CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére (12.-16.04.2016) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 35 - 200m Backstroke Women (Előfutam)
Open class
1.
RT +0.67 50m: 00:32,38, 100m: 01:06,43 (00:34,05), 150m: 01:41,21 (00:34,78), 200m: 02:14,50 (00:33,29)
2.
RT +0.69 50m: 00:31,62, 100m: 01:05,90 (00:34,28), 150m: 01:40,82 (00:34,92), 200m: 02:15,32 (00:34,50)
3.
RT +0.73 50m: 00:32,18, 100m: 01:06,40 (00:34,22), 150m: 01:42,29 (00:35,89), 200m: 02:17,74 (00:35,45)
4.
RT +0.69 50m: 00:32,73, 100m: 01:07,57 (00:34,84), 150m: 01:43,60 (00:36,03), 200m: 02:17,94 (00:34,34)
5.
RT +0.73 50m: 00:32,33, 100m: 01:07,15 (00:34,82), 150m: 01:43,02 (00:35,87), 200m: 02:18,08 (00:35,06)
6.
RT +0.69 50m: 00:32,24, 100m: 01:08,39 (00:36,15), 150m: 01:44,18 (00:35,79), 200m: 02:18,64 (00:34,46)
7.
RT +0.59 50m: 00:32,66, 100m: 01:08,16 (00:35,50), 150m: 01:44,12 (00:35,96), 200m: 02:18,98 (00:34,86)
8.
RT +0.75 50m: 00:32,79, 100m: 01:07,80 (00:35,01), 150m: 01:43,51 (00:35,71), 200m: 02:19,11 (00:35,60)
9.
FARKAS Adél1998 N
RT +0.74 50m: 00:33,07, 100m: 01:07,72 (00:34,65), 150m: 01:43,72 (00:36,00), 200m: 02:19,28 (00:35,56)
10.
RT +0.72 50m: 00:33,83, 100m: 01:09,26 (00:35,43), 150m: 01:44,70 (00:35,44), 200m: 02:19,51 (00:34,81)
11.
RT +0.69 50m: 00:33,47, 100m: 01:09,19 (00:35,72), 150m: 01:45,80 (00:36,61), 200m: 02:19,87 (00:34,07)
12.
VAS Luca2000 N
RT +0.79 50m: 00:32,74, 100m: 01:07,58 (00:34,84), 150m: 01:44,18 (00:36,60), 200m: 02:21,08 (00:36,90)
13.
RT +0.71 50m: 00:34,32, 100m: 01:10,77 (00:36,45), 150m: 01:47,28 (00:36,51), 200m: 02:23,32 (00:36,04)
14.
RT +0.80 50m: 00:33,84, 100m: 01:10,30 (00:36,46), 150m: 01:47,75 (00:37,45), 200m: 02:25,23 (00:37,48)
15.
FAUR Iris2000 N
RT +0.72 50m: 00:33,99, 100m: 01:11,03 (00:37,04), 150m: 01:49,19 (00:38,16), 200m: 02:28,21 (00:39,02)
16.
RT +0.76 50m: 00:33,58, 100m: 01:11,30 (00:37,72), 150m: 01:50,88 (00:39,58), 200m: 02:28,47 (00:37,59)
17.
RT +0.70 50m: 00:36,03, 100m: 01:13,85 (00:37,82), 150m: 01:51,95 (00:38,10), 200m: 02:29,45 (00:37,50)
18.
RT +0.74 50m: 00:35,16, 100m: 01:12,60 (00:37,44), 150m: 01:51,88 (00:39,28), 200m: 02:29,69 (00:37,81)
19.
FARKAS Nóra2002 N
RT +0.61 50m: 00:35,32, 100m: 01:12,86 (00:37,54), 150m: 01:51,42 (00:38,56), 200m: 02:29,78 (00:38,36)
20.
RT +0.61 50m: 00:35,03, 100m: 01:13,40 (00:38,37), 150m: 01:52,96 (00:39,56), 200m: 02:32,03 (00:39,07)
21.
RT +0.74 50m: 00:35,57, 100m: 01:14,07 (00:38,50), 150m: 01:53,88 (00:39,81), 200m: 02:32,61 (00:38,73)
22.
RT +0.83 50m: 00:36,49, 100m: 01:14,96 (00:38,47), 150m: 01:55,94 (00:40,98), 200m: 02:35,59 (00:39,65)
23.
RT +0.58 50m: 00:36,36, 100m: 01:15,90 (00:39,54), 150m: 01:56,85 (00:40,95), 200m: 02:36,74 (00:39,89)
24.
ÁCS Barbara2003 N
RT +0.72 50m: 00:34,50, 100m: 01:14,06 (00:39,56), 150m: 01:56,21 (00:42,15), 200m: 02:37,90 (00:41,69)
KéSELY Ajna2001 N
09:31 - Overswimming - more than 15m underwater