VIII. SCITEC Gyõr Open (13.-16.12.2017) - Gyõr

Ön itt van: Rendezvények > VIII. SCITEC Gyõr Open > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 109 - 100m Butterfly Women Final (Döntő)
Open
1.
RT +0.54 50m: 00:28,54, 100m: 01:00,99 (00:32,45)
2.
RT +0.59 50m: 00:28,63, 100m: 01:01,07 (00:32,44)
3.
RT +0.75 50m: 00:29,05, 100m: 01:01,88 (00:32,83)
4.
RT +0.62 50m: 00:29,50, 100m: 01:02,07 (00:32,57)
5.
RT +0.55 50m: 00:29,40, 100m: 01:02,67 (00:33,27)
6.
BIRó Lili2001 N
RT +0.54 50m: 00:29,81, 100m: 01:04,19 (00:34,38)
7.
RT +0.56 50m: 00:29,90, 100m: 01:04,78 (00:34,88)
8.
RT +0.71 50m: 00:31,37, 100m: 01:06,11 (00:34,74)
9.
RT +0.79 50m: 00:30,74, 100m: 01:06,44 (00:35,70)
10.
RT +0.75 50m: 00:31,23, 100m: 01:08,10 (00:36,87)
Junior 1
1.
RT +0.61 50m: 00:30,67, 100m: 01:03,86 (00:33,19)
2.
CORIC Suzana2002 N
RT +0.53 50m: 00:29,86, 100m: 01:04,13 (00:34,27)
3.
RT +0.60 50m: 00:29,90, 100m: 01:04,18 (00:34,28)
4.
SZABó Petra2003 N
RT +0.69 50m: 00:29,76, 100m: 01:04,64 (00:34,88)
5.
RT +0.67 50m: 00:30,73, 100m: 01:05,24 (00:34,51)
6.
50m: 00:31,01, 100m: 01:05,52 (00:34,51)
7.
RT +0.78 50m: 00:31,61, 100m: 01:06,98 (00:35,37)
8.
RT +0.65 50m: 00:31,53, 100m: 01:07,39 (00:35,86)
9.
RT +0.69 50m: 00:31,58, 100m: 01:07,66 (00:36,08)
10.
50m: 00:31,43, 100m: 01:07,95 (00:36,52)
Junior 2
1.
RT +0.59 50m: 00:29,40, 100m: 01:03,33 (00:33,93)
2.
RT +0.52 50m: 00:29,53, 100m: 01:03,47 (00:33,94)
3.
RT +0.63 50m: 00:30,68, 100m: 01:05,78 (00:35,10)
4.
KONTéR Lora2004 N
RT +0.70 50m: 00:31,09, 100m: 01:06,04 (00:34,95)
5.
KUGLI Dorka2004 N
50m: 00:31,30, 100m: 01:06,34 (00:35,04)
6.
VERES Laura2005 N
50m: 00:31,51, 100m: 01:07,25 (00:35,74)
7.
RT +0.71 50m: 00:31,90, 100m: 01:07,95 (00:36,05)
8.
GANCZER Lea2004 N
50m: 00:32,18, 100m: 01:08,90 (00:36,72)
9.
RT +0.66 50m: 00:32,54, 100m: 01:09,92 (00:37,38)
10.
RT +0.65 50m: 00:33,02, 100m: 01:11,31 (00:38,29)
Junior 3
1.
RENNER Sina2006 N
RT +0.79 50m: 00:33,71, 100m: 01:11,09 (00:37,38)
2.
50m: 00:33,70, 100m: 01:12,80 (00:39,10)
3.
OTOIU Ana2006 N
50m: 00:33,56, 100m: 01:13,50 (00:39,94)
4.
MARTON Kitti2006 N
50m: 00:33,82, 100m: 01:13,74 (00:39,92)
5.
RT +0.63 50m: 00:34,23, 100m: 01:14,47 (00:40,24)
6.
RT +0.62 50m: 00:35,06, 100m: 01:15,69 (00:40,63)
7.
AHMED Ema2006 N
RT +0.80 50m: 00:35,24, 100m: 01:18,03 (00:42,79)
8.
50m: 00:37,31, 100m: 01:18,25 (00:40,94)
9.
NAGY Szonja2006 N
50m: 00:37,15, 100m: 01:19,36 (00:42,21)
10.
TIND Falka2006 N
RT +0.61 50m: 00:38,78, 100m: 01:21,16 (00:42,38)
Junior 4
1.
JACKL Vivien2008 N
50m: 00:37,36, 100m: 01:18,88 (00:41,52)
2.
VIRáG Réka2008 N
50m: 00:38,52, 100m: 01:22,57 (00:44,05)
3.
PRINCZ Petra2008 N
50m: 00:40,00, 100m: 01:24,33 (00:44,33)
4.
RT +0.65 50m: 00:38,60, 100m: 01:24,37 (00:45,77)
5.
50m: 00:38,70, 100m: 01:24,60 (00:45,90)
6.
50m: 00:39,85, 100m: 01:24,91 (00:45,06)
7.
RT +0.62 50m: 00:39,95, 100m: 01:27,55 (00:47,60)
8.
DáVID Dóra2009 N
50m: 00:43,55, 100m: 01:35,57 (00:52,02)
9.
50m: 00:45,81, 100m: 01:37,50 (00:51,69)