Wiener Cup 2019 Runde 1 (13.01.2019) - Wien-Floridsdorf

Ön itt van: Rendezvények > Wiener Cup 2019 Runde 1 > Egyesület
Egyesület - Részletek
XBS SWIMMING
IOC SVK (Slovakia)
Azonosító
Indulások
3 - 4x50m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
 
Eredmények
3 - 4x50m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schülerklasse
4.
Jankovská Nina (2009), 50m: 00:34,19
Belanová Dominika (2008), 100m: 01:08,42 (00:34,23)
Kantorová Margaréta (2009), 150m: 01:45,63 (00:37,21)
Mihalíková Miriam (2010), RT +0.30 200m: 02:22,01 (00:36,38)
Indulások
10 - 50m Schmetterling Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
14 - 100m Freistil Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
2:04.26
16 - 200m Rücken Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
 
Eredmények
10 - 50m Schmetterling Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 1
15:14 SW 8.3 Brustbeinschlag
14 - 100m Freistil Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 1
16.
50m: 00:52,46, 100m: 01:52,60 (01:00,14)
16 - 200m Rücken Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 1
9.
RT +0.65 50m: 01:03,52, 100m: 02:09,33 (01:05,81), 150m: 03:15,95 (01:06,62), 200m: 04:13,44 (00:57,49)
Indulások
7 - 50m Schmetterling Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
47.43
13 - 100m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
1:23.22
15 - 200m Rücken Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
3:07.08
 
Eredmények
7 - 50m Schmetterling Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 3
8.
13 - 100m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 3
5.
50m: 00:39,17, 100m: 01:20,22 (00:41,05)
15 - 200m Rücken Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 3
6.
RT +0.69 50m: 00:45,53, 100m: 01:34,08 (00:48,55), 150m: 02:22,78 (00:48,70), 200m: 03:08,38 (00:45,60)
Indulások
10 - 50m Schmetterling Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
47.22
14 - 100m Freistil Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
1:23.75
16 - 200m Rücken Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
 
Eredmények
10 - 50m Schmetterling Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 3
12.
RT +0.44 50m: 00:48,20
14 - 100m Freistil Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 3
7.
50m: 00:36,73, 100m: 01:17,83 (00:41,10)
16 - 200m Rücken Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 3
9.
RT +0.77 50m: 00:49,00, 100m: 01:43,77 (00:54,77), 150m: 02:37,68 (00:53,91), 200m: 03:27,60 (00:49,92)
Indulások
10 - 50m Schmetterling Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
37.61
14 - 100m Freistil Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
1:09.15
16 - 200m Rücken Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
2:51.18
 
Eredmények
10 - 50m Schmetterling Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 4
4.
14 - 100m Freistil Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 4
1.
50m: 00:32,54, 100m: 01:07,33 (00:34,79)
16 - 200m Rücken Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 4
3.
RT +0.80 50m: 00:39,93, 100m: 01:23,04 (00:43,11), 150m: 02:06,71 (00:43,67), 200m: 02:49,05 (00:42,34)
Indulások
7 - 50m Schmetterling Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
13 - 100m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
1:54.46
15 - 200m Rücken Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
 
Eredmények
7 - 50m Schmetterling Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler I
13 - 100m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 1
7.
50m: 00:45,76, 100m: 01:44,64 (00:58,88)
15 - 200m Rücken Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 1
5.
RT +0.71 50m: 00:54,52, 100m: 01:59,49 (01:04,97), 150m: 03:03,03 (01:03,54), 200m: 04:02,82 (00:59,79)
Indulások
7 - 50m Schmetterling Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
40.65
13 - 100m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
1:22.90
15 - 200m Rücken Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
3:34.16
 
Eredmények
7 - 50m Schmetterling Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 2
3.
RT +0.61 50m: 00:44,42
13 - 100m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 2
4.
RT +0.59 50m: 00:38,43, 100m: 01:21,23 (00:42,80)
15 - 200m Rücken Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 2
4.
RT +0.70 50m: 00:46,81, 100m: 01:38,27 (00:51,46), 150m: 02:29,62 (00:51,35), 200m: 03:17,13 (00:47,51)
Indulások
5 - 25m Rücken Damen Kindgerecht MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
8 - 25m Schmetterling Damen Kindgerecht MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
11 - 25m Brust Damen Kindgerecht MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
 
Eredmények
5 - 25m Rücken Damen Kindgerecht MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Mini Cup - Kinderklasse
5.
8 - 25m Schmetterling Damen Kindgerecht MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Mini Cup - Kinderklasse
4.
11 - 25m Brust Damen Kindgerecht MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Mini Cup - Kinderklasse
3.
Indulások
7 - 50m Schmetterling Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
46.61
13 - 100m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
1:25.08
15 - 200m Rücken Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
3:58.16
 
Eredmények
7 - 50m Schmetterling Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 2
2.
13 - 100m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 2
2.
RT +0.59 50m: 00:38,79, 100m: 01:18,39 (00:39,60)
15 - 200m Rücken Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 2
3.
RT +0.75 50m: 00:46,85, 100m: 01:36,90 (00:50,05), 150m: 02:26,73 (00:49,83), 200m: 03:15,98 (00:49,25)
Indulások
7 - 50m Schmetterling Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
42.28
13 - 100m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
1:26.51
15 - 200m Rücken Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
 
Eredmények
7 - 50m Schmetterling Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler I
1.
13 - 100m Freistil Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 1
1.
50m: 00:39,68, 100m: 01:22,09 (00:42,41)
15 - 200m Rücken Damen MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Wiener Cup - Schüler 1
1.
RT +0.74 50m: 00:50,40, 100m: 01:44,65 (00:54,25), 150m: 02:39,26 (00:54,61), 200m: 03:33,54 (00:54,28)
Indulások
6 - 25m Rücken Herren Kindgerecht MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
9 - 25m Schmetterling Herren Kindgerecht MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
12 - 25m Brust Herren Kindgerecht MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00
 
Eredmények
6 - 25m Rücken Herren Kindgerecht MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Mini Cup - Kinderklasse
1.
9 - 25m Schmetterling Herren Kindgerecht MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Mini Cup - Kinderklasse
1.
12 - 25m Brust Herren Kindgerecht MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 13:00, Kezdés 14:00 Mini Cup - Kinderklasse
2.