Wiener Cup 2019 Runde 1 (13.01.2019) - Wien-Floridsdorf

Ön itt van: Rendezvények > Wiener Cup 2019 Runde 1 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 3 - 4x50m Freistil Damen (Mért)
Wiener Cup - Schülerklasse
1.
Hollinsky Aviva (2008), RT +0.80 50m: 00:31,26
Schweda Lorena (2007), RT +0.49 100m: 01:03,53 (00:32,27)
Veleva Sara (2007), RT +0.44 150m: 01:34,97 (00:31,44)
Stanescu Enya (2008), RT +0.42 200m: 02:07,68 (00:32,71)
2.
Weseli Lisa (2007), RT +0.69 50m: 00:32,81
Hammerl Marlene (2008), RT +0.42 100m: 01:06,48 (00:33,67)
De Haan Esmée (2007), 150m: 01:37,85 (00:31,37)
Trybula Yvonne (2007), RT +0.17 200m: 02:10,73 (00:32,88)
3.
Bauer Macy (2007), RT +0.62 50m: 00:31,78
Melikant Imola (2008), 100m: 01:04,50 (00:32,72)
Bako Noemi (2007), 150m: 01:39,65 (00:35,15)
Levai Claudia (2008), RT +0.60 200m: 02:15,79 (00:36,14)
4.
Jankovská Nina (2009), 50m: 00:34,19
Belanová Dominika (2008), 100m: 01:08,42 (00:34,23)
Kantorová Margaréta (2009), 150m: 01:45,63 (00:37,21)
Mihalíková Miriam (2010), RT +0.30 200m: 02:22,01 (00:36,38)
5.
Ousko-Oberhoffer Katharina (2007), RT +0.54 50m: 00:34,48
Simic Adrijana (2008), RT +0.49 100m: 01:11,33 (00:36,85)
Blaschek Maria (2007), RT +0.03 150m: 01:47,66 (00:36,33)
De Haan Alessia (2009), 200m: 02:24,39 (00:36,73)
6.
Schmid Bianca (2008), 50m: 00:37,07
Barat Emma (2008), 100m: 01:14,84 (00:37,77)
Reif Yuma (2007), RT +0.06 150m: 01:51,74 (00:36,90)
Redak Olga (2007), RT +0.19 200m: 02:24,66 (00:32,92)
7.
Schachner Florine (2007), 50m: 00:30,78
Reisner Leonie (2007), RT +0.33 100m: 01:06,40 (00:35,62)
Kolyada Anastasia (2007), 150m: 01:47,52 (00:41,12)
Petrak Elena (2009), RT +0.62 200m: 02:25,88 (00:38,36)
8.
Mehmedovik Alisa (2009), 50m: 00:34,79
Gebert Elza Renate (2008), 100m: 01:20,91 (00:46,12)
Haas Ivalina (2008), 150m: 01:59,64 (00:38,73)
Kukla Kayah (2007), 200m: 02:31,39 (00:31,75)
9.
Frey Emma Sophie (2008), 50m: 00:38,18
Gamali Ganna (2009), 100m: 01:19,25 (00:41,07)
Dintcheva Dea (2009), 150m: 02:05,55 (00:46,30)
Hlozkova Stella (2008), 200m: 02:42,65 (00:37,10)
10.
Rizek Lilli (2008), 50m: 00:37,91
Reindl Katelyn (2010), 100m: 01:22,43 (00:44,52)
Abou-Zahra Nadine (2007), 150m: 02:05,36 (00:42,93)
Titz Leopoldine (2009), 200m: 02:46,20 (00:40,84)
11.
Neuwirth Amelie (2010), 50m: 00:41,32
Kolyada Polina (2009), 100m: 01:21,53 (00:40,21)
Timm Marie (2008), 150m: 02:06,72 (00:45,19)
Wuthe Lea (2007), 200m: 02:50,30 (00:43,58)
12.
Lenner Esther (2009), 50m: 00:50,81
Danish Najma (2008), 100m: 01:36,02 (00:45,21)
Galova Natalia (2008), 150m: 02:15,41 (00:39,39)
Kulaksiz Zehra (2007), 200m: 03:05,71 (00:50,30)
Abgemeldet.