Wiener Cup 2019 Runde 1 (13.01.2019) - Wien-Floridsdorf

Ön itt van: Rendezvények > Wiener Cup 2019 Runde 1 > Egyesület
Egyesület - Részletek
EW DONAU SC 1903
IOC AUT (Austria)
LSC WI
Azonosító DONAU
Indulások
4 - 4x50m Freistil Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
 
Eredmények
4 - 4x50m Freistil Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schülerklasse
4.
Dokic Alexander (2008), RT +0.49 50m: 00:32,35
Kampits Dominik (2007), RT +0.69 100m: 01:09,55 (00:37,20)
Abdel Rahman Ayman (2008), RT +0.37 150m: 01:43,58 (00:34,03)
Pohanka Valentin (2008), RT +0.68 200m: 02:18,24 (00:34,66)
Indulások
3 - 4x50m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
 
Eredmények
3 - 4x50m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schülerklasse
6.
Schmid Bianca (2008), 50m: 00:37,07
Barat Emma (2008), 100m: 01:14,84 (00:37,77)
Reif Yuma (2007), RT +0.06 150m: 01:51,74 (00:36,90)
Redak Olga (2007), RT +0.19 200m: 02:24,66 (00:32,92)
Indulások
10 - 50m Schmetterling Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
38.76
14 - 100m Freistil Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
1:20.55
16 - 200m Rücken Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
3:21.31
 
Eredmények
10 - 50m Schmetterling Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 3
5.
RT +0.67 50m: 00:40,67
14 - 100m Freistil Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 3
5.
RT +0.60 50m: 00:35,93, 100m: 01:16,44 (00:40,51)
16 - 200m Rücken Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 3
7.
RT +0.82 50m: 00:45,66, 100m: 01:34,61 (00:48,95), 150m: 02:26,00 (00:51,39), 200m: 03:17,63 (00:51,63)
BARAT Emma
Indulások
7 - 50m Schmetterling Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
50.62
13 - 100m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
1:31.18
15 - 200m Rücken Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
3:43.22
 
Eredmények
7 - 50m Schmetterling Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 3
16.
13 - 100m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 3
10.
50m: 00:40,94, 100m: 01:23,95 (00:43,01)
15 - 200m Rücken Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 3
9.
RT +0.69 50m: 00:47,56, 100m: 01:39,40 (00:51,84), 150m: 02:30,07 (00:50,67), 200m: 03:19,21 (00:49,14)
Indulások
10 - 50m Schmetterling Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
43.91
14 - 100m Freistil Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
1:20.42
16 - 200m Rücken Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
3:08.51
 
Eredmények
10 - 50m Schmetterling Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 3
7.
RT +0.61 50m: 00:43,72
14 - 100m Freistil Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 3
2.
RT +0.70 50m: 00:34,19, 100m: 01:12,21 (00:38,02)
16 - 200m Rücken Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 3
5.
RT +0.70 50m: 00:41,83, 100m: 01:27,60 (00:45,77), 150m: 02:13,31 (00:45,71), 200m: 02:56,57 (00:43,26)
Indulások
5 - 25m Rücken Damen Kindgerecht MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
8 - 25m Schmetterling Damen Kindgerecht MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
11 - 25m Brust Damen Kindgerecht MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
 
Eredmények
5 - 25m Rücken Damen Kindgerecht MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Mini Cup - Kinderklasse
1.
8 - 25m Schmetterling Damen Kindgerecht MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Mini Cup - Kinderklasse
1.
11 - 25m Brust Damen Kindgerecht MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Mini Cup - Kinderklasse
2.
Indulások
5 - 25m Rücken Damen Kindgerecht MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
8 - 25m Schmetterling Damen Kindgerecht MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
 
Eredmények
5 - 25m Rücken Damen Kindgerecht MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Mini Cup - Kinderklasse
21.
8 - 25m Schmetterling Damen Kindgerecht MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Mini Cup - Kinderklasse
17.
GADNER Ben
Indulások
10 - 50m Schmetterling Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
55.43
14 - 100m Freistil Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
1:46.68
 
Eredmények
10 - 50m Schmetterling Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 2
15.
RT +0.66 50m: 00:58,98
14 - 100m Freistil Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 2
11.
50m: 00:44,07, 100m: 01:37,67 (00:53,60)
Indulások
7 - 50m Schmetterling Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
13 - 100m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
 
Eredmények
7 - 50m Schmetterling Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler I
11.
13 - 100m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 1
11.
50m: 00:51,40, 100m: 01:51,40 (01:00,00)
Indulások
10 - 50m Schmetterling Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
43.12
14 - 100m Freistil Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
1:30.56
16 - 200m Rücken Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
3:33.30
 
Eredmények
10 - 50m Schmetterling Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 4
14.
RT +0.73 50m: 00:44,54
14 - 100m Freistil Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 4
17.
RT +0.71 50m: 00:42,20, 100m: 01:29,24 (00:47,04)
16 - 200m Rücken Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 4
13.
RT +0.68 50m: 00:48,51, 100m: 01:45,61 (00:57,10), 150m: 02:43,03 (00:57,42), 200m: 03:30,09 (00:47,06)
KOHL Paula
Indulások
7 - 50m Schmetterling Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
54.76
13 - 100m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
1:41.52
 
Eredmények
7 - 50m Schmetterling Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 4
19.
RT +0.78 50m: 00:49,40
13 - 100m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 4
18.
RT +0.88 50m: 00:44,34, 100m: 01:32,13 (00:47,79)
Indulások
 
Eredmények
7 - 50m Schmetterling Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 2
Abgemeldet.
13 - 100m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 2
Abgemeldet.
15 - 200m Rücken Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 2
Abgemeldet.
Indulások
10 - 50m Schmetterling Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
42.52
14 - 100m Freistil Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
1:23.97
16 - 200m Rücken Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
 
Eredmények
10 - 50m Schmetterling Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 3
6.
RT +0.54 50m: 00:43,23
14 - 100m Freistil Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 3
9.
RT +0.58 50m: 00:38,48, 100m: 01:19,94 (00:41,46)
16 - 200m Rücken Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 3
11.
RT +01.71 50m: 00:49,29, 100m: 01:42,52 (00:53,23), 150m: 02:37,86 (00:55,34), 200m: 03:30,45 (00:52,59)
Indulások
13 - 100m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
1:43.17
 
Eredmények
13 - 100m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 3
23.
50m: 00:49,57, 100m: 01:46,76 (00:57,19)
REDAK Olga
Indulások
7 - 50m Schmetterling Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
40.75
13 - 100m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
1:23.50
15 - 200m Rücken Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
3:56.42
 
Eredmények
7 - 50m Schmetterling Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 4
8.
RT +0.72 50m: 00:38,16
13 - 100m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 4
9.
RT +0.73 50m: 00:37,38, 100m: 01:18,00 (00:40,62)
15 - 200m Rücken Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 4
16.
RT +0.75 50m: 00:48,79, 100m: 01:44,25 (00:55,46), 150m: 02:39,33 (00:55,08), 200m: 03:29,08 (00:49,75)
REIF Cem
Indulások
10 - 50m Schmetterling Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
14 - 100m Freistil Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
 
Eredmények
10 - 50m Schmetterling Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 1
11.
14 - 100m Freistil Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 1
11.
50m: 00:48,61, 100m: 01:45,33 (00:56,72)
REIF Yuma
Indulások
7 - 50m Schmetterling Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
44.99
13 - 100m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
1:27.96
15 - 200m Rücken Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
3:41.75
 
Eredmények
7 - 50m Schmetterling Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 4
18.
RT +0.87 50m: 00:46,27
13 - 100m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 4
16.
RT +0.93 50m: 00:40,65, 100m: 01:24,59 (00:43,94)
15 - 200m Rücken Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 4
15.
RT +0.99 50m: 00:47,78, 100m: 01:40,70 (00:52,92), 150m: 02:34,50 (00:53,80), 200m: 03:25,16 (00:50,66)
Indulások
 
Eredmények
13 - 100m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 4
Abgemeldet.
Indulások
7 - 50m Schmetterling Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
50.61
13 - 100m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
1:30.57
15 - 200m Rücken Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
3:52.21
 
Eredmények
7 - 50m Schmetterling Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 3
15.
RT +0.64 50m: 00:48,03
13 - 100m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 3
12.
RT +0.79 50m: 00:41,31, 100m: 01:24,70 (00:43,39)
15 - 200m Rücken Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 3
12.
RT +0.85 50m: 00:52,18, 100m: 01:46,83 (00:54,65), 150m: 02:42,24 (00:55,41), 200m: 03:34,03 (00:51,79)
Indulások
7 - 50m Schmetterling Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
54.69
13 - 100m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
1:41.76
 
Eredmények
7 - 50m Schmetterling Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 2
10.
RT +0.47 50m: 00:49,15
13 - 100m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 2
9.
RT +0.60 50m: 00:43,75, 100m: 01:34,64 (00:50,89)
STOHL Joel
Indulások
 
Eredmények
10 - 50m Schmetterling Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 4
Abgemeldet.
14 - 100m Freistil Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 4
Abgemeldet.
Indulások
13 - 100m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
 
Eredmények
13 - 100m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 1
14.
50m: 00:53,45, 100m: 01:57,11 (01:03,66)