OÖ Landesmeisterschaften - Lange Strecken 2019 (03.-04.05.2019) - OÖ Landessportschule, Olympiastützpunkt

Ön itt van: Rendezvények > OÖ Landesmeisterschaften - Lange Strecken 2019 > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
EHMEIR Lena Johanna
Neme Nő/k
szül.idő 2005
Egyesület 1. USC TRAUN AUT (Austria)
Indulások
1 - 800m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
11:20.86
10 - 400m Lagen Damen MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 09:00, Kezdés 10:00
Eredmények
1 - 800m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Allgemeine Klasse
16.
RT +0.63 50m: 00:34,54, 100m: 01:16,19 (00:41,65), 150m: 01:57,59 (00:41,40), 200m: 02:39,47 (00:41,88)
250m: 03:21,12 (00:41,65), 300m: 04:02,70 (00:41,58), 350m: 04:44,96 (00:42,26), 400m: 05:27,32 (00:42,36)
450m: 06:08,94 (00:41,62), 500m: 06:50,19 (00:41,25), 550m: 07:31,65 (00:41,46), 600m: 08:13,12 (00:41,47)
650m: 08:54,10 (00:40,98), 700m: 09:35,22 (00:41,12), 750m: 10:15,50 (00:40,28), 800m: 10:54,13 (00:38,63)
1 - 800m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Jugend II & I
4.
RT +0.63 50m: 00:34,54, 100m: 01:16,19 (00:41,65), 150m: 01:57,59 (00:41,40), 200m: 02:39,47 (00:41,88)
250m: 03:21,12 (00:41,65), 300m: 04:02,70 (00:41,58), 350m: 04:44,96 (00:42,26), 400m: 05:27,32 (00:42,36)
450m: 06:08,94 (00:41,62), 500m: 06:50,19 (00:41,25), 550m: 07:31,65 (00:41,46), 600m: 08:13,12 (00:41,47)
650m: 08:54,10 (00:40,98), 700m: 09:35,22 (00:41,12), 750m: 10:15,50 (00:40,28), 800m: 10:54,13 (00:38,63)
10 - 400m Lagen Damen MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 09:00, Kezdés 10:00 Allgemeine Klasse
25.
RT +0.74 50m: 00:38,12, 100m: 01:26,30 (00:48,18), 150m: 02:14,81 (00:48,51), 200m: 03:03,29 (00:48,48)
250m: 03:58,99 (00:55,70), 300m: 05:00,24 (01:01,25), 350m: 05:44,17 (00:43,93), 400m: 06:27,23 (00:43,06)
10 - 400m Lagen Damen MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 09:00, Kezdés 10:00 Jugend II & I
10.
RT +0.74 50m: 00:38,12, 100m: 01:26,30 (00:48,18), 150m: 02:14,81 (00:48,51), 200m: 03:03,29 (00:48,48)
250m: 03:58,99 (00:55,70), 300m: 05:00,24 (01:01,25), 350m: 05:44,17 (00:43,93), 400m: 06:27,23 (00:43,06)