Wiener Cup 2019 Runde 1 (13.01.2019) - Wien-Floridsdorf

Ön itt van: Rendezvények > Wiener Cup 2019 Runde 1 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 13 - 100m Freistil Damen (Mért)
Wiener Cup - Schüler 1
1.
50m: 00:39,68, 100m: 01:22,09 (00:42,41)
2.
50m: 00:41,55, 100m: 01:35,04 (00:53,49)
3.
50m: 00:44,34, 100m: 01:35,52 (00:51,18)
4.
50m: 00:47,32, 100m: 01:37,85 (00:50,53)
5.
BAKO Sara2010 N
50m: 00:49,24, 100m: 01:42,16 (00:52,92)
6.
50m: 00:49,78, 100m: 01:44,35 (00:54,57)
7.
50m: 00:45,76, 100m: 01:44,64 (00:58,88)
8.
50m: 00:49,42, 100m: 01:46,34 (00:56,92)
9.
50m: 00:49,17, 100m: 01:47,05 (00:57,88)
10.
50m: 00:51,30, 100m: 01:47,67 (00:56,37)
11.
50m: 00:51,40, 100m: 01:51,40 (01:00,00)
12.
50m: 00:53,99, 100m: 01:52,42 (00:58,43)
13.
50m: 00:52,94, 100m: 01:54,57 (01:01,63)
14.
WEBER Irina2010 N
50m: 00:53,45, 100m: 01:57,11 (01:03,66)
15.
REZAI Shirin2010 N
50m: 00:56,29, 100m: 02:04,61 (01:08,32)
16.
50m: 00:58,54, 100m: 02:08,64 (01:10,10)
Wiener Cup - Schüler 2
1.
50m: 00:37,28, 100m: 01:18,26 (00:40,98)
2.
RT +0.59 50m: 00:38,79, 100m: 01:18,39 (00:39,60)
3.
RT +0.57 50m: 00:39,53, 100m: 01:20,92 (00:41,39)
4.
RT +0.59 50m: 00:38,43, 100m: 01:21,23 (00:42,80)
5.
50m: 00:40,19, 100m: 01:23,88 (00:43,69)
6.
PETRAK Elena2009 N
RT +0.69 50m: 00:40,97, 100m: 01:27,32 (00:46,35)
7.
50m: 00:41,26, 100m: 01:28,12 (00:46,86)
8.
50m: 00:46,31, 100m: 01:33,20 (00:46,89)
9.
RT +0.60 50m: 00:43,75, 100m: 01:34,64 (00:50,89)
10.
GAMALI Ganna2009 N
50m: 00:42,76, 100m: 01:35,55 (00:52,79)
11.
50m: 00:48,07, 100m: 01:36,38 (00:48,31)
12.
50m: 00:44,05, 100m: 01:37,52 (00:53,47)
13.
50m: 00:49,35, 100m: 01:43,29 (00:53,94)
14.
RT +0.60 50m: 00:50,17, 100m: 01:47,96 (00:57,79)
15.
50m: 00:51,90, 100m: 01:49,56 (00:57,66)
16.
50m: 00:53,28, 100m: 01:54,69 (01:01,41)
BILBIJA Ana2009 N
Abgemeldet.
Abgemeldet.
SPASIC Iva2009 N
Abgemeldet.
Wiener Cup - Schüler 3
1.
50m: 00:33,76, 100m: 01:09,07 (00:35,31)
2.
50m: 00:35,18, 100m: 01:11,86 (00:36,68)
3.
RT +0.82 50m: 00:38,32, 100m: 01:17,59 (00:39,27)
4.
RT +0.66 50m: 00:38,22, 100m: 01:19,92 (00:41,70)
5.
50m: 00:39,17, 100m: 01:20,22 (00:41,05)
6.
50m: 00:39,84, 100m: 01:20,94 (00:41,10)
7.
50m: 00:40,35, 100m: 01:21,02 (00:40,67)
8.
RT +0.95 50m: 00:39,59, 100m: 01:22,13 (00:42,54)
9.
RIZEK Lilli2008 N
50m: 00:39,38, 100m: 01:22,27 (00:42,89)
10.
BARAT Emma2008 N
50m: 00:40,94, 100m: 01:23,95 (00:43,01)
11.
50m: 00:39,88, 100m: 01:24,06 (00:44,18)
12.
RT +0.79 50m: 00:41,31, 100m: 01:24,70 (00:43,39)
13.
RT +0.80 50m: 00:39,94, 100m: 01:25,49 (00:45,55)
14.
50m: 00:41,01, 100m: 01:26,07 (00:45,06)
15.
HAAS Ivalina2008 N
50m: 00:41,61, 100m: 01:30,48 (00:48,87)
16.
RT +0.55 50m: 00:41,88, 100m: 01:30,93 (00:49,05)
17.
50m: 00:42,02, 100m: 01:36,31 (00:54,29)
18.
50m: 00:45,99, 100m: 01:37,96 (00:51,97)
19.
TIMM Marie2008 N
50m: 00:48,77, 100m: 01:40,00 (00:51,23)
20.
50m: 00:44,32, 100m: 01:40,71 (00:56,39)
21.
WOLF Amalia2008 N
50m: 00:48,65, 100m: 01:41,53 (00:52,88)
22.
50m: 00:49,97, 100m: 01:45,31 (00:55,34)
23.
50m: 00:49,57, 100m: 01:46,76 (00:57,19)
24.
DANISH Najma2008 N
50m: 00:49,56, 100m: 01:50,44 (01:00,88)
25.
SEREMAK Kaya2008 N
RT +0.55 50m: 00:50,54, 100m: 01:50,63 (01:00,09)
Wiener Cup - Schüler 4
1.
RT +0.57 50m: 00:32,31, 100m: 01:05,57 (00:33,26)
2.
RT +0.65 50m: 00:32,12, 100m: 01:06,75 (00:34,63)
3.
RT +0.67 50m: 00:32,75, 100m: 01:07,14 (00:34,39)
4.
BAUER Macy2007 N
RT +0.66 50m: 00:34,11, 100m: 01:10,87 (00:36,76)
5.
KUKLA Kayah2007 N
50m: 00:33,92, 100m: 01:10,98 (00:37,06)
6.
RT +0.66 50m: 00:34,87, 100m: 01:11,20 (00:36,33)
7.
WESELI Lisa2007 N
RT +0.68 50m: 00:34,92, 100m: 01:14,68 (00:39,76)
8.
RT +0.74 50m: 00:35,83, 100m: 01:17,40 (00:41,57)
9.
REDAK Olga2007 N
RT +0.73 50m: 00:37,38, 100m: 01:18,00 (00:40,62)
10.
BAKO Noemi2007 N
RT +0.69 50m: 00:37,22, 100m: 01:18,76 (00:41,54)
11.
RT +0.69 50m: 00:37,74, 100m: 01:18,87 (00:41,13)
12.
RT +0.71 50m: 00:37,12, 100m: 01:19,47 (00:42,35)
13.
RT +0.72 50m: 00:38,01, 100m: 01:20,08 (00:42,07)
14.
50m: 00:39,09, 100m: 01:20,56 (00:41,47)
15.
RT +0.55 50m: 00:39,57, 100m: 01:23,07 (00:43,50)
16.
REIF Yuma2007 N
RT +0.93 50m: 00:40,65, 100m: 01:24,59 (00:43,94)
17.
50m: 00:42,37, 100m: 01:30,52 (00:48,15)
18.
KOHL Paula2007 N
RT +0.88 50m: 00:44,34, 100m: 01:32,13 (00:47,79)
19.
50m: 00:42,43, 100m: 01:32,96 (00:50,53)
20.
WUTHE Lea2007 N
RT +0.55 50m: 00:43,90, 100m: 01:35,78 (00:51,88)
21.
50m: 00:45,25, 100m: 01:36,23 (00:50,98)
Abgemeldet.
Abgemeldet.
15:48 SW 4.4 Start vor dem Startsignal