VIII. SCITEC Gyõr Open (13.-16.12.2017) - Gyõr

Ön itt van: Rendezvények > VIII. SCITEC Gyõr Open > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 29 - 200m Butterfly Women Preliminary (Előfutam)
Open
1.
RT +0.51 50m: 00:30,83, 100m: 01:05,72 (00:34,89), 150m: 01:41,68 (00:35,96), 200m: 02:17,58 (00:35,90)
2.
RT +0.54 50m: 00:31,47, 100m: 01:07,75 (00:36,28), 150m: 01:44,66 (00:36,91), 200m: 02:19,23 (00:34,57)
3.
50m: 00:31,26, 100m: 01:06,99 (00:35,73), 150m: 01:44,76 (00:37,77), 200m: 02:22,49 (00:37,73)
4.
GYURKO Virag1998 N
RT +0.68 50m: 00:32,39, 100m: 01:09,32 (00:36,93), 150m: 01:47,15 (00:37,83), 200m: 02:25,12 (00:37,97)
5.
50m: 00:33,02, 100m: 01:10,62 (00:37,60), 150m: 01:50,65 (00:40,03), 200m: 02:30,90 (00:40,25)
6.
RT +0.58 50m: 00:33,05, 100m: 01:11,43 (00:38,38), 150m: 01:51,98 (00:40,55), 200m: 02:32,15 (00:40,17)
7.
RT +0.79 50m: 00:33,62, 100m: 01:12,64 (00:39,02), 150m: 01:53,02 (00:40,38), 200m: 02:34,11 (00:41,09)
Cancelled.
Cancelled.
BIRó Lili2001 N
Cancelled.
08:39 Swimmer's head did not surface at or before 15m mark
Junior 1
1.
50m: 00:32,85, 100m: 01:08,98 (00:36,13), 150m: 01:46,20 (00:37,22), 200m: 02:22,91 (00:36,71)
2.
CORIC Suzana2002 N
50m: 00:31,29, 100m: 01:07,59 (00:36,30), 150m: 01:44,86 (00:37,27), 200m: 02:22,93 (00:38,07)
3.
50m: 00:32,45, 100m: 01:08,67 (00:36,22), 150m: 01:46,11 (00:37,44), 200m: 02:23,82 (00:37,71)
4.
RT +0.73 50m: 00:31,27, 100m: 01:07,60 (00:36,33), 150m: 01:44,82 (00:37,22), 200m: 02:23,94 (00:39,12)
5.
DUJANIC Iva2003 N
RT +0.82 50m: 00:32,06, 100m: 01:08,83 (00:36,77), 150m: 01:46,83 (00:38,00), 200m: 02:25,39 (00:38,56)
6.
50m: 00:33,09, 100m: 01:10,36 (00:37,27), 150m: 01:48,48 (00:38,12), 200m: 02:25,83 (00:37,35)
7.
RT +0.80 50m: 00:33,11, 100m: 01:10,57 (00:37,46), 150m: 01:49,91 (00:39,34), 200m: 02:29,27 (00:39,36)
8.
RT +0.62 50m: 00:34,13, 100m: 01:14,51 (00:40,38), 150m: 01:54,47 (00:39,96), 200m: 02:34,47 (00:40,00)
9.
FARKAS Dóra2003 N
RT +0.70 50m: 00:34,53, 100m: 01:13,58 (00:39,05), 150m: 01:54,00 (00:40,42), 200m: 02:34,91 (00:40,91)
10.
50m: 00:35,06, 100m: 01:14,36 (00:39,30), 150m: 01:54,53 (00:40,17), 200m: 02:36,22 (00:41,69)
11.
50m: 00:34,72, 100m: 01:16,57 (00:41,85), 150m: 01:59,99 (00:43,42), 200m: 02:43,71 (00:43,72)
Cancelled.
08:47 Touch at finish or turn with one hand
Junior 2
1.
50m: 00:30,59, 100m: 01:05,56 (00:34,97), 150m: 01:41,59 (00:36,03), 200m: 02:17,30 (00:35,71)
2.
KUGLI Dorka2004 N
RT +0.70 50m: 00:32,38, 100m: 01:09,50 (00:37,12), 150m: 01:48,00 (00:38,50), 200m: 02:26,77 (00:38,77)
3.
KONTéR Lora2004 N
RT +0.73 50m: 00:32,52, 100m: 01:10,79 (00:38,27), 150m: 01:50,98 (00:40,19), 200m: 02:30,45 (00:39,47)
4.
RT +0.57 50m: 00:33,31, 100m: 01:11,40 (00:38,09), 150m: 01:51,17 (00:39,77), 200m: 02:31,87 (00:40,70)
5.
RT +0.75 50m: 00:33,05, 100m: 01:12,04 (00:38,99), 150m: 01:51,81 (00:39,77), 200m: 02:32,68 (00:40,87)
6.
50m: 00:34,23, 100m: 01:14,29 (00:40,06), 150m: 01:55,27 (00:40,98), 200m: 02:34,14 (00:38,87)
7.
RT +0.83 50m: 00:34,19, 100m: 01:14,10 (00:39,91), 150m: 01:56,92 (00:42,82), 200m: 02:39,23 (00:42,31)
8.
50m: 00:34,34, 100m: 01:14,45 (00:40,11), 150m: 01:58,21 (00:43,76), 200m: 02:43,26 (00:45,05)
9.
50m: 00:35,19, 100m: 01:16,47 (00:41,28), 150m: 02:00,98 (00:44,51), 200m: 02:44,72 (00:43,74)
10.
RT +0.58 50m: 00:36,18, 100m: 01:19,35 (00:43,17), 150m: 02:03,98 (00:44,63), 200m: 02:48,74 (00:44,76)
11.
RT +0.51 50m: 00:35,42, 100m: 01:20,57 (00:45,15), 150m: 02:06,46 (00:45,89), 200m: 02:49,75 (00:43,29)
12.
RT +0.72 50m: 00:35,83, 100m: 01:17,65 (00:41,82), 150m: 02:03,08 (00:45,43), 200m: 02:50,86 (00:47,78)
13.
50m: 00:37,12, 100m: 01:22,74 (00:45,62), 150m: 02:07,88 (00:45,14), 200m: 02:51,02 (00:43,14)
14.
50m: 00:36,96, 100m: 01:20,57 (00:43,61), 150m: 02:05,95 (00:45,38), 200m: 02:51,47 (00:45,52)
15.
NAGY Luca2005 N
50m: 00:36,77, 100m: 01:19,06 (00:42,29), 150m: 02:04,49 (00:45,43), 200m: 02:51,89 (00:47,40)
16.
50m: 00:35,44, 100m: 01:18,11 (00:42,67), 150m: 02:03,57 (00:45,46), 200m: 02:52,54 (00:48,97)
17.
CATI Lidia2004 N
RT +0.76 50m: 00:35,32, 100m: 01:18,30 (00:42,98), 150m: 02:04,91 (00:46,61), 200m: 02:53,06 (00:48,15)
18.
RT +0.59 50m: 00:37,75, 100m: 01:23,82 (00:46,07), 150m: 02:11,52 (00:47,70), 200m: 02:54,79 (00:43,27)
19.
RT +0.68 50m: 00:38,88, 100m: 01:24,45 (00:45,57), 150m: 02:11,90 (00:47,45), 200m: 02:56,07 (00:44,17)
HETYEI Nóra2005 N
10:01 Touch at finish or turn with one hand
10:03 Touch at finish or turn with one hand
Junior 3
1.
50m: 00:35,56, 100m: 01:18,81 (00:43,25), 150m: 02:04,08 (00:45,27), 200m: 02:50,23 (00:46,15)
2.
50m: 00:39,12, 100m: 01:23,58 (00:44,46), 150m: 02:08,80 (00:45,22), 200m: 02:52,65 (00:43,85)
3.
50m: 00:37,91, 100m: 01:22,30 (00:44,39), 150m: 02:09,51 (00:47,21), 200m: 02:53,93 (00:44,42)
4.
50m: 00:38,57, 100m: 01:24,01 (00:45,44), 150m: 02:10,51 (00:46,50), 200m: 02:54,92 (00:44,41)
5.
PRINCZ Kira2006 N
50m: 00:36,29, 100m: 01:22,06 (00:45,77), 150m: 02:11,83 (00:49,77), 200m: 03:00,41 (00:48,58)
6.
DóRA Csepke2007 N
50m: 00:39,14, 100m: 01:27,64 (00:48,50), 150m: 02:15,25 (00:47,61), 200m: 03:01,01 (00:45,76)
7.
ALBERT Anna2006 N
50m: 00:37,56, 100m: 01:24,34 (00:46,78), 150m: 02:14,66 (00:50,32), 200m: 03:03,99 (00:49,33)
8.
RT +0.63 50m: 00:39,10, 100m: 01:27,22 (00:48,12), 150m: 02:18,50 (00:51,28), 200m: 03:04,88 (00:46,38)
9.
TIND Falka2006 N
50m: 00:41,23, 100m: 01:29,33 (00:48,10), 150m: 02:18,47 (00:49,14), 200m: 03:07,82 (00:49,35)
10.
RT +0.82 50m: 00:40,15, 100m: 01:28,37 (00:48,22), 150m: 02:18,65 (00:50,28), 200m: 03:08,19 (00:49,54)
11.
50m: 00:39,87, 100m: 01:27,88 (00:48,01), 150m: 02:20,60 (00:52,72), 200m: 03:08,22 (00:47,62)
12.
50m: 00:40,76, 100m: 01:31,46 (00:50,70), 150m: 02:21,46 (00:50,00), 200m: 03:11,51 (00:50,05)
13.
KUKLA Kayah2007 N
50m: 00:40,40, 100m: 01:29,52 (00:49,12), 150m: 02:24,74 (00:55,22), 200m: 03:20,01 (00:55,27)
14.
50m: 00:45,21, 100m: 01:38,47 (00:53,26), 150m: 02:34,34 (00:55,87), 200m: 03:29,89 (00:55,55)
TóTH Luca2007 N
Cancelled.
Junior 4
1.
JACKL Vivien2008 N
50m: 00:37,49, 100m: 01:20,17 (00:42,68), 150m: 02:03,46 (00:43,29), 200m: 02:46,31 (00:42,85)
2.
VIRáG Réka2008 N
50m: 00:39,14, 100m: 01:25,44 (00:46,30), 150m: 02:14,32 (00:48,88), 200m: 03:02,48 (00:48,16)
3.
50m: 00:41,51, 100m: 01:32,50 (00:50,99), 150m: 02:26,01 (00:53,51), 200m: 03:18,57 (00:52,56)
4.
50m: 00:46,35, 100m: 01:37,96 (00:51,61), 150m: 02:33,88 (00:55,92), 200m: 03:26,19 (00:52,31)