National Swimming Championships 28th June to 1st July 2018 (28.06.-01.07.2018) - Gzira

Ön itt van: Rendezvények > National Swimming Championships 28th June to 1st July 2018 > Egyesület
Egyesület - Részletek
SLIEMA ASC
IOC MLT (Malta)
Azonosító SLM
Indulások
18 - 4x50m Freestyle Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
2:01.42
36 - 4x100m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
4:29.38
55 - 4x50m Medley Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
2:16.99
73 - 4x100m Medley Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
5:03.21
 
Eredmények
18 - 4x50m Freestyle Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1986-2010)
3.
Fino Kristina (2001), RT +0.66 50m: 00:28,58
Frendo Martina (2004), 100m: 00:59,80 (00:31,22)
Friggieri Andria (2002), RT +0.54 150m: 01:29,37 (00:29,57)
Valletta Martina (2003), 200m: 01:58,03 (00:28,66)
36 - 4x100m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1986-2010)
1.
Fino Kristina (2001), RT +0.67 50m: 00:29,80, 100m: 01:01,77 (00:31,97)
Frendo Martina (2004), RT +0.72 150m: 01:35,67 (00:33,90), 200m: 02:13,93 (00:38,26)
Anastasi Carla (2002), RT +0.71 250m: 02:47,11 (00:33,18), 300m: 03:25,45 (00:38,34)
Friggieri Andria (2002), RT +0.58 350m: 03:56,34 (00:30,89), 400m: 04:29,26 (00:32,92)
55 - 4x50m Medley Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1986-2010)
2.
Friggieri Andria (2002), RT +0.63 50m: 00:32,72
Debono Filippa (2000), 100m: 01:11,62 (00:38,90)
Camilleri Martina (2008), RT +0.32 150m: 01:45,52 (00:33,90)
Fino Kristina (2001), 200m: 02:14,25 (00:28,73)
73 - 4x100m Medley Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1985-2009)
2.
Friggieri Andria (2002), RT +0.65 50m: 00:34,23, 100m: 01:11,36 (00:37,13)
Debono Filippa (2000), RT +0.47 150m: 01:52,62 (00:41,26), 200m: 02:43,07 (00:50,45)
Fino Kristina (2001), RT +0.31 250m: 03:16,07 (00:33,00), 300m: 03:54,98 (00:38,91)
Frendo Martina (2004), RT +0.72 350m: 04:28,49 (00:33,51), 400m: 05:05,82 (00:37,33)
Indulások
19 - 4x50m Freestyle Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:38.14
37 - 4x100m Freestyle Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
3:37.04
56 - 4x50m Medley Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:48.91
74 - 4x100m Medley Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
4:03.35
 
Eredmények
19 - 4x50m Freestyle Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1986-2010)
1.
Galea Matthew (1996), RT +0.65 50m: 00:24,33
Stafrace Michael (1998), 100m: 00:48,93 (00:24,60)
Mallia Simon (2002), RT +0.36 150m: 01:13,89 (00:24,96)
Wareing Thomas (1999), 200m: 01:38,20 (00:24,31)
37 - 4x100m Freestyle Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1986-2010)
1.
Galea Matthew (1996), RT +0.64 50m: 00:25,45, 100m: 00:53,46 (00:28,01)
Stafrace Michael (1998), RT +0.49 150m: 01:19,87 (00:26,41), 200m: 01:47,83 (00:27,96)
Sullivan Luke (2003), RT +0.42 250m: 02:14,75 (00:26,92), 300m: 02:44,31 (00:29,56)
Wareing Thomas (1999), RT +0.57 350m: 03:10,76 (00:26,45), 400m: 03:39,34 (00:28,58)
56 - 4x50m Medley Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1986-2010)
1.
Wareing Thomas (1999), RT +0.92 50m: 00:29,10
Stafrace Michael (1998), 100m: 00:58,55 (00:29,45)
Mallia Simon (2002), RT +0.55 150m: 01:25,14 (00:26,59)
Galea Matthew (1996), 200m: 01:48,97 (00:23,83)
74 - 4x100m Medley Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1985-2009)
1.
Wareing Thomas (1999), RT +01.09 50m: 00:30,02, 100m: 01:01,12 (00:31,10)
Stafrace Michael (1998), RT +0.42 150m: 01:31,98 (00:30,86), 200m: 02:08,43 (00:36,45)
Wareing Sean (2001), RT +0.64 250m: 02:37,06 (00:28,63), 300m: 03:11,22 (00:34,16)
Galea Matthew (1996), RT +0.60 350m: 03:36,69 (00:25,47), 400m: 04:04,67 (00:27,98)
Indulások
19 - 4x50m Freestyle Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:46.15
37 - 4x100m Freestyle Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
3:51.80
56 - 4x50m Medley Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
2:05.62
74 - 4x100m Medley Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
4:35.19
 
Eredmények
19 - 4x50m Freestyle Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1986-2010)
6.
Sullivan Luke (2003), RT +0.60 50m: 00:26,33
Camilleri Sean (2002), 100m: 00:54,91 (00:28,58)
D'Ascari Luca (2002), RT +0.27 150m: 01:23,00 (00:28,09)
Wareing Sean (2001), 200m: 01:48,76 (00:25,76)
37 - 4x100m Freestyle Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1986-2010)
2.
Mallia Simon (2002), RT +0.68 50m: 00:26,40, 100m: 00:56,23 (00:29,83)
Camilleri Sean (2002), RT +0.41 150m: 01:25,23 (00:29,00), 200m: 01:57,70 (00:32,47)
D'Ascari Luca (2002), RT +0.15 250m: 02:26,94 (00:29,24), 300m: 03:00,08 (00:33,14)
Wareing Sean (2001), RT +0.39 350m: 03:26,79 (00:26,71), 400m: 03:56,44 (00:29,65)
56 - 4x50m Medley Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1986-2010)
6.
Wareing Sean (2001), RT +0.71 50m: 00:30,91
Camilleri Sean (2002), 100m: 01:06,27 (00:35,36)
Formosa Luca (2003), RT +0.32 150m: 01:38,41 (00:32,14)
Sullivan Luke (2003), 200m: 02:03,94 (00:25,53)
74 - 4x100m Medley Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1985-2009)
Mallia Simon (2002)
Camilleri Sean (2002)
D'Ascari Luca (2002)
Sullivan Luke (2003)
FAST TAKE OVER IN THE 3RD CHANGE
Indulások
1 - 100m Backstroke Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:21.71
11 - 50m Breaststroke Women (Final Open) MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
41.59
21 - 100m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:11.45
29 - 50m Backstroke Women (Final Open) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
36.51
39 - 100m Butterfly Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:22.17
53 - 50m Freestyle Women (Final Open) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
31.03
71 - 50m Butterfly Women (Final Open) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
34.21
 
Eredmények
1 - 100m Backstroke Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1986-2001)
2.
RT +0.73 50m: 00:38,94, 100m: 01:21,87 (00:42,93)
11 - 50m Breaststroke Women (Final Open) MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1986-2001)
4.
RT +0.74
21 - 100m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1986-2001)
6.
RT +0.66 50m: 00:32,93, 100m: 01:10,34 (00:37,41)
29 - 50m Backstroke Women (Final Open) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1986-2001)
4.
RT +0.76
39 - 100m Butterfly Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1986-2001)
4.
RT +0.79 50m: 00:35,79, 100m: 01:22,11 (00:46,32)
53 - 50m Freestyle Women (Final Open) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1986-2001)
3.
RT +0.60
71 - 50m Butterfly Women (Final Open) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1986-2001)
3.
RT +0.64
Indulások
1 - 100m Backstroke Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:35.30
21 - 100m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:24.72
43 - 100m Breaststroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:47.43
 
Eredmények
1 - 100m Backstroke Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2006-2010)
50m: 00:44,60, 100m: 01:31,76 (00:47,16)
21 - 100m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2006-2010)
RT +0.85 100m: 01:20,05
43 - 100m Breaststroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2006-2010)
RT +0.79 50m: 00:51,94, 100m: 01:49,67 (00:57,73)
Indulások
7 - 50m Breaststroke Women (Final Group A) MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
52.67
67 - 50m Butterfly Women (Final Group A) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:04.47
 
Eredmények
7 - 50m Breaststroke Women (Final Group A) MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group A (Age class 2008-2010)
4.
67 - 50m Butterfly Women (Final Group A) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group A (Age class 2008-2010)
3.
RT +0.76
Indulások
21 - 100m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:12.79
39 - 100m Butterfly Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:36.21
57 - 200m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
2:40.15
70 - 50m Butterfly Women (Final Group D) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
39.80
 
Eredmények
21 - 100m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2002/2003)
8.
RT +0.62 50m: 00:33,59, 100m: 01:10,70 (00:37,11)
39 - 100m Butterfly Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2002/2003)
6.
RT +0.68 50m: 00:38,76, 100m: 01:31,75 (00:52,99)
57 - 200m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2002/2003)
10.
RT +0.80 50m: 00:36,92, 100m: 01:18,57 (00:41,65), 150m: 02:02,60 (00:44,03), 200m: 02:44,91 (00:42,31)
70 - 50m Butterfly Women (Final Group D) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2002/2003)
7.
RT +0.66
Indulások
1 - 100m Backstroke Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:19.47
21 - 100m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:12.84
29 - 50m Backstroke Women (Final Open) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
36.15
53 - 50m Freestyle Women (Final Open) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
31.61
71 - 50m Butterfly Women (Final Open) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
36.08
 
Eredmények
1 - 100m Backstroke Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1986-2001)
1.
RT +0.67 100m: 01:17,52
21 - 100m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1986-2001)
7.
RT +0.68 50m: 00:33,96, 100m: 01:10,46 (00:36,50)
29 - 50m Backstroke Women (Final Open) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1986-2001)
3.
RT +0.72
53 - 50m Freestyle Women (Final Open) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1986-2001)
4.
RT +0.75
71 - 50m Butterfly Women (Final Open) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1986-2001)
5.
RT +0.58
Indulások
21 - 100m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:06.05
23 - 200m Ind. Medley Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
2:43.22
41 - 200m Backstroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
2:38.89
 
Eredmények
21 - 100m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2002/2003)
RT +0.64 50m: 00:30,60, 100m: 01:05,25 (00:34,65)
23 - 200m Ind. Medley Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2002/2003)
RT +0.68 50m: 00:33,52, 100m: 01:12,94 (00:39,42), 150m: 02:06,43 (00:53,49), 200m: 02:43,94 (00:37,51)
41 - 200m Backstroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2002/2003)
RT +0.57 50m: 00:35,33, 100m: 01:14,83 (00:39,50), 150m: 01:57,16 (00:42,33), 200m: 02:39,19 (00:42,03)
Indulások
13 - 50m Freestyle Men (Final Group B) MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
29.84
31 - 50m Butterfly Men (Final Group B) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
35.07
42 - 100m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:06.89
45 - 50m Breaststroke Men (Final Group B) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
41.78
63 - 50m Backstroke Men (Final Group B) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
36.65
 
Eredmények
13 - 50m Freestyle Men (Final Group B) MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2005/2006)
1.
RT +0.83
31 - 50m Butterfly Men (Final Group B) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2005/2006)
1.
RT +0.79
42 - 100m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2005-2009)
1.
RT +0.77 50m: 00:30,54, 100m: 01:05,98 (00:35,44)
45 - 50m Breaststroke Men (Final Group B) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2005/2006)
2.
RT +0.66
63 - 50m Backstroke Men (Final Group B) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2005/2006)
1.
RT +0.66
Indulások
10 - 50m Breaststroke Women (Final Group D) MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
43.15
21 - 100m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:14.33
23 - 200m Ind. Medley Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
3:13.78
39 - 100m Butterfly Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:23.68
43 - 100m Breaststroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:34.42
70 - 50m Butterfly Women (Final Group D) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
35.71
 
Eredmények
10 - 50m Breaststroke Women (Final Group D) MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2002/2003)
6.
RT +0.81
21 - 100m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2002/2003)
10.
RT +0.74 50m: 00:33,69, 100m: 01:11,06 (00:37,37)
23 - 200m Ind. Medley Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2002/2003)
5.
RT +0.83 50m: 00:37,94, 100m: 01:27,77 (00:49,83), 150m: 02:20,61 (00:52,84), 200m: 03:02,28 (00:41,67)
39 - 100m Butterfly Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2002/2003)
4.
RT +0.85 50m: 00:36,03, 100m: 01:20,24 (00:44,21)
43 - 100m Breaststroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2002/2003)
5.
RT +0.79 50m: 00:46,34, 100m: 01:35,87 (00:49,53)
70 - 50m Butterfly Women (Final Group D) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2002/2003)
5.
RT +0.77
Indulások
2 - 100m Breaststroke Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:17.25
20 - 200m Breaststroke Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
2:54.07
22 - 200m Freestyle Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
2:23.77
42 - 100m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:04.60
47 - 50m Breaststroke Men (Final Group D) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
35.35
 
Eredmények
2 - 100m Breaststroke Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2001/2002)
5.
RT +0.62 50m: 00:35,17, 100m: 01:16,97 (00:41,80)
20 - 200m Breaststroke Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2001/2002)
2.
RT +0.67 50m: 00:37,56, 100m: 01:21,44 (00:43,88), 150m: 02:06,24 (00:44,80), 200m: 02:49,41 (00:43,17)
22 - 200m Freestyle Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2001/2002)
7.
RT +0.68 50m: 00:31,28, 100m: 01:06,10 (00:34,82), 150m: 01:42,67 (00:36,57), 200m: 02:17,89 (00:35,22)
42 - 100m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2001/2002)
7.
RT +0.65 50m: 00:29,40, 100m: 01:02,22 (00:32,82)
47 - 50m Breaststroke Men (Final Group D) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2001/2002)
7.
RT +0.66
Indulások
30 - 50m Butterfly Men (Final Group A) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
59.58
 
Eredmények
30 - 50m Butterfly Men (Final Group A) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group A (Age class 2007-2009)
7.
Indulások
1 - 100m Backstroke Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:32.35
8 - 50m Breaststroke Women (Final Group B) MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
47.30
21 - 100m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:19.05
23 - 200m Ind. Medley Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
3:08.14
43 - 100m Breaststroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:47.45
50 - 50m Freestyle Women (Final Group B) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
32.37
57 - 200m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
2:59.31
 
Eredmények
1 - 100m Backstroke Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2006-2010)
7.
50m: 00:44,45, 100m: 01:32,56 (00:48,11)
8 - 50m Breaststroke Women (Final Group B) MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2006/2007)
4.
21 - 100m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2006-2010)
3.
RT +0.78 50m: 00:33,62, 100m: 01:11,58 (00:37,96)
23 - 200m Ind. Medley Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2006-2010)
6.
RT +0.83 50m: 00:44,16, 100m: 01:36,51 (00:52,35), 150m: 02:31,83 (00:55,32), 200m: 03:12,83 (00:41,00)
43 - 100m Breaststroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2006-2010)
4.
RT +0.69 50m: 00:45,09, 100m: 01:35,67 (00:50,58)
50 - 50m Freestyle Women (Final Group B) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2006/2007)
2.
RT +0.84
57 - 200m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2006-2010)
3.
RT +0.62 50m: 00:36,08, 100m: 01:18,86 (00:42,78), 200m: 02:42,86 (01:24,00)
Indulások
12 - 50m Freestyle Men (Final Group A) MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
35.21
30 - 50m Butterfly Men (Final Group A) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
47.53
42 - 100m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:19.43
 
Eredmények
12 - 50m Freestyle Men (Final Group A) MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group A (Age class 2007-2009)
3.
RT +0.58
30 - 50m Butterfly Men (Final Group A) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group A (Age class 2007-2009)
3.
RT +0.55
42 - 100m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2005-2009)
17.
RT +0.60 50m: 00:37,14, 100m: 01:18,72 (00:41,58)
Indulások
2 - 100m Breaststroke Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:17.77
6 - 100m Butterfly Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:10.78
22 - 200m Freestyle Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
2:23.57
33 - 50m Butterfly Men (Final Group D) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
30.05
42 - 100m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:03.72
47 - 50m Breaststroke Men (Final Group D) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
33.88
 
Eredmények
2 - 100m Breaststroke Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2001/2002)
4.
RT +0.76 50m: 00:35,44, 100m: 01:16,39 (00:40,95)
6 - 100m Butterfly Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2001/2002)
7.
RT +0.73 50m: 00:32,57, 100m: 01:10,94 (00:38,37)
22 - 200m Freestyle Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2001/2002)
9.
RT +0.79 50m: 00:31,60, 100m: 01:06,70 (00:35,10), 150m: 01:44,39 (00:37,69), 200m: 02:22,86 (00:38,47)
33 - 50m Butterfly Men (Final Group D) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2001/2002)
7.
RT +0.73
42 - 100m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2001/2002)
10.
RT +0.70 50m: 00:30,15, 100m: 01:04,12 (00:33,97)
47 - 50m Breaststroke Men (Final Group D) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2001/2002)
6.
RT +0.79
Indulások
11 - 50m Breaststroke Women (Final Open) MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
39.93
53 - 50m Freestyle Women (Final Open) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
33.48
 
Eredmények
11 - 50m Breaststroke Women (Final Open) MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1986-2001)
3.
RT +0.58
53 - 50m Freestyle Women (Final Open) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1986-2001)
6.
RT +0.78
DELIN Maia
Indulások
1 - 100m Backstroke Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:32.92
21 - 100m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:24.73
43 - 100m Breaststroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:47.93
 
Eredmények
1 - 100m Backstroke Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2006-2010)
50m: 00:45,40, 100m: 01:33,16 (00:47,76)
21 - 100m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2006-2010)
50m: 00:39,26, 100m: 01:24,06 (00:44,80)
43 - 100m Breaststroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2006-2010)
50m: 00:49,43, 100m: 01:45,98 (00:56,55)
Indulások
2 - 100m Breaststroke Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:53.57
42 - 100m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:21.78
 
Eredmények
2 - 100m Breaststroke Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2005-2009)
8.
RT +0.62 50m: 00:50,76, 100m: 01:47,04 (00:56,28)
42 - 100m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2005-2009)
19.
50m: 00:38,66, 100m: 01:21,66 (00:43,00)
Indulások
38 - 100m Backstroke Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:57.10
62 - 50m Backstroke Men (Final Group A) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
51.36
 
Eredmények
38 - 100m Backstroke Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2005-2009)
10.
RT +0.83 100m: 01:50,14
62 - 50m Backstroke Men (Final Group A) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group A (Age class 2007-2009)
6.
RT +0.72
Indulások
2 - 100m Breaststroke Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:45.89
42 - 100m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:35.65
44 - 50m Breaststroke Men (Final Group A) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
49.45
 
Eredmények
2 - 100m Breaststroke Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2005-2009)
9.
50m: 00:53,14, 100m: 01:48,12 (00:54,98)
42 - 100m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2005-2009)
27.
50m: 00:42,77, 100m: 01:31,35 (00:48,58)
44 - 50m Breaststroke Men (Final Group A) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group A (Age class 2007-2009)
2.
Indulások
21 - 100m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:02.39
53 - 50m Freestyle Women (Final Open) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
29.03
57 - 200m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
2:16.13
71 - 50m Butterfly Women (Final Open) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
32.14
 
Eredmények
21 - 100m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1986-2001)
2.
RT +0.68 50m: 00:30,02, 100m: 01:02,42 (00:32,40)
53 - 50m Freestyle Women (Final Open) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1986-2001)
2.
RT +0.72
57 - 200m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1986-2001)
2.
RT +0.68 50m: 00:31,37, 100m: 01:05,66 (00:34,29), 150m: 01:41,28 (00:35,62), 200m: 02:15,18 (00:33,90)
71 - 50m Butterfly Women (Final Open) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1986-2001)
2.
RT +0.66
Indulások
2 - 100m Breaststroke Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:29.59
6 - 100m Butterfly Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:21.03
32 - 50m Butterfly Men (Final Group C) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
33.44
42 - 100m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:10.83
46 - 50m Breaststroke Men (Final Group C) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
40.57
60 - 200m Ind. Medley Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
3:06.79
 
Eredmények
2 - 100m Breaststroke Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group C (Age class 2003/2004)
6.
RT +0.59 50m: 00:41,08, 100m: 01:25,42 (00:44,34)
6 - 100m Butterfly Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group C (Age class 2003/2004)
4.
RT +0.60 50m: 00:38,04, 100m: 01:21,29 (00:43,25)
32 - 50m Butterfly Men (Final Group C) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group C (Age class 2003/2004)
6.
RT +0.76
42 - 100m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group C (Age class 2003/2004)
14.
RT +0.84 50m: 00:32,86, 100m: 01:10,99 (00:38,13)
46 - 50m Breaststroke Men (Final Group C) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group C (Age class 2003/2004)
5.
RT +0.73
60 - 200m Ind. Medley Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group C (Age class 2003/2004)
4.
RT +0.78 50m: 00:34,99, 100m: 01:23,38 (00:48,39), 150m: 02:11,96 (00:48,58), 200m: 02:51,56 (00:39,60)
Indulások
1 - 100m Backstroke Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:22.03
9 - 50m Breaststroke Women (Final Group C) MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
41.18
21 - 100m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:10.57
23 - 200m Ind. Medley Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
2:56.83
27 - 50m Backstroke Women (Final Group C) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
37.93
41 - 200m Backstroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
2:55.64
51 - 50m Freestyle Women (Final Group C) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
30.89
57 - 200m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
2:38.95
69 - 50m Butterfly Women (Final Group C) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
35.66
 
Eredmények
1 - 100m Backstroke Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group C (Age class 2004/2005)
4.
50m: 00:39,12, 100m: 01:19,63 (00:40,51)
9 - 50m Breaststroke Women (Final Group C) MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group C (Age class 2004/2005)
8.
RT +0.73
21 - 100m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group C (Age class 2004/2005)
6.
RT +0.58 50m: 00:33,34, 100m: 01:09,70 (00:36,36)
23 - 200m Ind. Medley Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group C (Age class 2004/2005)
7.
RT +0.82 50m: 00:36,65, 100m: 01:21,29 (00:44,64), 150m: 02:17,96 (00:56,67), 200m: 03:01,49 (00:43,53)
27 - 50m Backstroke Women (Final Group C) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group C (Age class 2004/2005)
4.
RT +0.68
41 - 200m Backstroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group C (Age class 2004/2005)
3.
RT +0.70 50m: 00:39,30, 100m: 01:23,57 (00:44,27), 150m: 02:08,40 (00:44,83), 200m: 02:51,52 (00:43,12)
51 - 50m Freestyle Women (Final Group C) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group C (Age class 2004/2005)
5.
RT +0.55
57 - 200m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group C (Age class 2004/2005)
5.
50m: 00:35,55, 100m: 01:16,60 (00:41,05), 150m: 01:57,84 (00:41,24), 200m: 02:36,67 (00:38,83)
69 - 50m Butterfly Women (Final Group C) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group C (Age class 2004/2005)
6.
RT +0.60
Indulások
1 - 100m Backstroke Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:09.47
28 - 50m Backstroke Women (Final Group D) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
33.36
41 - 200m Backstroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
2:28.50
57 - 200m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
2:16.63
 
Eredmények
1 - 100m Backstroke Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2002/2003)
1.
RT +0.77 50m: 00:34,08, 100m: 01:09,52 (00:35,44)
28 - 50m Backstroke Women (Final Group D) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2002/2003)
1.
RT +0.62
41 - 200m Backstroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2002/2003)
1.
RT +0.83 50m: 00:34,77, 100m: 01:12,25 (00:37,48), 150m: 01:50,82 (00:38,57), 200m: 02:28,76 (00:37,94)
57 - 200m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2002/2003)
1.
RT +0.56 50m: 00:31,85, 100m: 01:06,52 (00:34,67), 150m: 01:41,95 (00:35,43), 200m: 02:15,79 (00:33,84)
Indulások
16 - 50m Freestyle Men (Final Open) MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
24.47
22 - 200m Freestyle Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:57.66
42 - 100m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
53.73
66 - 50m Backstroke Men (Final Open) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
28.67
 
Eredmények
16 - 50m Freestyle Men (Final Open) MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1986-2000)
2.
RT +0.65
22 - 200m Freestyle Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1985-2000)
1.
RT +0.63 50m: 00:26,67, 100m: 00:56,16 (00:29,49), 150m: 01:26,41 (00:30,25), 200m: 01:56,68 (00:30,27)
42 - 100m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1985-2000)
1.
RT +0.63 50m: 00:25,23, 100m: 00:53,26 (00:28,03)
66 - 50m Backstroke Men (Final Open) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1986-2000)
1.
RT +0.63
Indulások
2 - 100m Breaststroke Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:34.58
13 - 50m Freestyle Men (Final Group B) MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
33.32
20 - 200m Breaststroke Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
3:24.85
22 - 200m Freestyle Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
2:36.40
31 - 50m Butterfly Men (Final Group B) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
40.58
38 - 100m Backstroke Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:29.18
42 - 100m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:13.23
45 - 50m Breaststroke Men (Final Group B) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
43.19
63 - 50m Backstroke Men (Final Group B) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
39.22
 
Eredmények
2 - 100m Breaststroke Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2005-2009)
2.
RT +0.57 50m: 00:42,95, 100m: 01:33,30 (00:50,35)
13 - 50m Freestyle Men (Final Group B) MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2005/2006)
5.
RT +0.59
20 - 200m Breaststroke Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2005-2009)
1.
RT +0.79 50m: 00:45,47, 100m: 01:36,12 (00:50,65), 150m: 02:26,52 (00:50,40), 200m: 03:16,20 (00:49,68)
22 - 200m Freestyle Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2005-2009)
4.
50m: 00:35,72, 100m: 01:15,63 (00:39,91), 150m: 01:56,55 (00:40,92), 200m: 02:35,19 (00:38,64)
31 - 50m Butterfly Men (Final Group B) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2005/2006)
8.
RT +0.57
38 - 100m Backstroke Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2005-2009)
4.
RT +0.75 50m: 00:41,99, 100m: 01:26,25 (00:44,26)
42 - 100m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2005-2009)
5.
RT +0.61 50m: 00:33,55, 100m: 01:10,46 (00:36,91)
45 - 50m Breaststroke Men (Final Group B) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2005/2006)
5.
RT +0.59
63 - 50m Backstroke Men (Final Group B) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2005/2006)
3.
RT +0.78
Indulások
9 - 50m Breaststroke Women (Final Group C) MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
41.09
21 - 100m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:16.10
23 - 200m Ind. Medley Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
3:08.64
43 - 100m Breaststroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:39.17
57 - 200m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
2:52.64
61 - 200m Breaststroke Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
3:35.30
 
Eredmények
9 - 50m Breaststroke Women (Final Group C) MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group C (Age class 2004/2005)
4.
RT +0.80
21 - 100m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group C (Age class 2004/2005)
9.
RT +0.74 50m: 00:33,85, 100m: 01:12,90 (00:39,05)
23 - 200m Ind. Medley Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group C (Age class 2004/2005)
8.
RT +0.61 50m: 00:38,45, 100m: 01:30,67 (00:52,22), 150m: 02:26,39 (00:55,72), 200m: 03:08,54 (00:42,15)
43 - 100m Breaststroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group C (Age class 2004/2005)
8.
RT +0.78 50m: 00:46,40, 100m: 01:37,66 (00:51,26)
57 - 200m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group C (Age class 2004/2005)
7.
RT +0.77 50m: 00:37,52, 100m: 01:18,68 (00:41,16), 150m: 02:01,35 (00:42,67), 200m: 02:41,24 (00:39,89)
61 - 200m Breaststroke Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group C (Age class 2004/2005)
6.
50m: 00:49,49, 100m: 01:43,76 (00:54,27), 150m: 02:38,24 (00:54,48), 200m: 03:30,22 (00:51,98)
Indulások
6 - 100m Butterfly Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:02.15
15 - 50m Freestyle Men (Final Group D) MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
25.36
33 - 50m Butterfly Men (Final Group D) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
26.75
42 - 100m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
56.75
 
Eredmények
6 - 100m Butterfly Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2001/2002)
5.
RT +0.68 50m: 00:27,76, 100m: 01:02,55 (00:34,79)
15 - 50m Freestyle Men (Final Group D) MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2001/2002)
4.
RT +0.70
33 - 50m Butterfly Men (Final Group D) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2001/2002)
2.
RT +0.68
42 - 100m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2001/2002)
3.
RT +0.71 50m: 00:26,99, 100m: 00:56,32 (00:29,33)
Indulások
5 - 400m Freestyle Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
5:25.25
21 - 100m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:11.70
23 - 200m Ind. Medley Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
2:57.99
39 - 100m Butterfly Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:22.25
43 - 100m Breaststroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:35.54
57 - 200m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
2:34.50
 
Eredmények
5 - 400m Freestyle Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1986-2007)
10.
RT +0.67 50m: 00:36,29, 100m: 01:15,83 (00:39,54), 150m: 01:56,73 (00:40,90), 200m: 02:37,83 (00:41,10)
250m: 03:18,82 (00:40,99), 300m: 03:59,39 (00:40,57), 350m: 04:39,76 (00:40,37), 400m: 05:18,63 (00:38,87)
21 - 100m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2002/2003)
9.
RT +0.76 50m: 00:34,16, 100m: 01:10,78 (00:36,62)
23 - 200m Ind. Medley Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2002/2003)
4.
RT +0.65 50m: 00:37,86, 100m: 01:26,89 (00:49,03), 150m: 02:17,97 (00:51,08), 200m: 02:58,48 (00:40,51)
39 - 100m Butterfly Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2002/2003)
5.
RT +0.66 50m: 00:37,74, 100m: 01:22,08 (00:44,34)
43 - 100m Breaststroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2002/2003)
4.
RT +0.65 50m: 00:44,50, 100m: 01:33,56 (00:49,06)
57 - 200m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2002/2003)
7.
RT +0.72 50m: 00:34,99, 100m: 01:14,06 (00:39,07), 150m: 01:54,40 (00:40,34), 200m: 02:34,05 (00:39,65)
Indulások
21 - 100m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:28.90
 
Eredmények
21 - 100m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2006-2010)
RT +0.95 50m: 00:41,88, 100m: 01:28,75 (00:46,87)
Indulások
1 - 100m Backstroke Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:31.04
3 - 200m Butterfly Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
3:09.26
8 - 50m Breaststroke Women (Final Group B) MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
46.92
21 - 100m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:16.14
23 - 200m Ind. Medley Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
2:57.75
26 - 50m Backstroke Women (Final Group B) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
40.90
39 - 100m Butterfly Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:23.11
43 - 100m Breaststroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:43.23
50 - 50m Freestyle Women (Final Group B) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
34.37
68 - 50m Butterfly Women (Final Group B) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
36.85
 
Eredmények
1 - 100m Backstroke Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2006-2010)
4.
50m: 00:41,78, 100m: 01:25,67 (00:43,89)
3 - 200m Butterfly Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2006-2010)
1.
50m: 00:40,12, 100m: 01:28,01 (00:47,89), 150m: 02:19,17 (00:51,16), 200m: 03:07,47 (00:48,30)
8 - 50m Breaststroke Women (Final Group B) MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2006/2007)
6.
21 - 100m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2006-2010)
6.
RT +0.52 50m: 00:35,61, 100m: 01:14,07 (00:38,46)
23 - 200m Ind. Medley Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2006-2010)
3.
RT +0.55 50m: 00:37,25, 100m: 01:23,60 (00:46,35), 150m: 02:19,72 (00:56,12), 200m: 02:59,18 (00:39,46)
26 - 50m Backstroke Women (Final Group B) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2006/2007)
5.
RT +0.66
39 - 100m Butterfly Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2006-2010)
2.
RT +0.58 50m: 00:38,11, 100m: 01:24,45 (00:46,34)
43 - 100m Breaststroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2006-2010)
7.
50m: 00:46,95, 100m: 01:39,44 (00:52,49)
50 - 50m Freestyle Women (Final Group B) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2006/2007)
6.
RT +0.56
68 - 50m Butterfly Women (Final Group B) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2006/2007)
4.
Indulások
1 - 100m Backstroke Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:43.97
21 - 100m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:29.50
 
Eredmények
1 - 100m Backstroke Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2006-2010)
50m: 00:51,41, 100m: 01:43,64 (00:52,23)
21 - 100m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2006-2010)
RT +0.70 50m: 00:43,91, 100m: 01:29,36 (00:45,45)
Indulások
1 - 100m Backstroke Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:28.92
5 - 400m Freestyle Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
5:47.48
21 - 100m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:15.39
23 - 200m Ind. Medley Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
3:13.48
57 - 200m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
2:43.92
 
Eredmények
1 - 100m Backstroke Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2006-2010)
RT +0.66 50m: 00:42,79, 100m: 01:26,88 (00:44,09)
5 - 400m Freestyle Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1986-2007)
RT +0.56 50m: 00:38,94, 100m: 01:22,21 (00:43,27), 150m: 02:06,74 (00:44,53), 200m: 02:51,46 (00:44,72)
250m: 03:35,67 (00:44,21), 300m: 04:19,77 (00:44,10), 350m: 05:03,17 (00:43,40), 400m: 05:43,50 (00:40,33)
21 - 100m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2006-2010)
50m: 00:35,20, 100m: 01:12,76 (00:37,56)
23 - 200m Ind. Medley Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2006-2010)
RT +0.34 50m: 00:42,20, 100m: 01:29,04 (00:46,84), 150m: 02:27,64 (00:58,60), 200m: 03:06,44 (00:38,80)
57 - 200m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2006-2010)
50m: 00:36,47, 100m: 01:18,00 (00:41,53), 150m: 02:00,28 (00:42,28), 200m: 02:40,91 (00:40,63)
Indulások
7 - 50m Breaststroke Women (Final Group A) MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
57.88
 
Eredmények
7 - 50m Breaststroke Women (Final Group A) MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group A (Age class 2008-2010)
6.
RT +0.84
Indulások
43 - 100m Breaststroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:45.23
 
Eredmények
43 - 100m Breaststroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group C (Age class 2004/2005)
10.
RT +0.63 50m: 00:48,79, 100m: 01:44,30 (00:55,51)
Indulások
2 - 100m Breaststroke Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:05.21
34 - 50m Butterfly Men (Final Open) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
26.00
48 - 50m Breaststroke Men (Final Open) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
30.10
 
Eredmények
2 - 100m Breaststroke Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1986-2000)
1.
RT +0.60 50m: 00:30,51, 100m: 01:06,31 (00:35,80)
34 - 50m Butterfly Men (Final Open) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1986-2000)
2.
RT +0.61
48 - 50m Breaststroke Men (Final Open) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1986-2000)
1.
RT +0.64
Indulások
2 - 100m Breaststroke Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:54.21
 
Eredmények
2 - 100m Breaststroke Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2005-2009)
11.
50m: 00:51,11, 100m: 01:50,36 (00:59,25)
Indulások
21 - 100m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:14.41
23 - 200m Ind. Medley Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
3:10.24
43 - 100m Breaststroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:37.96
57 - 200m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
2:49.56
 
Eredmények
21 - 100m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2002/2003)
RT +0.82 50m: 00:36,08, 100m: 01:13,67 (00:37,59)
23 - 200m Ind. Medley Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2002/2003)
RT +0.83 50m: 00:42,23, 100m: 01:35,59 (00:53,36), 150m: 02:30,38 (00:54,79), 200m: 03:10,93 (00:40,55)
43 - 100m Breaststroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2002/2003)
RT +0.73 50m: 00:45,36, 100m: 01:37,57 (00:52,21)
57 - 200m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2002/2003)
RT +0.64 50m: 00:37,79, 100m: 01:19,56 (00:41,77), 150m: 02:02,29 (00:42,73), 200m: 02:42,81 (00:40,52)
Indulások
2 - 100m Breaststroke Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:13.95
6 - 100m Butterfly Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:03.83
14 - 50m Freestyle Men (Final Group C) MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
26.15
22 - 200m Freestyle Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
2:04.15
32 - 50m Butterfly Men (Final Group C) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
28.52
42 - 100m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
56.59
46 - 50m Breaststroke Men (Final Group C) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
32.27
60 - 200m Ind. Medley Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
2:27.34
 
Eredmények
2 - 100m Breaststroke Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group C (Age class 2003/2004)
1.
RT +0.70 50m: 00:33,41, 100m: 01:13,26 (00:39,85)
6 - 100m Butterfly Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group C (Age class 2003/2004)
1.
RT +0.68 50m: 00:28,96, 100m: 01:04,23 (00:35,27)
14 - 50m Freestyle Men (Final Group C) MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group C (Age class 2003/2004)
1.
RT +0.71
22 - 200m Freestyle Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group C (Age class 2003/2004)
1.
RT +0.71 50m: 00:27,76, 100m: 00:59,03 (00:31,27), 150m: 01:32,38 (00:33,35), 200m: 02:05,75 (00:33,37)
32 - 50m Butterfly Men (Final Group C) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group C (Age class 2003/2004)
1.
RT +0.71
42 - 100m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group C (Age class 2003/2004)
1.
RT +0.70 50m: 00:26,77, 100m: 00:56,10 (00:29,33)
46 - 50m Breaststroke Men (Final Group C) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group C (Age class 2003/2004)
1.
RT +0.68
60 - 200m Ind. Medley Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group C (Age class 2003/2004)
1.
RT +0.69 50m: 00:30,15, 100m: 01:11,01 (00:40,86), 150m: 01:51,14 (00:40,13), 200m: 02:24,71 (00:33,57)
Indulások
22 - 200m Freestyle Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
2:50.50
42 - 100m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:17.29
 
Eredmények
22 - 200m Freestyle Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2005-2009)
10.
50m: 00:38,85, 100m: 01:22,33 (00:43,48), 150m: 02:07,68 (00:45,35), 200m: 02:45,62 (00:37,94)
42 - 100m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2005-2009)
10.
50m: 00:36,72, 100m: 01:14,64 (00:37,92)
Indulások
10 - 50m Breaststroke Women (Final Group D) MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
38.20
 
Eredmények
10 - 50m Breaststroke Women (Final Group D) MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2002/2003)
1.
RT +0.60
Indulások
2 - 100m Breaststroke Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:34.30
42 - 100m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:20.87
45 - 50m Breaststroke Men (Final Group B) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
44.66
 
Eredmények
2 - 100m Breaststroke Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2005-2009)
4.
RT +0.77 50m: 00:43,37, 100m: 01:35,35 (00:51,98)
42 - 100m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2005-2009)
15.
RT +0.77 50m: 00:36,76, 100m: 01:18,02 (00:41,26)
45 - 50m Breaststroke Men (Final Group B) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2005/2006)
1.
RT +0.71
Indulások
6 - 100m Butterfly Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:03.37
15 - 50m Freestyle Men (Final Group D) MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
26.47
24 - 400m Ind. Medley Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
5:15.53
33 - 50m Butterfly Men (Final Group D) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
28.26
38 - 100m Backstroke Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:07.77
42 - 100m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
57.50
60 - 200m Ind. Medley Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
2:23.08
65 - 50m Backstroke Men (Final Group D) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
31.74
 
Eredmények
6 - 100m Butterfly Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2001/2002)
3.
RT +0.64 50m: 00:28,56, 100m: 01:01,66 (00:33,10)
15 - 50m Freestyle Men (Final Group D) MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2001/2002)
6.
RT +0.69
24 - 400m Ind. Medley Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1986-2006)
2.
RT +0.70 50m: 00:31,65, 100m: 01:10,14 (00:38,49), 150m: 01:50,28 (00:40,14), 200m: 02:29,87 (00:39,59)
250m: 03:13,71 (00:43,84), 300m: 03:59,02 (00:45,31), 350m: 04:32,90 (00:33,88), 400m: 05:06,16 (00:33,26)
33 - 50m Butterfly Men (Final Group D) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2001/2002)
3.
RT +0.70
38 - 100m Backstroke Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2001/2002)
1.
RT +0.70 50m: 00:31,45, 100m: 01:05,22 (00:33,77)
42 - 100m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2001/2002)
5.
RT +0.67 50m: 00:27,40, 100m: 00:56,87 (00:29,47)
60 - 200m Ind. Medley Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2001/2002)
3.
RT +0.69 50m: 00:28,95, 100m: 01:05,67 (00:36,72), 150m: 01:49,09 (00:43,42), 200m: 02:21,11 (00:32,02)
65 - 50m Backstroke Men (Final Group D) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group D (Age class 2001/2002)
2.
RT +0.66
Indulások
4 - 200m Backstroke Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
2:10.32
24 - 400m Ind. Medley Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
4:44.35
38 - 100m Backstroke Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:00.17
60 - 200m Ind. Medley Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
2:11.57
 
Eredmények
4 - 200m Backstroke Men MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1986-2000)
1.
RT +0.67 50m: 00:30,49, 100m: 01:03,29 (00:32,80), 150m: 01:36,87 (00:33,58), 200m: 02:08,87 (00:32,00)
24 - 400m Ind. Medley Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1986-2006)
1.
RT +0.73 50m: 00:29,55, 100m: 01:04,63 (00:35,08), 150m: 01:40,51 (00:35,88), 200m: 02:15,62 (00:35,11)
250m: 02:56,63 (00:41,01), 300m: 03:38,59 (00:41,96), 350m: 04:11,57 (00:32,98), 400m: 04:42,02 (00:30,45)
38 - 100m Backstroke Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1986-2000)
1.
RT +0.70 50m: 00:29,58, 100m: 00:59,93 (00:30,35)
60 - 200m Ind. Medley Men MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Open (Age class 1986-2000)
2.
RT +0.75 50m: 00:28,60, 100m: 01:01,37 (00:32,77), 150m: 01:40,27 (00:38,90), 200m: 02:10,24 (00:29,97)
Indulások
67 - 50m Butterfly Women (Final Group A) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:06.50
 
Eredmények
67 - 50m Butterfly Women (Final Group A) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group A (Age class 2008-2010)
4.
Indulások
42 - 100m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:40.75
 
Eredmények
42 - 100m Freestyle Men MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2005-2009)
28.
RT +0.65 50m: 00:48,40, 100m: 01:44,08 (00:55,68)
Indulások
1 - 100m Backstroke Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:32.08
8 - 50m Breaststroke Women (Final Group B) MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
44.28
21 - 100m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:18.53
23 - 200m Ind. Medley Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
3:02.74
26 - 50m Backstroke Women (Final Group B) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
41.97
43 - 100m Breaststroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
1:40.03
50 - 50m Freestyle Women (Final Group B) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
34.66
57 - 200m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
2:55.64
68 - 50m Butterfly Women (Final Group B) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00
36.88
 
Eredmények
1 - 100m Backstroke Women MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2006-2010)
5.
50m: 00:42,16, 100m: 01:27,64 (00:45,48)
8 - 50m Breaststroke Women (Final Group B) MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2006/2007)
5.
RT +0.62
21 - 100m Freestyle Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2006-2010)
4.
RT +0.59 50m: 00:35,55, 100m: 01:13,53 (00:37,98)
23 - 200m Ind. Medley Women MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2006-2010)
5.
50m: 00:38,24, 100m: 01:25,93 (00:47,69), 150m: 02:20,98 (00:55,05), 200m: 03:02,98 (00:42,00)
26 - 50m Backstroke Women (Final Group B) MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2006/2007)
4.
RT +0.58
43 - 100m Breaststroke Women MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2006-2010)
6.
RT +0.70 50m: 00:45,62, 100m: 01:36,97 (00:51,35)
50 - 50m Freestyle Women (Final Group B) MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2006/2007)
5.
57 - 200m Freestyle Women MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2006-2010)
6.
RT +0.66 50m: 00:37,74, 100m: 01:20,04 (00:42,30), 150m: 02:02,87 (00:42,83), 200m: 02:45,53 (00:42,66)
68 - 50m Butterfly Women (Final Group B) MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 17:00, Kezdés 18:00 Group B (Age class 2006/2007)
5.