Guess Easter International Swim Meet 5th to 7th April 2018 (05.-07.04.2018) - Gzira

Ön itt van: Rendezvények > Guess Easter International Swim Meet 5th to 7th April 2018 > Egyesület
Egyesület - Részletek
NEPTUNES W.P.S.C.
IOC MLT (Malta)
Azonosító NEP
Indulások
7 - 4x100m Freestyle Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
26 - 4x100m Medley Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
 
Eredmények
7 - 4x100m Freestyle Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Open (Age class 1987-2010)
6.
Bellomo Margherita (2002), RT +0.50 50m: 00:33,40, 100m: 01:10,28 (00:36,88)
Camenzuli Kristina (2004), 150m: 01:43,36 (00:33,08), 200m: 02:20,52 (00:37,16)
Balderacchi Victoria (2006), RT +0.50 250m: 02:53,64 (00:33,12), 300m: 03:32,67 (00:39,03)
Micallef Nirvana (2006), RT +0.49 350m: 04:07,66 (00:34,99), 400m: 04:46,48 (00:38,82)
26 - 4x100m Medley Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Open (Age class 1988-2010)
4.
Camenzuli Kristina (2004), RT +0.85 50m: 00:37,40, 100m: 01:16,48 (00:39,08)
Micallef Martina (2003), RT +0.30 150m: 01:57,18 (00:40,70), 200m: 02:43,40 (00:46,22)
Galea Testaferrata Emilia (2002), RT +0.46 250m: 03:18,41 (00:35,01), 300m: 03:57,36 (00:38,95)
Bellomo Margherita (2002), RT +0.32 350m: 04:29,91 (00:32,55), 400m: 05:07,65 (00:37,74)
Indulások
8 - 4x100m Medley Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
27 - 4x100m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
 
Eredmények
8 - 4x100m Medley Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Open (Age class 1987-2010)
2.
Cachia Dylan (2001), RT +0.60 50m: 00:30,56, 100m: 01:03,51 (00:32,95)
Fleri Soler Sam (1999), RT +0.24 150m: 01:36,03 (00:32,52), 200m: 02:14,02 (00:37,99)
Boffa Jacques (1999), RT +0.28 250m: 02:41,06 (00:27,04), 300m: 03:13,22 (00:32,16)
Micallef Isaac (1998), RT +0.34 350m: 03:40,58 (00:27,36), 400m: 04:11,26 (00:30,68)
27 - 4x100m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Open (Age class 1987-2009)
2.
Cachia Dylan (2001), RT +0.69 50m: 00:27,32, 100m: 00:55,30 (00:27,98)
Boffa Jacques (1999), RT +0.51 150m: 01:21,39 (00:26,09), 200m: 01:49,28 (00:27,89)
Fleri Soler Sam (1999), RT +0.48 250m: 02:16,96 (00:27,68), 300m: 02:48,00 (00:31,04)
Micallef Isaac (1998), RT +0.52 350m: 03:14,88 (00:26,88), 400m: 03:45,61 (00:30,73)
Indulások
17 - 4x100m Freestyle Mixed MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
34 - 4x100m Medley Mixed MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
 
Eredmények
17 - 4x100m Freestyle Mixed MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Open (Age class 1987-2010)
4.
Bellomo Margherita (2002), RT +0.66 50m: 00:33,18, 100m: 01:10,74 (00:37,56)
Galea Brandon (2003), RT +0.27 200m: 02:22,78 (01:12,04)
Micallef Martina (2003), RT +0.20 250m: 02:56,41 (00:33,63), 300m: 03:34,67 (00:38,26)
Woods Thomas (2004), RT +0.46 350m: 04:05,28 (00:30,61), 400m: 04:39,63 (00:34,35)
34 - 4x100m Medley Mixed MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Open (Age class 1987-2009)
2.
Camenzuli Kristina (2004), RT +0.78 50m: 00:36,95, 100m: 01:15,16 (00:38,21)
Fleri Soler Sam (1999), RT +0.39 150m: 01:48,53 (00:33,37), 200m: 02:26,44 (00:37,91)
Boffa Jacques (1999), RT +0.37 250m: 02:53,88 (00:27,44), 300m: 03:25,35 (00:31,47)
Borg Kelsey (2005), RT +0.31 350m: 03:56,04 (00:30,69), 400m: 04:29,73 (00:33,69)
Indulások
7 - 4x100m Freestyle Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
26 - 4x100m Medley Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
 
Eredmények
7 - 4x100m Freestyle Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Open (Age class 1987-2010)
5.
Borg Kelsey (2005), RT +0.78 50m: 00:32,62, 100m: 01:09,20 (00:36,58)
Galea Maya (2005), RT +0.31 150m: 01:41,21 (00:32,01)
Micallef Martina (2003), 250m: 02:50,59 (01:09,38), 300m: 03:28,52 (00:37,93)
Galea Testaferrata Emilia (2002), RT +0.14 350m: 03:58,95 (00:30,43), 400m: 04:32,82 (00:33,87)
26 - 4x100m Medley Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Open (Age class 1988-2010)
Indulások
17 - 4x100m Freestyle Mixed MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
 
Eredmények
17 - 4x100m Freestyle Mixed MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Open (Age class 1987-2010)
Bonello Julian J. (1993)
Camenzuli Kristina (2004)
Rizzo Hanna (2004)
Gatt Giuseppe (2002)
Fast 3rd takeover
Indulások
18 - 200m Freestyle Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
4:04.92
 
Eredmények
18 - 200m Freestyle Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
16.
50m: 00:52,01, 100m: 01:56,32 (01:04,31), 150m: 02:59,65 (01:03,33), 200m: 04:03,80 (01:04,15)
Indulások
9 - 50m Breaststroke Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:03.31
 
Eredmények
9 - 50m Breaststroke Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
42.
Indulások
10 - 50m Breaststroke Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
47.15
19 - 200m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
3:14.00
23 - 50m Backstroke Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
48.20
29 - 100m Freestyle Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:25.28
33 - 100m Backstroke Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
36 - 50m Freestyle Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
37.33
38 - 100m Breaststroke Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
1:59.83
 
Eredmények
10 - 50m Breaststroke Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
9.
RT +0.67
19 - 200m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
9.
50m: 00:39,00, 100m: 01:25,97 (00:46,97), 150m: 02:15,45 (00:49,48), 200m: 02:59,97 (00:44,52)
23 - 50m Backstroke Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
10.
RT +01.04
29 - 100m Freestyle Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
14.
RT +0.81 50m: 00:39,01, 100m: 01:23,04 (00:44,03)
33 - 100m Backstroke Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
Turn not executed according to the rules
36 - 50m Freestyle Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
13.
38 - 100m Breaststroke Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
7.
50m: 00:51,88, 100m: 01:48,45 (00:56,57)
Indulások
11 - 100m Butterfly Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:06.00
28 - 100m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
59.83
39 - 200m Ind. Medley Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
2:26.81
 
Eredmények
11 - 100m Butterfly Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group E (Age class 2002)
1.
RT +0.66 50m: 00:30,45, 100m: 01:07,00 (00:36,55)
28 - 100m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group E (Age class 2002)
1.
RT +0.67 50m: 00:29,06, 100m: 01:00,41 (00:31,35)
39 - 200m Ind. Medley Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group E (Age class 2002)
1.
RT +0.66 50m: 00:31,19, 100m: 01:08,47 (00:37,28), 150m: 01:53,77 (00:45,30), 200m: 02:28,40 (00:34,63)
Indulások
9 - 50m Breaststroke Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
45.69
15 - 400m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
20 - 200m Breaststroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
28 - 100m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:15.20
30 - 50m Butterfly Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
37.25
37 - 100m Breaststroke Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
1:37.85
39 - 200m Ind. Medley Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
3:03.94
 
Eredmények
9 - 50m Breaststroke Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
5.
RT +0.64
15 - 400m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Open (Age class 1987-2006)
13.
RT +0.35 50m: 00:37,03, 100m: 01:18,24 (00:41,21), 150m: 02:00,62 (00:42,38), 200m: 02:44,30 (00:43,68)
250m: 03:25,83 (00:41,53), 300m: 04:05,80 (00:39,97), 350m: 04:54,26 (00:48,46), 400m: 05:36,85 (00:42,59)
20 - 200m Breaststroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
2.
RT +0.62 50m: 00:47,36, 100m: 01:40,22 (00:52,86), 150m: 02:32,99 (00:52,77), 200m: 03:23,78 (00:50,79)
28 - 100m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
4.
RT +0.72 50m: 00:35,62, 100m: 01:14,95 (00:39,33)
30 - 50m Butterfly Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
7.
RT +0.59
37 - 100m Breaststroke Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
4.
RT +0.62 50m: 00:47,37, 100m: 01:38,09 (00:50,72)
39 - 200m Ind. Medley Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
5.
RT +0.87 50m: 00:40,63, 100m: 01:31,09 (00:50,46), 150m: 02:25,00 (00:53,91), 200m: 03:04,23 (00:39,23)
Indulások
19 - 200m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
1:57.85
29 - 100m Freestyle Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
54.23
36 - 50m Freestyle Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
25.69
40 - 200m Ind. Medley Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
2:21.24
 
Eredmények
19 - 200m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Open (Age class 1987-2000)
1.
RT +0.72 50m: 00:27,40, 100m: 00:56,69 (00:29,29), 150m: 01:26,60 (00:29,91), 200m: 01:56,97 (00:30,37)
29 - 100m Freestyle Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Open (Age class 1985-2000)
2.
RT +0.70 50m: 00:26,20, 100m: 00:54,23 (00:28,03)
36 - 50m Freestyle Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Open (Age class 1967-2000)
4.
RT +0.67
40 - 200m Ind. Medley Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Open (Age class 1987-2000)
4.
RT +0.70 50m: 00:27,47, 100m: 01:03,62 (00:36,15), 150m: 01:45,28 (00:41,66), 200m: 02:16,40 (00:31,12)
Indulások
16 - 400m Freestyle Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
5:10.00
19 - 200m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
2:29.00
29 - 100m Freestyle Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:03.50
31 - 50m Butterfly Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
32.55
 
Eredmények
16 - 400m Freestyle Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Open (Age class 1987-2006)
13.
RT +0.76 50m: 00:33,52, 100m: 01:11,41 (00:37,89), 150m: 01:52,43 (00:41,02), 300m: 04:05,45 (02:13,02)
400m: 05:37,11 (01:31,66)
19 - 200m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Open (Age class 1987-2000)
8.
RT +0.76 50m: 00:32,76, 100m: 01:09,56 (00:36,80), 150m: 01:50,06 (00:40,50), 200m: 02:30,84 (00:40,78)
29 - 100m Freestyle Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Open (Age class 1985-2000)
12.
RT +0.72 50m: 00:31,65, 100m: 01:06,13 (00:34,48)
31 - 50m Butterfly Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Open (Age class 1967-2000)
14.
RT +0.78
Indulások
9 - 50m Breaststroke Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
41.06
15 - 400m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
18 - 200m Freestyle Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
2:38.63
22 - 50m Backstroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
40.07
28 - 100m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:10.02
30 - 50m Butterfly Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
39.07
35 - 50m Freestyle Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
31.61
37 - 100m Breaststroke Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
1:30.89
39 - 200m Ind. Medley Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
2:56.24
 
Eredmények
9 - 50m Breaststroke Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group B (Age class 2005)
2.
RT +0.77
15 - 400m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Open (Age class 1987-2006)
9.
RT +0.64 50m: 00:35,45, 100m: 01:16,11 (00:40,66), 150m: 01:57,23 (00:41,12), 200m: 02:38,80 (00:41,57)
250m: 03:21,02 (00:42,22), 300m: 04:03,05 (00:42,03), 350m: 04:43,24 (00:40,19), 400m: 05:21,52 (00:38,28)
18 - 200m Freestyle Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group B (Age class 2005)
4.
RT +0.78 50m: 00:34,57, 100m: 01:13,38 (00:38,81), 150m: 01:53,58 (00:40,20), 200m: 02:30,84 (00:37,26)
22 - 50m Backstroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group B (Age class 2005)
4.
RT +0.72
28 - 100m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group B (Age class 2005)
4.
RT +0.76 50m: 00:33,36, 100m: 01:09,13 (00:35,77)
30 - 50m Butterfly Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group B (Age class 2005)
5.
RT +0.76
35 - 50m Freestyle Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group B (Age class 2005)
3.
37 - 100m Breaststroke Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group B (Age class 2005)
3.
RT +0.49 50m: 00:42,97, 100m: 01:29,92 (00:46,95)
39 - 200m Ind. Medley Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group B (Age class 2005)
4.
RT +0.62 50m: 00:39,16, 100m: 01:27,26 (00:48,10), 150m: 02:15,58 (00:48,32), 200m: 02:52,13 (00:36,55)
Indulások
16 - 400m Freestyle Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
4:19.42
19 - 200m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
2:00.69
23 - 50m Backstroke Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
30.09
29 - 100m Freestyle Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
55.07
36 - 50m Freestyle Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
25.90
 
Eredmények
16 - 400m Freestyle Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Open (Age class 1987-2006)
1.
RT +0.70 50m: 00:28,21, 100m: 01:00,06 (00:31,85), 150m: 01:32,26 (00:32,20), 200m: 02:05,60 (00:33,34)
250m: 02:38,53 (00:32,93), 300m: 03:12,86 (00:34,33), 350m: 03:46,36 (00:33,50), 400m: 04:18,15 (00:31,79)
19 - 200m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group F (Age class 2001)
2.
RT +0.72 50m: 00:27,84, 100m: 00:58,37 (00:30,53), 150m: 01:29,74 (00:31,37), 200m: 02:00,79 (00:31,05)
23 - 50m Backstroke Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group F (Age class 2001)
2.
RT +0.63
29 - 100m Freestyle Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group F (Age class 2001)
1.
RT +0.69 50m: 00:27,06, 100m: 00:54,90 (00:27,84)
36 - 50m Freestyle Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group F (Age class 2001)
3.
RT +0.69
Indulások
10 - 50m Breaststroke Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
47.68
12 - 100m Butterfly Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:34.13
19 - 200m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
2:52.72
23 - 50m Backstroke Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
39.30
29 - 100m Freestyle Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:16.64
31 - 50m Butterfly Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
38.95
33 - 100m Backstroke Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:31.97
36 - 50m Freestyle Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
34.03
40 - 200m Ind. Medley Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
3:11.05
 
Eredmények
10 - 50m Breaststroke Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
7.
12 - 100m Butterfly Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
3.
RT +0.58 50m: 00:40,57, 100m: 01:26,77 (00:46,20)
19 - 200m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
6.
RT +0.53 50m: 00:37,98, 100m: 01:22,99 (00:45,01), 150m: 02:05,33 (00:42,34), 200m: 02:44,12 (00:38,79)
23 - 50m Backstroke Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
3.
RT +0.68
29 - 100m Freestyle Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
6.
RT +0.64 50m: 00:36,72, 100m: 01:13,91 (00:37,19)
31 - 50m Butterfly Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
4.
RT +0.50
33 - 100m Backstroke Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
3.
RT +0.69 50m: 00:43,48, 100m: 01:28,81 (00:45,33)
36 - 50m Freestyle Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
3.
RT +0.56
40 - 200m Ind. Medley Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
4.
RT +0.51 50m: 00:41,00, 100m: 01:28,79 (00:47,79), 150m: 02:27,30 (00:58,51), 200m: 03:04,49 (00:37,19)
Indulások
13 - 200m Backstroke Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
18 - 200m Freestyle Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
2:50.67
22 - 50m Backstroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
36.03
30 - 50m Butterfly Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
34.31
32 - 100m Backstroke Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:18.06
35 - 50m Freestyle Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
32.58
39 - 200m Ind. Medley Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
2:50.91
 
Eredmények
13 - 200m Backstroke Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group C (Age class 2004)
1.
RT +0.93 50m: 00:39,07, 100m: 01:23,42 (00:44,35), 150m: 02:06,64 (00:43,22), 200m: 02:47,17 (00:40,53)
18 - 200m Freestyle Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group C (Age class 2004)
3.
RT +0.63 50m: 00:34,81, 100m: 01:14,51 (00:39,70), 150m: 01:54,00 (00:39,49), 200m: 02:32,33 (00:38,33)
22 - 50m Backstroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group C (Age class 2004)
1.
RT +0.84
30 - 50m Butterfly Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group C (Age class 2004)
2.
32 - 100m Backstroke Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group C (Age class 2004)
1.
RT +0.77 50m: 00:37,92, 100m: 01:16,39 (00:38,47)
35 - 50m Freestyle Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group C (Age class 2004)
5.
39 - 200m Ind. Medley Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group C (Age class 2004)
2.
RT +0.60 50m: 00:35,73, 100m: 01:19,52 (00:43,79), 150m: 02:10,34 (00:50,82), 200m: 02:48,57 (00:38,23)
Indulások
23 - 50m Backstroke Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
57.00
29 - 100m Freestyle Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:35.00
 
Eredmények
23 - 50m Backstroke Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group C (Age class 2004)
11.
RT +0.75
29 - 100m Freestyle Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group C (Age class 2004)
14.
RT +0.86 50m: 00:42,58, 100m: 01:36,12 (00:53,54)
Indulások
9 - 50m Breaststroke Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
46.96
22 - 50m Backstroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
46.36
28 - 100m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:24.06
30 - 50m Butterfly Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
47.77
35 - 50m Freestyle Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
37.36
37 - 100m Breaststroke Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
1:43.55
 
Eredmények
9 - 50m Breaststroke Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group E (Age class 2002)
5.
RT +0.69
22 - 50m Backstroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group E (Age class 2002)
10.
RT +0.92
28 - 100m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group E (Age class 2002)
9.
RT +0.57 50m: 00:42,32, 100m: 01:28,24 (00:45,92)
30 - 50m Butterfly Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group E (Age class 2002)
8.
RT +0.57
35 - 50m Freestyle Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group E (Age class 2002)
14.
RT +0.53
37 - 100m Breaststroke Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group E (Age class 2002)
3.
RT +0.58 50m: 00:53,60, 100m: 01:47,35 (00:53,75)
Indulások
9 - 50m Breaststroke Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
46.32
35 - 50m Freestyle Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
38.51
37 - 100m Breaststroke Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
1:47.00
 
Eredmények
9 - 50m Breaststroke Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group B (Age class 2005)
6.
RT +0.93
35 - 50m Freestyle Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group B (Age class 2005)
13.
RT +0.69
37 - 100m Breaststroke Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group B (Age class 2005)
4.
RT +0.85 50m: 00:49,32, 100m: 01:44,32 (00:55,00)
ELLUL Jade
Indulások
9 - 50m Breaststroke Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
49.05
22 - 50m Backstroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
43.93
28 - 100m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:26.31
30 - 50m Butterfly Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
48.29
35 - 50m Freestyle Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
35.76
 
Eredmények
9 - 50m Breaststroke Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group B (Age class 2005)
9.
RT +0.58
22 - 50m Backstroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group B (Age class 2005)
9.
RT +0.73
28 - 100m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group B (Age class 2005)
12.
RT +0.74 50m: 00:39,25, 100m: 01:18,41 (00:39,16)
30 - 50m Butterfly Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group B (Age class 2005)
10.
35 - 50m Freestyle Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group B (Age class 2005)
9.
RT +0.69
Indulások
10 - 50m Breaststroke Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
54.50
36 - 50m Freestyle Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
46.08
 
Eredmények
10 - 50m Breaststroke Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
False start
36 - 50m Freestyle Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
35.
RT +0.63
Indulások
23 - 50m Backstroke Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
35.83
29 - 100m Freestyle Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:13.26
33 - 100m Backstroke Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:18.61
36 - 50m Freestyle Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
32.15
 
Eredmények
23 - 50m Backstroke Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group C (Age class 2004)
False Start
29 - 100m Freestyle Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group C (Age class 2004)
6.
RT +0.69 50m: 00:32,19, 100m: 01:09,73 (00:37,54)
33 - 100m Backstroke Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group C (Age class 2004)
5.
RT +0.69 50m: 00:38,12, 100m: 01:18,21 (00:40,09)
36 - 50m Freestyle Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group C (Age class 2004)
4.
RT +0.74
Indulások
10 - 50m Breaststroke Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
32.34
31 - 50m Butterfly Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
29.07
38 - 100m Breaststroke Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
1:11.32
40 - 200m Ind. Medley Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
2:25.20
 
Eredmények
10 - 50m Breaststroke Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Open (Age class 1987-2000)
2.
RT +0.70
31 - 50m Butterfly Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Open (Age class 1967-2000)
6.
RT +0.71
38 - 100m Breaststroke Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Open (Age class 1987-2000)
3.
RT +0.72 50m: 00:33,22, 100m: 01:11,76 (00:38,54)
40 - 200m Ind. Medley Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Open (Age class 1987-2000)
6.
RT +0.72 50m: 00:30,11, 100m: 01:12,22 (00:42,11), 150m: 01:53,81 (00:41,59), 200m: 02:26,99 (00:33,18)
Indulások
10 - 50m Breaststroke Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
40.64
19 - 200m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
23 - 50m Backstroke Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
37.08
 
Eredmények
10 - 50m Breaststroke Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group D (Age class 2003)
8.
RT +0.77
19 - 200m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group D (Age class 2003)
5.
RT +0.78 50m: 00:34,18, 100m: 01:16,40 (00:42,22), 150m: 02:01,97 (00:45,57), 200m: 02:44,68 (00:42,71)
23 - 50m Backstroke Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group D (Age class 2003)
3.
RT +0.70
GALEA Maya
Indulások
9 - 50m Breaststroke Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
38.83
11 - 100m Butterfly Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:20.31
30 - 50m Butterfly Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
33.60
37 - 100m Breaststroke Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
1:27.77
39 - 200m Ind. Medley Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
2:47.92
 
Eredmények
9 - 50m Breaststroke Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group B (Age class 2005)
1.
RT +0.80
11 - 100m Butterfly Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group B (Age class 2005)
2.
RT +0.73 50m: 00:34,69, 100m: 01:19,55 (00:44,86)
30 - 50m Butterfly Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group B (Age class 2005)
2.
RT +0.75
37 - 100m Breaststroke Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group B (Age class 2005)
1.
RT +0.78 50m: 00:39,32, 100m: 01:24,75 (00:45,43)
39 - 200m Ind. Medley Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group B (Age class 2005)
2.
RT +0.64 50m: 00:34,42, 100m: 01:17,58 (00:43,16), 150m: 02:04,95 (00:47,37), 200m: 02:42,82 (00:37,87)
Indulások
11 - 100m Butterfly Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:14.52
18 - 200m Freestyle Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
2:22.80
22 - 50m Backstroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
33.73
28 - 100m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:04.61
30 - 50m Butterfly Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
31.99
35 - 50m Freestyle Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
29.78
39 - 200m Ind. Medley Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
2:38.99
 
Eredmények
11 - 100m Butterfly Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group E (Age class 2002)
3.
RT +0.73 50m: 00:33,26, 100m: 01:11,67 (00:38,41)
18 - 200m Freestyle Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group E (Age class 2002)
3.
RT +0.74 50m: 00:31,90, 100m: 01:07,04 (00:35,14), 150m: 01:42,86 (00:35,82), 200m: 02:18,35 (00:35,49)
22 - 50m Backstroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group E (Age class 2002)
3.
RT +0.73
28 - 100m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group E (Age class 2002)
false start
30 - 50m Butterfly Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group E (Age class 2002)
2.
RT +0.74
35 - 50m Freestyle Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group E (Age class 2002)
4.
RT +0.76
39 - 200m Ind. Medley Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group E (Age class 2002)
2.
RT +0.78 50m: 00:34,21, 100m: 01:14,16 (00:39,95), 150m: 02:01,82 (00:47,66), 200m: 02:38,07 (00:36,25)
Indulások
10 - 50m Breaststroke Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
36.16
23 - 50m Backstroke Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
37.00
36 - 50m Freestyle Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
29.83
38 - 100m Breaststroke Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
1:22.00
40 - 200m Ind. Medley Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
2:52.00
 
Eredmények
10 - 50m Breaststroke Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group E (Age class 2002)
8.
RT +0.73
23 - 50m Backstroke Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group E (Age class 2002)
4.
RT +0.51
36 - 50m Freestyle Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group E (Age class 2002)
9.
RT +0.76
38 - 100m Breaststroke Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group E (Age class 2002)
6.
RT +0.70 50m: 00:34,90, 100m: 01:15,99 (00:41,09)
40 - 200m Ind. Medley Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group E (Age class 2002)
4.
RT +0.72 50m: 00:35,84, 100m: 01:22,43 (00:46,59), 150m: 02:08,46 (00:46,03), 200m: 02:49,52 (00:41,06)
Indulások
10 - 50m Breaststroke Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
49.63
12 - 100m Butterfly Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
19 - 200m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
2:52.45
23 - 50m Backstroke Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
40.56
29 - 100m Freestyle Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:18.83
31 - 50m Butterfly Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
40.51
36 - 50m Freestyle Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
35.23
40 - 200m Ind. Medley Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
 
Eredmények
10 - 50m Breaststroke Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
11.
12 - 100m Butterfly Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
5.
50m: 00:43,35, 100m: 01:37,67 (00:54,32)
19 - 200m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
7.
RT +0.74 50m: 00:37,44, 150m: 02:04,60 (01:27,16), 200m: 02:44,88 (00:40,28)
23 - 50m Backstroke Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
5.
RT +0.67
29 - 100m Freestyle Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
7.
50m: 00:37,65, 100m: 01:17,18 (00:39,53)
31 - 50m Butterfly Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
7.
RT +0.68
36 - 50m Freestyle Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
6.
40 - 200m Ind. Medley Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
6.
RT +0.64 50m: 00:42,76, 100m: 01:31,75 (00:48,99), 150m: 02:30,86 (00:59,11), 200m: 03:12,06 (00:41,20)
Indulások
12 - 100m Butterfly Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:03.95
16 - 400m Freestyle Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
4:40.00
19 - 200m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
2:13.10
29 - 100m Freestyle Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:00.73
31 - 50m Butterfly Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
28.28
38 - 100m Breaststroke Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
1:11.71
 
Eredmények
12 - 100m Butterfly Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group E (Age class 2002)
2.
RT +0.66 50m: 00:28,93, 100m: 01:02,62 (00:33,69)
16 - 400m Freestyle Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Open (Age class 1987-2006)
6.
RT +0.73 50m: 00:30,86, 100m: 01:04,90 (00:34,04), 150m: 01:40,12 (00:35,22), 200m: 02:14,71 (00:34,59)
250m: 02:50,32 (00:35,61), 300m: 03:25,61 (00:35,29), 350m: 04:01,37 (00:35,76), 400m: 04:35,91 (00:34,54)
19 - 200m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group E (Age class 2002)
2.
RT +0.69 50m: 00:29,63, 100m: 01:02,47 (00:32,84), 150m: 01:36,51 (00:34,04), 200m: 02:09,98 (00:33,47)
29 - 100m Freestyle Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group E (Age class 2002)
5.
RT +0.69 50m: 00:28,12, 100m: 00:58,13 (00:30,01)
31 - 50m Butterfly Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group E (Age class 2002)
4.
RT +0.72
38 - 100m Breaststroke Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group E (Age class 2002)
5.
RT +0.74 50m: 00:34,86, 100m: 01:13,90 (00:39,04)
Indulások
18 - 200m Freestyle Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
4:02.00
 
Eredmények
18 - 200m Freestyle Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
14.
50m: 00:49,95, 100m: 01:50,59 (01:00,64), 150m: 02:52,70 (01:02,11), 200m: 03:54,99 (01:02,29)
MELI Lara
Indulások
9 - 50m Breaststroke Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:00.43
22 - 50m Backstroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
57.20
28 - 100m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:49.35
30 - 50m Butterfly Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
35 - 50m Freestyle Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
49.51
 
Eredmények
9 - 50m Breaststroke Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
36.
22 - 50m Backstroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
31.
RT +0.64
28 - 100m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
32.
50m: 00:51,60, 100m: 01:46,73 (00:55,13)
30 - 50m Butterfly Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
21.
35 - 50m Freestyle Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
42.
Indulások
10 - 50m Breaststroke Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
33.55
19 - 200m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
2:13.56
29 - 100m Freestyle Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:01.54
36 - 50m Freestyle Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
26.57
40 - 200m Ind. Medley Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
2:36.50
 
Eredmények
10 - 50m Breaststroke Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Open (Age class 1987-2000)
5.
RT +0.68
19 - 200m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Open (Age class 1987-2000)
5.
RT +0.65 50m: 00:28,38, 100m: 01:01,07 (00:32,69), 150m: 01:35,97 (00:34,90), 200m: 02:10,38 (00:34,41)
29 - 100m Freestyle Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Open (Age class 1985-2000)
5.
RT +0.68 50m: 00:27,32, 100m: 00:58,04 (00:30,72)
36 - 50m Freestyle Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Open (Age class 1967-2000)
7.
RT +0.67
40 - 200m Ind. Medley Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Open (Age class 1987-2000)
9.
RT +0.69 50m: 00:31,49, 100m: 01:15,43 (00:43,94), 150m: 02:00,15 (00:44,72), 200m: 02:33,98 (00:33,83)
Indulások
9 - 50m Breaststroke Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
41.19
20 - 200m Breaststroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
3:26.96
28 - 100m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:11.38
32 - 100m Backstroke Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:25.73
35 - 50m Freestyle Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
31.91
39 - 200m Ind. Medley Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
2:49.82
 
Eredmények
9 - 50m Breaststroke Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group D (Age class 2003)
3.
RT +0.71
20 - 200m Breaststroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group D (Age class 2003)
3.
RT +0.64 50m: 00:43,37, 100m: 01:30,26 (00:46,89), 150m: 02:16,42 (00:46,16), 200m: 03:02,07 (00:45,65)
28 - 100m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group D (Age class 2003)
3.
RT +0.74 50m: 00:33,86, 100m: 01:10,43 (00:36,57)
32 - 100m Backstroke Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group D (Age class 2003)
1.
RT +0.81 50m: 00:41,73, 100m: 01:24,68 (00:42,95)
35 - 50m Freestyle Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group D (Age class 2003)
2.
RT +0.79
39 - 200m Ind. Medley Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group D (Age class 2003)
2.
RT +0.73 50m: 00:37,83, 100m: 01:21,84 (00:44,01), 150m: 02:09,51 (00:47,67), 200m: 02:46,84 (00:37,33)
Indulások
9 - 50m Breaststroke Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:00.29
22 - 50m Backstroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
54.03
30 - 50m Butterfly Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
50.85
35 - 50m Freestyle Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
44.74
37 - 100m Breaststroke Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
2:10.31
 
Eredmények
9 - 50m Breaststroke Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
31.
22 - 50m Backstroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
30.
RT +0.91
30 - 50m Butterfly Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
16.
35 - 50m Freestyle Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
33.
37 - 100m Breaststroke Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
18.
RT +0.62 50m: 01:00,75, 100m: 02:09,52 (01:08,77)
Indulások
9 - 50m Breaststroke Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
41.85
11 - 100m Butterfly Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:39.58
18 - 200m Freestyle Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
2:43.97
22 - 50m Backstroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
42.23
28 - 100m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:13.53
30 - 50m Butterfly Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
37.31
32 - 100m Backstroke Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:32.58
35 - 50m Freestyle Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
33.92
37 - 100m Breaststroke Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
1:38.14
39 - 200m Ind. Medley Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
3:01.67
 
Eredmények
9 - 50m Breaststroke Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
2.
RT +0.66
11 - 100m Butterfly Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
4.
RT +0.68 50m: 00:42,35, 100m: 01:30,68 (00:48,33)
18 - 200m Freestyle Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
2.
50m: 00:37,59, 100m: 01:20,97 (00:43,38), 150m: 02:04,43 (00:43,46), 200m: 02:41,23 (00:36,80)
22 - 50m Backstroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
3.
RT +0.85
28 - 100m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
2.
RT +0.62 50m: 00:35,49, 100m: 01:13,49 (00:38,00)
30 - 50m Butterfly Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
4.
RT +0.63
32 - 100m Backstroke Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
3.
RT +0.80 50m: 00:43,65, 100m: 01:28,13 (00:44,48)
35 - 50m Freestyle Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
2.
RT +0.74
37 - 100m Breaststroke Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
2.
RT +0.66 50m: 00:45,24, 100m: 01:32,09 (00:46,85)
39 - 200m Ind. Medley Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
2.
RT +0.71 50m: 00:39,51, 100m: 01:27,18 (00:47,67), 150m: 02:18,21 (00:51,03), 200m: 02:57,27 (00:39,06)
Indulások
10 - 50m Breaststroke Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
51.05
23 - 50m Backstroke Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
49.04
29 - 100m Freestyle Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:30.05
33 - 100m Backstroke Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
36 - 50m Freestyle Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
38 - 100m Breaststroke Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
2:00.89
 
Eredmények
10 - 50m Breaststroke Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
14.
RT +0.79
23 - 50m Backstroke Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
13.
RT +0.67
29 - 100m Freestyle Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
26.
50m: 00:44,02, 100m: 01:33,59 (00:49,57)
33 - 100m Backstroke Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
5.
RT +0.54 50m: 00:50,61, 100m: 01:45,69 (00:55,08)
36 - 50m Freestyle Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
28.
RT +0.88
38 - 100m Breaststroke Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
10.
RT +0.91 50m: 00:55,12, 100m: 01:55,72 (01:00,60)
Indulások
9 - 50m Breaststroke Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:00.96
22 - 50m Backstroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
59.09
35 - 50m Freestyle Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
53.04
 
Eredmények
9 - 50m Breaststroke Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
39.
RT +0.65
22 - 50m Backstroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
37.
RT +0.75
35 - 50m Freestyle Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
49.
RT +0.56
Indulások
9 - 50m Breaststroke Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
46.51
22 - 50m Backstroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
38.58
28 - 100m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:14.55
30 - 50m Butterfly Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
59.02
32 - 100m Backstroke Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:33.00
35 - 50m Freestyle Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
34.18
39 - 200m Ind. Medley Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
3:10.00
 
Eredmények
9 - 50m Breaststroke Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group C (Age class 2004)
7.
RT +0.96
22 - 50m Backstroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group C (Age class 2004)
5.
RT +0.86
28 - 100m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group C (Age class 2004)
6.
RT +0.93 50m: 00:37,34, 100m: 01:18,05 (00:40,71)
30 - 50m Butterfly Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group C (Age class 2004)
6.
RT +0.78
32 - 100m Backstroke Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group C (Age class 2004)
3.
RT +0.79 50m: 00:43,58, 100m: 01:28,71 (00:45,13)
35 - 50m Freestyle Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group C (Age class 2004)
11.
RT +01.03
39 - 200m Ind. Medley Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group C (Age class 2004)
6.
RT +0.94 50m: 00:42,68, 100m: 01:29,83 (00:47,15), 150m: 02:28,59 (00:58,76), 200m: 03:10,84 (00:42,25)
Indulások
23 - 50m Backstroke Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
50.67
29 - 100m Freestyle Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
31 - 50m Butterfly Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
36 - 50m Freestyle Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
41.43
 
Eredmények
23 - 50m Backstroke Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
11.
RT +0.68
29 - 100m Freestyle Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
21.
RT +0.92 50m: 00:41,20, 100m: 01:28,87 (00:47,67)
31 - 50m Butterfly Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
15.
RT +01.00
36 - 50m Freestyle Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
19.
RT +0.92
Indulások
10 - 50m Breaststroke Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
54.80
23 - 50m Backstroke Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
42.00
29 - 100m Freestyle Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:45.08
36 - 50m Freestyle Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
39.46
 
Eredmények
10 - 50m Breaststroke Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
13.
RT +0.70
23 - 50m Backstroke Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
14.
RT +01.07
29 - 100m Freestyle Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
25.
RT +0.63 50m: 00:42,27, 100m: 01:33,39 (00:51,12)
36 - 50m Freestyle Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
23.
Indulások
9 - 50m Breaststroke Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
59.24
30 - 50m Butterfly Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
35 - 50m Freestyle Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
42.10
 
Eredmények
9 - 50m Breaststroke Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group B (Age class 2005)
8.
RT +0.79
30 - 50m Butterfly Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group B (Age class 2005)
9.
RT +0.75
35 - 50m Freestyle Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group B (Age class 2005)
12.
RT +0.74
VELLA Luca
Indulások
16 - 400m Freestyle Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
6:12.01
19 - 200m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
2:52.78
23 - 50m Backstroke Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
41.20
29 - 100m Freestyle Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:17.89
31 - 50m Butterfly Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
45.42
36 - 50m Freestyle Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
35.85
40 - 200m Ind. Medley Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
3:25.78
 
Eredmények
16 - 400m Freestyle Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Open (Age class 1987-2006)
False start
19 - 200m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group B (Age class 2005)
8.
50m: 00:36,68, 100m: 01:19,24 (00:42,56), 150m: 02:03,09 (00:43,85), 200m: 02:43,95 (00:40,86)
23 - 50m Backstroke Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group B (Age class 2005)
6.
RT +0.85
29 - 100m Freestyle Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group B (Age class 2005)
8.
RT +0.66 50m: 00:36,33, 100m: 01:16,96 (00:40,63)
31 - 50m Butterfly Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group B (Age class 2005)
9.
RT +0.60
36 - 50m Freestyle Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group B (Age class 2005)
9.
40 - 200m Ind. Medley Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group B (Age class 2005)
6.
50m: 00:48,00, 100m: 01:38,03 (00:50,03), 150m: 02:40,12 (01:02,09), 200m: 03:21,83 (00:41,71)
Indulások
9 - 50m Breaststroke Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:00.83
18 - 200m Freestyle Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
22 - 50m Backstroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
52.62
30 - 50m Butterfly Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
35 - 50m Freestyle Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
45.96
 
Eredmények
9 - 50m Breaststroke Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
37.
18 - 200m Freestyle Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
13.
RT +0.48 50m: 00:48,96, 100m: 01:44,95 (00:55,99), 200m: 03:30,40 (01:45,45)
22 - 50m Backstroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
27.
RT +0.87
30 - 50m Butterfly Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
17.
35 - 50m Freestyle Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
29.
Indulások
9 - 50m Breaststroke Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
52.30
18 - 200m Freestyle Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
22 - 50m Backstroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
49.23
28 - 100m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:31.36
32 - 100m Backstroke Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
35 - 50m Freestyle Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
39.46
37 - 100m Breaststroke Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
2:01.01
 
Eredmények
9 - 50m Breaststroke Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
15.
18 - 200m Freestyle Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
12.
50m: 00:41,47, 100m: 01:31,08 (00:49,61), 150m: 02:21,80 (00:50,72), 200m: 03:08,71 (00:46,91)
22 - 50m Backstroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
18.
RT +0.65
28 - 100m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
18.
50m: 00:40,50, 100m: 01:26,18 (00:45,68)
32 - 100m Backstroke Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group A (Age class 2006-2010)
11.
RT +0.69 50m: 00:49,34, 100m: 01:42,37 (00:53,03)
35 - 50m Freestyle Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
20.
37 - 100m Breaststroke Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group A (Age class 2006-2010)
6.
50m: 00:49,93, 100m: 01:47,31 (00:57,38)
Indulások
4 - 800m Freestyle Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
12 - 100m Butterfly Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:23.38
16 - 400m Freestyle Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
5:09.43
19 - 200m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
2:19.31
23 - 50m Backstroke Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
36.71
29 - 100m Freestyle Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:04.97
31 - 50m Butterfly Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
33.96
36 - 50m Freestyle Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
29.54
40 - 200m Ind. Medley Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
2:45.34
 
Eredmények
4 - 800m Freestyle Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Open (Age class 1987-2006)
3.
RT +0.63 50m: 00:32,37, 100m: 01:09,02 (00:36,65), 150m: 01:46,44 (00:37,42), 200m: 02:24,21 (00:37,77)
250m: 03:02,50 (00:38,29), 300m: 03:39,89 (00:37,39), 350m: 04:17,00 (00:37,11), 400m: 04:54,25 (00:37,25)
450m: 05:31,90 (00:37,65), 500m: 06:10,38 (00:38,48), 550m: 06:47,68 (00:37,30), 600m: 07:25,72 (00:38,04)
650m: 08:03,11 (00:37,39), 700m: 08:40,94 (00:37,83), 750m: 09:17,92 (00:36,98), 800m: 09:53,46 (00:35,54)
12 - 100m Butterfly Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group C (Age class 2004)
3.
RT +0.69 50m: 00:32,93, 100m: 01:13,90 (00:40,97)
16 - 400m Freestyle Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Open (Age class 1987-2006)
9.
RT +0.69 50m: 00:32,92, 100m: 01:10,92 (00:38,00), 150m: 01:48,92 (00:38,00), 200m: 02:26,28 (00:37,36)
250m: 03:03,10 (00:36,82), 300m: 03:41,14 (00:38,04), 350m: 04:18,29 (00:37,15), 400m: 04:52,85 (00:34,56)
19 - 200m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group C (Age class 2004)
2.
RT +0.75 50m: 00:31,59, 100m: 01:07,15 (00:35,56), 150m: 01:43,98 (00:36,83), 200m: 02:19,29 (00:35,31)
23 - 50m Backstroke Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group C (Age class 2004)
4.
RT +0.79
29 - 100m Freestyle Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group C (Age class 2004)
3.
RT +0.73 50m: 00:30,41, 100m: 01:03,69 (00:33,28)
31 - 50m Butterfly Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group C (Age class 2004)
2.
RT +0.67
36 - 50m Freestyle Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group C (Age class 2004)
3.
RT +0.64
40 - 200m Ind. Medley Men MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group C (Age class 2004)
2.
RT +0.68 50m: 00:33,63, 100m: 01:15,52 (00:41,89), 150m: 02:04,34 (00:48,82), 200m: 02:38,93 (00:34,59)
Indulások
9 - 50m Breaststroke Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
46.63
28 - 100m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:26.00
30 - 50m Butterfly Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
42.19
35 - 50m Freestyle Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30
35.82
 
Eredmények
9 - 50m Breaststroke Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group B (Age class 2005)
7.
RT +0.72
28 - 100m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group B (Age class 2005)
11.
RT +0.67 100m: 01:18,15
30 - 50m Butterfly Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Group B (Age class 2005)
8.
RT +0.89
35 - 50m Freestyle Women MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 16:30 Group B (Age class 2005)
8.
RT +0.65