CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére (12.-16.04.2016) - GYÕR

Ön itt van: Rendezvények > CXVIII. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 36 - 200m Individual medley Men (Előfutam)
Open class
1.
RT +0.76 50m: 00:26,66, 100m: 00:57,66 (00:31,00), 150m: 01:33,78 (00:36,12), 200m: 02:03,77 (00:29,99)
2.
RT +0.73 50m: 00:25,90, 100m: 00:56,31 (00:30,41), 150m: 01:34,39 (00:38,08), 200m: 02:03,90 (00:29,51)
3.
SóS Dániel1998 F
RT +0.71 50m: 00:27,05, 100m: 00:58,04 (00:30,99), 150m: 01:34,63 (00:36,59), 200m: 02:04,62 (00:29,99)
4.
NAGY Péter1985 F
RT +0.64 50m: 00:26,86, 100m: 00:58,79 (00:31,93), 150m: 01:35,23 (00:36,44), 200m: 02:04,93 (00:29,70)
5.
RT +0.68 50m: 00:27,26, 100m: 01:00,30 (00:33,04), 150m: 01:36,39 (00:36,09), 200m: 02:04,97 (00:28,58)
6.
RT +0.67 50m: 00:26,67, 100m: 00:59,35 (00:32,68), 150m: 01:36,02 (00:36,67), 200m: 02:05,47 (00:29,45)
7.
RT +0.73 50m: 00:26,86, 100m: 00:58,55 (00:31,69), 150m: 01:36,34 (00:37,79), 200m: 02:05,83 (00:29,49)
8.
ANGELI Áron1994 F
RT +0.68 50m: 00:27,42, 100m: 01:00,70 (00:33,28), 150m: 01:35,99 (00:35,29), 200m: 02:06,21 (00:30,22)
9.
SERES Edwin1995 F
RT +0.64 50m: 00:27,14, 100m: 00:59,94 (00:32,80), 150m: 01:36,99 (00:37,05), 200m: 02:06,91 (00:29,92)
10.
RT +0.68 50m: 00:27,40, 100m: 00:59,43 (00:32,03), 150m: 01:37,23 (00:37,80), 200m: 02:08,04 (00:30,81)
10.
GIGLER Heiko1996 F
RT +0.68 50m: 00:26,78, 100m: 00:59,99 (00:33,21), 150m: 01:37,06 (00:37,07), 200m: 02:08,04 (00:30,98)
12.
RT +0.59 50m: 00:27,54, 100m: 01:00,39 (00:32,85), 150m: 01:38,14 (00:37,75), 200m: 02:08,96 (00:30,82)
13.
RT +0.61 50m: 00:26,46, 100m: 01:00,64 (00:34,18), 150m: 01:39,20 (00:38,56), 200m: 02:09,08 (00:29,88)
14.
RT +0.73 50m: 00:27,35, 100m: 01:00,96 (00:33,61), 150m: 01:38,58 (00:37,62), 200m: 02:09,56 (00:30,98)
15.
RT +0.72 50m: 00:27,98, 100m: 01:02,26 (00:34,28), 150m: 01:40,37 (00:38,11), 200m: 02:10,88 (00:30,51)
16.
RT +0.66 50m: 00:27,33, 100m: 01:00,88 (00:33,55), 150m: 01:41,18 (00:40,30), 200m: 02:11,50 (00:30,32)
17.
RT +0.78 50m: 00:27,82, 100m: 01:01,99 (00:34,17), 150m: 01:40,29 (00:38,30), 200m: 02:11,92 (00:31,63)
18.
RT +0.74 50m: 00:28,51, 100m: 01:00,19 (00:31,68), 150m: 01:41,14 (00:40,95), 200m: 02:13,40 (00:32,26)
19.
RT +0.73 50m: 00:27,95, 100m: 01:01,42 (00:33,47), 150m: 01:42,16 (00:40,74), 200m: 02:14,01 (00:31,85)
20.
SáRI Péter2002 F
RT +0.64 50m: 00:28,44, 100m: 01:02,44 (00:34,00), 150m: 01:42,37 (00:39,93), 200m: 02:14,26 (00:31,89)
21.
RT +0.69 50m: 00:30,04, 100m: 01:04,82 (00:34,78), 150m: 01:44,95 (00:40,13), 200m: 02:14,91 (00:29,96)
22.
RT +0.85 50m: 00:27,99, 100m: 01:02,64 (00:34,65), 150m: 01:46,12 (00:43,48), 200m: 02:15,83 (00:29,71)
23.
RT +0.82 50m: 00:28,16, 100m: 01:02,19 (00:34,03), 150m: 01:44,65 (00:42,46), 200m: 02:16,20 (00:31,55)
24.
RT +0.69 50m: 00:28,59, 100m: 01:02,72 (00:34,13), 150m: 01:43,33 (00:40,61), 200m: 02:16,61 (00:33,28)
25.
RT +0.69 50m: 00:28,61, 100m: 01:03,26 (00:34,65), 150m: 01:44,71 (00:41,45), 200m: 02:16,62 (00:31,91)
26.
RT +0.74 50m: 00:30,51, 100m: 01:08,29 (00:37,78), 150m: 01:45,88 (00:37,59), 200m: 02:17,60 (00:31,72)
27.
RT +0.71 50m: 00:27,94, 100m: 01:06,18 (00:38,24), 150m: 01:43,28 (00:37,10), 200m: 02:17,78 (00:34,50)
28.
RT +0.76 50m: 00:30,09, 100m: 01:05,85 (00:35,76), 150m: 01:47,17 (00:41,32), 200m: 02:18,16 (00:30,99)
29.
RT +0.70 50m: 00:29,05, 100m: 01:04,03 (00:34,98), 150m: 01:46,77 (00:42,74), 200m: 02:18,31 (00:31,54)
30.
RT +0.74 50m: 00:29,83, 100m: 01:07,57 (00:37,74), 150m: 01:47,76 (00:40,19), 200m: 02:20,43 (00:32,67)
31.
TóTH Bence2000 F
RT +0.78 50m: 00:30,39, 100m: 01:09,45 (00:39,06), 150m: 01:48,87 (00:39,42), 200m: 02:21,13 (00:32,26)
32.
ÓNODI Gyula2000 F
RT +0.72 50m: 00:29,69, 100m: 01:07,11 (00:37,42), 150m: 01:49,41 (00:42,30), 200m: 02:21,20 (00:31,79)
33.
RT +0.66 50m: 00:30,18, 100m: 01:07,47 (00:37,29), 150m: 01:46,61 (00:39,14), 200m: 02:21,52 (00:34,91)
34.
RT +0.71 50m: 00:29,20, 100m: 01:03,81 (00:34,61), 150m: 01:47,65 (00:43,84), 200m: 02:21,56 (00:33,91)
35.
TABI Zoltán2002 F
RT +0.64 50m: 00:29,23, 100m: 01:08,14 (00:38,91), 150m: 01:50,95 (00:42,81), 200m: 02:22,33 (00:31,38)
36.
RT +0.79 50m: 00:30,57, 100m: 01:09,48 (00:38,91), 150m: 01:49,64 (00:40,16), 200m: 02:22,38 (00:32,74)
37.
KISS Tamás1999 F
RT +0.82 50m: 00:29,53, 100m: 01:09,25 (00:39,72), 150m: 01:50,89 (00:41,64), 200m: 02:24,21 (00:33,32)
38.
RT +0.75 50m: 00:30,27, 100m: 01:07,34 (00:37,07), 150m: 01:50,63 (00:43,29), 200m: 02:24,42 (00:33,79)
39.
ELHADEF Dor1998 F
RT +0.63 50m: 00:30,75, 100m: 01:11,55 (00:40,80), 150m: 01:51,94 (00:40,39), 200m: 02:25,01 (00:33,07)
40.
RT +0.73 50m: 00:31,10, 100m: 01:07,60 (00:36,50), 150m: 01:53,22 (00:45,62), 200m: 02:26,88 (00:33,66)
41.
RT +0.70 50m: 00:31,48, 100m: 01:08,02 (00:36,54), 150m: 01:54,58 (00:46,56), 200m: 02:27,62 (00:33,04)
42.
RT +0.71 50m: 00:31,11, 100m: 01:12,57 (00:41,46), 150m: 01:54,03 (00:41,46), 200m: 02:27,89 (00:33,86)
43.
BIELIK Kevin2002 F
RT +0.75 50m: 00:31,84, 100m: 01:12,71 (00:40,87), 150m: 01:54,74 (00:42,03), 200m: 02:29,16 (00:34,42)
44.
RT +0.72 50m: 00:30,99, 100m: 01:10,77 (00:39,78), 150m: 01:54,58 (00:43,81), 200m: 02:30,18 (00:35,60)
45.
RT +0.57 50m: 00:32,17, 100m: 01:10,40 (00:38,23), 150m: 01:58,59 (00:48,19), 200m: 02:31,99 (00:33,40)
46.
RT +0.80 50m: 00:31,42, 100m: 01:11,71 (00:40,29), 150m: 01:56,35 (00:44,64), 200m: 02:32,79 (00:36,44)
47.
RT +0.69 50m: 00:33,15, 100m: 01:14,77 (00:41,62), 150m: 02:00,77 (00:46,00), 200m: 02:38,25 (00:37,48)
48.
RT +0.65 50m: 00:34,94, 100m: 01:18,09 (00:43,15), 150m: 02:08,80 (00:50,71), 200m: 02:44,73 (00:35,93)
49.
RT +0.52 50m: 00:35,91, 100m: 01:20,08 (00:44,17), 150m: 02:09,86 (00:49,78), 200m: 02:45,15 (00:35,29)
Cancelled.
Cancelled.
Cancelled.
09:56 - Obstruction -swimmer left his lane