 (00:28,52), 150m: 01:23,45 (00:29,13), 200m: 01:51,43 (00:27,98)
Reményi Ármin (1998), RT +0.33 250m: 02:16,68 (00:25,25), 300m: 02:44,87 (00:28,19), 350m: 03:14,15 (00:29,28), 400m: 03:43,30 (00:29,15)
Pulai Vince (1995), RT +0.41 450m: 04:08,69 (00:25,39), 500m: 04:37,71 (00:29,02), 550m: 05:06,97 (00:29,26), 600m: 05:36,94 (00:29,97)
Berecz Balázs (2000), RT +0.41 650m: 06:02,93 (00:25,99), 700m: 06:31,20 (00:28,27), 750m: 07:00,61 (00:29,41), 800m: 07:30,31 (00:29,70)
40 - 4x100m Medley Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
2.
Telegdy Ádám (1995), RT +0.71 50m: 00:28,00, 100m: 00:57,64 (00:29,64)
Kiss Tamás (1999), RT +0.84 150m: 01:29,07 (00:31,43), 200m: 02:06,79 (00:37,72)
Pulai Bence (1991), RT +0.17 250m: 02:31,69 (00:24,90), 300m: 03:00,36 (00:28,67)
Reményi Ármin (1998), RT +0.35 350m: 03:25,11 (00:24,75), 400m: 03:51,74 (00:26,63)
140 - 4x100m Medley Men DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
1.
Telegdy Ádám (1995), RT +0.72 50m: 00:27,54, 100m: 00:56,15 (00:28,61)
Horváth Dávid (1996), RT +0.20 150m: 01:24,86 (00:28,71), 200m: 01:58,18 (00:33,32)
Pulai Bence (1991), RT +0.17 250m: 02:22,60 (00:24,42), 300m: 02:50,55 (00:27,95)
Reményi Ármin (1998), RT +0.54 350m: 03:15,46 (00:24,91), 400m: 03:41,52 (00:26,06)