CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére (12.-16.04.2016) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 10 - 100m Backstroke Women (Előfutam)
Open class
1.
RT +0.72 50m: 00:31,03, 100m: 01:03,02 (00:31,99)
2.
RT +0.68 50m: 00:31,44, 100m: 01:03,92 (00:32,48)
3.
RT +0.70 50m: 00:31,18, 100m: 01:04,01 (00:32,83)
4.
RT +0.69 50m: 00:31,50, 100m: 01:04,15 (00:32,65)
5.
JOó Sára1995 N
RT +0.71 50m: 00:31,40, 100m: 01:04,43 (00:33,03)
6.
RT +0.75 50m: 00:31,51, 100m: 01:04,47 (00:32,96)
7.
RT +0.70 50m: 00:31,51, 100m: 01:04,63 (00:33,12)
8.
KéSELY Ajna2001 N
RT +0.81 50m: 00:31,92, 100m: 01:04,64 (00:32,72)
9.
RT +0.69 50m: 00:31,51, 100m: 01:04,85 (00:33,34)
10.
FODOR Helga1999 N
RT +0.69 50m: 00:31,76, 100m: 01:04,91 (00:33,15)
11.
RT +0.72 50m: 00:31,78, 100m: 01:04,99 (00:33,21)
12.
RT +0.77 50m: 00:31,87, 100m: 01:05,19 (00:33,32)
13.
RT +0.71 50m: 00:32,27, 100m: 01:06,40 (00:34,13)
14.
RT +0.67 50m: 00:32,03, 100m: 01:06,52 (00:34,49)
15.
RT +0.73 50m: 00:31,99, 100m: 01:06,76 (00:34,77)
16.
RT +0.58 50m: 00:33,07, 100m: 01:07,03 (00:33,96)
17.
MATULA Fanni2002 N
RT +0.79 50m: 00:32,58, 100m: 01:07,54 (00:34,96)
18.
MITROY Eleni1993 N
RT +0.71 50m: 00:32,85, 100m: 01:07,68 (00:34,83)
19.
NAGY Noémi1999 N
RT +0.79 50m: 00:32,93, 100m: 01:07,81 (00:34,88)
20.
FAUR Iris2000 N
RT +0.76 50m: 00:32,74, 100m: 01:07,97 (00:35,23)
21.
RT +0.66 50m: 00:33,09, 100m: 01:08,25 (00:35,16)
22.
ÁCS Barbara2003 N
RT +0.77 50m: 00:33,31, 100m: 01:09,83 (00:36,52)
23.
FARKAS Nóra2002 N
RT +0.68 50m: 00:34,44, 100m: 01:10,36 (00:35,92)
24.
RT +0.77 50m: 00:33,29, 100m: 01:10,53 (00:37,24)
25.
PAP Bianka2000 N
RT +0.75 50m: 00:34,54, 100m: 01:10,80 (00:36,26)
26.
RT +0.67 50m: 00:34,30, 100m: 01:11,10 (00:36,80)
27.
RT +0.64 50m: 00:34,15, 100m: 01:11,22 (00:37,07)
28.
RT +0.81 50m: 00:35,12, 100m: 01:11,84 (00:36,72)
29.
RT +0.67 50m: 00:35,65, 100m: 01:15,28 (00:39,63)
Cancelled.