4th Age Group Meeting - Malta (27.01.2018) - Gzira

Ön itt van: Rendezvények > 4th Age Group Meeting - Malta > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 1 - 100m Freestyle Women (Mért)
Group B (Year of birth 2006-2010)
1.
50m: 00:35,32, 100m: 01:13,53 (00:38,21)
2.
RT +0.57 100m: 01:15,20
3.
RT +0.50 50m: 00:37,88, 100m: 01:19,09 (00:41,21)
4.
50m: 00:38,55, 100m: 01:20,88 (00:42,33)
5.
RT +0.81 50m: 00:40,52, 100m: 01:24,39 (00:43,87)
6.
RT +0.57 100m: 01:24,74
7.
50m: 00:40,17, 100m: 01:26,19 (00:46,02)
8.
RT +0.53 50m: 00:40,94, 100m: 01:26,69 (00:45,75)
9.
RT +0.80 50m: 00:42,47, 100m: 01:27,32 (00:44,85)
10.
RT +0.49 50m: 00:43,12, 100m: 01:31,36 (00:48,24)
11.
12.
50m: 00:42,74, 100m: 01:31,92 (00:49,18)
13.
50m: 00:44,00, 100m: 01:32,37 (00:48,37)
14.
DELIN Maia2008 N
50m: 00:43,57, 100m: 01:33,14 (00:49,57)
15.
50m: 00:43,45, 100m: 01:37,20 (00:53,75)
16.
50m: 00:46,95, 100m: 01:38,50 (00:51,55)
17.
RT +0.73 50m: 00:47,63, 100m: 01:44,58 (00:56,95)
18.
BONELLO Jade2006 N
ALLEN Sophia2009 N
CURMI Milly2006 N
Moving on the block
Group C (Year of birth 2004-2005)
1.
SAIA Nicole2004 N
RT +0.47 50m: 00:33,48, 100m: 01:09,74 (00:36,26)
2.
BORG Kelsey2005 N
RT +0.65 50m: 00:33,99, 100m: 01:10,23 (00:36,24)
3.
RT +0.73 50m: 00:33,64, 100m: 01:11,05 (00:37,41)
4.
GALEA Maya2005 N
RT +0.67 50m: 00:34,54, 100m: 01:11,43 (00:36,89)
5.
SAID Leah2004 N
RT +0.53 50m: 00:35,08, 100m: 01:12,80 (00:37,72)
6.
RT +0.51 50m: 00:35,34, 100m: 01:13,68 (00:38,34)
7.
RT +0.55 100m: 01:15,31
8.
RT +0.62 50m: 00:35,56, 100m: 01:15,34 (00:39,78)
9.
GRECH Nicole2004 N
RT +0.74 50m: 00:36,29, 100m: 01:18,27 (00:41,98)
GATT Maria2004 N
RIZZO Hanna2004 N
False start
Group D (Year of birth 2002-2003)
1.
RT +0.76 50m: 00:30,18, 100m: 01:01,90 (00:31,72)
2.
RT +0.52 50m: 00:30,63, 100m: 01:04,79 (00:34,16)
3.
RT +0.67 50m: 00:33,29, 100m: 01:10,03 (00:36,74)
4.
RT +0.68 50m: 00:34,54, 100m: 01:11,36 (00:36,82)
5.
RT +0.58 50m: 00:34,92, 100m: 01:11,38 (00:36,46)
6.
MORRIS Jody2002 N
RT +0.65 50m: 00:36,46, 100m: 01:14,40 (00:37,94)
7.
JONKER Luna2003 N
RT +0.73 50m: 00:35,68, 100m: 01:15,60 (00:39,92)
8.
RT +0.69 50m: 00:35,85, 100m: 01:15,70 (00:39,85)
9.
VELLA Emily2002 N
RT +0.71 50m: 00:35,81, 100m: 01:18,38 (00:42,57)
10.
RT +0.96 50m: 00:38,78, 100m: 01:19,02 (00:40,24)
11.
RT +0.87 100m: 01:35,40
12.
GAUCI Kelsey2003 N
RT +0.59 100m: 01:47,29
13.
50m: 00:59,06, 100m: 02:07,34 (01:08,28)
False start
Open (Year of birth 1986-2001)
1.
RT +0.70 50m: 00:30,49, 100m: 01:04,25 (00:33,76)
2.
RT +0.77 50m: 00:34,65, 100m: 01:13,21 (00:38,56)
3.
RT +0.57 50m: 00:35,52, 100m: 01:16,43 (00:40,91)