Wiener Cup 2019 Runde 1 (13.01.2019) - Wien-Floridsdorf

Ön itt van: Rendezvények > Wiener Cup 2019 Runde 1 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 4 - 4x50m Freistil Herren (Mért)
Wiener Cup - Schülerklasse
1.
Puskas Tim (2008), RT +0.59 50m: 00:31,17
Reichel Fabian (2007), RT +0.54 100m: 01:04,18 (00:33,01)
Milkov Mario (2008), 150m: 01:36,48 (00:32,30)
Fritthum Tobias (2007), RT +0.21 200m: 02:09,73 (00:33,25)
2.
Kpor Bennett (2007), RT +0.78 50m: 00:30,89
Pajer Max (2008), RT +0.62 100m: 01:05,10 (00:34,21)
Rohr Christopher (2007), RT +0.28 150m: 01:37,89 (00:32,79)
Avramovic Simon (2007), RT +0.21 200m: 02:12,52 (00:34,63)
3.
Sönmez Enis (2008), 50m: 00:32,54
Suluburic Teofan (2007), RT +0.53 100m: 01:05,82 (00:33,28)
Emig Elias (2008), 150m: 01:40,83 (00:35,01)
Döller Jakob (2007), 200m: 02:15,71 (00:34,88)
4.
Dokic Alexander (2008), RT +0.49 50m: 00:32,35
Kampits Dominik (2007), RT +0.69 100m: 01:09,55 (00:37,20)
Abdel Rahman Ayman (2008), RT +0.37 150m: 01:43,58 (00:34,03)
Pohanka Valentin (2008), RT +0.68 200m: 02:18,24 (00:34,66)
5.
Schmied Deniz (2009), RT +0.59 50m: 00:33,72
Markl Alexander (2007), RT +0.65 100m: 01:11,96 (00:38,24)
Mesaric Marcel (2007), RT +0.65 150m: 01:48,61 (00:36,65)
Foltyn Andreas (2007), RT +0.41 200m: 02:27,30 (00:38,69)
6.
Schiller Matthias (2008), 50m: 00:38,28
Lazenby William (2007), RT +0.17 100m: 01:14,86 (00:36,58)
Weseli Elias (2009), RT +0.28 150m: 01:49,91 (00:35,05)
Danner Moritz (2007), RT +0.27 200m: 02:28,69 (00:38,78)
7.
Zotter Tizian (2009), 50m: 00:36,01
Kapitanov Samuel (2010), 100m: 01:19,04 (00:43,03)
Semashko Nikita Alexander (2010), RT +0.42 150m: 01:57,96 (00:38,92)
Iliev Boris (2010), 200m: 02:34,49 (00:36,53)
8.
Bergen Allen (2008), RT +0.59 50m: 00:38,66
Zaghbib Mouadh (2007), 100m: 01:18,40 (00:39,74)
Siska Daniel (2011), 150m: 01:57,26 (00:38,86)
Talashkin Pavel (2007), RT +0.28 200m: 02:35,13 (00:37,87)
9.
Rektorik Nikolaus (2007), RT +0.56 50m: 00:31,98
Wojtkowiak Oliver (2008), 100m: 01:15,02 (00:43,04)
Helmi Yassin (2008), 150m: 01:55,16 (00:40,14)
Kovac Nandi (2010), 200m: 02:36,00 (00:40,84)
10.
Abou Kersh Ahmad (2007), RT +0.49 50m: 00:38,67
Hofer Kilian (2009), 100m: 01:26,99 (00:48,32)
Picek Simon (2009), RT +0.54 150m: 02:04,20 (00:37,21)
Szigeti Erik (2009), 200m: 02:42,10 (00:37,90)
11.
Wasilewski Jakub (2009), 50m: 00:41,05
Salajan Kevin (2007), 100m: 01:25,02 (00:43,97)
Kramar Dominik (2010), 150m: 02:09,50 (00:44,48)
Ubovic Gajan (2010), 200m: 02:54,03 (00:44,53)
Abgemeldet.