CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére (12.-16.04.2016) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 12 - 4x100m Freestyle Men (Előfutam)
Open class
1.
Telegdy Ádám (1995), RT +0.69 50m: 00:24,65, 100m: 00:51,42 (00:26,77)
Reményi Ármin (1998), RT +0.42 150m: 01:16,09 (00:24,67), 200m: 01:42,74 (00:26,65)
Davit Sikharulidze (1994), RT +0.63 250m: 02:08,24 (00:25,50), 300m: 02:35,49 (00:27,25)
Pulai Vince (1995), RT +0.20 350m: 03:00,24 (00:24,75), 400m: 03:27,05 (00:26,81)
2.
Nagy Péter (1985), RT +0.67 50m: 00:25,84, 100m: 00:53,51 (00:27,67)
Németh Nándor (1999), RT +0.38 150m: 01:18,24 (00:24,73), 200m: 01:45,97 (00:27,73)
Holló Balázs (1999), RT +0.38 250m: 02:11,13 (00:25,16), 300m: 02:38,18 (00:27,05)
Cseh László (1985), RT +0.40 350m: 03:02,24 (00:24,06), 400m: 03:28,99 (00:26,75)
3.
Balog Gábor (1990), RT +0.67 50m: 00:24,85, 100m: 00:51,70 (00:26,85)
Takács Krisztián (1985), RT +0.42 150m: 01:16,76 (00:25,06), 200m: 01:43,85 (00:27,09)
Gyárfás Bence (1993), RT +0.41 250m: 02:09,53 (00:25,68), 300m: 02:36,90 (00:27,37)
Lobanovszkij Maxim (1996), RT +0.31 350m: 03:02,01 (00:25,11), 400m: 03:29,49 (00:27,48)
4.
Hajtman Tamás (1996), RT +0.63 50m: 00:25,01, 100m: 00:52,37 (00:27,36)
Fehér Benjamin (1994), RT +0.57 150m: 01:18,06 (00:25,69), 200m: 01:45,63 (00:27,57)
Valach Dávid (1991), RT +0.29 250m: 02:11,31 (00:25,68), 300m: 02:39,69 (00:28,38)
Bohus Richárd (1993), RT +0.44 350m: 03:04,21 (00:24,52), 400m: 03:30,12 (00:25,91)
5.
Bernek Péter (1992), RT +0.72 50m: 00:24,72, 100m: 00:50,84 (00:26,12)
Boldizsár Valter (1996), RT +0.30 150m: 01:15,72 (00:24,88), 200m: 01:43,87 (00:28,15)
Angeli Áron (1994), RT +0.11 250m: 02:09,90 (00:26,03), 300m: 02:37,39 (00:27,49)
Drigán Zoltán (1998), RT +0.33 350m: 03:03,24 (00:25,85), 400m: 03:30,64 (00:27,40)
6.
Szenes Mátyás (1990), RT +0.64 50m: 00:25,58, 100m: 00:53,86 (00:28,28)
Tejes Péter (1990), RT +0.36 150m: 01:19,54 (00:25,68), 200m: 01:47,61 (00:28,07)
Budai Lajos (1996), RT +0.29 250m: 02:12,79 (00:25,18), 300m: 02:39,65 (00:26,86)
Földházi Dávid (1995), RT +0.29 350m: 03:04,22 (00:24,57), 400m: 03:31,12 (00:26,90)
7.
Jánosi Kristóf (1998), RT +0.60 50m: 00:25,36, 100m: 00:52,97 (00:27,61)
Sós Dániel (1998), RT +0.36 150m: 01:18,47 (00:25,50), 200m: 01:46,01 (00:27,54)
Kovács Benedek (1998), RT +0.65 250m: 02:11,67 (00:25,66), 300m: 02:39,59 (00:27,92)
Milák Kristóf (2000), RT +0.30 350m: 03:03,80 (00:24,21), 400m: 03:31,23 (00:27,43)
8.
Monori Zoltán (1997), RT +0.68 50m: 00:25,11, 100m: 00:52,44 (00:27,33)
Lavotha Oszkár (1997), RT +0.22 150m: 01:16,84 (00:24,40), 200m: 01:44,67 (00:27,83)
Szucsik Bence (1998), RT +0.76 250m: 02:10,87 (00:26,20), 300m: 02:39,41 (00:28,54)
Zámbó Balázs (1992), RT +0.27 350m: 03:04,98 (00:25,57), 400m: 03:31,82 (00:26,84)
9.
Rákos Patrik (1992), RT +0.75 50m: 00:25,49, 100m: 00:52,79 (00:27,30)
Novoszáth Tamás (1997), RT +0.32 150m: 01:17,97 (00:25,18), 200m: 01:45,57 (00:27,60)
Farkas Tamás (1995), RT +0.31 250m: 02:12,89 (00:27,32), 300m: 02:41,62 (00:28,73)
Király Bence (1993), RT +0.32 350m: 03:06,40 (00:24,78), 400m: 03:32,77 (00:26,37)
10.
Mészáros Márk (1994), RT +0.75 50m: 00:25,19, 100m: 00:52,59 (00:27,40)
Székelyi Dániel (1995), RT +0.23 150m: 01:18,63 (00:26,04), 200m: 01:46,89 (00:28,26)
Rácz Regõ (2000), RT +0.53 250m: 02:13,29 (00:26,40), 300m: 02:42,49 (00:29,20)
Márton Richárd (1999), RT +0.11 350m: 03:06,68 (00:24,19), 400m: 03:33,41 (00:26,73)
11.
Rozanovic Ádám (1993), RT +0.71 50m: 00:25,68, 100m: 00:53,00 (00:27,32)
Morotvánszki Dániel (1992), RT +0.43 150m: 01:18,58 (00:25,58), 200m: 01:46,45 (00:27,87)
Kendi Csaba (1998), RT +0.58 250m: 02:12,63 (00:26,18), 300m: 02:40,58 (00:27,95)
Winkler Máté (1995), RT +0.36 350m: 03:05,84 (00:25,26), 400m: 03:33,64 (00:27,80)
12.
Mándli Benedek (2001), RT +0.83 50m: 00:26,70, 100m: 00:55,61 (00:28,91)
Zachár Gergõ (1997), RT +0.24 150m: 01:20,90 (00:25,29), 200m: 01:49,57 (00:28,67)
Lakatos Dávid (1999), RT +0.70 250m: 02:15,41 (00:25,84), 300m: 02:43,19 (00:27,78)
Barócsai Soma (1998), RT +0.56 350m: 03:09,00 (00:25,81), 400m: 03:37,55 (00:28,55)
13.
Varró Ádám Levente (1999), RT +0.69 50m: 00:25,84, 100m: 00:53,49 (00:27,65)
Czifra Patrik (2001), RT +0.37 150m: 01:20,62 (00:27,13), 200m: 01:51,47 (00:30,85)
Csanádi Zsombor (1998), RT +0.54 250m: 02:17,72 (00:26,25), 300m: 02:47,25 (00:29,53)
Fekete Ferenc (1999), RT +0.47 350m: 03:12,25 (00:25,00), 400m: 03:39,22 (00:26,97)
14.
Hímer Krisztofer (2000), RT +0.65 50m: 00:25,50, 100m: 00:52,58 (00:27,08)
Nyilas Kornél (2000), RT +0.50 150m: 01:19,20 (00:26,62), 200m: 01:48,48 (00:29,28)
Ponyi Péter (1996), RT +0.35 250m: 02:15,05 (00:26,57), 300m: 02:44,98 (00:29,93)
Seres Edwin (1995), RT +0.23 350m: 03:11,02 (00:26,04), 400m: 03:40,25 (00:29,23)
15.
Roditi Matan (1998), RT +0.76 50m: 00:27,17, 100m: 00:55,42 (00:28,25)
Hizi Eyal (2000), RT +0.35 150m: 01:22,54 (00:27,12), 200m: 01:53,63 (00:31,09)
Bar Roy (1999), RT +0.42 250m: 02:20,83 (00:27,20), 300m: 02:49,59 (00:28,76)
Bar Naor (2000), RT +0.35 350m: 03:16,38 (00:26,79), 400m: 03:45,43 (00:29,05)
16.
Békési Dániel (1998), RT +0.68 50m: 00:26,20, 100m: 00:54,05 (00:27,85)
Banyák Károly (1999), RT +0.29 150m: 01:21,41 (00:27,36), 200m: 01:51,36 (00:29,95)
Juhász Dániel (1997), RT +0.65 250m: 02:20,42 (00:29,06), 300m: 02:51,12 (00:30,70)
Vékony Csaba (1996), RT +0.40 350m: 03:17,04 (00:25,92), 400m: 03:45,94 (00:28,90)