CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére (12.-16.04.2016) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
1. TEAM
Neme Nő/k
Egyesület KOBANYA SPORT CLUB HUN (Hungary)
Indulások
111 - 4x200m Freestyle Women DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
30 - 4x100m Freestyle Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
41 - 4x100m Medley Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00
141 - 4x100m Medley Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
4:25.95
Eredmények
111 - 4x200m Freestyle Women DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
2.
Késely Ajna (2001), RT +0.73 50m: 00:29,03, 100m: 00:59,10 (00:30,07), 150m: 01:29,46 (00:30,36), 200m: 01:59,97 (00:30,51)
Borsi Anett (2001), RT +0.71 250m: 02:29,03 (00:29,06), 300m: 03:00,84 (00:31,81), 350m: 03:33,76 (00:32,92), 400m: 04:06,45 (00:32,69)
Sömenek Onon Kata (1997), RT +0.33 450m: 04:36,56 (00:30,11), 500m: 05:09,48 (00:32,92), 550m: 05:42,58 (00:33,10), 600m: 06:14,42 (00:31,84)
Risztov Éva (1985), RT +0.37 650m: 06:42,40 (00:27,98), 700m: 07:12,86 (00:30,46), 750m: 07:43,98 (00:31,12), 800m: 08:15,31 (00:31,33)
30 - 4x100m Freestyle Women ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
9.
Berecz Blanka (2002), RT +0.81 50m: 00:29,98, 100m: 01:01,51 (00:31,53)
Molnár Laura (1998), RT +0.62 150m: 01:31,04 (00:29,53), 200m: 02:02,63 (00:31,59)
Sömenek Onon Kata (1997), RT +0.59 250m: 02:32,67 (00:30,04), 300m: 03:04,28 (00:31,61)
Rohács Réka (2000), RT +0.46 350m: 03:33,89 (00:29,61), 400m: 04:05,47 (00:31,58)
41 - 4x100m Medley Women ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 08:00, Kezdés 09:00 Open class
8.
Késely Ajna (2001), RT +0.71 50m: 00:31,88, 100m: 01:05,18 (00:33,30)
Papolczi Emília (2000), RT +0.45 150m: 01:41,01 (00:35,83), 200m: 02:22,20 (00:41,19)
Berecz Blanka (2002), RT +0.67 250m: 02:52,56 (00:30,36), 300m: 03:26,40 (00:33,84)
Borsi Anett (2001), RT +0.55 350m: 03:55,48 (00:29,08), 400m: 04:25,95 (00:30,47)
141 - 4x100m Medley Women DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Open class
6.
Késely Ajna (2001), RT +0.73 50m: 00:31,51, 100m: 01:04,49 (00:32,98)
Papolczi Emília (2000), RT +0.52 150m: 01:39,23 (00:34,74), 200m: 02:19,48 (00:40,25)
Berecz Blanka (2002), RT +0.79 250m: 02:49,96 (00:30,48), 300m: 03:23,39 (00:33,43)
Borsi Anett (2001), RT +0.54 350m: 03:51,92 (00:28,53), 400m: 04:22,28 (00:30,36)