Wiener Cup 2019 Runde 1 (13.01.2019) - Wien-Floridsdorf

Ön itt van: Rendezvények > Wiener Cup 2019 Runde 1 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 15 - 200m Rücken Damen (Mért)
Wiener Cup - Schüler 1
1.
RT +0.74 50m: 00:50,40, 100m: 01:44,65 (00:54,25), 150m: 02:39,26 (00:54,61), 200m: 03:33,54 (00:54,28)
2.
RT +0.79 50m: 00:51,33, 100m: 01:47,98 (00:56,65), 150m: 02:45,01 (00:57,03), 200m: 03:39,53 (00:54,52)
3.
RT +0.70 50m: 00:54,46, 100m: 01:55,02 (01:00,56), 150m: 02:55,82 (01:00,80), 200m: 03:53,13 (00:57,31)
4.
BAKO Sara2010 N
RT +0.83 50m: 00:55,58, 100m: 01:55,63 (01:00,05), 150m: 02:56,59 (01:00,96), 200m: 03:55,82 (00:59,23)
5.
RT +0.71 50m: 00:54,52, 100m: 01:59,49 (01:04,97), 150m: 03:03,03 (01:03,54), 200m: 04:02,82 (00:59,79)
6.
RT +01.59 50m: 01:00,01, 100m: 02:04,55 (01:04,54), 150m: 03:13,29 (01:08,74), 200m: 04:21,01 (01:07,72)
16:53 SW 6.4 Nicht kontinuierliche Wendenausführung
17:03 SW 6.4 Nicht kontinuierliche Wendenausführung
16:53 SW 6.4 Nicht kontinuierliche Wendenausführung
17:03 SW 6.4 Nicht kontinuierliche Wendenausführung
Wiener Cup - Schüler 2
1.
RT +0.71 50m: 00:42,74, 100m: 01:30,53 (00:47,79), 150m: 02:19,37 (00:48,84), 200m: 03:04,83 (00:45,46)
2.
RT +0.85 50m: 00:45,86, 100m: 01:35,22 (00:49,36), 150m: 02:24,86 (00:49,64), 200m: 03:13,00 (00:48,14)
3.
RT +0.75 50m: 00:46,85, 100m: 01:36,90 (00:50,05), 150m: 02:26,73 (00:49,83), 200m: 03:15,98 (00:49,25)
4.
RT +0.70 50m: 00:46,81, 100m: 01:38,27 (00:51,46), 150m: 02:29,62 (00:51,35), 200m: 03:17,13 (00:47,51)
5.
PETRAK Elena2009 N
RT +01.02 50m: 00:46,61, 100m: 01:38,58 (00:51,97), 150m: 02:31,32 (00:52,74), 200m: 03:21,65 (00:50,33)
6.
RT +0.61 50m: 00:48,53, 100m: 01:40,73 (00:52,20), 150m: 02:32,54 (00:51,81), 200m: 03:21,97 (00:49,43)
7.
RT +0.87 50m: 00:49,83, 100m: 01:41,73 (00:51,90), 150m: 02:34,77 (00:53,04), 200m: 03:26,59 (00:51,82)
8.
RT +0.94 50m: 00:53,98, 100m: 01:51,65 (00:57,67), 150m: 02:50,24 (00:58,59), 200m: 03:44,25 (00:54,01)
9.
RT +0.67 50m: 00:53,82, 100m: 01:52,97 (00:59,15), 150m: 02:55,19 (01:02,22), 200m: 03:56,77 (01:01,58)
10.
RT +0.69 50m: 00:58,08, 100m: 02:00,47 (01:02,39), 150m: 03:02,37 (01:01,90), 200m: 04:01,93 (00:59,56)
11.
RT +0.73 50m: 00:58,21, 100m: 02:01,81 (01:03,60), 150m: 03:04,17 (01:02,36), 200m: 04:05,21 (01:01,04)
12.
RT +01.02 50m: 00:57,85, 100m: 02:00,98 (01:03,13), 150m: 03:05,16 (01:04,18), 200m: 04:06,12 (01:00,96)
13.
RT +0.88 50m: 00:59,48, 100m: 02:06,72 (01:07,24), 150m: 03:16,81 (01:10,09), 200m: 04:22,19 (01:05,38)
BILBIJA Ana2009 N
Abgemeldet.
Abgemeldet.
SPASIC Iva2009 N
Abgemeldet.
Wiener Cup - Schüler 3
1.
RT +0.91 50m: 00:38,09, 100m: 01:18,91 (00:40,82), 150m: 02:00,40 (00:41,49), 200m: 02:39,72 (00:39,32)
2.
RT +0.66 50m: 00:39,20, 100m: 01:21,27 (00:42,07), 150m: 02:03,60 (00:42,33), 200m: 02:46,28 (00:42,68)
3.
RT +0.64 50m: 00:43,57, 100m: 01:30,73 (00:47,16), 150m: 02:17,55 (00:46,82), 200m: 03:03,01 (00:45,46)
4.
RT +0.76 50m: 00:45,33, 100m: 01:31,71 (00:46,38), 150m: 02:18,78 (00:47,07), 200m: 03:03,98 (00:45,20)
5.
RIZEK Lilli2008 N
RT +0.69 50m: 00:44,92, 100m: 01:33,49 (00:48,57), 150m: 02:23,00 (00:49,51), 200m: 03:08,36 (00:45,36)
6.
RT +0.69 50m: 00:45,53, 100m: 01:34,08 (00:48,55), 150m: 02:22,78 (00:48,70), 200m: 03:08,38 (00:45,60)
7.
RT +0.77 50m: 00:47,40, 100m: 01:37,92 (00:50,52), 150m: 02:27,20 (00:49,28), 200m: 03:13,91 (00:46,71)
8.
RT +0.76 50m: 00:48,07, 100m: 01:39,35 (00:51,28), 150m: 02:30,44 (00:51,09), 200m: 03:17,47 (00:47,03)
9.
BARAT Emma2008 N
RT +0.69 50m: 00:47,56, 100m: 01:39,40 (00:51,84), 150m: 02:30,07 (00:50,67), 200m: 03:19,21 (00:49,14)
10.
RT +0.93 50m: 00:49,51, 100m: 01:42,41 (00:52,90), 150m: 02:36,03 (00:53,62), 200m: 03:25,12 (00:49,09)
11.
HAAS Ivalina2008 N
RT +0.92 50m: 00:46,94, 100m: 01:40,11 (00:53,17), 150m: 02:35,35 (00:55,24), 200m: 03:29,23 (00:53,88)
12.
RT +0.85 50m: 00:52,18, 100m: 01:46,83 (00:54,65), 150m: 02:42,24 (00:55,41), 200m: 03:34,03 (00:51,79)
13.
RT +0.88 50m: 00:53,19, 100m: 01:49,36 (00:56,17), 150m: 02:46,34 (00:56,98), 200m: 03:39,25 (00:52,91)
14.
RT +0.87 50m: 00:54,15, 100m: 01:52,28 (00:58,13), 150m: 02:50,97 (00:58,69), 200m: 03:45,64 (00:54,67)
15.
RT +0.60 50m: 00:52,90, 100m: 01:50,67 (00:57,77), 150m: 02:50,70 (01:00,03), 200m: 03:48,91 (00:58,21)
16.
RT +0.75 50m: 00:55,45, 100m: 01:53,56 (00:58,11), 150m: 02:54,45 (01:00,89), 200m: 03:49,10 (00:54,65)
17.
TIMM Marie2008 N
RT +0.79 50m: 00:54,64, 100m: 01:54,34 (00:59,70), 150m: 02:53,98 (00:59,64), 200m: 03:50,29 (00:56,31)
18.
50m: 00:53,99, 100m: 01:51,18 (00:57,19), 150m: 02:51,26 (01:00,08), 200m: 03:53,54 (01:02,28)
19.
RT +01.27 50m: 00:55,93, 100m: 01:55,66 (00:59,73), 150m: 02:55,34 (00:59,68), 200m: 03:55,74 (01:00,40)
Wiener Cup - Schüler 4
1.
RT +0.73 50m: 00:37,51, 100m: 01:17,07 (00:39,56), 150m: 01:57,12 (00:40,05), 200m: 02:36,03 (00:38,91)
2.
RT +0.79 50m: 00:37,90, 100m: 01:18,96 (00:41,06), 150m: 02:00,33 (00:41,37), 200m: 02:40,51 (00:40,18)
3.
RT +0.67 50m: 00:38,66, 100m: 01:19,54 (00:40,88), 150m: 02:01,37 (00:41,83), 200m: 02:41,99 (00:40,62)
4.
VELEVA Sara2007 N
RT +0.83 50m: 00:40,11, 100m: 01:23,62 (00:43,51), 150m: 02:08,74 (00:45,12), 200m: 02:51,82 (00:43,08)
5.
KUKLA Kayah2007 N
RT +0.69 50m: 00:39,89, 100m: 01:23,45 (00:43,56), 150m: 02:08,32 (00:44,87), 200m: 02:51,96 (00:43,64)
6.
RT +0.77 50m: 00:42,08, 100m: 01:26,88 (00:44,80), 150m: 02:11,71 (00:44,83), 200m: 02:53,01 (00:41,30)
7.
BAUER Macy2007 N
RT +0.88 50m: 00:41,99, 100m: 01:27,18 (00:45,19), 150m: 02:12,99 (00:45,81), 200m: 02:57,82 (00:44,83)
8.
RT +0.70 50m: 00:41,87, 100m: 01:28,83 (00:46,96), 150m: 02:17,40 (00:48,57), 200m: 03:03,63 (00:46,23)
9.
RT +0.74 50m: 00:43,56, 100m: 01:32,69 (00:49,13), 150m: 02:20,68 (00:47,99), 200m: 03:05,98 (00:45,30)
10.
WESELI Lisa2007 N
RT +0.63 50m: 00:45,36, 100m: 01:35,83 (00:50,47), 150m: 02:26,58 (00:50,75), 200m: 03:12,84 (00:46,26)
11.
RT +0.94 50m: 00:45,78, 100m: 01:35,17 (00:49,39), 150m: 02:25,33 (00:50,16), 200m: 03:14,82 (00:49,49)
12.
BAKO Noemi2007 N
RT +0.82 50m: 00:46,54, 100m: 01:36,23 (00:49,69), 150m: 02:26,95 (00:50,72), 200m: 03:15,36 (00:48,41)
13.
RT +0.57 50m: 00:47,06, 100m: 01:38,40 (00:51,34), 150m: 02:31,39 (00:52,99), 200m: 03:21,50 (00:50,11)
14.
RT +0.71 50m: 00:46,51, 100m: 01:38,91 (00:52,40), 150m: 02:32,02 (00:53,11), 200m: 03:22,04 (00:50,02)
15.
REIF Yuma2007 N
RT +0.99 50m: 00:47,78, 100m: 01:40,70 (00:52,92), 150m: 02:34,50 (00:53,80), 200m: 03:25,16 (00:50,66)
16.
REDAK Olga2007 N
RT +0.75 50m: 00:48,79, 100m: 01:44,25 (00:55,46), 150m: 02:39,33 (00:55,08), 200m: 03:29,08 (00:49,75)
17.
RT +01.67 50m: 00:53,89, 100m: 01:50,49 (00:56,60), 150m: 02:46,05 (00:55,56), 200m: 03:39,81 (00:53,76)
18.
RT +0.81 50m: 00:52,99, 100m: 01:49,07 (00:56,08), 150m: 02:45,90 (00:56,83), 200m: 03:43,53 (00:57,63)
Abgemeldet.
17:08 SW 6.4 Nicht kontinuierliche Wendenausführung