Wiener Cup 2019 Runde 1 (13.01.2019) - Wien-Floridsdorf

Ön itt van: Rendezvények > Wiener Cup 2019 Runde 1 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 14 - 100m Freistil Herren (Mért)
Wiener Cup - Schüler 1
1.
ILIEV Boris2010 F
50m: 00:40,31, 100m: 01:24,16 (00:43,85)
2.
50m: 00:40,80, 100m: 01:27,16 (00:46,36)
3.
50m: 00:42,95, 100m: 01:29,30 (00:46,35)
4.
50m: 00:43,26, 100m: 01:32,71 (00:49,45)
5.
KOVAC Nandi2010 F
50m: 00:46,78, 100m: 01:35,92 (00:49,14)
6.
RT +0.43 50m: 00:45,96, 100m: 01:39,27 (00:53,31)
7.
ATTIA Sohaib2010 F
RT +0.56 50m: 00:44,29, 100m: 01:40,15 (00:55,86)
8.
RT +0.79 50m: 00:46,22, 100m: 01:42,53 (00:56,31)
9.
50m: 00:47,39, 100m: 01:43,16 (00:55,77)
10.
50m: 00:47,43, 100m: 01:44,51 (00:57,08)
11.
REIF Cem2010 F
50m: 00:48,61, 100m: 01:45,33 (00:56,72)
12.
NOLL Tim2010 F
50m: 00:48,20, 100m: 01:45,47 (00:57,27)
13.
UBOVIC Gajan2010 F
50m: 00:48,76, 100m: 01:45,68 (00:56,92)
14.
BLUM Camillo2010 F
50m: 00:52,46, 100m: 01:49,15 (00:56,69)
15.
50m: 00:53,06, 100m: 01:50,59 (00:57,53)
16.
BELAN Maros2010 F
50m: 00:52,46, 100m: 01:52,60 (01:00,14)
17.
50m: 00:52,85, 100m: 01:54,87 (01:02,02)
18.
50m: 00:56,06, 100m: 02:00,79 (01:04,73)
19.
50m: 00:59,36, 100m: 02:04,80 (01:05,44)
20.
50m: 00:56,77, 100m: 02:09,00 (01:12,23)
21.
50m: 01:04,69, 100m: 02:16,37 (01:11,68)
22.
50m: 01:05,58, 100m: 02:23,98 (01:18,40)
16:27 SW 4.4 Start vor dem Startsignal
Wiener Cup - Schüler 2
1.
RT +0.61 50m: 00:35,66, 100m: 01:15,72 (00:40,06)
2.
WESELI Elias2009 F
50m: 00:36,72, 100m: 01:17,64 (00:40,92)
3.
50m: 00:36,94, 100m: 01:18,49 (00:41,55)
4.
PICEK Simon2009 F
RT +0.99 50m: 00:40,25, 100m: 01:23,63 (00:43,38)
5.
RT +0.95 50m: 00:41,05, 100m: 01:25,92 (00:44,87)
6.
KRIZAN Jakub2009 F
50m: 00:43,49, 100m: 01:29,88 (00:46,39)
7.
SZIGETI Erik2009 F
RT +0.62 50m: 00:41,67, 100m: 01:30,59 (00:48,92)
8.
SISKA David2009 F
50m: 00:43,78, 100m: 01:32,52 (00:48,74)
9.
50m: 00:44,77, 100m: 01:33,64 (00:48,87)
10.
50m: 00:43,98, 100m: 01:34,70 (00:50,72)
11.
GADNER Ben2009 F
50m: 00:44,07, 100m: 01:37,67 (00:53,60)
12.
50m: 00:45,08, 100m: 01:38,78 (00:53,70)
13.
RT +0.89 50m: 00:49,74, 100m: 01:40,64 (00:50,90)
14.
50m: 00:48,28, 100m: 01:40,80 (00:52,52)
15.
50m: 00:47,78, 100m: 01:41,84 (00:54,06)
16.
ELSHIKH Omer2009 F
50m: 00:49,70, 100m: 01:51,12 (01:01,42)
17.
50m: 00:53,22, 100m: 01:52,15 (00:58,93)
18.
50m: 00:51,59, 100m: 01:52,17 (01:00,58)
19.
LAMARI Adam2009 F
RT +0.67 50m: 00:47,94, 100m: 01:55,16 (01:07,22)
20.
HOFER Kilian2009 F
50m: 00:54,72, 100m: 01:58,28 (01:03,56)
21.
50m: 00:58,05, 100m: 02:03,18 (01:05,13)
22.
50m: 01:06,47, 100m: 02:20,16 (01:13,69)
23.
50m: 01:07,47, 100m: 02:23,94 (01:16,47)
Abgemeldet.
Wiener Cup - Schüler 3
1.
PUSKAS Tim2008 F
RT +0.64 50m: 00:33,65, 100m: 01:08,99 (00:35,34)
2.
RT +0.70 50m: 00:34,19, 100m: 01:12,21 (00:38,02)
3.
MILKOV Mario2008 F
50m: 00:35,27, 100m: 01:12,68 (00:37,41)
4.
SöNMEZ Enis2008 F
50m: 00:35,16, 100m: 01:13,00 (00:37,84)
5.
RT +0.60 50m: 00:35,93, 100m: 01:16,44 (00:40,51)
6.
EMIG Elias2008 F
50m: 00:36,73, 100m: 01:17,46 (00:40,73)
7.
50m: 00:36,73, 100m: 01:17,83 (00:41,10)
8.
PAJER Max2008 F
50m: 00:37,37, 100m: 01:18,83 (00:41,46)
9.
RT +0.58 50m: 00:38,48, 100m: 01:19,94 (00:41,46)
10.
BERGEN Allen2008 F
50m: 00:40,70, 100m: 01:23,70 (00:43,00)
11.
RELOTA Devin2008 F
RT +0.41 50m: 00:41,21, 100m: 01:27,76 (00:46,55)
12.
HELMI Yassin2008 F
50m: 00:42,39, 100m: 01:28,53 (00:46,14)
13.
50m: 00:42,28, 100m: 01:30,45 (00:48,17)
14.
50m: 00:42,08, 100m: 01:34,35 (00:52,27)
15.
KöRBER Eric2008 F
50m: 00:46,27, 100m: 01:35,93 (00:49,66)
16.
PAPP Samuel2008 F
RT +0.63 50m: 00:44,34, 100m: 01:40,75 (00:56,41)
17.
HAMOS Elöd2008 F
RT +0.84 50m: 00:47,43, 100m: 01:41,47 (00:54,04)
18.
50m: 00:50,12, 100m: 01:43,18 (00:53,06)
19.
OMID Nawid2008 F
RT +0.79 50m: 00:50,96, 100m: 01:50,55 (00:59,59)
Wiener Cup - Schüler 4
1.
FRANEK Adam2007 F
50m: 00:32,54, 100m: 01:07,33 (00:34,79)
2.
KPOR Bennett2007 F
RT +0.83 50m: 00:33,52, 100m: 01:09,43 (00:35,91)
3.
RT +0.63 50m: 00:33,26, 100m: 01:09,92 (00:36,66)
4.
RT +0.71 50m: 00:34,46, 100m: 01:10,23 (00:35,77)
5.
RT +0.79 50m: 00:33,85, 100m: 01:10,34 (00:36,49)
6.
RT +0.69 50m: 00:34,16, 100m: 01:10,69 (00:36,53)
7.
RT +0.67 50m: 00:35,13, 100m: 01:12,22 (00:37,09)
8.
RT +0.60 50m: 00:35,76, 100m: 01:14,06 (00:38,30)
9.
50m: 00:36,13, 100m: 01:14,79 (00:38,66)
10.
50m: 00:38,66, 100m: 01:17,59 (00:38,93)
11.
RT +0.45 50m: 00:37,55, 100m: 01:21,60 (00:44,05)
12.
RT +0.67 50m: 00:39,66, 100m: 01:22,17 (00:42,51)
13.
50m: 00:41,26, 100m: 01:23,41 (00:42,15)
14.
RT +0.78 50m: 00:39,49, 100m: 01:23,74 (00:44,25)
15.
RT +0.83 50m: 00:42,52, 100m: 01:26,83 (00:44,31)
16.
RT +0.62 50m: 00:41,72, 100m: 01:28,35 (00:46,63)
17.
RT +0.71 50m: 00:42,20, 100m: 01:29,24 (00:47,04)
18.
50m: 00:42,41, 100m: 01:29,36 (00:46,95)
19.
RT +0.62 50m: 00:43,42, 100m: 01:30,96 (00:47,54)
20.
RT +0.81 50m: 00:43,74, 100m: 01:34,76 (00:51,02)
21.
50m: 00:44,40, 100m: 01:35,32 (00:50,92)
22.
50m: 00:47,84, 100m: 01:43,35 (00:55,51)
Abgemeldet.
STOHL Joel2007 F
Abgemeldet.
16:14 SW 4.4 Start vor dem Startsignal