CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére (12.-16.04.2016) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
1. TEAM
Neme Nő/k
Egyesület BVSC ZUGLO HUN (Hungary)
Indulások
111 - 4x200m Freestyle Women DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
30 - 4x100m Freestyle Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
130 - 4x100m Freestyle Women DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
4:02.32
41 - 4x100m Medley Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
141 - 4x100m Medley Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
4:24.68
Eredmények
111 - 4x200m Freestyle Women DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
4.
Böszörményi Bettina (1998), RT +0.71 50m: 00:29,40, 100m: 01:00,22 (00:30,82), 150m: 01:31,03 (00:30,81), 200m: 02:01,48 (00:30,45)
Kardos Viktória (1998), RT +0.40 250m: 02:30,89 (00:29,41), 300m: 03:03,24 (00:32,35), 350m: 03:36,43 (00:33,19), 400m: 04:09,51 (00:33,08)
Fodor Flóra (1997), RT +0.32 450m: 04:38,31 (00:28,80), 500m: 05:10,30 (00:31,99), 550m: 05:43,54 (00:33,24), 600m: 06:16,60 (00:33,06)
Farkas Adél (1998), RT +0.36 650m: 06:46,19 (00:29,59), 700m: 07:18,81 (00:32,62), 750m: 07:52,44 (00:33,63), 800m: 08:25,64 (00:33,20)
30 - 4x100m Freestyle Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
7.
Farkas Adél (1998), RT +0.60 50m: 00:29,72, 100m: 01:01,02 (00:31,30)
Ádám Henrietta (2000), RT +0.64 150m: 01:30,14 (00:29,12), 200m: 02:02,17 (00:32,03)
Fodor Flóra (1997), RT +0.21 250m: 02:30,54 (00:28,37), 300m: 03:01,68 (00:31,14)
Okos Glória (1999), RT +0.55 350m: 03:31,10 (00:29,42), 400m: 04:02,32 (00:31,22)
130 - 4x100m Freestyle Women DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Open class
3.
Böszörményi Bettina (1998), RT +0.67 50m: 00:27,17, 100m: 00:56,67 (00:29,50)
Kardos Viktória (1998), RT +0.44 150m: 01:25,45 (00:28,78), 200m: 01:56,12 (00:30,67)
Fodor Flóra (1997), RT +0.32 250m: 02:24,34 (00:28,22), 300m: 02:55,31 (00:30,97)
Nagy Réka (2003), RT +0.43 350m: 03:23,65 (00:28,34), 400m: 03:54,33 (00:30,68)
41 - 4x100m Medley Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
4.
Ádám Henrietta (2000), RT +0.69 50m: 00:31,33, 100m: 01:05,04 (00:33,71)
Kardos Viktória (1998), RT +0.49 150m: 01:40,44 (00:35,40), 200m: 02:19,47 (00:39,03)
Fodor Flóra (1997), RT +0.57 250m: 02:49,09 (00:29,62), 300m: 03:23,03 (00:33,94)
Böszörményi Bettina (1998), RT +0.64 350m: 03:53,51 (00:30,48), 400m: 04:24,68 (00:31,17)
141 - 4x100m Medley Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
4.
Ádám Henrietta (2000), RT +0.74 50m: 00:31,46, 100m: 01:04,47 (00:33,01)
Kardos Viktória (1998), RT +0.40 150m: 01:38,59 (00:34,12), 200m: 02:16,97 (00:38,38)
Fodor Flóra (1997), RT +0.35 250m: 02:45,86 (00:28,89), 300m: 03:19,06 (00:33,20)
Böszörményi Bettina (1998), RT +0.37 350m: 03:46,43 (00:27,37), 400m: 04:15,32 (00:28,89)