Guess Easter International Swim Meet 20th to 22nd April 2017 (20.-22.04.2017) - Gzira

Ön itt van: Rendezvények > Guess Easter International Swim Meet 20th to 22nd April 2017 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 34 - 4x100m Medley Mixed (Mért)
Open (Year of birth 1986-2008)
1.
Pusceddu Sara (2000), 50m: 00:32,46, 100m: 01:05,85 (00:33,39)
Razzetti Alberto (1999), RT +0.43 150m: 01:36,70 (00:30,85), 200m: 02:11,88 (00:35,18)
Godani Corrado (1996), RT +0.32 250m: 02:37,68 (00:25,80), 300m: 03:07,44 (00:29,76)
Romei Giorgia (2000), RT +0.28 350m: 03:36,20 (00:28,76), 400m: 04:07,02 (00:30,82)
2.
Gregori Giovanni (2000), 50m: 00:30,46, 100m: 01:03,70 (00:33,24)
Ciccarelli Martina (2002), RT +0.58 150m: 01:39,52 (00:35,82), 200m: 02:19,29 (00:39,77)
Zorzetto Devid (2000), RT +0.38 250m: 02:45,26 (00:25,97), 300m: 03:15,63 (00:30,37)
Ferraro Ludovica (2001), RT +0.47 350m: 03:45,34 (00:29,71), 400m: 04:16,63 (00:31,29)
3.
Menchini Iris (2003), 50m: 00:33,53, 100m: 01:08,45 (00:34,92)
Saporiti Michele (1997), RT +0.39 150m: 01:42,04 (00:33,59), 200m: 02:21,46 (00:39,42)
Amalfitano Martina (2004), RT +0.52 250m: 02:52,74 (00:31,28), 300m: 03:29,76 (00:37,02)
Ghettini Francesco (1996), RT +0.31 350m: 03:56,30 (00:26,54), 400m: 04:24,31 (00:28,01)
4.
Meringola Chiara (2001), 50m: 00:33,21, 100m: 01:07,96 (00:34,75)
Vaiardi Lorenzo (2002), RT +0.33 150m: 01:42,50 (00:34,54), 200m: 02:23,06 (00:40,56)
Ambrosi Giorgia (1998), RT +0.24 250m: 02:49,80 (00:26,74), 300m: 03:21,76 (00:31,96)
Perin Marco (2003), RT +0.48 350m: 03:52,01 (00:30,25), 400m: 04:25,91 (00:33,90)
5.
Perrone Alessio (2001), 50m: 00:30,67, 100m: 01:03,62 (00:32,95)
De Guttry Cristina (2003), RT +0.44 150m: 01:42,22 (00:38,60), 200m: 02:25,62 (00:43,40)
Di Cesare Luca (2000), RT +0.60 250m: 02:52,93 (00:27,31), 300m: 03:24,82 (00:31,89)
Chiavarelli Martina (2001), RT +0.34 350m: 03:54,47 (00:29,65), 400m: 04:27,39 (00:32,92)
6.
Zattera Ilaria (1999), 50m: 00:33,91, 100m: 01:09,25 (00:35,34)
Tuberto Niccolo (2000), RT +0.60 150m: 01:43,20 (00:33,95), 200m: 02:24,32 (00:41,12)
Donati Sebastiano (2001), RT +0.06 250m: 02:52,49 (00:28,17), 300m: 03:25,88 (00:33,39)
Callo Sofie (2001), RT +0.39 350m: 03:55,83 (00:29,95), 400m: 04:27,76 (00:31,93)
7.
Capodilupo Daniele (1999), 50m: 00:35,81, 100m: 01:14,30 (00:38,49)
Ferullo Francesca (1998), RT +0.27 150m: 01:47,87 (00:33,57), 200m: 02:26,57 (00:38,70)
Marrone Mirko (1998), RT +0.44 250m: 02:57,20 (00:30,63), 300m: 03:34,21 (00:37,01)
Colalucci Gaia (2000), RT +0.48 350m: 04:02,64 (00:28,43), 400m: 04:34,52 (00:31,88)
8.
Bove Cassandra (2002), 50m: 00:35,98, 100m: 01:15,26 (00:39,28)
Ginanni Francesco (1999), RT +0.58 150m: 01:51,13 (00:35,87), 200m: 02:32,33 (00:41,20)
Innocenti Simone (2000), RT +0.41 250m: 03:01,48 (00:29,15), 300m: 03:34,18 (00:32,70)
Oresti Ludovica (1995), RT +0.21 350m: 04:03,41 (00:29,23), 400m: 04:36,49 (00:33,08)
9.
Boffa Jacques (1999), 50m: 00:32,01, 100m: 01:05,53 (00:33,52)
Debono Nicola (2001), RT +0.13 150m: 01:44,00 (00:38,47), 200m: 02:32,06 (00:48,06)
Turnbull Alex (1997), RT +0.37 250m: 03:02,11 (00:30,05)
Demicoli Laura (1999), 350m: 04:08,87 (01:06,76), 400m: 04:44,24 (00:35,37)
10.
Frans Slaats (1993), 50m: 00:33,09, 100m: 01:08,14 (00:35,05)
Pijnenburg Pieter (1993), RT +0.02 150m: 01:42,49 (00:34,35), 200m: 02:23,47 (00:40,98)
Hoogenband Danila (1990), RT +0.40 250m: 02:58,35 (00:34,88), 300m: 03:40,95 (00:42,60)
Zeebregts Richenne (1998), RT +0.28 350m: 04:13,19 (00:32,24), 400m: 04:49,93 (00:36,74)
11.
Jonker Luna (2003), 50m: 00:44,27, 100m: 01:34,32 (00:50,05)
Bengtsson Liv (2005), RT +0.45 150m: 02:20,81 (00:46,49), 200m: 03:10,67 (00:49,86)
Montfort Nicolas (2005), RT +0.35 250m: 03:54,68 (00:44,01), 300m: 04:52,60 (00:57,92)
Pratt Sebastian (2004), RT +0.03 350m: 05:26,56 (00:33,96), 400m: 06:07,17 (00:40,61)




Woods Thomas (2004)
Galea Maya (2005)
Abela Zak (2003)
Bellomo Margherita (2002) - Fast third changeover.