VIII. SCITEC Gyõr Open (13.-16.12.2017) - Gyõr

Ön itt van: Rendezvények > VIII. SCITEC Gyõr Open > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 30 - 200m Butterfly Men Preliminary (Előfutam)
Open
1.
RT +0.71 50m: 00:28,31, 100m: 01:00,49 (00:32,18), 150m: 01:33,14 (00:32,65), 200m: 02:06,34 (00:33,20)
2.
SARIC Igor2000 F
RT +0.59 50m: 00:28,18, 100m: 00:59,78 (00:31,60), 150m: 01:32,81 (00:33,03), 200m: 02:06,79 (00:33,98)
3.
IMRE Milán2001 F
RT +0.76 50m: 00:28,70, 100m: 01:01,32 (00:32,62), 150m: 01:35,49 (00:34,17), 200m: 02:08,75 (00:33,26)
4.
RT +0.54 50m: 00:28,32, 100m: 01:01,86 (00:33,54), 150m: 01:36,79 (00:34,93), 200m: 02:09,86 (00:33,07)
5.
RT +0.59 50m: 00:29,69, 100m: 01:03,25 (00:33,56), 150m: 01:37,03 (00:33,78), 200m: 02:10,66 (00:33,63)
6.
RT +0.71 50m: 00:29,13, 100m: 01:02,42 (00:33,29), 150m: 01:36,79 (00:34,37), 200m: 02:10,97 (00:34,18)
7.
RT +0.54 50m: 00:28,38, 100m: 01:02,25 (00:33,87), 150m: 01:36,89 (00:34,64), 200m: 02:11,07 (00:34,18)
8.
RT +0.78 50m: 00:29,82, 100m: 01:03,06 (00:33,24), 150m: 01:37,02 (00:33,96), 200m: 02:11,85 (00:34,83)
9.
HOLUB Mykyta1997 F
RT +0.56 50m: 00:28,27, 100m: 01:01,27 (00:33,00), 150m: 01:35,30 (00:34,03), 200m: 02:11,96 (00:36,66)
10.
RUZIC Tomas2000 F
RT +0.80 50m: 00:28,60, 100m: 01:01,49 (00:32,89), 150m: 01:36,02 (00:34,53), 200m: 02:13,83 (00:37,81)
11.
RT +0.54 50m: 00:28,92, 100m: 01:02,37 (00:33,45), 150m: 01:38,64 (00:36,27), 200m: 02:13,93 (00:35,29)
12.
RT +0.81 50m: 00:28,48, 100m: 01:03,40 (00:34,92), 150m: 01:38,96 (00:35,56), 200m: 02:15,50 (00:36,54)
13.
RT +0.64 50m: 00:29,08, 100m: 01:03,95 (00:34,87), 150m: 01:40,46 (00:36,51), 200m: 02:17,96 (00:37,50)
14.
RT +0.72 50m: 00:29,80, 100m: 01:05,70 (00:35,90), 150m: 01:42,24 (00:36,54), 200m: 02:19,73 (00:37,49)
15.
RT +0.75 50m: 00:31,16, 100m: 01:08,58 (00:37,42), 150m: 01:47,10 (00:38,52), 200m: 02:25,05 (00:37,95)
16.
OTOIU Luca2001 F
RT +0.64 50m: 00:32,22, 100m: 01:10,11 (00:37,89), 150m: 01:49,44 (00:39,33), 200m: 02:29,11 (00:39,67)
Cancelled.
DéR Denisz2000 F
Cancelled.
Junior 1
1.
RT +0.70 50m: 00:29,77, 100m: 01:03,50 (00:33,73), 150m: 01:37,86 (00:34,36), 200m: 02:11,13 (00:33,27)
2.
RT +0.70 50m: 00:30,01, 100m: 01:03,54 (00:33,53), 150m: 01:37,97 (00:34,43), 200m: 02:11,89 (00:33,92)
3.
50m: 00:29,67, 100m: 01:03,49 (00:33,82), 150m: 01:38,38 (00:34,89), 200m: 02:12,37 (00:33,99)
4.
RT +0.63 50m: 00:29,83, 100m: 01:03,48 (00:33,65), 150m: 01:37,76 (00:34,28), 200m: 02:12,46 (00:34,70)
5.
RT +0.64 50m: 00:29,94, 100m: 01:05,08 (00:35,14), 150m: 01:40,97 (00:35,89), 200m: 02:17,75 (00:36,78)
6.
NAGY Dániel2003 F
RT +0.66 50m: 00:29,98, 100m: 01:05,67 (00:35,69), 150m: 01:42,76 (00:37,09), 200m: 02:18,14 (00:35,38)
7.
RT +0.51 50m: 00:30,62, 100m: 01:06,26 (00:35,64), 150m: 01:42,32 (00:36,06), 200m: 02:19,16 (00:36,84)
8.
IMRE Bálint2002 F
RT +0.60 50m: 00:31,05, 100m: 01:06,19 (00:35,14), 150m: 01:42,76 (00:36,57), 200m: 02:19,66 (00:36,90)
9.
RT +0.59 50m: 00:30,30, 100m: 01:06,05 (00:35,75), 150m: 01:43,18 (00:37,13), 200m: 02:20,72 (00:37,54)
10.
RT +0.76 50m: 00:31,00, 100m: 01:06,76 (00:35,76), 150m: 01:43,68 (00:36,92), 200m: 02:21,22 (00:37,54)
11.
VADAS Ádám2003 F
RT +0.75 50m: 00:31,16, 100m: 01:07,86 (00:36,70), 150m: 01:45,39 (00:37,53), 200m: 02:22,34 (00:36,95)
12.
RT +0.69 50m: 00:30,60, 100m: 01:06,51 (00:35,91), 150m: 01:44,26 (00:37,75), 200m: 02:22,44 (00:38,18)
13.
RT +0.63 50m: 00:31,94, 100m: 01:08,72 (00:36,78), 150m: 01:47,35 (00:38,63), 200m: 02:24,34 (00:36,99)
14.
RT +0.52 50m: 00:31,38, 100m: 01:07,85 (00:36,47), 150m: 01:46,38 (00:38,53), 200m: 02:25,22 (00:38,84)
15.
KóKAI Áron2002 F
RT +0.67 50m: 00:30,51, 100m: 01:06,67 (00:36,16), 150m: 01:45,62 (00:38,95), 200m: 02:27,83 (00:42,21)
16.
RT +0.54 50m: 00:32,73, 100m: 01:11,12 (00:38,39), 150m: 01:51,97 (00:40,85), 200m: 02:33,50 (00:41,53)
17.
RT +0.88 50m: 00:32,66, 100m: 01:13,32 (00:40,66), 150m: 01:56,42 (00:43,10), 200m: 02:36,42 (00:40,00)
18.
BUDA Zoltán2003 F
RT +0.66 50m: 00:33,90, 100m: 01:14,04 (00:40,14), 150m: 01:56,35 (00:42,31), 200m: 02:37,92 (00:41,57)
19.
RT +0.43 50m: 00:34,92, 100m: 01:16,21 (00:41,29), 150m: 01:58,55 (00:42,34), 200m: 02:42,46 (00:43,91)
Junior 2
1.
RT +0.68 50m: 00:30,15, 100m: 01:04,74 (00:34,59), 150m: 01:41,04 (00:36,30), 200m: 02:18,09 (00:37,05)
2.
RT +0.55 50m: 00:31,75, 100m: 01:08,52 (00:36,77), 150m: 01:46,07 (00:37,55), 200m: 02:23,52 (00:37,45)
3.
RT +0.60 50m: 00:31,47, 100m: 01:08,09 (00:36,62), 150m: 01:46,69 (00:38,60), 200m: 02:24,47 (00:37,78)
4.
50m: 00:31,58, 100m: 01:07,82 (00:36,24), 150m: 01:45,37 (00:37,55), 200m: 02:24,59 (00:39,22)
5.
50m: 00:32,39, 100m: 01:09,60 (00:37,21), 150m: 01:48,01 (00:38,41), 200m: 02:25,91 (00:37,90)
6.
RT +0.65 50m: 00:31,32, 100m: 01:08,95 (00:37,63), 150m: 01:48,51 (00:39,56), 200m: 02:27,98 (00:39,47)
7.
RT +0.69 50m: 00:30,77, 100m: 01:07,63 (00:36,86), 150m: 01:46,97 (00:39,34), 200m: 02:28,88 (00:41,91)
8.
RT +0.68 50m: 00:31,92, 100m: 01:10,62 (00:38,70), 150m: 01:51,00 (00:40,38), 200m: 02:31,10 (00:40,10)
9.
BENE Zsombor2004 F
50m: 00:31,05, 100m: 01:09,27 (00:38,22), 150m: 01:49,74 (00:40,47), 200m: 02:31,35 (00:41,61)
10.
KóS Olivér2005 F
50m: 00:33,85, 100m: 01:13,32 (00:39,47), 150m: 01:53,84 (00:40,52), 200m: 02:33,73 (00:39,89)
11.
50m: 00:34,18, 100m: 01:14,96 (00:40,78), 150m: 01:54,57 (00:39,61), 200m: 02:34,80 (00:40,23)
12.
50m: 00:33,42, 100m: 01:13,26 (00:39,84), 150m: 01:55,82 (00:42,56), 200m: 02:35,82 (00:40,00)
13.
RT +0.63 50m: 00:35,63, 100m: 01:16,04 (00:40,41), 150m: 01:56,77 (00:40,73), 200m: 02:36,18 (00:39,41)
14.
RT +0.41 50m: 00:34,00, 100m: 01:14,01 (00:40,01), 150m: 01:54,18 (00:40,17), 200m: 02:36,87 (00:42,69)
15.
RT +0.65 50m: 00:32,40, 100m: 01:11,61 (00:39,21), 150m: 01:55,43 (00:43,82), 200m: 02:37,42 (00:41,99)
16.
RT +0.43 50m: 00:34,43, 100m: 01:14,75 (00:40,32), 150m: 01:57,15 (00:42,40), 200m: 02:37,88 (00:40,73)
17.
RT +0.56 50m: 00:34,70, 100m: 01:14,96 (00:40,26), 150m: 01:56,82 (00:41,86), 200m: 02:39,45 (00:42,63)
18.
RT +0.65 50m: 00:35,69, 100m: 01:16,93 (00:41,24), 150m: 01:59,15 (00:42,22), 200m: 02:41,51 (00:42,36)
19.
RT +0.71 50m: 00:35,40, 100m: 01:17,09 (00:41,69), 150m: 01:59,20 (00:42,11), 200m: 02:41,90 (00:42,70)
20.
50m: 00:36,26, 100m: 01:18,16 (00:41,90), 150m: 02:01,14 (00:42,98), 200m: 02:42,51 (00:41,37)
21.
50m: 00:36,48, 100m: 01:20,21 (00:43,73), 150m: 02:05,08 (00:44,87), 200m: 02:47,19 (00:42,11)
22.
RT +0.62 50m: 00:35,65, 100m: 01:18,27 (00:42,62), 150m: 02:03,38 (00:45,11), 200m: 02:49,27 (00:45,89)
23.
FODE Troels2004 F
RT +0.74 50m: 00:37,29, 100m: 01:20,10 (00:42,81), 150m: 02:05,10 (00:45,00), 200m: 02:49,38 (00:44,28)
24.
50m: 00:37,93, 100m: 01:22,40 (00:44,47), 150m: 02:08,45 (00:46,05), 200m: 02:54,92 (00:46,47)
25.
50m: 00:37,22, 100m: 01:21,65 (00:44,43), 150m: 02:08,81 (00:47,16), 200m: 02:55,66 (00:46,85)
26.
KUKLA Konrad2004 F
50m: 00:35,76, 100m: 01:16,58 (00:40,82), 150m: 02:02,86 (00:46,28), 200m: 02:56,22 (00:53,36)
27.
RT +0.90 50m: 00:36,83, 100m: 01:21,43 (00:44,60), 150m: 02:09,53 (00:48,10), 200m: 02:58,92 (00:49,39)
28.
50m: 00:39,38, 100m: 01:26,36 (00:46,98), 150m: 02:15,50 (00:49,14), 200m: 03:02,03 (00:46,53)
29.
RT +0.50 50m: 00:39,13, 100m: 01:26,29 (00:47,16), 150m: 02:14,88 (00:48,59), 200m: 03:02,44 (00:47,56)
Cancelled.
10:18 Swimmer used breaststroke kick
Junior 3
1.
RT +0.63 50m: 00:35,58, 100m: 01:15,23 (00:39,65), 150m: 01:57,12 (00:41,89), 200m: 02:38,64 (00:41,52)
2.
RT +0.52 50m: 00:37,17, 100m: 01:20,00 (00:42,83), 150m: 02:02,89 (00:42,89), 200m: 02:45,24 (00:42,35)
3.
RT +0.60 50m: 00:36,23, 100m: 01:20,00 (00:43,77), 150m: 02:06,74 (00:46,74), 200m: 02:53,55 (00:46,81)
4.
50m: 00:35,43, 100m: 01:17,95 (00:42,52), 150m: 02:03,53 (00:45,58), 200m: 02:53,82 (00:50,29)
5.
50m: 00:37,83, 100m: 01:22,54 (00:44,71), 150m: 02:08,80 (00:46,26), 200m: 02:55,63 (00:46,83)
6.
50m: 00:41,51, 100m: 01:30,28 (00:48,77), 150m: 02:21,03 (00:50,75), 200m: 03:09,36 (00:48,33)
7.
KISS Botond2006 F
50m: 00:40,28, 100m: 01:29,60 (00:49,32), 150m: 02:21,83 (00:52,23), 200m: 03:10,46 (00:48,63)
8.
50m: 00:41,75, 100m: 01:32,15 (00:50,40), 150m: 02:22,84 (00:50,69), 200m: 03:14,12 (00:51,28)
9.
50m: 00:45,99, 100m: 01:40,28 (00:54,29), 150m: 02:37,75 (00:57,47), 200m: 03:32,18 (00:54,43)
10.
BOTH Ábel2006 F
RT +0.96 50m: 00:45,66, 100m: 01:41,02 (00:55,36), 150m: 02:37,04 (00:56,02), 200m: 03:32,57 (00:55,53)
Junior 4
1.
50m: 00:42,16, 100m: 01:30,99 (00:48,83), 150m: 02:22,60 (00:51,61), 200m: 03:11,63 (00:49,03)
2.
50m: 00:46,05, 100m: 01:43,68 (00:57,63), 150m: 02:44,64 (01:00,96), 200m: 03:44,75 (01:00,11)