VIII. SCITEC Gyõr Open (13.-16.12.2017) - Gyõr

Ön itt van: Rendezvények > VIII. SCITEC Gyõr Open > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
KLIMITS Laura
Neme Nő/k
szül.idő 2006
Egyesület SV-SIMMERING AUT (Austria)
Indulások
3 - 800m Freestyle Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 14:00, Kezdés 15:00
10:48.58
19 - 200m Ind. Medley Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
2:51.06
21 - 100m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:26.09
23 - 200m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
3:04.36
119 - 200m Ind. Medley Women Final DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
2:50.52
123 - 200m Breaststroke Women Final DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
3:13.53
27 - 50m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
39.58
31 - 100m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:27.70
33 - 100m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30
1:09.96
131 - 100m Breaststroke Women Final DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
1:27.65
Eredmények
3 - 800m Freestyle Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 14:00, Kezdés 15:00 Junior 3
14.
50m: 00:34,10, 100m: 01:13,31 (00:39,21), 150m: 01:54,31 (00:41,00), 200m: 02:35,25 (00:40,94)
250m: 03:17,25 (00:42,00), 300m: 03:59,63 (00:42,38), 350m: 04:42,45 (00:42,82), 400m: 05:24,82 (00:42,37)
450m: 06:07,98 (00:43,16), 500m: 06:50,52 (00:42,54), 550m: 07:33,54 (00:43,02), 600m: 08:15,65 (00:42,11)
650m: 08:57,73 (00:42,08), 700m: 09:40,22 (00:42,49), 750m: 10:22,22 (00:42,00), 800m: 11:02,28 (00:40,06)
19 - 200m Ind. Medley Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
11.
RT +0.85 50m: 00:38,38, 100m: 01:23,88 (00:45,50), 150m: 02:11,55 (00:47,67), 200m: 02:50,52 (00:38,97)
21 - 100m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
17.
RT +01.03 50m: 00:40,54, 100m: 01:22,94 (00:42,40)
23 - 200m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
10.
RT +0.90 50m: 00:42,69, 100m: 01:31,64 (00:48,95), 150m: 02:22,15 (00:50,51), 200m: 03:13,53 (00:51,38)
119 - 200m Ind. Medley Women Final DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 3
8.
RT +0.97 50m: 00:38,13, 100m: 01:24,05 (00:45,92), 150m: 02:13,86 (00:49,81), 200m: 02:54,12 (00:40,26)
123 - 200m Breaststroke Women Final DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 3
10.
RT +0.99 50m: 00:42,39, 100m: 01:31,23 (00:48,84), 150m: 02:21,89 (00:50,66), 200m: 03:11,61 (00:49,72)
27 - 50m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
19.
RT +0.90
31 - 100m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
8.
RT +0.91 50m: 00:41,08, 100m: 01:27,65 (00:46,57)
33 - 100m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:00, Kezdés 08:30 Junior 3
15.
RT +0.95 50m: 00:33,95, 100m: 01:11,45 (00:37,50)
131 - 100m Breaststroke Women Final DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Junior 3
9.
50m: 00:41,26, 100m: 01:28,23 (00:46,97)