CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére (12.-16.04.2016) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
1. TEAM
Neme Férfi/ak
Egyesület BéKéSCSABA ELõRE ÚK HUN (Hungary)
Indulások
12 - 4x100m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
112 - 4x100m Freestyle Men DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
3:30.12
20 - 4x200m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
40 - 4x100m Medley Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
140 - 4x100m Medley Men DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
3:52.94
501 - 4x100m Medley Men MéRT, 99. Szakaszok - Bemelegítés 15:45, Kezdés 16:45
506 - 4x100m Freestyle Men MéRT, 99. Szakaszok - Bemelegítés 15:45, Kezdés 16:45
Eredmények
12 - 4x100m Freestyle Men ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
4.
Hajtman Tamás (1996), RT +0.63 50m: 00:25,01, 100m: 00:52,37 (00:27,36)
Fehér Benjamin (1994), RT +0.57 150m: 01:18,06 (00:25,69), 200m: 01:45,63 (00:27,57)
Valach Dávid (1991), RT +0.29 250m: 02:11,31 (00:25,68), 300m: 02:39,69 (00:28,38)
Bohus Richárd (1993), RT +0.44 350m: 03:04,21 (00:24,52), 400m: 03:30,12 (00:25,91)
112 - 4x100m Freestyle Men DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
6.
Bohus Richárd (1993), RT +0.70 50m: 00:24,36, 100m: 00:49,58 (00:25,22)
Hajtman Tamás (1996), RT +0.52 150m: 01:13,87 (00:24,29), 200m: 01:41,50 (00:27,63)
Valach Dávid (1991), RT +0.28 250m: 02:06,91 (00:25,41), 300m: 02:35,67 (00:28,76)
Fehér Benjamin (1994), RT +0.49 350m: 03:00,70 (00:25,03), 400m: 03:28,27 (00:27,57)
20 - 4x200m Freestyle Men ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
9.
Arányi Norbert (1999), RT +0.78 50m: 00:27,40, 100m: 00:58,62 (00:31,22), 150m: 01:31,53 (00:32,91), 200m: 02:04,80 (00:33,27)
Fehér Benjamin (1994), RT +0.60 250m: 02:31,95 (00:27,15), 300m: 03:02,35 (00:30,40), 350m: 03:33,19 (00:30,84), 400m: 04:03,45 (00:30,26)
Valach Dávid (1991), RT +0.15 450m: 04:30,73 (00:27,28), 500m: 05:03,00 (00:32,27), 550m: 05:37,21 (00:34,21), 600m: 06:09,98 (00:32,77)
Hajtman Tamás (1996), RT +0.30 650m: 06:35,74 (00:25,76), 700m: 07:05,70 (00:29,96), 750m: 07:38,11 (00:32,41), 800m: 08:11,25 (00:33,14)
40 - 4x100m Medley Men ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
4.
Bohus Richárd (1993), RT +0.64 50m: 00:28,56, 100m: 00:56,85 (00:28,29)
Matejdesz Máté (2001), RT +0.37 150m: 01:28,81 (00:31,96), 200m: 02:04,63 (00:35,82)
Hajtman Tamás (1996), RT +0.39 250m: 02:30,11 (00:25,48), 300m: 03:00,43 (00:30,32)
Fehér Benjamin (1994), RT +0.35 350m: 03:25,50 (00:25,07), 400m: 03:52,94 (00:27,44)
140 - 4x100m Medley Men DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
7.
Bohus Richárd (1993), RT +0.62 50m: 00:27,82, 100m: 00:56,28 (00:28,46)
Matejdesz Máté (2001), RT +0.28 150m: 01:28,09 (00:31,81), 200m: 02:03,99 (00:35,90)
Hajtman Tamás (1996), RT +0.20 250m: 02:28,90 (00:24,91), 300m: 02:59,36 (00:30,46)
Arányi Norbert (1999), RT +0.32 350m: 03:24,30 (00:24,94), 400m: 03:52,17 (00:27,87)
501 - 4x100m Medley Men MéRT, 99. Szakaszok - Bemelegítés 15:45, Kezdés 16:45 Open class
3.
Bajusz Soma (1998), RT +0.62 50m: 00:29,24, 100m: 01:02,09 (00:32,85)
Matejdesz Máté (2001), RT +0.34 150m: 01:34,39 (00:32,30), 200m: 02:11,16 (00:36,77)
Hajtman Tamás (1996), RT +0.41 250m: 02:36,68 (00:25,52), 300m: 03:07,01 (00:30,33)
Arányi Norbert (1999), RT +0.48 350m: 03:32,87 (00:25,86), 400m: 04:01,55 (00:28,68)
506 - 4x100m Freestyle Men MéRT, 99. Szakaszok - Bemelegítés 15:45, Kezdés 16:45 Open class
3.
Arányi Norbert (1999), RT +0.74 50m: 00:26,28, 100m: 00:55,13 (00:28,85)
Bajusz Soma (1998), RT +0.20 150m: 01:21,50 (00:26,37), 200m: 01:49,94 (00:28,44)
Fehér Benjamin (1994), RT +0.56 250m: 02:15,52 (00:25,58), 300m: 02:43,15 (00:27,63)
Valach Dávid (1991), RT +0.24 350m: 03:08,79 (00:25,64), 400m: 03:37,53 (00:28,74)